NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  Pravda24  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  ByznysDeník


Nalezeno 17 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (kulesi) (6.10.2022 23:25) reagovat
Quík: to je spousta tvrzeni, ktery nejde o nic oprit. Nemuzes dnesni situaci porovnavat podle toho, co fungovalo/nefungovalo v historii. Spousta problemu se dneska resi podle ruznejch metodik, frameworku, oprenejch o data. Je uplne jedno, jestli podle nich rozhoduje zenska nebo chlap. Realne jsme dneska rozsireny technologii, coz ovlivnuje nase jednani. Nic takovyho v historii nebylo. Taky si nemyslim, ze muzes redukovat zensky leadery na to, ze neumej jednat jinak nez podle emoci.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (miklos-abdulRP (6.10.2022 9:20) reagovat
Q: Pokud má islámská společnost takové výhody, čím to tedy je, že všechny tyhle země jsou takové mizerné díry, a když už něco vybudují, tak jen díky ropě? Ti jsou v permanentním úpadku i bez emancipace, zatímco Západ se pořád ještě nezhroutil a pořád si tu žijeme v pohodlí. A co se týče neschopnosti žen vládnout, zoufale neschopných mužských vlád je dvanáct do tuctu v islámském světě i mimo něj.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (Quík) (6.10.2022 7:56) reagovat
Ženy si neumí vládnout, respektive jejich slabostí a orientaci na emoce i v momentech důležitého rozhodnutí vždy zneužije protivník vedený chladnokrevnými muži. Historie nás učí, že ženská emancipace je prekurzor k celkovému upadku společnosti. Ostatně když se věnují hedonismu a mateřství považují za přítěž, začně postupne pokulhávat demografie a jiné etnikum původní postupně nahradí. Myslel jsem teda, že tyto věci dnes nemusím vysvětlovat, protože naše společnost je v tomto problému až po uši.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (kulesi) (5.10.2022 21:06) reagovat
>že Írán nebuzeruje své ženy jen tak bezdůvodně. Hlavním smyslem této buzerace je mimo jiné snížení konkurence mezi ženami.. A to ti to neprijde od zacatku spatne ta myslenka? Ze treba zensky muzou chtit konkurenci, ale predevsim neobetovat kuli nejakymu vymyslenymu jakoze vetsimu pohodli veskerou svobodnou volbu, kterou by tomu mela padnout? A ze proc o tom treba nemaj teda rozhodovat primarne zensky a jejich nazor je tak nepodstatnej? Tohle je pro me uplnej bizar.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (Jauvajs) (5.10.2022 18:21) reagovat
Q: "pěkná" propaganda od Mohameda - a jak vysvětlíš, že jsou ti muži takový sexuální prasata, který sekají hlavu, lejou kyselinu, vraždí ze cti a vymlouvají se, že byla necudně oblečená (byl ji vidět 1 cm kůže) a tak si to brutální hromadný znásilnění, následovaný zavražděním bratrem/synem/otcem/bratrancem /strýcem zasloužila? Dám ti 2.000,- na hampejz, ať se vybouříš po evropsku, zakuklenej mohamedáne. A pak zpátky do polopouště, odkud jsi přišel.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (GeorgethebestRP (5.10.2022 14:04) reagovat
Ještě kdyby mu tak ukázaly kozy.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (gofry2) (5.10.2022 12:42) reagovat
Quík: Inými slovami len ďalšia banda kokotov, čo chce ostatným ľuďom kecať do životov.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (Quík) (5.10.2022 12:37) reagovat
Nespokojenost s chováním dnešních mladých žen není jen v muslimských zemích. Boj o právo na potrat je jenom záminkou k tomu, aby byly mladé ženy nuceny žít v rámci rodiny a ne mimo tradiční rodinu. Íránský režim i Tálíbán se jenom snaží dosáhnout toho, aby se mladé ženy vdávaly mladé jako dřív, nezůstaly svobodné až do 35 let a nerandily pořád na Tinderu. Státní tlak nahradil dříve rodinný a ekonomický tlak, které zmizely. Podobný boj probíhá i v Polsku nebo v USA, pouze není tak jasně řečený.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (Quík) (5.10.2022 12:34) reagovat
Systém je výhodný i pro řadu mužů. Klesá možnost kontaktů žen s různými muži, tím pádem i konkurence mezi muži, pravděpodobnost nevěry manželky, jejího odchodu atd. Ženy mají rovněž menší výběr mužů a jsou tak logicky méně náročné než západní ženy, které mohou randit okamžitě s téměř kterýmkoliv mužem kdekoliv na světě.Ve srovnání se všemi těmito výhodami jsou podobná omezení pro velké množství lidí přijatelná. Proto se západním intelektuálům daří tak málo tyto zvyky rušit, i přes velmi tvrdý nátlak úřadů.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (Quík) (5.10.2022 12:31) reagovat
Většina lidí si neuvědomuje, že Írán nebuzeruje své ženy jen tak bezdůvodně. Hlavním smyslem této buzerace je mimo jiné snížení konkurence mezi ženami a tím snižování konfliktů ve společnosti.Různé islámské oděvy nejsou pro ženy tak nevýhodné, jak si to řada lidí myslí. Žena nemusí soutěžit s konkurentkami v tom, kdo je nejpěkněji oblečený. Žena je tak ve skutečnosti svobodnější, protože není pod neustálým tlakem okolí na to, jak vypadá. Omezováním styků mezi muži a ženami rovněž klesá nebezpečí nevěry.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (Quík) (5.10.2022 12:28) reagovat
Celá problematika se redukuje na otázku emancipace žen. Íránští muži si nepřejí emancipované ženy a současná vláda se proti nim nestaví jako na Západě. Na druhou stranu se zatím nikomu nepodařilo vytvořit moderní společnost, kde by nedošlo k emancipaci žen a následnému rozpadu rodiny. Muslimské společnosti se snaží najít cestu, jak se modernizovat a přitom nerozbít rodinu, ale kromě islámu dnes v euroamerickém prostoru žádná jiná podobná ideologie neexistuje.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (gofry2) (5.10.2022 11:24) reagovat
Peace among the worlds!

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (hmm hmm) (5.10.2022 10:45) reagovat
Cartmenez: Spíš bych tipoval "lepší" geny a skutečnost, že pravděpodobně nemají tak zasviněný prostředí (chemikálie, hormony z HA) jako v zemích prvního světa. Ještě na přelomu 19. a 20. století měly podle dobových fotografií takový vlasy běžně i Evropanky a Američanky.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (PepeeRP (5.10.2022 10:08) reagovat
kdy zacne pata kolona tvrdit, ze to cele organizuje CIA? B-)

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (miklos-abdulRP (5.10.2022 10:07) reagovat
qwert01: To asi ano, ale vzhledem k pověstné stabilitě a mírumilovnosti těchhle zemí zůstává otázkou, kdo bude popravován.

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (qwert01RP (5.10.2022 9:43) reagovat
tady se bude popravovat

Obrázek 'meanwhile in Teheran' Obrázek 'meanwhile in Teheran' (Neregistrovaný Eric Cartmenez, dříve Eric Cartmen.) (5.10.2022 8:41) reagovat
Z toho má člověk pocit, že hidžáb podporuje růst vlasů.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...