ByznysDeník  |  VipShow  |  Půjčka s odměnou  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky


Nalezeno 63 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátdevět:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (bohynR (2.10.2022 19:11) reagovat
Co vim, tak jim tam zbyl jeden T-90 verzi si nepamatuju. Armatu pochybuju, tu si setrej, aby ji mohli tahat na prehlidky jako kacera.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Jožo°) (2.10.2022 10:53) reagovat
Taky sem v hospodě zaslech jak se někdo baví o jakýmsik Lyman Rus tanku. Nevíte o tom někdo něco? Napadlo mně jestli to neni ňáká nová Ruská superzbraň něco jako upravená Armata ale jestě víc neporazitelná. Blm ty hodně sleduješ tyhle věci na Telegramu jak si nás mezi prvníma informoval o terminátorech a robopsech a tak. Víš něco? Jestli mají Rusové tajnou superzbraň proč ji ještě nepoužily? Sou za tym stejný důvody proč se zatím rozhodli nerozdrtit ukraince Araratem?

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Jožo•) (2.10.2022 9:22) reagovat
Ruské jednotky se jen stahujou do předem připravených obrněných pozic. Říká se tomu taktika vy nedonošené levičačšstí libtardi voliči politickýho kartelu. Při velení se na tom podílí sám Pan prezident Putin a s jeho schopnostma je úspěch neodvratnej. Zkusím vám to vysvětlit jak malým dětskám. Rusko se stáhne o kus tím se zhorší zásobovací logika ukronacku a taky na ně bude pršet 50 tisíc bomb (Blmblblm može dodat zdroj z telegramu) a pak bum! Ukrainska obrana se zhroutí a Rusové dojedou až do Kyjova.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Občan YR (2.10.2022 1:26) reagovat
@Osmdesátdevět: Kdyz on je takovy Tamagochi, sice porad otravne pipa, ale stejne ho krmis pozornosti, protoze ho nechces nechat chcipnout. I kdyz neni opravdovej.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (2.10.2022 1:03) reagovat
nna: prezer se jedu na krysy a zapij to savem, ubulenej zmrde B-)

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (NN/A) (2.10.2022 0:50) reagovat
blm ani ten tragéd tě dobře nevystihuje... utop se v těch sračkách co sis na sebe ušil...

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (KING_OF_OKENAR (1.10.2022 23:06) reagovat
tohle je teprve začátek, za podpory Západu, hlavně USA to pojede jedna báseň. Všichni russtí rekruti už se mocinky těší, až jim na zákop zaťuká ukrajinská armáda. Jakmile padne jedno z velkých měst Luh-Don, bude konec. Ještě si teda AU zajedou po zničení kerčskýho mostu, nazpět zabrat Krym a svět bude zas v rovnováze a russ stadardně v prdeli. Konec přiběhu :-D

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Zaslech jsem zvuk dopadu, vidím zvláštní hromadu. Přijdu blíž a je to hnus: z nebe dopad mrtvý Rus) (1.10.2022 22:59) reagovat
Jak se vám líbí poezie, Ruský zmrdi? Mě se líbí moc, inspirovalo mě jak poslední dobou vaše elity z průmyslu a podnikatelé vypadávají z oken. Vovka transformuje ekonomiku NovoruSSka, co?

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (hexusR (1.10.2022 22:48) reagovat
Quík: Spíš gratulujem a posíláme obklíčenku, ne? :-D

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (mrc) (1.10.2022 21:57) reagovat
omg môže kecať čo chce, faktom je že obrovská väčšina rusky hovoriacej menšiny v Ukrajine je teraz silne proti Ruskej Federácii a podporuje Ukrajinu, jej aktuálnu vládu a prezidenta. Dokonca sa mnohí z nich začali Ukrajinčinu učiť.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Kremrole) (1.10.2022 21:22) reagovat
Ale ale ale to neni pravda! Jsou to vychodni ukrajinci! Treba Girkin, narodil se v Moskve! Neni rus!

