HobbyDeník  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  Půjčka s odměnou  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  TechSvět


Nalezeno 72 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesát:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Dr. Lecter je líný) (15.8.2022 10:49) reagovat
A netýká se to jenom těch lidí co jsou napojeni na teplárny? You know... tam, kde ty kontroly probíhají celou dobu jejich existence... Tahle diskuze vypadá jako další díl z cyklu "Pepíček z Proseka se naučil číst, tak jsme uspořádali schůzi na sídlišti a přečetl nám pár písmenek z Blesku, a je to tak jiné oproti jen prohlížení obrázků!"

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Markéta Adamová PekarováR (15.8.2022 8:36) reagovat
Koupím si mikroskop a uvidím izolovaný vir covidu jo? Že ty vůbec nevíš o čem mluvíš kdyby se mi taková věc povedla, získám asi 49 milionů $ .... Ne chlapče, takhle jednoduché to není.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (egal wer) (14.8.2022 15:52) reagovat
DQDLW: https://www.hybrid.cz/prumerny-cech-zatezuje-zivotni-prostredi-nejvice-spotrebou-energii-jidlem/

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Fotograf) (14.8.2022 14:59) reagovat
@Markéta Adamová Pekarová: Tak rikam, kup si mikroskop nebo se domluv v nejaky laboratori, at Ti to ukazou. Nebud lina.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Na rohu ulice Rus o morálce káže) (14.8.2022 14:42) reagovat
"Soňa Peková se prej pochcala smíchy." Soňa chčije i když se zrovna nesměje, naposledy co jsem registroval chcala zaručený informace o bakteriologickýc laboratořích, ve kterých USA na Ukrajině pěstovala Covid a prý má být svět Putinovi vděčný, za to že vraždí Ukrajince. Divím se že jí ještě někdo nezmaloval její chlapecký obličej

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Markéta Adamová PekarováR (14.8.2022 14:33) reagovat
Fotografe, dobrej vtip! :-D :-D :-D Soňa Peková se prej pochcala smíchy.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (ModusR (14.8.2022 13:33) reagovat
Copak, český Pepíček už nebude moci sledovat fotbálek v trenclích při svých ideálních 25°C a větrat při tom? Vrchol - okamžitě referendum o vystoupení z EU, Evropy, NATO >-O

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Fotograf) (14.8.2022 13:06) reagovat
@Markéta Adamová Pekarová: Jiste, na spouste fotek - https://media.istockphoto.com/photos/coronavirus-macro-picture-id1210596221 Jinak pokud mas mikroskop, tak se presvec sama. Nebo se domluv s nejakou laboratori.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (MartyR (14.8.2022 12:56) reagovat
rroumen: Nova tajna zbran EU proti Rusku. Tohle poslou Putinovi a ten zemre v zachvatech smichu...

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Markéta Adamová PekarováR (14.8.2022 9:10) reagovat
Občané, funguje to přesně naopak, pokud někdo něco tvrdí, má to doložit důkazem, takže mohla bych vidět izolovaný virus Covidu?

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Občan YR (14.8.2022 2:59) reagovat
@rroumen: na základě čeho tvrdíš, ze “covid” je vymyšlený? Takové prohlášení prosím podpoř nějakým solidním důkazem - podotýkám, že dojmologie a “psali na Internetu” není důkaz. Děkuji.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (rroumenR (14.8.2022 2:36) reagovat
Mohli by jste to prosim poslat Putinovi, aby jsme videli, jak se vali smichy nad tuposti CZ vlady ;-))

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (rroumenR (14.8.2022 2:36) reagovat
neni to vtip, verili by jste ze vam reknou o neexistujicim viru, alias prejmenovane chriopecky a kvuli ni vas budou m,latit, zvirat doma a nasazovat vam rousku - tak zde vas budou pokutovat - pokuta 200.000 kc - ale bude to co, nezaklnne, takze jen strasak pro vohnouty a prizdisrace, ti co se neboji pujdou do spravniho a tam to vyhraji, ale vetsina jsou ovce, co si zaslouzi umrit zimou a budou vse dodrzovat a jeste u toho budou vyvesovat UA vlajku, nasadi si 4 rousky a budou rvat, ze tim porazi Putina ;-)

