ČasProBydlení  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  Pravda24


Nalezeno 28 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (cobol (cita sa to kobol (v perzstine to znamena nebo))) (2.12.2022 13:50) reagovat
no a? to ze nemate neznamena ze nechce

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (aladar2) (2.12.2022 4:46) reagovat
to co mam velmi rad na takychto obrazokch je, ze som to v hlave precital hlasom krytaka a rimra :D

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Chce zaútočit vs útočí) (1.12.2022 16:46) reagovat
To, že se v budoucnu půjdeš vychcat, se dá s velkým úspěchem předpokládat. Dotáhnout to do prasklého močáku jako Tycho Brahe zvládne málokdo. Ovšem když tě za minutu přejede autobus, tak se vychcat nepůjdeš. A ani to, že někdo "chrastí zbraněmi", opravdu nedokazuje, že reálně zaútočí. Minulá studená válka trvala skoro půl století a 3. světová zkrátka nevypukla. Což jistě nedokazuje, že ze současné studené alias hybridní války 3. světová válka nebude. Ale důkaz věcí budoucích v přítomností zkrátka nemáme.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Vrábel je debil) (1.12.2022 15:43) reagovat
"Chce zaútočit" znamená, že v přítomnosti ještě neútočí. Znamená to "Já si v přítomnosti myslím, že on v budoucnu zaútočí". - úplně to někam posouváš. To že někdo něco chce nebo nechce, je naprosto nezávislé na tom, jestli si to někdo myslí nebo ne. Mě se chce chcát neimplikuje že si někdo jiný myslí, že se zvednu a půjdu se vychcat. A "chce zaútočit" je minimálě fáze příprav a plánů a odhodlání. Úplně nezávisle na tom co si myslí nezůčastněné osoby

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Chce zaútočit vs útočí) (1.12.2022 12:26) reagovat
Vtip je v tom, že ti pachatelé, kteří jsou skálopevně přesvědčení o své pravdě, se dělí na dvě skupiny podle jednoduchého klíče: 1) lidé se stejným názorem jako mám já, si uvědomují, jak hodně toho vlastně vědí 2) lidé s odlišným názorem než mám já, si neuvědomují, jak málo toho vlastně vědí.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Snowflake) (1.12.2022 10:50) reagovat
Bych spíš řekl, že je otázka, jestli člověk s těžkým Dunning-Kruger může být trestně odpovědný. A to, že v oblasti vojenství Vrábel je DK snad nikdo kromě dezoláten fans nerozporuje. Na druhou stranu si myslím, že za většinou zla spáchaném v lidské historii mohou lidé, kteří byli skálopevně přesvědčení o své pravdě, ačkoliv si neuvědomovali, jak málo toho vlastně vědí.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Dun) (1.12.2022 9:57) reagovat
Nereste picoviny, jste jak maly decka. Obrazek pobavil. :o)

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Chce zaútočit vs útočí) (1.12.2022 9:16) reagovat
"Chce zaútočit" znamená, že v přítomnosti ještě neútočí. Znamená to "Já si v přítomnosti myslím, že on v budoucnu zaútočí".

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Vrábel je debil) (1.12.2022 8:25) reagovat
Ne, není. Výrok o budoucnosti je "bude chtít zaútočit.". A v přítomnosti je už samotné "chce zaútočit", protože k samotnému útoku ani nemusí dojít, někdo mu může zabránit, ale samotné znemožnění nevnímá z útočníka status agresora.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (HAHAHAHAHA) (1.12.2022 8:24) reagovat
Crho, ty hlupaku. Gripen je sice viceucelovy letoun, ale na to aby mohl nest jadernou zbran je potreba i zmenit uchyty a elektroniku. Precejen nechces aby ta bomba omylem 'spadla kam nema. Jisteni je u jadernych bomb mnohem kvalitnejsi nez u obycejnych. Takze ne, nase gripeny nemaji schopnost nest jadernou bombu.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Chce zaútočit vs útočí) (1.12.2022 8:11) reagovat
"Chce zaútočit" je podle mě výrok o budoucnosti. Výrok o přítomnosti je "útočí".

