NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  ByznysDeník


Nalezeno 9 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetšest:
   


Odebírat

Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' (nahodný kolemjdoucí) (24.1.2023 7:39) reagovat
rroumen: viš že se našel rozkaz v Ruskych archivech po pádu SSSR a Rusko se za to už omluvilo? To je pro tebe asi takový malý detail který nestojí za zmínku ve tvé propagandě, co?

Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' (Jal3) (24.1.2023 6:15) reagovat
Skálův kamoš expert přes Činu zas v jednom pořadu popíral masakr na Náměstí Nebeského klidu, takže tohle těžko může někdo překvapit.

Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' (kmikalR (23.1.2023 22:37) reagovat
rroumen je klasickej putlerův sráč. Bude podporovat libovolný názor, který pomůže rusku. Nezávisle na tom, že samotné rusko (Jelcin) v 1990 odtajnil sovětské svazky ohledně příkazů k masakru. Pro putlerovce nejsou fakta důležitá.

Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' (adamsR (23.1.2023 22:35) reagovat
Nejvtipnější na tom je, že pokud jde o Němce, druhou světovou a masové vraždy, nevěřil jim nikdo nic s výjimkou Katyně, kde všichni uznávají verzi nacistů ze třiačtyřicátého, když byli v Polsku v nejlepším a do Sajuzu valila ve velkém zahraniční pomoc.

Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' (adamsR (23.1.2023 22:26) reagovat
Nikoliv. Dohadovali se tam, kolik lidí tam zavraždili Rusáci a kolik Němci, a nakolik to Němci přifoukli, když pořádali představení pro západní pozorovatele.

Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' (Jan ZachrtaR (23.1.2023 22:14) reagovat
Dodnes nevíme jestli tam vraždili Němci nebo Sověti? Ty jsi stejnej zmrd jako Skála, nebo sem soudruhu Skálo píšeš pod nickem rroumen? :-/

Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' (rroumenR (23.1.2023 22:09) reagovat
Tocili tam rozhovor na internet, nic jineho. Skala nic nepopiral, Skala predkladal dukazy o tom, ze v Katyni vrazdili NEMCI - dodnes nevime, zda to byli Nemci nebo Soveti - ale vime, jak moc tam vrazdili Ukrajnsti Banderovci.

Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' (Jan ZachrtaR (23.1.2023 21:30) reagovat
Duos zmrdos

Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' Obrázek 'hledani-dalsich-volicu' (mikoR (23.1.2023 21:22) reagovat
nabizi mu svou smecku pravniku?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...