VipShow  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  Půjčka s odměnou  |  Pravda24  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  TechSvět


Nalezeno 176 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesáttři:
   

Strana 1/3. 1 2 3 následující

Odebírat

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (Human.) (19.9.2022 14:08) reagovat
Evidentně na něj lživá západní propaganda o údajných problémech v DLR a LLR měla neblahý vliv když raději zdrhnul už teď když situace je ještě normální :-D.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (:.) (19.9.2022 8:02) reagovat
Human.: pušilin už zdrhnul. Před pár dny kolovala internetem jeho rezignace na vedení teroristického kvazistátu.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (Human.) (18.9.2022 22:36) reagovat
Pušilini a spol pak buď včas vypuší do Ruska, nebo je čeká osud generálního prokurátora. I když pokud ten dav bude dost vyhládlý tak by nemusel rovnou vyletět do vzduchu ale vletět do boršče, je to takový hezky prorostlý čuník, Pušilin. Nechtěl bych teď mít na krku jejich starosti, stálý strach o život musí být peklo.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (Human.) (18.9.2022 22:26) reagovat
Aha :-). Před nenávistí ne-ruských částí RF k rusům varoval Putina ten režisér že mu ne-rusové na jihu říkají že jen čekají až rusko zeslábne a pak pá pá. LNR a DNR jsou čistě umělé útvary, neschopné vlastní existence, bez funkční ekonomiky a teď i vybité populace. Jako Podněstří - svrab a neštovice odkud se nedá utéct. Už dobře ví jak taková "nezávislost" po rusku vypadá a fungovat by to mohlo jen s obsazenou celou ukrajinou což se nestane. Možná časem ještě s prosíkem přilezou do Kyjeva když Rusko padne.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 22:02) reagovat
@Human To si spatne pochopil. Nenavist ukrajinsky mluvici casti, ta se limitne blizi stovce. Ja mluvil o te ruske populaci, ktera zustala zejmena uveznena v kleptokratickych pidi-republikach (LPR, DRP). Tam se ukazalo, ze ty republiky se samy neuzivi (Ivani jim dotovali socialni system) a pak je Orkove podrazili invazi. Ty republiky od Nuzaku uz nic nechtej, jen aby sli na chuj. Nejvic se bouri LPR, ktera odmita posilat vojaky mimo vlastni uzemi.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (Human.) (18.9.2022 21:20) reagovat
bohyn: No jo, to se není co divit. Všichni tam dobře ví jak vypadá taková ruská péče o ne-ruské národnosti, mají to tam už stovky let. A taky za to unisono rusy nenávidí. O tom už prorocky loni na podzim mluvil jeden režisér když Putina v jeho přímém přenosu neplánovaně varoval před nenávistí ne-rusů k Rusku. Takže teď, když jim osud nabízí šanci co se nemusí už nikdy opakovat, budou jednat. Putin už tehdy mluvil o jugoslávském scénáři a určitě dobře věděl o čem mluví. Jenom to bude asi poněkud větší.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (fromik bejvaly) (18.9.2022 20:29) reagovat
blm já ti odkaz na wiki nedávám, abych tě přesvědčil, to je u ruské antivax děvky nesmysl z principu, ale jaký je konsenzus. Až tě někdo chytí za ip při popírání genocidy, tak ať víš, co jsme my skoro všichni okolo tebe o tom máme za informace.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 20:24) reagovat
Svejma akcema na UA zvladli otocit verejny mineni, z az 80% podpory na asi 20% v kleptokratickych pidirepublikach. Za 1/2 roku je to fakt vykon. Svoje lidi prijmout nechteji, za to stovky tisic Ukrajincu si ukradli na prevychovu. Protoze, jak je znamo, Nuzakum se nechce makat, takze kradou otroky. :blicismajlik:

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 20:12) reagovat
Tvl, já si snad z hecu založim účet na Telegramu a tam budu @blb krmit. Je dost blbej, aby na to skočil. :-D

