VipShow  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět


Nalezeno 18 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (rroumenR (11.8.2022 2:02) reagovat
policisty v civilu bych na akcich ZAKAZAL - policista ma mit uniformu a vidtioelny odznak a cislo a ne ze si bude hrat na agenty

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (llynx) (8.8.2022 15:25) reagovat
Policajti v civilu jsou na kdejaké akci. Na jedné demošce na Staromáku jsem viděl, že tam několik individuí natlačovalo zezadu lidi na těžkooděnce čímž vyvolalo celý konflikt. Když je lidi konfrontovali tak se sebrali přešli staromák oblíkli si vesty s nápisem Policie a nasedli do policejního auta a odjeli.Ikdyž to bylo celé natočené. Nakonec se to odložilo, a videa a fotky z internetu smazali, že prý jen plnili přidělené úkoly a je nutné zachovat jejich anonimitu.

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (Těžko) (8.8.2022 6:03) reagovat
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT: A kdo/co přesně je Ruská obdoba Pětikolky, které u nás Bureš / ANOfert hraje falešnou opozici?

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (7.8.2022 21:11) reagovat
Bhabiš, je takovej Putin Československa. B-)

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (fromik bejvaly) (7.8.2022 19:55) reagovat
A imho vlevo od babiša na posledni fotce je ten typoň, co zaklekava uprostred.

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (Rododendron) (7.8.2022 19:04) reagovat
Babiš aka little rus, ta stejná škola se nezapře, ještě že už brzo půjde do prdele

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (NedosR (7.8.2022 18:24) reagovat
gofry2:Protože tahle kunda nekandiduje na prezidenta. Proto je důležitý se zaobírat takovým prolhaným kokotem.

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (Těžko) (7.8.2022 17:05) reagovat
Neomarxističtí voliči Pětikolky by měli Burešovi nohy líbat za to, jak bezvadně imituje opozici. Jak známo, řízená opozice je nejlepší prevencí volebního úspěchu opozice skutečné. Vždyť kvůli téhle hře Bureše dokonce vymazali ze seznamu absolventů Aspen Institutu. A v Bruseli ANOFerťáci ve většině případů hlasovali přesně stejně jako EUrohujeři z vlastizrádné Pětikolky. Co víc si přát?

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (bilanula) (7.8.2022 16:49) reagovat
A jako gól (sice offtopic ale aspoň budete vědět, co si o vás myslí průměrnej vypatlanej Číňan) je, že když si lidi začali všímat masivního odlivu cizinců (kteří byli předtím používaní propagandou jako důkaz, že je v Číně tak dobře, že se tam stěhují Evropani), tak Čína řekla, že důvod odlivu je ten, že jsou líní a zhýčkaní pomalým životem, takže nestačí vysokému životnímu tempu pracovitých Čínských úderníků :-D

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (bilanula) (7.8.2022 16:41) reagovat
A to je i důvod, proč se Čína tak vehementně brání tomu, aby se tomu říkalo "Čínský virus", přestože třeba "Španělská chřipka" je OK. Nepasuje to do jejich oficiální verze, že jim to tam zavlekli nehygieničtí cizinci (které kvůli tomu vyhazovali z hotelů a ubytoven na ulici, páč by mohli chudáky Číňany nakazit).

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (bilanula) (7.8.2022 16:38) reagovat
Babišovejm fanouškům je úplně jedno, že Babiš lže. Pro ně je svatý to, co řekne Babiš. Stejný jako komunisti v Číně, kteří diskriminovali Evropany a Afričany za to, že jim tam zavlekli covid (a díky tomu došlo k masivnímu odlivu cizinců z Číny). Že to bylo naopak a virus pochází z Číny? Nezájem, vůdce říká, že to tam zavlekli Evropani, tak to tak je.

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (lx13) (7.8.2022 15:53) reagovat
jeden z těch tří zmrdů na poslední fotce, ten v tmavě modrým triku, byl i u nás ve Vrchlabí, když jsme vypískávali STBáka. Předpokládám, že s tím jeho cirkusem jezděj jako ochranka.

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (tomasekR (7.8.2022 15:50) reagovat
ví se už co to je zač, vzdělání , hodnost, útvar, služebna. Jestli to není nějakej podřízenej estébáka a dnes generála PČR Komorauše. Potetovanej je jak z krimu

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (Anonymous1) (7.8.2022 15:24) reagovat
Já si myslím, že celá ta akce byla zaplacená. Je to jen o zviditelnění Babiše před volbami. Negativní reklama je taky reklama. Tak si zaplatil dva policajty (možná víc) a pár provokatérů. Mělo by to být jako na fotbale - neumíš si udržet "fanoušky"/akci, tak poprvé zaplať pokutu, podruhé máš na tyto volby stopku - zkus to znova za pět let.

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (riplR (7.8.2022 15:09) reagovat
babiš možná, ale jen možná, lže

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (Proste kokot) (7.8.2022 15:01) reagovat
Silné Česko? To je nejaká moderná diagnóza?

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (gofry2) (7.8.2022 14:14) reagovat
Nechápem, prečo sa ľudia zaoberajú Babišom a nie políciou. Ak by v polícii neboli kurvy, tak by si ich Babiš nemohol platiť.

Obrázek 'fakt nevedel ne' Obrázek 'fakt nevedel ne' (Červeňanského) (7.8.2022 12:40) reagovat
Estébák lže, to je neobvyklé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...