VipShow  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  Půjčka s odměnou  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ByznysDeník


Nalezeno 169 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetšest:
   

Strana 1/3. 1 2 3 následující

Odebírat

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (vysoký komisár Alles Klár) (6.8.2022 16:01) reagovat
všechno to spustil ďábel Fila, když porušil Budapešťské memorandum tím že plánoval porušit územní suverenitu Ukrajiny aby ji mohla pozřít řýše euro zla!

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (5.8.2022 10:44) reagovat
.. co Rusi říkají, a hlavně co dělají, samozřejmě. Jako chápu. Ty na to řekneš: to nic, voni se pžizpůsoběj, to voni jen tak trochu zloběj, to protože maj úplně jinou mentalitu. Ale abychom se potom nedivili a strachem držky nekřivili. Na ulici nelezli, radši zůstali někde v krytu 8-)

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (5.8.2022 10:42) reagovat
Ja asi ani analýzu nepotřebuji, Názor si dělám na zákaladě toho, že poslouchám, co říkají Rusi. Jak nás chtějí zničit, jaderně bombarovar Londýn, jak chtějí zaútočit na Polsko a dojet s tanky do Berlína, byť je Německo asi nejslabší článek v Evropě proti russkému imperialismu. B-)

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (jeremias) (5.8.2022 10:30) reagovat
#Zla_Pycka: Fajnova analyza na zamyslenie: http://www.janyr.eu/index.php/95-boj-za-valku

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (5.8.2022 8:55) reagovat
Jasně, pořád ten istý parait, kterého teda aninejmenuješ protože všichni víte o koho jde. To on donutil Ryussy zabíjet Ukrajince a ničit jejich města, chápu. Russák je docela manipulovatelnej, všiml sis? Jednou mu ten parazit nasadí komunismus, a Rus po něm skočí jak slepice po flusu. Pak ho asi ten stejný parazit donutí vést agresivní válku proti svému sousedovi, o kterém tvrdí, že ho má rád, ale zároveň obrané russké národnosti mají radost z každého zabitého Ukrajince :-/ :-(

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (je to jasne) (5.8.2022 8:29) reagovat
:D podľa mňa autor jednoznačne absolvoval kurz kritického myslenia! len škoda že ich organizuje a financuje ten istý parazit čo menežuje aj všeobecnú verejnú mienku, takže zase hovno pre deti... PYCA_Zla Ty to nejak prezivas? brigadička na ambasáde? :D uvidí len ten čo chce uvidieť

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (5.8.2022 8:24) reagovat
Takže nejprve byli uprchlíci z Ukrajiny, a proto Rusko zaútočilo? A jaké nejzávažnější fakty autor ignoruje? Zapomněl zmínit ten boršč, kvůli kterýmu russáci zabíjejí? Nebo na ty bilogický laboratoře, jak tam šlechtili ty zmutovaný holby, který měly vyhubit russkavo čelavljeka? Nebo chybí ta atomová bomba, co jí Ukrajina měla údajně vyvíjet? 8-)

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (jelitop) (5.8.2022 8:16) reagovat
:D Autor - mentálne dieťa ignoruje najzávažnejšie fakty a dramaticky si pletie príčiny a následky :D ale podľa funclubu tu, to nevyzerá dobre s našou mládežou...

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (5.8.2022 7:45) reagovat
A já se do tebe nijak osobně nenavážel, a ty do mě jebeš. Svůj postoj jsem psal nesčetněkrát, ale pro tebe to nejsou žádné argumenty. Předpokládám, že ani to co jsem teď napsal za žádné argumenty nepovažuješ, protože máš svůj postoj že by kritická infrastruktura měla být ve vlastnictví Štátu, a pak píšeš nějaké nesmysly o chamtivosti a o tom jak tržní prostředí nefunguje. Tak to beru že tě moje argumenty vlastně ani nezajímají

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (5.8.2022 7:40) reagovat
Pokud jde o energie, už nyní je hodně pravidel. Například pokud nakoupíš příliš mnoho plynu / elektrické energie pro své zákazníky, zaplatíš pokutu za odchylku. Taky bys tu kvůli tomu mohl brečet že to někoho omezuje. Ano, vítej ve světě trhu s energiemi. Další omezení je koupit si kapacitu zásobníku a nenaplnit ho. Když se ti to nelíbí, prodávej si třeba jablka, tam je omezení min. B-)