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Pyca_ZlaR (1.10.2022 21:15) reagovat
"keď pošle niekto armádu na vlastých občanov" - Ale nic takového se nestalo. Kyjev poslal armádu na občany Rushé Federace, kteří tam dělali bordel a vedli válku proti Ukrajině, když se vydávali za separatisty. Zároveň tzv. separatistům velí Rusi.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Kremrole) (1.10.2022 21:07) reagovat
A kdes psal argument? Jenom picujes na zapad, nato, ukrajinu, nacky, banderovce

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Quík) (1.10.2022 21:05) reagovat
Omg: i kdybys nelhal (což si nemyslím, ale budiž) tak co to dává za smyls? "Východní ukrajinci" měli Donbas, russko Krym. Teď mají co? Celý vychod rozstříleny na sračku a čeká je osud sudeťáků se vším všudy a z Krymu bude počítám nový Černobyl. Rusko pujde do totálních sraček a "východní Ukrajinci " budou v russku v prdeli. Gratulujem a posíláme klíčenku.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 21:03) reagovat
@Kremrole: čo ja mám s demonštráciou ? skús vyvrátiť nejaký môj argument nejakým proti argumentom nie všeobecnou frázou chod na sputnik atď. ...

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Kremrole) (1.10.2022 20:56) reagovat
Jo a na ty prorusky demonstraci lidi obhajovali cesko. Tyhle hovna ti tu nikdo nezere, muzes pokracovat nekam na sputnik

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:49) reagovat
@Kremrole: ja som Rusa ani raz neobájil pozri si všetky moje príspevky ja obhajujem východných Ukrajincov !!!

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Kremrole) (1.10.2022 20:46) reagovat
Presne, lepsi je obhajovat rusa, kdyz posle armadu na cizi obcany

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:45) reagovat
@hexus: ked nie sú argumenty začínajú urážky ... nemáš na to čo tam Kyjev porobil argumenty ... neodsudzujem chápem na to nie sú argumenty keď pošle niekto armádu na vlastých občanov...

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:40) reagovat
@Geroy: ja tento konflikt sledujem od začiatku 12/2013 a mám to z prvej ruky kamarát bol Ukrajinec z Kyjeva a nemohol sa pozerať na to ako to dopadlo na ukrajine a ked videl čo tam robia náckovia dostal infarkt a zomrel nevedel sa s tým vnútorne vyrovnať.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (hexusR (1.10.2022 20:38) reagovat
omg..: Nic z toho co si napsal neospravedlňuje to, co rusáci provádí na Ukrajině. Konec debaty. Bež dělat raději něco užitečnějšího, ať nejsi takhle frustrovaný idiot až do konce života. :-)

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:35) reagovat
@hexus: Krym bol až po majdane a po tom ako išli náckovia na východ treba doučiť a to že nehovoria ukrajinsky je preto že inak nevedia 85% ľudí nevie ukrajinsky ale oni išli na Donbas lebo to Turčinov nariadil a oni povedali že sa ukrajinsky učiť nebudú preto tam poslal armadu uplne chore čo tam porobili !!!

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Geroy) (1.10.2022 20:35) reagovat
omg hanbím sa za to, že si slovák :-O

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (hexusR (1.10.2022 20:32) reagovat
omg: Snůška keců. Na Donbasu rozpoutali peklo zelení mužíci Girkina podporovaní Ruskem, už to mimochodem přiznal v rozhovoru nedávno i Putin :-) Rusky se mluví na Ukrajině doteď, i v armádě, to je ten nejhloupější kec vůbec. Ale jde vidět, odkuď bereš informace. Vytáhni hlavu z prdele, než bude pozdě, chlapče. Si lehce ovladatelný. ;-)

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:32) reagovat
Je to to isté ako keby vláda v Bratislave poslala do Komárna armádu a začali strielať do ľudí lebo sa doma rozprávajú po madarsky alebo na východ lebo rozprávajú rusínsky !!! to čo tam porobili v Kyjeve Turčinov a Porošenko sú vojnové zločiny lebo rozpútali občiansku vojnu preto že sa im nepáčilo ako ľudia na východe rozprávajú !! fakt musíte byť na seba hrdý keď toto podporujete !!!

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (švabachR (1.10.2022 20:29) reagovat
@omg..: A jsou ti banderovci teď s tebou v místnosti?

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:26) reagovat
@švabach: v roku 2014 zvrhli banderovci Janukoviča a k moci sa dostal (bez volieb) nácek Turčinov ako dočasný prezident ktorý vyhlásil protiteroristickú akciu a poslal armádu na Donbas kde vraždili civilistov mimochodom ukrajincov tam to celé začalo to by si mohol vedieť. To vám tu fakt pripadá normálne že vláda pošle armádu na vlastné obyvateľstvo lebo sa im v Kyjeve nepáči že rozrábajú svojou rodnou rečou ? ste vy tu fakt normálny ? to tento hnoj tu fakt je niekto schopný podporovať ?