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (DirectR (18.9.2022 20:06) reagovat
"ukrajinska propaganda, ma jiste nekonzistence" Zato RF přesně ví proč bojuje. Kvůli americkým vojskům na hranicích, teda biolaboratořím, teda atomovým zbraním, teda nacistům... a v Buči už tou dobou nebyli, teda jo, ale viděli Ukrajince masakrovat, dobrá Ukrajinci to nebyli, ale Britské speciální jednotky.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (18.9.2022 19:53) reagovat
Anglofonni svet a jeho nazor mam uplne v prdeli, protoze je zalozen vyhradne na tom, co jim ukrajinci rekli. Takze jde jen o projekci toho, co Ukrajina chce, aby si svet myslel. Svoje blogysky si strc vis kam, nikdo soudny je stejne nebere vazne.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (fromik bejvaly) (18.9.2022 19:52) reagovat
"Ja nevim, co se stalo v Buce. Nebyl jsem tam, takze to vedet nemuzu." lol blm přišel na relativizaci všeho, co osobně nezažil. Primitivistická taktika, při které lze popírat zcela cokoli. Blm nezávisle na tobě anglofonní svět došel k tomuto závěru https://en.wikipedia.org/wiki/Bucha_massacre , aspoň si to přečti ať víš jaký je konsenzus. A nezapomeň, že na popírání genocidii máme paragraf, ten jsi určo taky neviděl, tak v něj nevěříš B-)

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 19:22) reagovat
@:. Na tom neco je

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (:.) (18.9.2022 19:18) reagovat
bohyn: Proto doufám, že si je dřív najdou partyzáni než ukrajinské OČTŘ.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (Cpt.ObliviousR (18.9.2022 19:06) reagovat
A co holocaust, Blmblm, v Osvetimi jsi taky nebyl, tak nevis, jestli se to stalo? Ja te taky nikdy nevidel in natura, ale priklanim se k mistnimu nazoru, ze jsi debil.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 19:03) reagovat
Ten seznam 2M, to byla jen první vlna "rozkulačování". Ale s těma kolaborntama, co s tim chceš dělat jinýho? Sice si zasloužej pověsit na nejbližší strom, ale to je praktika Švábů, nekompatibilni s evropskou civilizací.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (:.) (18.9.2022 18:56) reagovat
bohyn: Já ani nevím, jestli má cenu doufat, že budou pochytáni živí. Ok, odsoudíš je. Půjdou si sednout, někdo je v té base musí živit a hlídat, teď si vem celou věznici rusáckých válečných zločinců... víš, co to musí stát za děsný ranec? Možnost nápravy nulová, reintegrace nemožná, trest často doživotní, protože Ukrajina trest smrti zrušila. Mrazí mě v zádech při pomyšlení, že by rusáci dobyli Ukrajinu celou, a že by ty zločiny byly spáchány všude... a že na to rusáci měli seznam asi 2 milionů jmen.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (:.) (18.9.2022 18:51) reagovat
blmblmblm: Doufám v totéž, důvěřuji všem dostupným důkazům, fotografiím, snímkům, svědeckým výpovědím. Mimochodem, naproti rozšířenému mletí mnohých proruských trollů, že Ukrajina si něco domyslela a 3. dubna to vytroubila, zkazky o tom, že je něco špatně v Buči, jsem měl už 1. dubna večer.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 18:48) reagovat
Taky doufam. Jen je problem pochytat ty nuzaky zivy, aby se dali vyslechnout. Treba s kolaborantama uz rozjeli 1400 pripadu. Tam taky doufam, ze se dockaj spravedliveho prosetreni. Tam je to na lepsi ceste.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 18:42) reagovat
Ani snad nechci vědět, co se najde u Mariupolu. Od tud taky byly "zajimavý" fotky. Z dronu i satelitní.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (18.9.2022 18:41) reagovat
Ja nevim, co se stalo v Buce. Nebyl jsem tam, takze to vedet nemuzu. Doufam, ze se tamni udalosti dockaji skutecneho vysetreni a vinnici budou potrestani. Bohuzel to, co o tech udalostech tvrdi ukrajinska propaganda, ma jiste nekonzistence, ktere snad jednoho dne vysetrovani objasni.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 18:38) reagovat
Hele a jaký copium sis vzal dneska na masakr v Buče? Ukrajinský, nebo Britský SAS? Nebo už máte novou edici?