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Jauvajs) (13.8.2022 21:50) reagovat
Jediný funkční způsob regulace spotřeby čehokoli je cena.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (XYXR (13.8.2022 19:03) reagovat
(KarlosPepinator) třebas i ilumináty a podobný píčoviny. A to že žiješ v chudobinci, tak to je mi tě opravdu od srdce líto.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (XYXR (13.8.2022 19:02) reagovat
(KarlosPepinator) tak teď už vím s kým mám tu čest - troglodyt považujícího každého kdo má tobě nevyhovující názor za rudou úderku. Takže pro úplnost - rudé svině mně za minulého režimu nepřinutily je volit a nečiním ani tak teď /započítávám do toho různé vychcánky co převlékly kabáty/. Jen jsem pravým jménem bez moderního korektního přizdisráčství vyjmenoval pablby, kteří toto tlačily bez ohledu na široké důsledky. A co se týká buzen - ten "obor" byl jen slovní obrat. Jinak jsi mi mohl ještě nabídnout

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (KarlosPepinatorR (13.8.2022 18:52) reagovat
XYX: No jen to, že tvůj slovník je plně kompatibilní s propagandou z chudobince, tak jsem ti přidával pár tipů, na co ještě běžně potrati nadávají a co v tvém postu chybělo. Směřování DE na plyn místo jádra prostě bylo plně podloženo a zakotveno na základě vlivu, studií a tlaků skupin, které financoval chudobinec - viz schroder a podobní zaprodanci. Montovat do všeho buzeranty je zvyklost rudé úderky.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (XYXR (13.8.2022 18:12) reagovat
(KarlosPepinator) nejsi náhodou padlý na hlavu? Ty kroky byly naprosto debilní a protlačovali to za bodrého hýkání různých tupců ruzní přiblblý ekoaktivisti, Vš akademici nepoužitelní v normálním životě kteří vystudovali nějaký novodobý nesmysl jak jsem jasně napsal. Netuším co s tím má šoroš či nacisti. Nebo že by jsi byl hoodně dlouho na sluníčku?

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Červeňanského) (13.8.2022 18:07) reagovat
Ale hovno tě baví. Jenom zpupnost, zpupnost, zpupnost

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (bilanula) (13.8.2022 17:57) reagovat
Zvěstovatelé věčné práce, kapela Umbrtka, to nádherně popsala tady https://www.youtube.com/watch?v=AB3Gj2PkYZc "... že máme zač hrdě hladovět, že máme co poslušně milovat". Kdo by v době vzniku téhle písničky řekl, že se to celé zopakuje?

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (KarlosPepinatorR (13.8.2022 17:41) reagovat
XYX - A neměl bys tam něco s nacistama a sorosem? Nebo aspoň feťáky a výhružky atomovkou? Btw odpojení JE bylo samozřejmě nachystané s ohledem na "ekologické" studie provedené spolky dotovanými z mordoru, aby bylo jasné, že jádro fuj a plyn je spása a naděje na světlé zítřky.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (XYXR (13.8.2022 17:35) reagovat
Jo jo vypnout funkční atomovky a přejít k elektrárnám spalující plyn může akorát buď úplný idiot nebo zelený ekoteroristický mozek eventuelně výplod nějaké pošahané VŠ environmentálního inženýrství eventuelně historie komiksu v homosexuální komunitě paviánů či podobný obor. Jo snad ještě případně někdo z putinovi páté kolony.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Markéta Adamová PekarováR (13.8.2022 16:18) reagovat
Mrkev je kokot. My přece věděli a od roku 1989 jsme se připravovali na odpojení od Ruského plynu. Třicet let! Pokud bude nedostatek plynu, tak to nebude kvůli tomu jestli někdo topí o pět stupňů víc než jeho soused ale protože si vymytý mozky v Německu zbourali 16 atomových elektráren ačkoliv nestaly v seismicky nestabilním podloží a nemohla je poškodit vlna z moře. Kokote debilni, ses větší mozkovej nuzák než ruské hovno.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Dement v komentari) (13.8.2022 15:35) reagovat
A obchazet byty a merit teplotu budes ty zadarmo, nebo nejakej jinej soudruh? Me bavi, ze v dobe nedostatku energie nektery lidi nenapadne nic lepsiho, nez plytvat fizlovanim :-D

