HobbyDeník  |  MyMuži  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  Linh ART foto


Nalezeno 25 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (Virtuální bojovníci) (3.10.2022 10:48) reagovat
Ne. Toto tvrdila o reálném socialismu leninská větev Marxistů. Marx naopak velmi důrazně odmítl všechny utopické socialisty, kteří se snažili dobrat komunismu skrze postupný evoluční proces.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (ldl2) (3.10.2022 10:19) reagovat
socialismus je podle Marxe prechod ke komunismu

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (Libtardi mají řešení) (2.10.2022 7:57) reagovat
Komunismus je jen jednou z mnoha forem socialismu. Navíc jak jsi přišel na to, že ideologie, podle které se má mít líný lempl stejně dobře jako šikovný pracant, je apolitická?

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (bohynRP (2.10.2022 4:25) reagovat
Cpát komunismus na tuhle škálu je píčovina, protože komunismus je z principu apolitický. Všichni jsou si rovni, tudíž neexistuje žádná vláda. Žádná politika.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (Občan YRP (2.10.2022 1:37) reagovat
To uz tu bylo, ne?

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (bilanula) (1.10.2022 20:01) reagovat
KOKOT666: ano. Komunisti dělali všechno, co říkáš. Pokud konzervatista jen chce, aby si ve své firmě zaměstnal koho bude chtít, tak to je za mě OK. Pokud bude chtít, abych já měl ve firmě toho, koho bude chtít on, tak to OK není.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (KOKOT666RP (1.10.2022 19:02) reagovat
bilanula: to iste chcu tiez konzervativci, starat sa ti do zivota, kedy mas srat, ako sa mas obliekat, co mozes hovorit, a kazdy kto je proti nim je akoze fašista. Chcú absolútnu moc a obmedzenie práv ľudí, takže sú to defacto tiež komunisti.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (bilanula) (1.10.2022 17:24) reagovat
"Woke" levičáci chtějí to samý co komunisti. Absolutní moc, centrální řízení. Akorát dělají jinak propagandu. Komunisti rozbíjeli tradiční struktury třídním bojem. Wokeři se snaží rozjebat tradiční struktury infiltrací. Všude chtějí nasadit svoje lidi na základě různých kvót a tak. A kdo je proti, ten byl za komunistů označen za vykořisťovatele lidu, dnes je označen za xenofobního nepřítele menšin. LGBT, feministky, zelení = komunisti 21. století.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (Libtardi mají řešení) (1.10.2022 16:01) reagovat
@paylot: Souhlas. A diskutovaný nacionalismus a internacionalismus jsou další dva směry, které s těmi tebou zmíněnými směry přímo nesouvisí. @mahta2: Také souhlas. I když se nabízí čistě spekulativní otázka, kam až to nacionální socialisté směrem vlevo chtěli dotáhnout. Před 2. světovou válkou znárodňovali docela masivně, ale během 2. světové války se logicky soustředili víc na válčení než na socialismus. Kdyby válku nedej Přírodo vyhráli, třeba by ve znárodňování pokračovali.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (mahta2) (1.10.2022 15:38) reagovat
Nacionální socialisté nejsou tak vlevo jak třeba komunisté ("internacionální" socialisté), ale pořád jsou spíše vlevo (centrální řízení) než vpravo (volný trh). Že se nenáviděli s ostatní levicí není nic neobvyklého, vždyť je to konkurence, co jim bere příznivce. Vzpomeňte třeba Stalin vs. Trockij.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (paylotRP (1.10.2022 15:26) reagovat
Liberalismus, konservatismus, pravice a levice jsou 4 různé směry. Naučte se alespoň základ politického kompasu, kokoti.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (1.10.2022 15:08) reagovat
Tak tady to máte, nadáváte všem do russáků a sviní, chcete příjmout euro aniž byste tušili, že nás to zničí. Prostě malé hloupé dětičky který místo studia hráli battlefield a srali na učení a učitelka místo aby se s jejich rodiči hádala jim dala za 4 aby je pustila do další třídy a nemusela se s nimi srát. Debilní libtardi ani netuší co je to pravice. A pak chcete říct, že tu máme svobodné volby, když taková píča neví, že KLDR je diktatura, neboli pravice ve svém plném významu. Ach jo. ;-)