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (fromik bejvaly) (18.9.2022 18:36) reagovat
a zatim se hrouti ruska propaganda i v rusku, v tv mluvici zmrdi uznavaji, ze Kupjansk byl dulezity (nejdulezitejsi zeleznicni uzel oblasti), dokonce ze stoji proti silnejsimu nepriteli.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 18:32) reagovat
Kdo si nechal postrilet elitni jednotku, jak psy, v Hostomelu? Kdo si nechal postrilet elitni jednotku na uteku od Charkova? Kdo si nechal zabit tak uz cca 20 generalu? Kdo ma v prdeli protiletadlovou obranu, protoze se boji zapnout radar? Kdo ma v prdeli delostrelecky radary, protoze je nemuze zapnout? Kdo je v prdeli, protoze mu vyletelo do luftu letiste a musel stahnout letadla domu? Hle, @blbe, nejak ti to nefunguje, asi to mas rozbity. Asi vitr. Nebo muzik s cigarem. :-D B-)

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (:.) (18.9.2022 18:31) reagovat
Duben 2023, Ukrajinci osvobozují Sevastopol a Kerč a potápějí poslední zbytky ruské černomořské flotily. blmblmblm: "To je jen ukrajinská propaganda, cope, tuhle válku nevyhrajete." Mezitím generál Zalužnyj přijímá gratulace ke splnění podmínky ke vstupu Ukrajiny do NATO.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (18.9.2022 18:28) reagovat
"deset mučíren a masové hroby" :-D :-D :-D a muzu je videt? Ta propagandisticka srackashow z Izjumu je fakt neco. Vydlabali hrbitov a nazyvaji to masovym pohrebistem. Na hrbitove jsou pohrbeny mrtvoly, fakt skandal. Na fotkach maji vyjmute mrtvoly maskace, ale zpravy porad melou o civilistech. Tak dobre, jako nad touhle propagandou, jsem se uz dlouho nebavil. Tohle sezerou jen ty nejvernejsi ovce. A nad tim, jak resite tu munici, se kralovsky bavim taky. Jde o zanedbatelne mnozstvi a vy z toho mate vanoce.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (Human.) (18.9.2022 18:23) reagovat
Ukrajinci se pomalu a koordinovaně stahovali 3 měsíce a každý jeden metr postupu rusáky stál x vojáků a techniku zatímco ukrajinci své ztráty minimalizovali. Kolik skladů a techniky jim nechali? Nic. To je strategicky výhodný přístup když je nepřítel ještě příliš silný. A pak ukrajinci vyhnali rusáky ze stejné plochy za 3 dny, přičemž je celou dobu kopali kanadama do prdele, ztráty měli oproti rusákům minimální a vybavili se přitom vším možným. To je kolaps, panika a útěk i když rusofilcky rozdíly nevidí.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (fromik bejvaly) (18.9.2022 18:21) reagovat
Blm: když po sobě rus nechá deset mučíren a masové hroby, nejméně stovky kusů techniky, mrak nábojů, pak to není taktické stažení, ale bezhlavý úprk. Ale jasně, o taktickém stažení žvanil Kadyrov, putlerova hračka pro debily, která schytá shitstorm a putler nebude za debila, ideální zdroj pro tebe.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (:.) (18.9.2022 18:20) reagovat
Pravda, ta technika je nefunkční. Jak vypověděl jeden ze zajatých rusáků, měl tank, který jel, ale nestřílel. A vedle měli tank, který střílel, ale nejel. Ale ze dvou takto rozbitých tanků se jeden funkční sestavit dá.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 18:19) reagovat
Ukrajina ma vic funkcni techniky, nez na zacatku valky. A ne neni to dodavkama ze zapadu. Nechcete prestat s tou podporou UA? Jen prodluzujete ten konflikt.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (18.9.2022 18:15) reagovat
tecka: Kde jsou ty tisice vojaku, mimo nepodlozena prohlaseni ukrajinske propagandy? Proc je jeste nikdo nevidel? Protoze je to produkt fantazie, vymysl. Jinak opustena technika se typicky znefunkcni, takze ac zvenku vypada ok souperi uz neposlouzi. Dokud ji opousteli Ukrajinci a dokud padali do zajeti po stovkach a tisicich, tak jste nic nerikali. A ted z jedne epizody vestite budoucnost a mate rozhodnuto. Cope uplne na maximum.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 18:12) reagovat
A to Adovi teklo do bot mnohem vic, Spojenci pochodovali na Berlin. Front na Moskvu jeste neni. Ale jestli nekdy bude, tak nastesti maj Ivani takovou nepsanou tradici. Moskvu neni treba dobyvat, nuZaci si ji zapali sami. B-)