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (mrkevR (13.8.2022 15:26) reagovat
Další krásná ukázka toho, jak jde Rouming čím dál tím víc doprdele. To množství dementů v komentářích je naprosto neuvěřitelné. Obrázek je hoax, zdroj parlamentní listy. V originálu je to návrh opatření, které by MOHLO být uplatněno v případě té AKUTNÍHO NEDOSTATKU plynu. V takové situaci totiž platí, že pokud budete vy a vaši sousedi topit víc, tak za chvíli nebude topit vůbec nikdo.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (13.8.2022 13:57) reagovat
Inteligentní člověk vždy energií šetřil a teď bude šetřit třeba o trochu víc. A dementi začnou šetřit, protože díky bohu na ty energie nebudou mít prachy B-) To je jedinej důvod proč tady tak prskaj.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Pepek Spenat) (13.8.2022 13:26) reagovat
Kecat lidem okolo sebe do toho jak topi a kolik masa sezrali a vydavat to za trosku discipliny je taky vlastnost v cechach?

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (XYXR (13.8.2022 13:20) reagovat
Tohle mohl vypotit jedině nějaký dement s IQ mouchy a další banda debílků s podobnou inteligencí to obhajuje. Větší píčovinu by nevypotil ani ten stébácký kretén Bureš.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Červeňanského) (13.8.2022 13:14) reagovat
Jéžiši, ta zpupnost a neochota se trochu uskrovnit a ít trošku disciplíny, to je odporná vlastnost Čechách. To se mi chce vždycky zvracet z takových hloupých lidí.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Los LososR (13.8.2022 12:50) reagovat
švabach - OK, jem socka, která bere 120 litrů, ale kafe nepiju a asi nebudu mít úplně potřebu chodit do veřejných ohříváren. Ale o tom ten můj příspěvek nebyl, ty kaštane. Co nám v rímc boje za nějakou pseudosvobodu přikážou příště? Holit si jen půlku hlavy? Co ještě vyserou na náš talíř svobody, než řekneme - KURVA TOHLE JÁ ALE ŽRÁT NEHODLÁM?!

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (švabachR (13.8.2022 12:04) reagovat
Los Losos: Jejda, tak si nezajdeš každý víkend na kafe a neobjednáš každý den z Glova McDonalds, ale připlatíš za energie. Proč jsou socky tak ubrečené a pořád si stěžují, kurva? To fakt cítíte nějaké reálné změny? Přestaňte fňukat jak malý děvky, zase bude dobře.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Pyca_ZlaR (13.8.2022 11:34) reagovat
@Los Losos: Já mám v naší společnost důvěru, a věřím, že se toto válečné opatření zruší, jakmile nebude potřeba, a Evropa nebude nic odebírat od nespolehlivého dodavatele, jako je Rusko

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Los LososR (13.8.2022 11:26) reagovat
Tohle je kouzelný. Pod nosem nám vzniká fašistickej úřad, který nebude sloužit ničemu jinému, než že plebs bude trestán za pochybení, nedůvtipnost a průsery Vlády a v diskusi se nálepkuje. Doprdele - wake up! Vypadá to, že půlka z vás by tu druhou udala za stupeň navíc a ta ruhá tu první za fujky podoru zemi, která potlačuje... Jste mrdky.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Pyca_ZlaR (13.8.2022 10:47) reagovat
@skn: Jsem pro, mě by se to také líbilo. A dokocen se to tak loni i dělalo. Bohužel to nejde, když Rusko vede proxy válku se Západem, jehož jsme součástí, a dobyvačnou a likvidační válku na Ukrajině, která pokud padne, tak jsme další na řadě. Těch pár stupňu je ještě malá cena za to, aby tvojí starou znásilnil Čečenec, kterýho sem poslal Putin, ne?

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Pyca_ZlaR (13.8.2022 10:45) reagovat
" Nikdo tady přece netvrdí, že "Nizozemci nějak extrémně trpěli zimou" ". Diskuze se točila směrem, jak budou ubozí Češi trpět, když se sníží teplota o pár stupňu. Tak jsem to vyvrátil tím, že v Evropě jiné národy topí míň. Ty jsi chtěl odkaz, dostals ho.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (sknR (13.8.2022 10:45) reagovat
Á, tady je zase nablito... Jak krásný svět by to byl, kdyby si všichni hleděli svého a neměli pocit, že můžou ostatním přikazovat co se má a co nemá...