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (5.8.2022 7:37) reagovat
Jinam všechny energetické firmy jsou omezované legislativou, která jim brání nadměrným ziskem. Cena elektřiny pro koncové zákazníky je regulovana, nebo lépe řečeno její část ERU. A nikomu to nebrání aby podnikal. Třeba správci elektrických soustavy v Německu jsou soukromí všichni. Jedna z firem je Holandská. A na kvalitu elektřiny to nemá žádný negativní dopad.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (5.8.2022 7:34) reagovat
S výjimkou CEPSu jsou všechny energetické strategické podniky soukromé, a stát na ně má legislativní páky. Ve státních rukách by mohly být zneužitelné, jako Rusko zneužívá Gazprom. Kdy informace o stavu potrubí nekomunikuje Gazprom ale Peskov. Dále soukromé vlastnictví vede ke snížení cen.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (5.8.2022 0:02) reagovat
@Pyca_Zla: A o zem sa nehodis, ubohej levicaku? Ved mi len prosim ta kludne vysvetli ze preco je dobre aby strategicke podniky boli v rukach idealne zahranicnych sukromnych spolocnosti... necham sa rad poucit. Ale nie je im potom budes zakazovat nadmerny zisk, alebo prikazovat naplnat zasobniky... lebo to je take laviciarske!

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (fromik bejvaly) (4.8.2022 23:44) reagovat
Fromik si dal nikotinovej sacek pod horni ret, takovej ten nejsilnejsi co velo dela, arctic a to je nikotin primo do mozku az se zamotaj nohy, kam se na to serou cigara, a vsichni jste fromikovi u prdele.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 23:34) reagovat
Tak ať je po vašem, nejlepší vlastnictví je státní, soukromé jen fuj fuj fuj a kdo tvrdí něco jiného je ubulenej levičák. Je to tak v souladu s vaším viděním světa?

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 18:33) reagovat
@blm: Ved hej... ale co cakat, ved je to len Pyca...

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (blmblmblm jiz byl 2.74231x zabanovan Roumenem) (4.8.2022 17:27) reagovat
Ubulenej psychopat nikdy zadne argumenty nemel a nema. Ridi se svymi rozbourenymi emocemi a to mu dovoluje dve analogicke situace hodnotit zcela protichudne, az by se dalo rict rozporuplne. U cloveka zmitaneho emocemi nemuzes hledat nazorovou konzistenci, ta je u nej zcela neznamym pojmem.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 16:26) reagovat
@Pyca_Zla: OK. Tak mi este vysvetli ten Uniper, nech sa trosku vzdelam aj ja. Preco v DE plynarenskej spolocnosti je DE stat zlym vlastnikom, ale Finsky statny vlastnik je v poriadku? Dosli argumenty??

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (egal wer) (4.8.2022 15:39) reagovat
Buď presný. "Za nie priateľské krajiny" Us a Cz. Vlani ?v lete po decimácii ru ambasády v Prahe. // Idem na nákup, stretneme sa pri inom "vtipnom" obrázku.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 15:24) reagovat
Nic z toho co píšeš neospravedlňuje Russkou agresi na Ukrajině, a ani nedává důvod proč od Rusů odebírat energie. Ano, bohužel obvykle na světových zásobách sedí autoritativní režimy nebo diktatury. Ale o to tady nejde. Jde o tom, že Rusák vyvolav v Evropě válku a označil nás za svého nepřítele. SA to neudělala.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (egal wer) (4.8.2022 15:13) reagovat
* ktorý si išiel

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (egal wer) (4.8.2022 15:10) reagovat
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Poprava_ukamenov%C3%A1n%C3%ADm # Pred dvoma týždňami bol Biden žobrať v SA. Ukázali mu prostredník. Skús sa rozpomenúť na saudského novinára, kt.di išien v Turecku na saudskú ambasádu pre nejaké doklady.../ vraždy po Európe> súhlasím, to je mrzké, ale čo iné čaká dvojitých agentov? Na oboch stranách.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 14:50) reagovat
"Ako story s Donutilom" - S tím rozdílem, že Donutil neposílál nikoho, aby po Evropě vraždil lidi. Děláš ze sebe jen debila ;-)