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (:.) (18.9.2022 18:11) reagovat
A jak přesně hodlá rusák ve své taktickém ústupu využít zbraně, techniku, munici a tisíce vojáků, které přenechal svému soupeři?

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 18:08) reagovat
Ani Hitler pri stahovani do predem pripravenych pozic nenechaval za sebou plny municaky a funkcni bojovou techniku ;-) OMG B-)

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (18.9.2022 18:03) reagovat
from: aha, takze kdyz se stahnou Ukrajinci, jde o takticke stazeni a mistrnne vyuziti hloubky uzemi. Kdyz totez udela Rus, jde o kolaps fronty, paniku a uprk. Ten dvoji metr mne nikdy neprestane bavit. :-D

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 17:52) reagovat
Jeste se podivej tady, co kradete. [odkaz] Radiatory, kotle, bojlery a obligatni pracka nesmi chybet. Banda negamotu, vcetne Tebe.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (:.) (18.9.2022 17:49) reagovat
A co se týče personální stránky armád, tak jsou to rusáci a jejich proxy, kteří teď poslední dobou posílají do boje důchodce z okupovaných oblastí, případně zločince z věznic. Ukrajincům se postupně ze západu vrací jednotky vycvičené podle západního standardu a velmi dobře vybavené. rusáci na tom budou stále hůř a hůř.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 17:48) reagovat
Ze ma UA vetsi ztraty, to copium kremellskych fetaku. Lez ze by jsme pripocetli valecne zlociny nuZaku a prihodili k tomu civilni obeti. To by pak sedelo. Koukni jak jste rozstrileli Marinku [odkaz] Ze se nestydis @blbe-lhari-prolhanej O dobro civilistu vam jde, jo? Kam nuZak slapne, tam 100 let trava neroste.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (fromik bejvaly) (18.9.2022 17:46) reagovat
Ztráty na lidech a technice dají relativizovat, ale nedá se relativizovat pohyb linie, je to jediná jistota v dezinformačním bordelu. Tohle nejsou války 18. století, kdy se někam přesouvaly ozbrojené skupiny, tohle je typ války 20. století, kdy klíčový a prokazatelný byl a je pohyb linie. Záleží na území. Kdekoli UA vytlačila RU k hranicím RU, tam fronta už nevznikla, což je další důkaz jak záleží na území.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (:.) (18.9.2022 17:41) reagovat
Ty furt meleš ten svůj cope, že nezáleží na území. Hele, zrovna na Kupjansku, Izjumu... záleží docela dost. Ale tobě vysvětlit logistiku je zhola nemožný, ty meleš furt jenom nějaká vycucaná čísla, struktura či kvalita jednotlivých armád je ti u prdele. Tak si užij další prohry, které ještě letos schytáš. Cherson, Melitopol, Luhansk, Doněck, Záporoží. Bude to ještě zajímavý rok. rusáci už se nedostanou nikam, ti se budou stále víc vzájemně obviňovat z neúspěchů.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (fromik bejvaly) (18.9.2022 17:39) reagovat
Ukrajina porazila v charkovské ofenzívě Rusko vojensky. To sice zvládlo nějakou variantu na Dunkerque, ale tím se nic nevyhrává, zanechalo za sebou mrak techniky, mrkni někdy na osint a nehraj to na to, že máte zbraní nekonečně, fakt nemáte. Podstatně větší ztráty, to máš z TASSu možná tak, proč by jako měla, když jste se na to první den vysrali a dál už jen utíkali?

