Pravda24  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  VipShow


Nalezeno 39 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátosm:
   


Odebírat

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Téžévé) (2.12.2022 21:49) reagovat
Každýmu, kdo tohle oslavuje přeju, aby tím vobuchem pořádně dostal... Víte hovno buzeranti

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Human.) (2.12.2022 12:25) reagovat
lol zas další dement který věří na spontánní sametovou revoluci :-D

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu) (1.12.2022 21:00) reagovat
psi chlup: Kdepak. Bolševici, kteří ještě v roce 1968 neváhali poslat na protestující proletariát tanky, za dalších 21 let tak vyměkli, že se posrali strachy z cinkotu klíčů a kapitulovali bez boje.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (psi chlup is blmblb ) (1.12.2022 18:31) reagovat
anonkrysa: ja vim, ze jsi nepsal, ze se to deje o nas. Ale diskuze celou dobu je o CSSR a ty do toho zacnes tahat nejake sracky z nezname zeme. Tak se vrat do diskuze pls. Vuml: jasny, jasny, ridil to Soros z USA. Ted si nasad tinfoil hat, uz to na tebe zase jde.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (anonykrysaR (1.12.2022 18:16) reagovat
@psichlup is blm: Prvne cti, pak pis. Kde ctes, ze pisu ze se to deje u nas? Psal jsem jasne "v nejakem pokrokovejsim state" - tam opravdu (nastesti!) CR zaradit nejde ;-)

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (nornikR (1.12.2022 17:10) reagovat
Kdo by to byl řekl, že mlátit lidí v ulicích zaděla i na pěknou kariéru po sametu.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (mikoR (1.12.2022 16:58) reagovat
nuz, za totace dostat gumeny gulas nebyl az takovy problem - stacilo nosit delsi vlasy, rifle a uz byla sance tak 50%. a pak mi stacilo se chvili koukat, jak se tri prislusnici snazi dostat z namesti nejakeho ozralu. jeden to uvidel, priskocil kemne "co cumis? zmiz!" a pretahl mne VUMLEM pres zada. a byl jsem rad, ze mne nepridali jako batozinu k tomu ozralovi.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (primitivní antiantikomunista) (1.12.2022 16:51) reagovat
Když jsem nastupoval, tak mě práce taky bavila a taky mi dávala smysl. Bohužel od té doby se proměnila nejen firma, ale i celý obor, takže utéci není kam. Vedení jinde než v USA zatím trochu pomáhá, ale jde to do háje postupně všude. Konkrétní věc ventilovat nebudu, už takhle můžu jen doufat, že mě nikdo nestalkuje, ale skutečně jsem nikoho neposílal do plynu ani nic podobného.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu) (1.12.2022 16:50) reagovat
"tak treba proto, ze policajti zmlatili studenty na demonstraci za lepsi zivotni prostredi, zacala pozdeji sametova revoluce" Tak to je hodně naivní názor a v roce 2022 bych ho opravdu nečekal. Ty vážně nevíš, že sametový puč byla úplně standardní dopředu naplánovaná a řízená barevná revoluce?

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (psi chlup is blmblb ) (1.12.2022 15:59) reagovat
NO ja se tady primitiva musim trochu zastat. Ve velkych mezinarodnich korporatech, ktery maji vedeni v USA, se tyhle picoviny opravdu resi. Ze by na to sel nekdo vylozene na koberec o tom ale nevim.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Rus? Ne, děkuji) (1.12.2022 15:07) reagovat
@primitivní antiantikomunista: No a nevím kolika firmama jsi prošel (za dobu co byl Trump prezident, když zmiňuješ MAGA), ale v naší firmě opravdu nikdo neřeší, že by někdo přišel do práce s MAGA čepicí. Teda, pokud nejde za zákazníky, tam na to máme kodex, se zákazníky se politika neřeší. No a jak píšeš píča z okolí: píča z okolí tě může sice nabonzovat, ale zdravá a normální firma to neřeší. a rozdíl od těch komoušů, kde byla jak ta bonzuící píča, tak to bylo součástí systému koministické vlády.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Rus? Ne, děkuji) (1.12.2022 15:03) reagovat
Například já primárně pro peníze nepracuju, dělám to co mě baví, co si myslím že má smysl. Pokud po sobě necháš šlapat je nza prachy tak ta zpráva je, že jsi prostě jako ta prodejná děvka, co se jí to taky nelíbí, ale dělá to pro ty peníze, jak jsi psal. No a asi záleží to co jsi měl na srdci ventilovat, jestli byl tvůj názor něco ve smyslu že má kolegyně židovské rysy a podle tvého názoru je chyba, že její předky nezplynovali tak se ani nedivím, že jsi šel na kobereček.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (primitivní antiantikomunista) (1.12.2022 14:49) reagovat
psi chlup: Jaksi mi uniká, co jsi tím chtěl říci? Popírá tady někdo mlácení na demonstracích? A kde přesně píšu něco o tom, že policajti (tedy dříve VB, abychom byli přesní) byli, popřípadě jsou, hodní?