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 14:49) reagovat
@egal wer: Saudové útočí na Evropu? Saudové chtějí vytvořit Novosauskou říši? Až budou Saudové vraždit lidi v Evropě, také se od nich přestane odebírat energie, jako od russáků.Děláš ze sebe jen debila, skoro bych řekl že jsi nějakej prorusskej troll ;-)

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (egal wer) (4.8.2022 14:44) reagovat
Pyčo: Však neva. Nakúpime u Saudov. Čo majú trest smrti kameňovaním a dáma môže šoférovať len v prítomnosti brata/otca. A trochu drahšie 8-)

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (egal wer) (4.8.2022 14:32) reagovat
Pyčo: Necuká sa. Hrá šachy. Sankcie? Ok, sankcie. Chce, aby sa dodržiavali. Prečo by mala byť na turbínu výnimka? Ako story s Donutilom, policajtami a prekročením rýchlosti. "Žiadam trest!Zastreľte ma!Hneď tu, na mieste ma zastreľte!" Šachy ;-)

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 14:29) reagovat
Stejnou analogií můžeš brečet, že ti něco přikazuje vláda. Co sis zvolil, to máš. Premiéři zemí z EU se nějak dohodli (na sankcích proti Chudobinci), a je třeba to respektovat. Děláš jako by EU neměla volenou strukturu občany. "Centralne planovanie pri velkych podnikoch s velkymi odbermi existuje aj teraz" - A jaká je ta centrála, co to podle tebe pro jednotlivé podniky plánuje? Podiky si to plánují samy, nikdo jim to centrálně nepřiděluje. Buď záměrně lžeš, nebo tomu nerozumíš

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 14:06) reagovat
@Pyca_Zla: Centralne planovanie pri velkych podnikoch s velkymi odbermi existuje aj teraz, ci uz ti to vyhovuje alebo nie. Je to skratka realita.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 14:00) reagovat
@Pyca_Zla: Slovo "bolševická" si pouzil ty, na oznacenie niekoho kto ti prikazuje co mas robit... A v kontexte toho, co robi EU je naozaj vystizne pouzite.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 13:57) reagovat
@Pyca_Zla: OK. Tak mi este vysvetli ten Uniper, nech sa trosku vzdelam aj ja. Preco v DE plynarenskej spolocnosti je DE stat zlym vlastnikom, ale Finsky statny vlastnik je v poriadku?

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 13:57) reagovat
Takže když o nějakém zákonu rozhodne námi volená vláda, také ti to vadí, a nadáváš že je bolševická? Tady se shodli představitelé všech vlád všech členských zemí EU. EU jsme my, a i Slovensko. debile. Není to někdo kdo by za tebe rozhodoval, ty jsi tam poslal vo volbách lidi, kteří ji řídí. Končím s tebou. Proč používáš slovo "bolševický" jako nadávku, když ti zjevně bolševicko-socialistické centrálně plánované řízení ekonomiky a státní vlastnictví vyhovuje? >-O

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 13:54) reagovat
"Zabudol si spomenut ze to mudra EU sa rozhodla nenakupovat plyn z ruska" - No a proč brát energie ze země, která nás zařadila na seznam nepřátel? S nepřáteli se neobchoduje. A plyn z Chudobince stále ještě dovážíme, pokud ho do Evropy milostivě pustí. Teď už se cuká, pod záminkou rozbitého potrubí. Rusák nikdy nebyl důvěryhodný a spolehlivý dodavatel, je dobře že obchody s Nuzákovem skončí. na rozhodnutí EU není nic bolševického, dohodly se tak všechny členské státy. Jejich premiéři, které si zvolili lidi.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 13:53) reagovat
@Pyca_Zla: "A jelikož to tak funguje po desetiletí, tak to asi není špatný model." Komunizmus tu bol tiez po deseliteli, tak to asi nebyl spatny model, zejo (rovnaka logika, rovnaky vysledok) .... Vsetko do casu.. uvidis v zime, aky to bol dobry model a ze ci sa jeho era uz nahodou nekonci.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 13:51) reagovat
@Pyca_Zla: "Ne aby mu stát diktoval kdy smí používat elektřinu / zemní plyn" HAHAHA :) Zabudol si spomenut ze to mudra EU sa rozhodla nenakupovat plyn z ruska, ze to mudra EU zakazala dovoz ropy po mori, ze to mudra, bolsevicka EU ma snahu prikazom znizit spotrebu plynu vo vsetkych statoch EU o 15% a potom mudro socialisticky prerozdelit tak aby nemecko neskapalo, ze nariaduje ako nastavit klimu, alebo vykurovat na 20 stupnov...