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (18.9.2022 17:35) reagovat
Ale Ukrajina neporazi Rusko vojensky. Ukrajina pri nejlepsim vyhrala jednu bitvu, ale i to je spekulativni, protoze nezalezi na uzemi (to se da dobyt zpatky) - zalezi na lidech a bojeschopnosti armady. No a jelikoz Ukrajina mela podstatne vetsi ztraty nez Rusko, tak ztratila vetsi kus bojeschopnosti nez Rusko, coz Rusku hraje do karet. Znovu mne nutite zopakovat, ze odvedeni branci profesionalne vycvicene vojaky proste nenahradi, a jejich vycvik trva roky. Za tydny ani mesice se stihnout neda.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (fromik bejvaly) (18.9.2022 17:34) reagovat
blm když jste to nedali za tři dny, nedáte to nikdy. Za Bachmutem je k Dněpru 200 km potoků, řek, tratí, měst. Když jste nedali Severní Doněck, jak chcete tohle s tím co máte překonat? Zatímco se vám hroutí fronty jinde? Vlhký putlerovský sen. Ale útočíte tam roboticky snad ve stovce ofenzív, každý den, každý den neúspěšně, ale asi máte plán ;). Je to setrvačnost, Němci taky ze setrvačnosti došli na Kavkaz i když po bitvě u Moskvy matematicky na východě už vyhrát nemohli, zív.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (:.) (18.9.2022 17:31) reagovat
blmblmblm: No pokud za 3 dny nebylo rusko schopné dobýt Kyjev bleskovou operací, bylo jasné, že to potrvá aspoň o pár týdnů déle. Po prvním měsíci, kdy se rusáci stáhli od Kyjeva, bylo jasné, že rusácko nevyhraje (prostě že Ukrajina získá dost času na to, aby rusácko mohlí jít různými cestami do prdele). Ale ani ve snu jsem nečekal, že za půl roku bude Ukrajina porážet rusáky vojensky (!). A došlo mi to až někdy začátkem července, kdy se totálně zastavil postup rusáků. Do té doby jsem věřil na jiné cesty.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 17:30) reagovat
27.2. je mozna trochu nadneseny, ale dneska uz je celkem jasne, ze Nuzak nevyhraje. Bude rad, kdyz udrzi Krym. Ted jje otazka casu, kdy kleptokraticky republiky otocej a bodnou ruSSkyho svaba do zad.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (18.9.2022 17:26) reagovat
from: No tak jestli to vis od 27.2. tak to jsi borec. Nebo spis ses ulhanej pohadkar, co nedokaze rozlisit mezi svym pranim a realnou predpovedi. Vis, ja bych rad vyhral v loterii, fakt bych si to moc pral. Ale nebudu chodit a rohlasovat, ze vim, ze v loterii vyhraju, protoze porad dokazu odlisit prani a realitu. Bachmut je v oblasti klicovy. Jde o relativne velke mesto (ve srovnani s temi tisici vesnic), je uprostred obranne linie a otevre dvere na Kramatorsk. A za nim je dalsi obranna linie az Dnepr.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 17:25) reagovat
I ten kozomrd Kadyrov ma vic rozumu, nez celej Kreml dohromady. Vseobecna mobilizace neprojde, ale zase nevim, jak si predstavuje selektivni mobilizaci 1000 lidi z kazde oblasti. Vyprazdnej kriminaly? No to bude sestava. A kdo sedi za nehodu s autem, tak dostane klicky od tanku. :-D

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 17:16) reagovat
A uz jste se pripravili na to vraceni munice? Jste serazeni nekde u silnice? At vas nemusej honit jak u Chersonu, pres celou zemi. :-D

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (fromik bejvaly) (18.9.2022 17:15) reagovat
a blm od 27. 2. vím, že UA vyhraje, začátkem září jsi se jen dověděl jak. Mobilizace v Rusku je společensky neprůchodná a nemáte na postup dost sil. Možná po stovkách útoků dobyjete Bachmut, a co jako. Proti koncentrovaným obřím UA útokům nemůžete mít odpověď.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (NN/A) (18.9.2022 17:05) reagovat
blm - jaká je pravděpodobnost, že budeš mít konečně v něčem pravdu. Pěkně ses ojebal, přes covid, US volby a valka ti taky moc nejde :-D