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (primitivní antiantikomunista) (1.12.2022 14:46) reagovat
Rus? Ne, děkuji: To by mě zajímalo, co máš za špatnou zprávu, neb já osobně teda neznám nikoho, kdo by nepracoval pro peníze ...? Zůstávám, protože jinde to není lepší; tvé představy, že takové jednání dnes není standarD, jsou naprosto mimo - stejně jako o dokonalém komunistickém řízení, vždycky to bylo o nějaký píči z tvýho okolí, co tě nabonzuje, ne o tom, co nařídil soudruh Jakeš. (S mým zaměřením a tím, že jsem na podnikání levej, nepřipadá v úvahu nic jiného než zaměstanecký poměr, není každej Baťa.)

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (psi chlup is blmblb ) (1.12.2022 14:24) reagovat
primitiv: tak treba proto, ze policajti zmlatili studenty na demonstraci za lepsi zivotni prostredi, zacala pozdeji sametova revoluce. Tady mas priklad, ale ty to budes ignorovat, mas svuj domecek z karet, ve kterym byli policajti hodni a to si nenchas narusit.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Rus? Ne, děkuji) (1.12.2022 14:23) reagovat
@primitivní antiantikomunista: A bylo to v ČR? Otázkou pak je, proč v takové pyčofirmě pracuješ, to co uvádíš rozhodně není standart a není to nijak centrálně řízené, jako to bylo za komoušů. Tak si asi musíš položit otázku, jak moc ti tenhle přístup k zaměstnancům vadí, a jestli ti náhodou nevychází, že sice vadí, ale jsi tam kvůli penězům (protože pak bych pro tebe neměl moc dobrou zprávu)

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (primitivní antiantikomunista) (1.12.2022 13:13) reagovat
psi chlup: Nevim, kde je to tvoje "u nás", ale u nás na firmě jo, a nevim to od Máni, nýbrž osobně jsem byl na koberečku za vyjádření závadného názoru. O případu, kdy někdo dostal přes držku (mimo demonstraci) od policajta osobně nevim, ovšem stejně tak nevim o nikom z mýho okolí, kdo by dostal před revolucí - a z té doby vím jen o historkách JPP, zatímco pár dnešních případů probublalo i do médií, jsou ověřitelné. (Nemluvím o padesátkách, to byla úplně jiná doba a pár tehdy zmlácenejch jsem ještě zažil.)

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (primitivní antiantikomunista) (1.12.2022 13:05) reagovat
VUML: Tak na oslavě prvního máje se taky nikdo nemlátil ...

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (psi chlup is blmblb ) (1.12.2022 13:03) reagovat
anonkrysa: si delas prdel? To jsi cetl o te cepici v nejakem americkem platku, nebo ti to rekla sousedka Mana? U nas se to fakt nedeje. Don Q: vic jak ty, o tom nepochybuju. Tak rovnou napis, ze chces aby se sem vratil socik, protoze jsi od svyho fotra stb-aka slysel, jak to bylo skvely.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (anonykrysaR (1.12.2022 12:52) reagovat
Tak vlasy se neresej, ale kdyz jsme u pokryvky hlavy, zkus v pokrokovejsim state dat na hlavu treba cepici MAGA, a taky te hned nekdo nahlasi a bude te resit na pracovisti Zavodni Vybor KSC. Pardon, ted se tomu rika HR... Aspon ze se ty VUMLy nepouzivaj.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu) (1.12.2022 12:49) reagovat
primitivní antiantikomunista: Nic takového jsem netvrdil. Ale faktem je, že dnes rozhodně není tak běžné jako za minulé totality. Například na prorežimních demonstracích Milionu chvilek proti demokracii se demonstranti rozhodně nemlátí, nejsou na ně nasazováni policejní provokatéři v kostýmech skinheadů atd. A není to pravidlem ani na demonstracích protirežimních.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Don Quijote de la Mancha - originál č. 1) (1.12.2022 12:45) reagovat
psi chlup is blmblb: kolik let v socialismu jsi prožil ty dobroserský napíchaný kriple?