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (Libtardi mají řešení) (1.10.2022 13:35) reagovat
Muskův obrázek a také nesmyslnost bipolárního vidění světa se pokusil rozebrat Jan Mrcasík: https://dfens-cz.com/extremni-stred-proti-vsem-ale-s-pochopenim-pro-kazdeho/

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (jjhfjhgfjgfhghj) (1.10.2022 12:06) reagovat
Jak jsem psal... jako much...

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (JustHereForLurking) (1.10.2022 11:17) reagovat
Přesně, "Korejská lidově demokratický republika" je diktatura? Může mi to po lopatách místní severokorejec (a že tu není vůbec žádný) vysvětlit, proč je KLDR diktatura? NSDAP je pravice protože nacisté se jako první zbavili levicových stran, dostali se k moci pomocí konzervativců a místo kolektivizace privatizovali.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (NoobRP (1.10.2022 11:16) reagovat
Mě tyhle definice pravice, levice vždy srali jelikož jsou k ničemu. Buď je strana plná kokotů anebo je to strana plná kokotů krom 2 výjimek. No a my se snažíme najít tu, ve které je pro toho kterého z nás o ty 2 kokoty míň.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (Iztrdfgh) (1.10.2022 11:12) reagovat
Sdsff: si něco nastuduj, co o programu NSDAP napsal přímo Vůdce. Jak se ohromě liší jeho program od socialismu. A že jde o naprosto zásadní rozdíl. Ano, jde o základní princip pokrevního svazku národa. Krev, která musí být co nejčistší a kterou mezinárodní Židovstvo ředí. Jinak je nacizmus slovy Adolfa Hitlera TOTOŽNÝ SE SOCIALISMEM a nejde od něj rozeznat.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (DirectRP (1.10.2022 10:44) reagovat
A pravice pořád ještě běží... nejlépe do ruska xD

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (Libtardi mají řešení) (1.10.2022 10:29) reagovat
Otázka je, zda zdejší libtardi považují sami sebe za levici. Vždyť strany jako TOP 0,9 nebo STAN samy sebe označují za strany středopravicové a ODS dokonce za pravicovou. I takoví Piráti jsou podle Wikipedie střed až středolevice. :-D

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (sdfsdf234234ěščěšč) (1.10.2022 9:38) reagovat
Přesně, "Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei" je pravice? Může mi to po lopatách místní levičák (a že vás tu je jak much na hovně) vysvětlit, proč je NSDAP a nácek pravice?

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (nx2kRP (1.10.2022 9:28) reagovat
podle některých výzkumů je to přesně naopak

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (Libtardi mají řešení) (1.10.2022 9:16) reagovat
@Papoušek kakat jdu: Ona to není stejná řada, ale stejný směr. Je to jen o tom, jak který levicový směr internacionálních socialistů označí znevýhodněnou skupinu osob, které je nutné pomáhat.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (Papoušek kakat jdu ) (1.10.2022 9:06) reagovat
Přesně tak to je. Kdyby ty tlustý dědkové z Lidových milic jenom tušili, ze stojí ve stejné řadě s teplými vitači migrantů z blízkého východu, tak by zírali.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (Libtardi mají řešení) (1.10.2022 9:03) reagovat
Tenhle reálný fakt řeší "moderní levice" omíláním staré komunistické lži o tom, že nacionální socialisté jsou extrémní pravice.

Obrázek 'musk-center' Obrázek 'musk-center' (mgpRP (1.10.2022 8:59) reagovat
Převzato z: [odkaz]Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...