ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  Linh ART foto  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  MyMuži


Nalezeno 22 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesát:
   


Odebírat

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (HAHAHAHAHA) (5.8.2022 9:17) reagovat
Klid na ukrajine by hlavne byl kdyby tam rusaci nezacali strilet. Merline, ty rusacke hovno, kolik rublu ti plati za ty blbe kecy?

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (MerlinRP (5.8.2022 2:11) reagovat
@From: A tyhle sračky vytahuješ z vlastní hlavy a nebo si pro ně chodíš na nějaká školení? Vždyť ty tvoje argumenty popírají samy sebe. Přeci jestli Rusko není demokratické, tak jaksi hovno záleží na tom, na co by se ptali lidi nebo jestli by reptali. A pokud jde o to vyhlazování, za osm let dokázali Ukrajinci vyhnat ze země cca 750k lidí a asi 14k jich pozabíjet. Ano, teď od února je to horší, ale jsou to Ukrajinci, kteří s tím začali.

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (fromik bejvaly) (5.8.2022 0:48) reagovat
Ale hovno, UA během maidanu začala zcela jasně směřovat na západ. Rusko nemohlo snést tolik demokraticky smýšlejících rusky mluvících, protože to podkopávalo smysl jeho diktatury, ano vše je to jen o setrvání putlera u moci v Rusku. Lidi by se tam mohli začít ptát, proč se Rusko taky nedemokratizuje jako UA. Takže putler rozkázal Ukrajince dílem vyhladit, dílem ovládnout. A ta vyhlazovací válka už běží 8 let. Ruská menšina na UA na Rusko dávno sere, umírá především ona.

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (MerlinRP (5.8.2022 0:41) reagovat
@From: Mohl tam být celou dobu klid až dodneška, kdyby se Ukrajinci po převratu, který zorganizovali lidé z USA, nerozhodli pro násilnou ukrajinizaci etnických menšin. A když se ty začaly bouřit a demonstrovat, vlítli na ně ozbrojení fašouni a začali je střílet.

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (fromik bejvaly) (5.8.2022 0:37) reagovat
Ale píču Merline, Ukrajinci umírají, protože na Ukrajinu útočí zkurvené zfašizované Rusko. Ukrajina v 2014 žebrala v USA, až jí USA začalo dodávkami vojenské techniky pomáhat, to tak demokracie dělávají, že si pomáhají vůči fašistickým diktaturám. V 2015 začala pomáhat Velká Británie a Litva, v 2022 většina ostatních demokracií. Rozhodlo se jedině zkurvený Rusko a shoří na tom a kolaboranti to přeženou a pokud to je třetí světová, stovky jich popravíme, jako po té druhé světové. I ty pseudoanonymní.

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (MerlinRP (5.8.2022 0:33) reagovat
@From: A proč to píšeš, jako bych tam byl? Sedím doma v Čechách a jen smutně sleduju, jak na východ od nás zbytečně umírají Ukrajinci, protože se USA rozhodly vést proxy válku s Ruskem. A evidentně se jim to vůbec nevede.

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (fromik bejvaly) (5.8.2022 0:28) reagovat
a kolik reálně Merline? Už aspoň statisticky byste za měsíc něco trefit mohli a nic, co ;).

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (MerlinRP (5.8.2022 0:27) reagovat
@MODUS: Dvě odpalovací auta a jedno zásobovací. Což je ten váš slavný "náklaďák s kládama". :D

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (KING_OF_OKENARP (5.8.2022 0:15) reagovat
USA hlásí, žádný HIMARS nechybí. Vědí russáci a místní trolí kremlofilcky jak takovej HIMARS vypadá ? Nebo bude další video rozmlácených oken v žinžáku:-D :-D

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (Jungle Rabbit) (4.8.2022 20:46) reagovat
Ty xces tvrdit, ze jsi pravicak ty nakazena kundo?

