Pravda24  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  Linh ART foto  |  VipShow


Nalezeno 21 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (brnonymova reinkarnace 7) (22.1.2023 20:36) reagovat
Jo, jasne Gross odstoupil kvuli nejake pujcce neceleho milionu na byt, vubec ne kvuli tem prinejmensim mnoha desitkam milionu (spis vice, nez 300 milionu), ktere nejak zahadne ziskal a za ktere si nakoupil ruzne nemovitosti po svete.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (GeorgethebestRP (22.1.2023 19:09) reagovat
A víte že je hezké a sympatické když se i v debatách k sobě chováte mile a hezky ?

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (Pamětník) (22.1.2023 18:56) reagovat
Milý cyklisto, tím tvým bipolárním černorudým viděním světa jsi mi bolševiky připomínat nemusel. Užil jsem si toho za minulé totality víc než dost.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (cyklistaRP (22.1.2023 18:39) reagovat
Milý pamětníku, ještě že jsi mi Klause připomněl, málem bych na tu ruskou propagandistickou troubu zapomněl. Ale je pravda, že v době vstupu do EU se ještě držel při zemi.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (Pamětník) (22.1.2023 17:56) reagovat
Václav Klaus starší byl jednou z mála osobností, která si dovolila realisticky upozorňovat i na vstupu do EU negativa. Za to byl nevybíravým způsobem očerňován. Smutným faktem je, že jeho slova se do puntíku naplnila.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (Pamětník) (22.1.2023 17:56) reagovat
Milý sklerotický cyklisto, já si na rozdíl od tebe velice dobře pamatuji například na to, jaký shitstorm se snášel na hlavu Václava Klause staršího před referendem o vstupu do EU. Stát platil tzv. "vysvětlovací kampaň" https://www.novinky.cz/domaci/365-vlada-da-200-milionu-na-kampan-pro-evropu.html ve které byla adorována samá pozitiva a sociální jistoty, kdežto negativa byla zamlčována či rovnou popírána.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (GeorgethebestRP (22.1.2023 17:48) reagovat
@sedmá reinkarnaci nepíšeš pravdu. Politici u nás jak píše dole náš jednostopý kolega se odporoučeli do propadliště dějin za mnohem menší delikty. Od té doby co je tady ta pakáž okolo AB si tady každý s ústavou vytírá prdel. Všechno je " kompro " nebo " účelovka " tyhle výrazy jsem věru před tím nikdy neslyšel, ještě tak " pět na stole " ( ČSSD ) nebo „Můj známý žádnou jachtu nevlastní a já jsem na té jachtě nikdy nebyl." ( zase ČSSD )

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (cyklistaRP (22.1.2023 17:16) reagovat
Milý sklerotický pamětníku, pokud nepočítáš Miroslava Sládka, tak tu dnešní žumpu tady opravdu zavedli Bureš, Okamura a Zeman. Ještě nedávno odstoupil Gross kvůli jednomu milionu Kč, Nečas kvůli kabelkám. A teď Zeman je několikrát soudně usvědčený lhář, Pitomio je vlastizrádce a Bureš manipulativní a ulhaný psychopat. Ale naštěstí je dost velká skupina lidí, kterým tyto existence vadí a nebudou je volit.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (brnonymova reinkarnace 7) (22.1.2023 16:03) reagovat
SPD a Bures ze tohle dotahli do politiky? HAHAHA, tak to je dobrej for. Podivej, je jasne, ze jsi bud ctrnactiletej skolacek, nebo naprostej ignorant. Neprisel jsi sem z redditu? Tam mistni frikulini, co logicky nepamatujou ani Paroubka (jeste nebylo nazivu, nebo jeste meli plinky), tyhle nesmysly hlasaji. Bures je slabej odvar i proti Rumlovi, natoz proti socanum, komunistum, veverkam a pulce lidovcu.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (GeorgethebestRP (22.1.2023 15:54) reagovat
Nikdy to nebylo v takové míře.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (Pamětník) (22.1.2023 15:49) reagovat
Georgethebest: "Urážky, výhrůžky, kompromitování protivníka a hlavně neustálé lhaní a osočování protivníků" podle tebe přišly do politiky až s ANO a SPD? Kolik ti je?

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (GeorgethebestRP (22.1.2023 15:48) reagovat
Osobně je mi to celkem u prdele jestli bude president Babiš. Jestli to tak lidi chtějí tak ať to tak mají. Na můj život a podnikání naštěstí zatím politika nemá žádný vliv. Neberu sociální dávky, nekradu, platím lidi jak si zaslouží a nepotřebuju k životu žádné dotace ( teda pravda teď jsem si nechal dát dotaci na FVE na střeše ). Po státu jsem nikdy nic nechtěl, myslím si že je tady svoboda a každý si může dělat a myslet co chce. ALE taky si myslím že pokud budou u moci lidi jako ab, může být po svobodě.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (GeorgethebestRP (22.1.2023 15:39) reagovat
To není o tom ti naši - jsou tady dvě skupiny které tenhle styl přivedly do politiky a médií, a ano jedna z těch skupin je ta pakáž kolem Babiše, Urážky, výhrůžky, kompromitování protivníka a hlavně neustálé lhaní a osočování protivníků. Ta druhá menší pakáž jsou SPD. Takový je prostě můj názor. můžeš s ním nesouhlasit a nadávat mi do fanatiků, ale bylo by lepší kdybys respektoval můj názor jakkoliv s ním nemusíš souhlasit.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (brnonymova reinkarnace 7) (22.1.2023 15:25) reagovat
Aha, takze proste "ti nasi" by nikdy a "ti druzi" jo. Jak originalni pristup. Citujme klasika. Karel Capek, Ukradeny Kaktus: U nás máme dvě takové sekty: Spolek kaktusářů a Sdružení kaktusářů; čím se od sebe liší, to nevím, - myslím, že jedni věří, že kaktusy mají nesmrtelnou duši, kdežto druzí jim přinášejí krvavé oběti; ale zkrátka ty dvě sekty se navzájem nenávidí a pronásledují se ohněm a mečem na zemi i v povětří." Tak takhle nejak pusobite, vy fanatici.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (GeorgethebestRP (22.1.2023 14:47) reagovat
brnonymovo něco - nevím jestli slepě věřím, ale myslím si že zrovna u ní by to nebylo potřeba na " zapůsobení " - kdežto pakáž kolem AB je tohoto schopna, a nejen tohoto. Ještě máme týden na to abychom poznali jestli se do toho kýblu plného sraček šlápnout ještě hlouběji.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (brnonymova reinkarnace 7) (22.1.2023 14:01) reagovat
george - souhlasim. A souhlasis s tim, ze i dopis pro Nerudovou je jen marketingovy tah,nebo tomu naopak slepe veris?

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (xx) (22.1.2023 12:56) reagovat
tik tok: A co všichni ti debilové co volí Babiše? :-D

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (tik tok) (22.1.2023 12:48) reagovat
já bych komouše pávka i volil, ale debilové jako tmbk, g.vain a taky propávkovská mediální masáž mě nutí udělat opak.

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (GeorgethebestRP (22.1.2023 12:36) reagovat
Už jsem tady někde psal že si myslím že ta kukla pro Monike je jen marketingový tah. A nikdo mne nepřesvědčí o omylu

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (Rusák po nakrmení olovem čvachtal) (22.1.2023 12:30) reagovat
Protože si delá prdel z Vůdce té vaší sekty?

Obrázek 'mezitim na poste' Obrázek 'mezitim na poste' (továrna na debily) (22.1.2023 12:23) reagovat
břínek je debilTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...