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (švabachR (1.10.2022 20:24) reagovat
DQDLM: Ne, díky, podle UA MoD mají vojáků dostatek. Je ale začátek měsíce, takže zase pošlu nějaké peníze na zbraně. Díky za připomenutí a vyhul mi prdel. ;-)

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (DQDLMR (1.10.2022 20:23) reagovat
švabach: nechceš jít bojovat na ukrajinu? v zákopu by ti to slušelo ty dobroserská hnido :-D

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (švabachR (1.10.2022 20:22) reagovat
omg: Ty junto, vláda i prezident jsou na Ukrajině demokraticky zvoleni. Máš vymytý mozek. Nauč se anglicky, podívej se na video a už hlavně drž hubu, kopíruješ tady informace ze článku na ruských webech [odkaz]

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Quík) (1.10.2022 20:21) reagovat
omg: být tebou, tak už toho nechám. Asijští prasolidé se nedostali ani do Charkova. Naděje, ze dobudou Čobolstán a všechny s alternativní mentální orientací osvobodí, je mizivá. Budeš dál trpět pod knutou EU a USA. Je mi to líto, přál bych ti to.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:19) reagovat
@švabach: a prečo ved tento konflik začal krvavým prevratom na majdane ked sa dostala k moci junta a tá išla s armádou na vlastné obyvatelstvo !!! ved západný uktajinci teda banderovci napadli východných tam začalo toto vraždenie !!! @Asharak: tebe pripadá normálne že nejaký ukrajinec ide na východ proti vlastným a potom panikári to je normálne ?

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (švabachR (1.10.2022 20:18) reagovat
@Asharak: No ten jede tu propagandu z RIA NOVOSTI jak blázen, to je fakt. Ale podle mě bude jen hloupý, ne nutně nemocný. :-)

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (švabachR (1.10.2022 20:16) reagovat
@omg..: Tak řekni tátovi, aby jel zpátky do ruSSka a nestřílel civilisty, pak místo bude..

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (AsharakR (1.10.2022 20:15) reagovat
Hlavně se nesmíme těm případům tady smát. Když vidíte, že někdo panikaří, a pak postuje vide jak panikaří další a tím se uklidňuje spolu s vaší pozorností, víte že jde o člověka v psychických problémech a smíchem mu to ještě zhoršujete... viz omg

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:14) reagovat
z UA TG kanálov správa zo včera čo riešili: Na Ukrajině dochází místo na hřbitovech, stejně jako na hřbitovech samotných. Jen v posledních třech týdnech byly zveřejněny nabídky na rozšíření hřbitova v Garaždži, Lucký okres, Volyňská oblast, Smoljanský hřbitov v Žytomyrské oblasti, hřbitov v Hlybokém okrese, Boryspilská oblast, na ploše 100 hektarů.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (hexusR (1.10.2022 20:13) reagovat
Gratulky, našel si video, šikovný kluk, tady máš 1 rublík.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:12) reagovat
áno takto nejako to potom dopadne po vyprášení https://t.me/Ukr_G_M/8747

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (hexusR (1.10.2022 20:10) reagovat
Tak vidíš, i Pat a Mat práší kožich rusákům.. tak už nebreč a dej si nějaké copium

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:06) reagovat
ukrajinská armáda v akcii alebo ani výcvik nato nepomohol :D je to ako pat a mat v BVP :D tot podporujeme ... https://www.bitchute.com/video/2Uf1ex8l2lvP/

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (hexusR (1.10.2022 20:04) reagovat
hele omg, jestli máš potřebu kouřit smradlavého rusa, tak jeď do Gruzie nebo Mongolska, prý jich tam pár teď je, oni tu zatebou nedojedou..

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (hexusR (1.10.2022 20:02) reagovat
omg: [odkaz]

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 20:02) reagovat
zbrane sa budú vyrábať v usa a my ich budeme platiť to je aký win ? kúpou zbraní žiadny štát nezbohatol ale jeho obyvateľstvo schudobnelo a to čaká aj nás ... to je asi ten win že podporujeme najskorumpovanejší štát široko ďaleko ...