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 13:48) reagovat
Teda ERÚ je úřad, a OTE je ta akciovka vlastněná státem, ale to určitě víš.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 13:46) reagovat
Proč bych si to studoval? NS2 byl připraven ke schválení do provozu před Rusovou invazí na Ukrajinu? A pak se dal k ledu, doufám, že navždy. A heleď mě je to asi jedno, nehodlám se s tebou už dohadovat. Prostě je to takhle nastavené, že kritickou infrastrukturu nevlastní stát, ale soukromé subjektu, a já myslím že je to dobře. A jelikož to tak funguje po desetiletí, tak to asi není špatný model. Je samozřejmě potřeba nějaká regulace a legislativa, ale od toho máme ERÚ, a OTE. To jsou státní akciovky.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 13:41) reagovat
@Pyca_Zla: A este k statu, ako zlemu vlastnikovi energetickych spolocnosti: UNIPER - nemecko vstupilo do podniku len teraz, vkladom 15mld eur za 30% akcii. Este pred mesiacom vlastnila spolocnost z 80% firma Fortum, co je FINSKY STATNY podnik. Tak mi pici vysvetli, preco v DE plynarenskej spolocnosti je DE stat zlym vlastnikom, ale FIN statny vlastnik je v poriadku. https://www.kurzy.cz/zpravy/663198-nemecko-pomuze-uniperu-15-mld-eur-za-ktere-ziska-30procentni-podil/

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 13:38) reagovat
@Pyca_Zla: NS2: Prvý balík sankcií z decembra 2019 zastavil výstavbu NS2 takmer na rok, po tom, čo z projektu odstúpila švajčiarsku spoločnosť Allseas. Podla moznosti studuj co najviac... potom nebudes za uplnu pycu..

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 13:35) reagovat
@Pyca_Zla: Ty si fakt pyca.. nastuduj si najskor od kedy zacali prve sankcie okolo NS2 a potom sa mozeme bavit.. (napriklad voci spolocnosti kladuce podmorske potrubia a podobne). tu nas hint z 4.1.2021... https://www.slovgas.sk/aktuality/nove-sankcie-proti-ns2-su-schvalene-ich-uplatnovanie-je-na-americkom-prezidentovi/

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 13:31) reagovat
Furt tady jen řveš, jak je to špatně, ale ještě z teb enevypadlo jak by to mělo být správně. kromě tedy návratu před rok 89, kdy bylo vše centrálně plánované. Asi by ses tam rád vrátil. Můžeš. Třeba do Chudobince, nebo KLDR. Tam už soukromé subjekty nevlastní nic, tam budeš spokojený. Ale neser bolševický pořádky do svobodný společnosti, kterou tu máme a ktetá ti zjevně leží v žaludku

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 13:29) reagovat
Vstup nemeckeho statu do vlastnictva Uniperu? - No to je právě reakce na to co dělají Russáci, kdyby svině russký nedělali hybridní energetický útok na Evropu, nemuselo Německo ani vstupovat do Uniperu. To si opravdu myslíš, že to dělali jen tak z plezíru, bezdůvodně? Ano, o plánované spotřebě jsem slyšel. Ale nediktuje jí stát. Určí si jí ten závod sám, a také si určí, kde jí svobodně nakoupí. Ne aby mu stát diktoval kdy smí používat elektřinu / zemní plyn

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 13:28) reagovat
Nevím co furt pyčuješ. Dlouhé roky nikomu obchodování s energiemi jak je nastavené nevadilo (tedy vlastnění soukromými společnostmi a konkurence), a když to začal russák rozbíjet tak je to najednou špatně? Je tedy špatné i vlastnictví osobních automobilů, protože se kradou a dělají se s nimi dopravní přestupky? B-)