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (DQDLW) (13.8.2022 10:43) reagovat
už ti jde pěna od pusy, chudáčku?

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (DQDLW) (13.8.2022 10:40) reagovat
chudáku ty máš vážnou duševní poruchu. Nikdo tady přece netvrdí, že "Nizozemci nějak extrémně trpěli zimou". Demente.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Pyca_ZlaR (13.8.2022 10:38) reagovat
Právě když budeme pomáhat Ukrajině a ta bude zabíjet Rusy blízko jejich hranic, nebudeme muset proti nim bojovat u nás. Ukrajinci chcrání Evropu před Rusským svrabem a rozkladem. A Evropa by měla konečně přestat dávat víza sviním, které nás označují za nepřátele. A možná se konečně jako nepřítel k Rusku začít chovat. Chtělo by to vás pár russáků pochytat, někam zavřít do detence a po částech pouštět za ústupky toho vašeho Nuzákova. A ne vás nechat se vyvalovat po plážích a dělat bordel na barech, svině

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Pyca_ZlaR (13.8.2022 10:35) reagovat
Ty jedna špíno, sami tady říkáte, že Rus vede proxy válku se Západem. S náma. Rusáci útočí zatím jen kyberneticky na naše nemocnice a úřady a způsobují milionové škody. Rusák se netají tím, že chce útočit na Polsko, bombardovat jaderně Londýn. Vy sami tvrdíte, že na Ukrajině Rus bojuje se Západem. Rus nás zařadil na seznam nepřátelských zemí. Přestaň lhát ty russácká špíno >-O

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Pyca_ZlaR (13.8.2022 10:33) reagovat
Whatever, russáku. Razí nerazí, má prostor na snižování na úroveň západních států, které jsem jmenoval. Nevšímám si, že by Nizozemci nějak extrémně trpěli zimou B-)

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (DQDLW) (13.8.2022 10:32) reagovat
A ve válce nejsme. Jestli chceš válku, můžeš jít kosit zkurvený rusáky na ukrajinu. Ale na to nemáš koule, ty nýmande

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (DQDLW) (13.8.2022 10:28) reagovat
Pyca zla ty jsi dobrej dement. Přímo v článku, na který tak důležitě odkazuješ, se můžeš dočíst "Česká republika razí pomyslnou střední cestu, která zároveň odpovídá doporučením WHO". Takže ses zpochybnil sám rusobijče

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Solim) (13.8.2022 10:23) reagovat
V obýváku topím na 25, v koupelně taktéž. Nedovedu si představit, že bych měl bydlet v nějaký králíkáren a ještě mi někdo určoval, co je pro mě správná teplota...

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (quido.speedyR (13.8.2022 10:22) reagovat
Jako znal jsem holcinu, co topila celorocne na 27-30C protoze chtela mit “leto”. Ale pritomnost retardu ve spolecnosti z toho nedela pravidlo. Naopak v AU se netopi, takze tam muze byt 15-16C, ale kazdy spi u postele s olejovym radiatorem celou zimu a to se do toho nepocita. A v Berline se topilo zcela srovnatelne s nami. Prijde mi to jak argument vytazeny z prdele…

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (karel (neprihlaseny)) (13.8.2022 10:21) reagovat
Červeňanského: dobre ty! & Pyca_Zla: jj, taky znam panelacky mrdky, co pri 28 stupnich nadavaj, ze je kosa a berou si treti ponozky

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Pyca_ZlaR (13.8.2022 10:07) reagovat
@DQ ... whatever: To je snad notoricky známé, třeba ve Velké Británii nebo Nizozemsku se topí výrazně méně než v rozmazleném Česku. Odkaz třeba tady, ty zmrde. Ale ty to stejně zpochybníš, takže je to jedno B-) [odkaz]

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Pyca_ZlaR (13.8.2022 10:04) reagovat
Zase ten paradox, jak tady o toalitě a svobodě kážou píšící účty, které jinde obhajují Russácko v jeho imperialistické, dobyvačné a na všechna práva a dohody kálející politice. B-) Jsme ve válce, vy zmrdi. Jsme ve válce s váma, s Russákama. Za druhé světové platila ve Velké Británii také restrikce a omezení, aby se šetřilo benzínem. Vy russký kurwy >-O :-D

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (DQDLW) (13.8.2022 10:03) reagovat
můžeš svůj blábol "Češi v průměru topí daleko víc než ostatní národy v Evropě" podložit nějakou statistikou? Nebo jen plácáš z hladu?