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (hexusR (1.10.2022 20:01) reagovat
prej kačica.. kačicu máš ve svých mokrých snech, ale fakt je, že rusáci za 4 měsíce nezabrali ani hovno, zřejmě tyhle geniální přeskupení a stahování z dobré vůle do lepších pozic nefungují, čím to asi bude :o)

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Kevin Mitnick) (1.10.2022 19:59) reagovat
81mld je za to ze nám nebudou moct russesáci vyhrožovat svou armádou, protože už žádná nebude… navíc ty peníze jdou do našich firem a ekonomiky která ty zbrane pro ukrainu vyrábí… win win

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Geroy) (1.10.2022 19:59) reagovat
@omg - To je cena zbraní a dodaného vojenského materiálu, a nie poslané peniaze. Prečo si myslíš, že sa do armády toľko investuje, presne z tohto dôvodu. Kokotko. 8-)

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 19:58) reagovat
Základné vojenské pravidlo hovorí: Nenaháňaj nepriateľa po celej krajine lebo ťa to vyčerpá ale prinúť nepriateľa aby prišiel tam kde to tebe vyhovuje a tam ho znič a to robí AFU príde čo najbližšie na dostrel ako taká hlúpa kačica ...

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (švabachR (1.10.2022 19:56) reagovat
omg...: Svoboda není zdarma, jsou to dobře utracené peníze, které se v budoucnu vrátí. Zatímco ty budeš pořád vydělávat 300 kopějek za měsíc a brečet na internetu.

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (švabachR (1.10.2022 19:54) reagovat
We thank the “Ministry of Defense” of ???????? for successful cooperation in organizing the "Izyum 2.0" exercise. Almost all russian troops deployed to Lyman were successfully redeployed either into body bags or into ???????? captivity. We have one question for you: Would you like a repeat? [odkaz] :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (smajl2R (1.10.2022 19:54) reagovat
Tak vsetci vieme ze BLM je kkt......

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (omg...) (1.10.2022 19:53) reagovat
Západní a ukrajinští experti odhadují, že k 1. říjnu dosáhla kumulativní vojenská pomoc Západu Ukrajině 85 miliard dolarů, což představuje 7 % celkového rozpočtu členských zemí NATO. ale za obsadenie Lymanu tých 85 mld. stálo dobrý deal :DDD

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (fromik bejvaly) (1.10.2022 19:50) reagovat
Kdo se kam stahl blm? Ze ti TASS neco nalhava a pak opakujes, to je ciste tvuj problem, jeden z mnoha

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (1.10.2022 19:48) reagovat
No ale on fakt nebyl v obkliceni, jinak by se z nej nemohli stahnout a bud by padli do zajeti nebo by byli zniceni. To je prece elementarni logika, ktera ti ale unika, protoze jses ufnukanej prolhanej fasoun co se zalyka vzteky, ze je ostatnim jen pro prdel. :-D

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (xoxol) (1.10.2022 19:45) reagovat
bežný deň na Ruine : https://t.me/Ukr_G_M/8747 https://t.me/Ukr_G_M/9290 https://t.me/Ukr_G_M/9267 https://t.me/Ukr_G_M/8807

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (fromik bejvaly) (1.10.2022 19:36) reagovat
Blm v 11 jsi psal "Lyman neni v obkliceni, ulhanej fasoune. A Ukrajinci u nej dostavaji silne na prdel". Takze jsi pak jen lhal dal. Ale tak krute ti lez nevysla, ze ted delas, ze si delas srandu. A ja tu nemam ucet blbe rusofasounskej

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (1.10.2022 19:07) reagovat
Ten nick byla narazka a delani si srandy z ulhaneho fasisty froma. Uz ten nick samotny a pocet vykricniku v nem naznacuji, ze je to meme. Ale vy nechapete slova jako nadsazka nebo humor a mate z toho druhe vanoce. :-D

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (zkrocený hlídač koz) (1.10.2022 19:06) reagovat
Teta: ten nick pouzival zde: https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=worst_day_of_the_war.jpg

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (teta žoržta) (1.10.2022 19:01) reagovat
A nějaký odkaz kde to tvrdil? Zda jste to nemodifikovali tak jak zvyknete ;-)

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Rusáci se v krvi válí, cope HIMARS nezahálí ) (1.10.2022 18:59) reagovat
NATO by rozdrtilo RuSSáky během týdne i bez mobilizace, Crháku. Sice to bohužel neudělá, ale v tom alternativním vesmíru, kde se to stalo, to musí nejt děsná prdel. Zejména v tom, jak si Russáci dělají z Rusských civilistů živé štíty B-)

Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' Obrázek 'kdyz fakt nemas odhad' (Osmdesátdevět) (1.10.2022 18:53) reagovat
ze na toho kokota este aj niekto reaguje. jemu je jedno kolko krat trafi a kolko krat tresne picovinu. baterky mu dobija to ze si ho niekto vsima. ignoracia je jedine coho zasiahne, aj ked to neprizna

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...