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 13:27) reagovat
@Pyca_Zla: O sukromnych subjektoch v energetike si mozeme porozpravat: Vstup nemeckeho statu do vlastnictva Uniperu? Skrachovany cesky dodavatel energii, zachranuje ho kto? Ouuu pockaj.. dalsi sukromny dodavatel energii? Hahaha... A odber skodovky?? Pocul si niekedy o planovani spotreby el. energie napriklad pri zelezniciach? Ked to zeleznice zle spocitaju tak bud zaplatia vysoke penale, alebo vo vlakoch kuria aj ked netreba len aby odobrali tolko co naplanovali.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 13:26) reagovat
Nelži, NordStream 2 se rozhodlo rozhodnout Německo díky tomu, že Russák zaútočil na Ukrajinu. Ano, chtěla. jenže to ředpolládalo spolupráci s Russáckem. A jak nám Russák svou agresí ukázal, spolupráce s Russákem není možná. Stejně jako jeho výmluvy, že přes Nordstream 1 nemůže dodávat plyn, protože nemá turbínu. Tu má, ale nechce jí přijmout.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 13:19) reagovat
@Pyca_Zla: Coze? Ides hovorit o tom ze Gazprom sa sprava politicky?? A pritom ignorujes fakt, ze zamietnutie Nord streamu 2 je cisto politicke rozhodnutie EU po natlaku USA. Este dva roky dozadu chcela EU zatvorit uholne elektrarne koli emisiam, nemci atomky koli kokotizmu, a nahradit to vsetko solarom, vetrom a plynom... Zrazu uhlie nevadi a jeho emisie su honky dory. Konkurencia firiem je po pici az na kartelove dohody, a ovplyvnovanie cien komodit financnymi trhmi. Vid manipulacia cien zlata od JPM.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 13:08) reagovat
Pro Evropskou soustavu je výhodné, pokud jsou subjekty soukromé a chovají se tržně. Po čem vlastně voláš? Máme se odstřihnout od zahraničí? Vše má vlastnit a řídit stát? Má stát určovat kolik plynu chce a může spotřebovat například Škodovka? Podle čeho to ten stát určí? Státní vlastnictví infrastruktury a energetických firem nic nepřinese, naopak. Takhle si firmy konkurují, a konkurence přináší pro spotřebitele vždy výhodu.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 13:05) reagovat
"Gazprom sa choval tak, ako mu zakony dovolovali." - Ano, chyba v zákonech. Už je to napravené. Jinak jeho chování nebylo kapitalistické, jde o nepříátelským státem vlastněnovu firmu. Takhle se mohl chovat kdykoli předtím, ale nechovala. Jeho motivace je politická, nikoliv tržní. A stále záměrně ignoruješ o co jsem psal o tom, že obchodování s energiemi se řídí legislativou, která se samozřejmě nějak vyvíjí.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 12:57) reagovat
@Pyca_Zla: Este raz a naposledy: Gazprom sa choval tak, ako mu zakony dovolovali. Choval sa tak, ako sa na kapitalisticku firmu patri, a zveladoval zisky akcionarov. Investoval 5mld do NS2 za ucelom zvysenia zisku, zmensenia tranzitnych poplatkov, a za ucelom lepsej dostupnosti plynu pre Spojene nemecke emiraty, ba dokonca dovolil dalsim 5tim firmam aby sa podielali nielen na investicii dalsich 5mdl, ale aj na zisku 50%. Z kapitalistickeho hladiska uplne perfektne spravanie. Ak si myslis ze nie, zazaluj ho.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 12:52) reagovat
@Pyca_Zla: Kapitalizmus je fajn, mnohym zaistil nepochybne lepsie zivoty, ale moj nazor je, ze voda, elektrika, plyn, narodne parky, zdravotna starostlivost a dochodkove zabezpecenie by mali byt priamo v rukach statu, ktory ma za ne niest zodpovednost.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 12:36) reagovat
@jelitop: Zlo začalo Rusským útokem na Donbas a Luhansk v roce 2014, vydávaným za Ukrajinskou občanskou válku. A autorovi k popsání rusského zla stačilo mluvit o roce 2022, to že nejde dál do minulosti nijak nezpochybňuje skutečnosti, které zmiňuje ;-)

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 12:34) reagovat
Nadáváš tady na kapitalismus, ale díky němu naše společnost funguje mnohem lépe, než za socialismu. Netvrdím, že je to dokonalý systém, ale je nejlepší, jaký kdy lidstvo vymyslelo. Legislativou regulovaný kapitalismus funguje. na rozdíl od socialistického přerozdělování a centrálního plánování, ke kterému Nuzákov směřuje