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (psi chlup is blmblb ) (1.12.2022 12:37) reagovat
primitivni: rozdil je, ze predtim ti dal prs drzku policajt, za to ze jsi mel dlouhe vlasy. To se ted fakt nededej, dneska dostanes na drzku od ozralce. Nez te poslu do pice jako kazdeho debila typu blblb, dam ti jeste sanci se nad tim zamyslet.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (primitivní antiantikomunista) (1.12.2022 12:29) reagovat
VUML: Jakože dneska se (nejen) na demonstracích nemlátí a nepoužívají proti demonstrantům další násilné prostředky, a na ulici nemůžeš dostat přes držku jen protože "blbě čumíš"? - Aha, tak to já asi žiju v nějaké jiné alternativní realitě ...

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu) (1.12.2022 11:41) reagovat
Don Quijote: Když myslíš... Vtip je v tom, že reálně není o tom, že na každé demonstraci dostane pendrekem úplně každý. Někdo je uprostřed davu, vyhne se nebo uteče apod. Ale je na demonstraci, kde jsou demonstranti mláceni. A takové demonstrace za minulé totality byly. A mlátilo se nejen na demonstracích. Stačilo jít večer normálně po ulici mít vlasy a oděv jako "mánička" a už k pokusu o "převýchovu" dojít mohlo.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Don Quijote de la Mancha - originál č. 1) (1.12.2022 11:16) reagovat
Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu: tedy ani jednou. Další prosim.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Dezoláti vypadněte z republiky) (1.12.2022 11:12) reagovat
Proti režimu protestují jenom dezoláti. Na rozloučenou pendrekem přes záda a pak hybaj do vysněného ráje: https://cs.wikipedia.org/wiki/Akce_Asanace

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu) (1.12.2022 10:32) reagovat
Don Quijote: Přesně tolikrát, kolikrát dostali VUMLem.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Don Quijote de la Mancha - originál č. 1) (1.12.2022 10:32) reagovat
Oba moji rodiče pracovali u STB a matka se navíc kurvila s celým policejním sborem, tak si na mě dejte bacha

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Don Quijote de la Mancha - originál č. 1) (1.12.2022 10:30) reagovat
Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu: a kolikrát protestovali tvoji rodiče?

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu) (1.12.2022 10:16) reagovat
Don Quijote: A ty se svých rodičů zeptej, kolikrát veřejně protestovali proti režimu, že nikdy nedostali VUMLem.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Don Quijote de la Mancha - originál č. 1) (1.12.2022 9:50) reagovat
miko: Co to je za píčovinu ty blbečku :-D? Zeptej se svých rodičů a prarodičů, kolikrát za svůj život za socíku dostali pendrekem.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (mikoR (1.12.2022 9:42) reagovat
tady asi nekdo nechape ironii, nj, co se da delat :) mne to bavi, komousi tvrdi, ze tehda bylo stastne detstvi. akorat, ze kdyz pak clovek vyrostl, tak bylo vysoke riziko, ze ho prislusnici VB zmlatili. ale to uz komousi nerikaji ... asi si to nepamatujou

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Horný uhor (born in ČSSR)) (1.12.2022 9:39) reagovat
Obušok je srdce strany. Kým bije, strana žije.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Don Quijote de la Mancha - originál č. 1) (1.12.2022 9:38) reagovat
Jakože pokud tě třeba pořádková služba SNB seřezala v Rudolfově na Plasticích, měl jsi šťastný dětství :-D ? To je zase píčovina. Dejte to prosím do koše a uploadera upalte.

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (uctívač aktuální věci) (1.12.2022 9:31) reagovat
Já tomu taky nerozumím, koho mám zase nenávidět, abych projevil jak jsem skvělý a slušný člověk?

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (Don Quijote de la Mancha - originál č. 1) (1.12.2022 9:24) reagovat
Kurva já to nechápu. Dobroserský mrdky, poučte mě :-D

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (prizrak.) (1.12.2022 9:13) reagovat
levičáci jsou na obrázku, troubo

Obrázek 'stastne detstvi' Obrázek 'stastne detstvi' (psi chlup is blmblb ) (1.12.2022 8:57) reagovat
a do riti, levicaci zacali memovat a nejde jim to.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...