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (cyklistaRP (1.12.2022 7:07) reagovat
Když Palestinci tvrdí, že musí zmasakrovat všechny v Izraeli, tak je berete nebo neberete vážně? Přitom rusáci se chytli i daleko větších nesmyslů, než je prohlášení takového idiota, stačí chvíli sledovat jejich propagandisty v televizi.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (brnonymova reinkarnace 5) (1.12.2022 6:45) reagovat
Tak meli jsme, nevim, jestli ten muzealni kousek by bylo mozne zprovoznit... Asi by to chvili trvalo https://www.muzeum-kunovice.cz/suchoj-su-7-bm/

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Joker) (30.11.2022 23:18) reagovat
sfd: Že vláda chce na Rusko zaútočit jadernými hlavicemi ze stíhaček není výrok o budoucnosti, ale o přítomnosti. A nepravdivý celkem evidentně, vláda zjevně nepodniká kroky k jadernému útoku na Rusko. (I když nejsem příznivcem zavírání někoho za blbý kecy, navíc mi přijde, že Vrabela už dost potrestal život.)

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Jauvajs) (30.11.2022 23:17) reagovat
3. nosej to bombardéry/bitevníky. Alky sotva. Gripeny možná, ale spíš schopnost jadernýho úderu nemají - je to nadzvukový záchytný stíhač.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (fix-czRP (30.11.2022 23:15) reagovat
pokud je to totální vrábelovská píčovina, tak to pravda asi nebude...

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Vrábel je debil) (30.11.2022 22:58) reagovat
On ale nemluví o to že vláda někdy zaútočí, on říká že nyní už zaútočit chce, a to se dokázat dá, jestli to je nebo není pravda.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (sfd) (30.11.2022 22:43) reagovat
Actually: Na rozdíl od tebe jsem právník - profesionál, a už se tím pěkných pár let dobře živím. A i kdybych nebyl, tohle je logická, nikoliv právní úvaha - pravdivost informace se vždy ověřuje vzhledem k přítomnosti nebo minulosti, ne budoucnosti, protože ta ještě nenastala. Navíc zpráva musí být vědomě nepravdivá - tedy vědomá lež. A to mu nedokážeš. Vymluví se, že jde o jeho názor na základě jemu dostupných informací. Jakže: Není, příprava a pokus je jednání, které se již stalo a směřovalo k dokonání TČ.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (PepeeRP (30.11.2022 22:33) reagovat
coze, jak to ze nemame atomovou bombu? Si delate srandu? Vrabel rikal ze mame a jdeme bombit russaky :o)

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Vazoun) (30.11.2022 22:30) reagovat
pokud má pan Vrabel indicie že se chystá mezinárodní zločin tak musí dojít k vyšetřování a přísnému potrestání válečních štváčů. Potom bude třeba se Rusku omluvit a zaplatit reparace

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Jakže ) (30.11.2022 22:24) reagovat
sfd: ona i taková vražda ve stadiu pokusu, nebo vlastně jakakoliv příprava TČ je taková předpověď budoucí události, jen nevím jak by jsi s takovou obrajobou uspěl u soudu :o)

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Actually..) (30.11.2022 22:16) reagovat
sfd: to miluju, takové analýzy od právníků, amatérů. napiš ještě něco, rád se před spaním zasměju B-)

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (sfd) (30.11.2022 22:00) reagovat
Je to sice ultrakokot, ale jestli bude uznán vinným, bude to jednoznačně politický rozsudek. Možná by se dalo dokázat, že jsou tu takoví trotlové, co mu uvěří a znepokojí se, ale nejdůležitějším znakem skutkové podstaty je fakt, že poplašná zpráva je nepravdivá - to z principu nelze dokázat, protože se jedná o předpověď budoucích událostí.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (UtrumRP (30.11.2022 21:49) reagovat
Pokud je to tak jednoduché, jak popisuje pán v prvním komentáři, tak jsem pro.

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (sdf) (30.11.2022 21:36) reagovat
ve skutečnosti mám 4 připomínky...ty další dvě jsou stejné jako ty první, ale považuji je za natolik důležité, že jsem je uvedl hned 2x

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (Lišáq) (30.11.2022 21:32) reagovat
Když jsou na tom tak špatně že kradou záchody, tak by ta atomovka jejich situaci moc nezměnila… a když jim dáme trochu času tak přijdou na to že na ukrainu je to pro záchod daleko a nebezpečny, zato v moskve je to blíž a pujdou si nabrat co prdel ráčí

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (KrucifixRP (30.11.2022 21:16) reagovat
Na tebe Crho by měli zaútočit gumovými nukleárními zbraněmi

Obrázek 'rimmer IRL' Obrázek 'rimmer IRL' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (30.11.2022 21:08) reagovat
Jaderná hlavice je malinkatá, tu stíhačka v pohodě unese. Nepotřebuješ k tomu nutně B-52, pokud nechceš shodit bombu která vymaže půl ruska. No a co by USA nedodala, že ano?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...