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 12:31) reagovat
No, to co jsi o fotovoltanických panelech napsal, je sice hezké, ale jak to souvisí s tím, že je jejich majitelem majitel nemovitosti, a ne stát? "Takze ak Gazprom nenaplni zasobniky, chova sa kapitalisticky, pretoze chce zvysit zisk." - Chová se proti smyslu stability plynárenské soustavy, protože pracuje na tom, aby byl plynu nedostatek. Už to je porušení zákonů o chování se jako účastník trhu s energiemi. Nedělej, že obchodování s energiemi není regulované.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 12:05) reagovat
@Pyca_Zla: S tymi panelmi na streche je to o kusok komplikovanejsie, ale to by si si musel nieco nastudovat o energetike... Pretoze murdy stat ma coraz vacsie starosti pri kompenzovani spiciek odberov pri zlom nastaveni energetickeho mixu (v pripade ze nema dost vody v precerpavacej vodnej elektrarni) nakupom drahej el. energie zo zahranicia. O probleme prepravy el. z nemeckych veternikov do rakuska v zime cez pretazenu cesku siet si mozno uz nieco pocul.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (jelitop) (4.8.2022 12:02) reagovat
autor sam seba klame že zlo v tom regione začalo iba tento rok.... je to ignorácia faktov a pri tom sa tvári že fakty sú pre neho dôležité, je to ignorácia príčin! a pri tom s tvári že vysvetľuje príčinu !!!

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 11:44) reagovat
@Pyca_Zla: A ked uz sme pri tych kapitalistoch... Kolko si myslis ze % akcii Gazpromu vlastni ruska vlada a kolko % vlastnia zapadne firmy?

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 11:39) reagovat
@Pyca_Zla: Sam si dement. Nedokazes pochopit ze zvysenie ceny plynu je pre OPEC vratane Ruska priazniva sprava a za menej plynu dostane viac penazi, potesi akcionarov. Takze ak Gazprom nenaplni zasobniky, chova sa kapitalisticky, pretoze chce zvysit zisk. Ale to sa ti uz nepaci, rovnako ako EU, ktora musi zavadzat socialisticke pravidla? Nevyuzijes kapacitu, zabavime ti zasobnik? Sa zobud, kapitalisto.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 11:36) reagovat
Uvědom si, že používáš argument "auta by měl vlastnit jen stát a ne občani", a jako důkaz používat fakt, že někomu auto ukradli. A ty bys tvrdil, že by se to nestalo, kdyby auta občané nevlastnili. Stejný nesmysl. Rus ten hybridní útok se zásobníkama udělal před rokem. Než by na to stát zareagoval, tak by to zopakoval i letos >-O

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 11:33) reagovat
Kdyby zásobník vlastnil stát, jak to furt tlačíš, tak se stalo úplně to stejné, na Evropském trhu s energiemi. Nerozumíš tomu jak funguje trh s energiema v Evropě, a tlačíš do toho komunistický manýry. To co navrhuješ fungovalo před 40 lety. Teď už je svět jinde. Energii si můžeš vyrábět na střeše svýho domu sám. Ty panely by měl také vlastnit moudrý stát, který vždy ví, co je pro občany nejlepší? >-O

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (Pyca_ZlaR (4.8.2022 11:32) reagovat
Ty demente, to že se o energetiku mohou starat soukromé subjekty nezmanená, že pro ně neplatí nějaká pravidla. Ono se totiž čekalo, že se budou lidi chovat tržně, a ne že Rus proti nám zneužije náš systém. Fungovalo to 30 let, Rus to porušil až teď. A teď už ta legislativa s tím počítá, nejen u nás. Pokud si koupíč kapacitu zásobníku a nevyužiješ jí, tak o ní přijdeš. Easy. Bohužel to přišlo až teď. Tak jsem psal, že byla chyba s Rusem vůbec obchodovat.

Obrázek 'zakladni fakta' Obrázek 'zakladni fakta' (carls de gol) (4.8.2022 11:27) reagovat
@Pyca_Zla: "....... - No vidíš. A ono funguje to i navzdory tvému přesvědčení." Ty vole.. vsak ty si sam protirecis.. Na jednej strane tvrdis ze to funguje a na druhej picujes ze Gazprom nenaplnil zasobniky a tym zdvihol cenu. Ved je to normalna firma ktora si od inej firmy alebo statu (=vlastnika) prenajala zasobniky a moze si teda s nimi robit cokolvek chce! A zrazu sa to nepaci?

Strana 1/3. 1 2 3 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...