Pravda24  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  MyMuži


Nalezeno 34 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesáttři:
   


Odebírat

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (brnonymova reinkarnace) (29.9.2022 11:25) reagovat
Je to hoax. Stejne jako ty kecy o tom, ze vakciny nejsou 100% ucinne, ze se planuji covid pasy a podobne. Neverte tomu.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (3.14) (28.9.2022 12:21) reagovat
Kolabs bude a i vy cesi nebudete mit co zrat, skodovka v CR konci a sni i vsichni subdodvatele, pripravte se na bidu, zimu a hlad.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (kakamura) (28.9.2022 11:29) reagovat
:. "rusácko se snaží držet jakous takous pověst" u tebe nebo u koho?

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (Jseš pozadu) (28.9.2022 11:15) reagovat
@.: Tuhle reputaci má možná tak u obětí propagandy a kolaborantů. Což platí všude na světě za každého režimu. To obehrané lhaní, že kdokoli tu napíše něco, co se ti nelíbí, tak je rusák, máš z televize, nebo z manuálu?

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (:.) (28.9.2022 10:49) reagovat
Sračky tu celou dobu melou rusáci. Máte smůlu. Evropa má reputaci místa, kde se ctí dohody, svoboda a a lidská práva. A z toho couvat nebude. Tečka.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (28.9.2022 10:41) reagovat
vypatlana tecka: meles naproste sracky, jak je tvym zvykem. Zasobniky plynu se plni v lete kazdorocne, protoze tehdy je spotreba plynu i jeho cena nizka. Uskladneny plyn se pak pouziva kazdou zimu. Lonsky rok nebyl nicim vyjimecny, jak tady lzes. Jinak politika EU se samozrejme zmeni, jakmile lidi prestanou ty zmrdy snaset a pozenou je klackem. Uvidis. 8-)

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (Jseš pozadu) (28.9.2022 10:32) reagovat
@.: Máš starý manuál. Poukazování na reálná negativa už se nenálepkuje slovem strach, ale nenávist.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (:.) (28.9.2022 10:26) reagovat
Pomocí různých trollů, předstíraně starostlivých občanů atd. rusácko vyvíjí hybridní válku vůči Evropě, a snaží se ji dotlačit (strachem z jaderných zbraní, strachem ze "síly" mobilizovaných vojáků, strachem z nedostatku plynu, strachem z uprchlíků atd.) k tomu, aby rusákům couvla, dala legitimitu jejich agresi a metodám, dala další území, které by mohli typicky rusácky rozkrást. A lidé ve vyspělé části Evropy nejsou rusáci, chápou význam svobody a lidských práv. Nikomu bys tady spuštění NS nevysvětlil.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (:.) (28.9.2022 10:22) reagovat
(pokr.) Rusáci totiž do Evropy dodávat můžou pořád, nejsou to jediné trubky. Nabízí kšeft: "Jestli chcete plyn, nechte nám Ukrajinu a dodáme vám plyn přes Ukrajinu." Evropa si však shání plyn jinak, a tuto nabídku odmítne. Už jen z toho důvodu, že se jasně postavila na stranu lidských práv, Ženevských konvencí, své vlastní bezpečnosti (když nezastaví rusáka na Ukrajině, bude ho zastavovat dráž jinde) a samozřejmě je to i určitá investice do budoucnosti - Ukrajina ve sféře vlivu EU bude velmi užitečná.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (:.) (28.9.2022 10:18) reagovat
"Americká ekonomika má potíže" :-D Hele, to říkali rusáci i za komoušů, a jediný, kdo zatím nezvládl ty potíže, jsou rusáci. Jinak rusáci potřebují dodávat plyn. A chtějí, aby ho Evropa odebírala, a spoléhají se na to. Věří, že pro Evropu je rusácký plyn nezbytný, a proto jej používají jako nástroj k vydírání. Loni v zimě prázdné zásobníky, aby Evropa nemohla v případě vpádu rusáků na Ukrajinu plyn zabavit. Zničit NS je však pro rusáky logický krok, další fáze vydírání. (pokr.)