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (rapl taburet) (13.8.2022 10:01) reagovat
blmblmblm přesně, jednoho dne se ti oblečení ve svetrech probudí v totalitě

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (blmblmblm jiz byl 2.74231x zabanovan Roumenem) (13.8.2022 9:57) reagovat
Tohle je jen logicke vyusteni kovidiotismu, kde se naplno ukazalo, ze stat povazuje obcany za male nesvepravne deti, ktere je treba pred chripeckou ochranit zavrenim doma a nakazanim noseni nefunkcnich nahubku. Tak ted taticek stat bude prikazovat, jak maji lidi doma topit. Cekam uz jen na vyhlasku prikazujici nosit doma svetry, cepice a rukavice, aby se nam lidi nenastydli. Protoze lidi jsou tak hloupi, ze se nedokazi pred chripeckou ochranit, ani nevi, jak topit nebo jak se obleci.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Pyca_ZlaR (13.8.2022 9:55) reagovat
Češi v průměru topí daleko víc než ostatní národy v Evropě. Párty skončila, buďte rádi, že ušetříte za energie. @DougBlb: Zklidni se ty jedna ufnukaná děvko, zase sis uvědomil, jak máš zkurvenej život díky Židům? To si ale vyřeš se svým psychologem, nuzáku ;-)

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (pověsit_zmrdy) (13.8.2022 9:53) reagovat
co to meleš o naftových autech, vymrdanej nepovedenej potrate?

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Červeňanského) (13.8.2022 9:51) reagovat
:D snad ti ten tvůj prasečí ksicht celej zrudnul a zpotil ses. Opravdu je takový problém dodržovat dopravní předpisy a v zimě si vzít mikinu? Chrochtali jste moc dlouho, vlády vás rozmazlovaly, tady máte důsledek vlastní blbosti a rozežranosti. Když I pár set metrů do krámu pro rohlíky musíte jezdit naftových auty. To je pak těžký. To je jasný, že pak uskrovňovat se vám nejde.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (pověsit_zmrdy) (13.8.2022 9:46) reagovat
Červeňanského ty mamrde zkurvenej, fašistická topná opatření a kontroly jsou přímý důsledek fialovo politiky

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Majo) (13.8.2022 9:21) reagovat
tak toto môže vymyslieť len totálne vymletá hlava, niečo tak tupé ako EU nebolo ani za boľševika, títo potrati ich predbehli o 100 rokov v tuposti

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (13.8.2022 9:08) reagovat
Rozhodně je to celý špatně. Restrikce jen naserou lidi stejně jako při covidu. Doporučení a apel na zodpovědnost a svědomí fungují mnohem lépe. A debil si stejně bude vždy dělat co chce, jako třeba pan pověsit_zmrdy.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Červeňanského) (13.8.2022 9:08) reagovat
Maj se trošku krotit (za volantem) a uskrovnit (při spotřebě energií) a hned nadávají tomu, kdo za to nemůže (Fiala opravdu ne) a volají po oběšení. Nejradši bych ti tu tvoji rozežranou prasečí držku kopnul.

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (pověsit_zmrdy) (13.8.2022 9:04) reagovat
nasrat fialovej hnuse, nebudeš mi nebude diktovat, jak mam topit. Jsem zvyklý na 25 a ty s tim uděláš leda hovno buzerante

Obrázek 'tohle je vtip ze jo' Obrázek 'tohle je vtip ze jo' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (13.8.2022 8:58) reagovat
Pan domácí ti ale teplotu v bytě může pouze snížit, nemůže ti přitápět víc než ty chceš. Na to máš doma to kolečko na topení.

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...