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (blmblmblm jiz byl 2.74231x zabanovan Roumenem) (4.8.2022 20:37) reagovat
"Petikolka" je slovo oznacujici volice petikoalice. Ubohej pokus predefinovat slova, levicackej xindle. B-)

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (ModusRP (4.8.2022 20:36) reagovat
Blm, Merlin a další z petikolky - tak kolik už máte u vás ofiko papírově zničených HIMARS? :-D

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (fromik bejvaly) (4.8.2022 19:55) reagovat
Merlin tos byl ty, co psal, že Rusku Ukrajinci prodali HIMARS za 800 000 USD, že jo. Ano, čekal bych alespoň jedinou fotku HIMARSu. To už nemáte ani foťáky? Tak ho zkuste nakreslit debilové, jestli jste ho koupili, tak na něj přece vidíte a tužky ještě máte ne?

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (Jungle Rabbit) (4.8.2022 18:54) reagovat
Jakoze je rozjebali raketama na sracky a pak je odtahli nekam do pici a rozebiraji to do sroubku... a pak co vytisknou si je na 3d tiskarne?

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (MerlinRP (4.8.2022 18:26) reagovat
@Pyca_Tupá: Ale on to fakt nepsal. Psal jsem to já, pitomče. A co jako čekáš za důkazy? Fotky z toho, jak Ruští vědci rozebírají ukořistěný HIMARS? Výslednou zprávu, kterou k tomu sepíšou? Společnou fotku s Putinem před ukořistěným strojem? Besídku na Rudém náměstí? :D Prostě jsi dement, odtáhli to do výzkumáku a tam to rozebírají do šroubku. Věřejné fotky z toho pochopitelně nebudou, ty pako.

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (Pyca_ZlaRP (4.8.2022 18:20) reagovat
bml-BLBe, takže to co tady celý dny sereš, tak to spadá do jaké kategorie? Mluvím s jistotou, nebo prostě jen bleju prorusskou propagandu a když se na to někdo zpětně zeptá, tak odpovíš, že jsi nic nepsal s jistotou? Jinak doufám že cope HIMARS vygenerují celou flotilu bílých Lad B-) ;-)

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (fromik bejvaly) (4.8.2022 18:11) reagovat
Rofliky, dva antivax propagatori, co se po 24. unoru jako zazrakem promenili v putlerovce, neco jako nas blm, zatceni. Pritom takove pekne stvave video, to muselo dat prace https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-zname-dezinformatory-zatkla-policie-vyzyvali-k-odporu-proti-ukrajincum-210867

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (fromik bejvaly) (4.8.2022 18:03) reagovat
Jo, chce to vic blmczechglish, co kdyz treba jeste existuje nekdo, kdo by pochopil, co pise ;)

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (blmblmblm jiz byl 2.74231x zabanovan Roumenem) (4.8.2022 17:57) reagovat
To o nakladaku s kladama bylo jen popularni cope konzumentu ukrajinske propagandy a bylo to deboonkovano. B-)

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (fromik bejvaly) (4.8.2022 17:52) reagovat
O tom mlel tusim dalsi mistni rusky nok Merlin. Blm si tu akorat drandil plivaci veverku nad znicenim nejakeho nakladaku s kladama, ze to je jako himars.

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (blmblmblm jiz byl 2.74231x zabanovan Roumenem) (4.8.2022 17:43) reagovat
Ubulenej psychopat by mohl najit, kde jsem o tom mluvil jako o faktu nebo s jistotou. Dokonce se nad nim slituju a napovim, ze nikde, tak si muze usetrit praci. Prolhanej dement si vymysli a osocuje mne z veci, ktere jsem nikdy nerekl.

Obrázek 'mr Shoigu' Obrázek 'mr Shoigu' (Pyca_ZlaRP (4.8.2022 17:33) reagovat
blm-BLB by mohl ještě poslat odkaz na ty prodané HIMARS. Uploadnout to ze studnice Russké moudrousti - Telegramu. Ale zrovna se mu nějak nechce B-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...