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (MerlinR (28.9.2022 10:14) reagovat
@:. Obyčejní němečtí občané by to uvítali s radostí. Protože jim je bližší košile, než kabát. Nešlo o to, vysvětlit to svým občanům, ale jak to vysvětlit politickým spojencům, debile.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (MerlinR (28.9.2022 10:12) reagovat
@:. Argumentuješ jak malý dítě. Chvíli křičíš, jak je vývoz plynu pro Rusko esenciální záležitostí, protože bez toho nemůžou financovat válku a chvíli křičíš zas o tom, kterak Rusko dodávat nechce. Vymýšlíš si cokoliv, co by šlo svalit na Rusko a jsi ochoten kvůli tomu překroutit realitu jakkoliv šíleným způsobem. Americká ekonomika má potíže a to kurva velké. EU bez dodávek ruského plynu je pro ně přímo požehnání z nebes. To je prostý fakt. A že ty nechápeš proč, to je vlastně taky fakt.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (ModerátorR (28.9.2022 10:12) reagovat
-> koš

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (:.) (28.9.2022 10:09) reagovat
Jasně mrdline, a Němci by vzali, že teda se rusácku posílají peníze za větší objem plynu větší rourou, úplně v klidu, že jo. Ty fakt předpokládáš, že západní politici se chovají jako rusáci. Ano, jsou to prolhaný kundy, ale na rozdíl od rusáků západní politici aspoň trochu ctí nejen obchodní, ale i politické dohody. Když se Evropa semkla a přiklonila se jasně na stranu napadeného, tak už z toho necouvne. Ty sázky jsou příliš vysoké, Evropa nebude zahazovat pověst místa, kde se respektují lidská práva.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (:.) (28.9.2022 10:02) reagovat
kakamura: Jenže nejde o pokutu. rusácko se snaží držet jakous takous pověst někoho, kdo plní dojednané obchodní dohody. Na mír, válku, politické dohody apod. sere, ale obchod se surovinami je to, co živí rusácko, a to si nemůže dovolit být nespolehlivý dodavatel. Zároveň však chce přes vydírání plynem a hrozbu vymrznutí donutit Evropu k tomu, aby přestala pomáhat napadenému a udělala nějaké ústupky vůči rusácku. Ten motiv je zcela zřejmý a táhne se rusáckými kroky už od loňského prosince.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (cyklistaR (28.9.2022 9:59) reagovat
Milý Merline, můžeš ty kydy doložit nějakým důvěryhodným odkazem? A odkaz na 3000 protestujících komoušů neberu.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (kakamura) (28.9.2022 9:58) reagovat
Rusko ale nemá žádný motiv. Případnou pokutu by jednoduše nezaplatilo.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (MerlinR (28.9.2022 9:56) reagovat
@:. Ty víš jako vždy kulový. Jednání Německa a Ruska o dodávkách plynu skrze Nord stream 2 byla v plném proudu. Němci jen hledali nějaký přijatelný způsob, jak vysvětlit lidem, že sankce se vztahovali jen na dodávky přes Nord stream, ale že na Nored stream 2 se to nevztahuje.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (:.) (28.9.2022 9:56) reagovat
Skutečně nevidím přínos rozvrácené evropské ekonomiky pro USA. USA s EU čile obchoduje, ty firmy napříč oceánem jsou propojené, USA by byli strašní debilové. Ale to jste celí vy, rusáci. Vydírat Evropu skrze plyn. Podkopávat spojenectví. A snažit se Evropu tlačit k tomu, aby se vysrala na jakoukoliv pomoc napadenému státu a vzdala to. Takže já to řeknu jasně a jednoznačně. Polibte si prdel, rusáci. Tuhle válku jste projeli, končíte.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (MerlinR (28.9.2022 9:53) reagovat
Hoaxerům? ... A kdo si myslíte, že to jako vyhodil do vzduchu? Všem je to naprosto jasný, jen to nikdo nechce říct nahlas. Ne, Ukrajinci to fakt nebyli. A že tvorové typu Pepee a spol nevidí přínos rozvrácené ekonomiky Německa, potažmo EU, pro Ameriku, to není zrovna překvapení.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (28.9.2022 9:52) reagovat
Pepee: Ale vzdyt EU se prece bez plynu z Ruska hrave obejde, aspon to mi tu pul roku tvrdite, tak co mi to tu ted rikas? Proc by melo Nemecko kolabovat? Proste si koupi drahy LNG z USA, pohoda. vypatlana tecka: Ze vsech zemi na svete nejvice proti NS2 brojily a nejvice z jeho destrukce profituji USA. Cimz nerikam, ze za temi vybuchy stoji, jen na ne pada stin podezreni. Temhletem tvym bajnym rusakum staci otocit kohoutem a plyn netece, nemusi nic nicit.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (:.) (28.9.2022 9:47) reagovat
Ukrajina nemá motiv (jakkoliv by bylo fajn narušit toky rusáckých komodit, je debilita nasrat odběratele, kteří ti dodávají zbraně a výcvik), má možná prostředky, ale nemá příležitost (ne, fakt nemá ponorku, která by obeplula Evropu atd.). Polsku je rusácký plyn už u prdele, ale věří Německu, že NS2 nespustí. Vedle rusáků zbývají ekoteroristé, ti podobné akce plánují. https://wattsupwiththat.com/2022/06/15/germanys-fridays-for-future-spokesperson-were-planning-how-to-blow-up-african-oil-pipeline/