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (fromik bejvaly) (18.9.2022 17:04) reagovat
blm, myslim samozrejme uspesnou ua obranu po cele fronte.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 17:04) reagovat
@Direct To je klidne mozny, vychod koupi Cina a zapad se rozpadne na oblasti. Z ruSSka si uz dela prdel Cina, Indie, Iran, Turecko. Driv zahranicni navsteva cekala, az prijde Trpaslik, ted si Trpaslik musi pockat, az dorazi navsteva. Treba od takoveho Iranu je to fakt potupne, ale kdyz ti zbejva poslednich 5 kamaradu, tak to se i po kolenou budes plazit. B-)

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (18.9.2022 16:58) reagovat
from: Hele srovnejte si ty noty, at si tak okate neodporujete. Tyden od vas slysim, jak u Charkova dostalo Rusko na prdel a v panice nerizene utikalo, a ty to ted zabijes slovy o uspesne obrane? Putin toho zjevne dokaze vydrzet vic, nez ukrajinska armada, ktera ma pri tech utocich tisicove ztraty. V tom tydnu protiofenziv mela pry nejvetsi ztraty za celych osm let. To se dlouhodobe ustat neda. Navic leto za nama, rasputnica pred nama. Do zimy toho uz ukrajinci moc nestihnou, zadny rychly postup nebude.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 16:55) reagovat
Protazenou drzku az na zem budu mit, ze se prijdu podivat, jak se houpes na kandelabru. Nicmene, zacina rasputica, nuzaci opet zapadnou po krk v bahnu = nepouzitelna artilerka, vzdusnou nadvladu nuzaci taky prosrali, protoze se bojej zapnout radar. Municaky jim zlikvidovali kuraci. Jediny na co se ted orkove zmuzou, je strilet do elektraren, rozvoden atd. A @blb-lhar-prolhanej nam tu LHAL, ze tohle nuzaci nedelaj, protoze jsou to hodni, lidumilni okupanti. Prase kremelsky.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (Zliechov) (18.9.2022 16:53) reagovat
Američani a češi se budou celoplošně odtučňovat a rusiové detoxikovat a dealkoholizovat.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (fromik bejvaly) (18.9.2022 16:44) reagovat
to jsem nepsal já ale to je fuk, vyjednávání u Chersonu možná cope je, proč ne. Každopádně, pokud UA dokáže i přes úspěšnou obranu přepadnout a za týden osvobodit Charkovsko, je dost na nich kam pošlou tu samou sílu příště. Očekávám Záporoží a podobně rychlý postup k moři. Kolik takových průšvihů může putler vydržet, než ho FSB krouhne? Uvidíme. Na UA už jste se od léta nehli, jen ustupujete. Zlom byl cca jak jste nikdy nedobyli Siversk.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (DirectR (18.9.2022 16:43) reagovat
RF už neexistuje... je to jen Potěmkinuv stát s Potěmkinovým vůdcem :-P

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (18.9.2022 16:39) reagovat
Pekne cope, frome. To o vyjednavani kapitulace je prvotridni propaganda, co jsi zase sezral i s navijakem, prutem a lodi. Ten zbytek jakbysmet. Uz se tesim, jak budes mit po novem roce drzku protazenou az na zem, ze je Putin porad prezident, ze se Rusko nerozpadlo a ze se ze tve predikce nesplnilo lautr nic. B-)

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 16:34) reagovat
Ruska armada je uplne v pici, Charkonskej front se zbortil a v panice utek, Cersonskej front vyjednava kapitulaci. Novi branci odmitli nastoupit do valky, LPR odmita bojovat na Donbasu... Aly ty tu budes dal tvrdit, za invaze, se kterou "nesouhlasis", pokracuje podle planu. Ty ses vazne Idiot.

Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' Obrázek 'Dary od vrahu se neprijimaji' (bohynR (18.9.2022 16:28) reagovat
@NN/A Tpaslik trenuje skoky do rakve, komunalni politici rozjizdej kampan za soud za vlastizradu... Jeste letos, to putler (tak ci tak) zabali a zacatkem pristiho roku se Rusko docka noveho prezidenta.

Strana 1/3. 1 2 3 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...