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (:.) (28.9.2022 9:41) reagovat
Jenže po několika měsících války je jasné, že i kdyby měli rusáci víc peněz za plyn, lepší armádu z toho neutáhnou, protože jim stejně nikdo nic nedodá, a stejně se to u nich všechno rozkrade. Navíc se Německo ani nechystalo jakkoliv NS2 rozjíždět, ti už před pár měsíci řekli, že NS2 je passé. Prostě žádný západní stát nemá důvod to ničit. Hlavní podezřelí jsou rusáci, tyhle akce jsou přesně jejich styl, modus operandi, mají prostředky, příležitost i motiv - vyvléct se z neplnění obchodní smlouvy.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (PepeeR (28.9.2022 9:39) reagovat
Jo, USA a GB rozhodne potrebuji zkolabovane nemecko. To muze davat smysl jen dezolatum s vysokou zivota. =)

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (28.9.2022 9:30) reagovat
No ale ono to podezreni fakt pada na usaky. Byli proti NS2 od zacatku, tvrde proti nemu bojovali a vyjadrili se, ze garantuji, ze se ten plynovod nespusti. Ze to nedovoli za jakoukoliv cenu.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (Hhjjkkk) (28.9.2022 9:28) reagovat
Při zákazu importu ruského plynu do EU jsou Putinovi ty trubky na dně k jediné věci. Aby ukázal co se může stát trubkám z Norska. Že dokáže otočit kohoutkem nejen na Nord streamu... A to, že teď nemusi Gazprom platit miliardová penále, to je pouze třešnička na dortu...

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (Každému je všechno jasné hned) (28.9.2022 9:13) reagovat
A taky začíná mistrovství světa ve skoku na špek. Slepě věřit každé "hoax" verzi je stejná debilita jako slepě věřit každé oficiální verzi naší propagandy.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (SEKR (28.9.2022 9:07) reagovat
šichta začíná

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (cyklistaR (28.9.2022 8:56) reagovat
pan Bartoň, teorie her: [odkaz]

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (NoobR (28.9.2022 8:55) reagovat
Němci nikdy neudělají nic správného sami od sebe.

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (cha) (28.9.2022 8:51) reagovat
a ak nejakemu hlupakovi stale nestačí, neverte a overte si toto: BIDEN admits US behind sabotage of Nordstream 1 and 2. Biden: "If Russia invades...then there will be no longer a Nord Stream 2." Reporter: "But how will you do that, it's in germany's control?" Biden: "I promise you, we will be able to do that."

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (cha) (28.9.2022 8:47) reagovat
rozmyslam ci pockat aby ste sa zhovadili viaceri a dokazali , ako velmi ste mimo, alebo Vas usetrim https://twitter.com/radeksikorski/status/1574800653724966915

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (KING_OF_OKENAR (28.9.2022 8:47) reagovat
Udelali to USA. Na dne se nasel prukaz agenta CIA!

Obrázek 'sichta zacina' Obrázek 'sichta zacina' (cha) (28.9.2022 8:44) reagovat
autor obrázku je hlupák a možno ešte dnes to pochopí "Známy rusofób, bývalý minister zahraničných vecí Poľska a dnes člen Európskeho parlamentu Radek Sikorski má jasno, kto vyhodil do vzduchu ruské plynovody. Vyzerá to na oficiálne priznanie..." never mi, over si to !Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...