VipShow  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník


Nalezeno 49 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (31.1.2023 9:49) reagovat
Mě zas fascinuje, kolik je u nás idiotů, třeba cyklista, kterým ještě pořád nedošlo, že trapným lhaním formou takovéhoto dětinsky průhledného podsouvání názorů sklidí maximálně tak útrpné posměšky.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (cyklistaRP (31.1.2023 9:21) reagovat
Mě fascinuje, kolik je u nás idiotů, třeba cenzura, kterým ani po deseti letech nedošlo, co je Ovar za losera. Ulhanej ješitnej pomstychtivej dědek.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 18:15) reagovat
miko: Ano - bonzáci se samozřejmě našli všude. To ale neznamená, že všichni byli bonzáci. A dál?

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 18:10) reagovat
cenzuro - a vis o tom, ze i mezi zakladakama byli "bonzaci"? ted nemyslim nositele odznaku vzorny vojak. ale ty, co donaseli. a velice se bali prozrazeni - a vedeli proc. protoze to bylo opravdu o hubu (mirne receno), takovy letecky den byla jeste docela mirna kratochvile: zabalen do spacaku a vyhozen z vokna. a kupodivu ty bonzaky nemeli radi ani gumy: jak jsme na nektereho prisli, uz mazal jinam ... treba kluk 190cm a 120kg za nabijece do tanku. a samozrejme se tam "nenapadne" proflaklo, co je zac. :-D

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 18:09) reagovat
No jasně - a místo vojny jsi hrdě seděl v kriminále. A teď ještě tu o Budulínkovi...

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 18:05) reagovat
cenzuro, snazis se marne. bures te sice pekne naockoval, ale jaksi jsem tu dobu zazil. dokazu docela dobre rozlisit svin a zmrda od bezneho cloveka. a ver tomu, i za totace jsem to dal zmrdum vyzrat.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 18:05) reagovat
Zjednodušeně řečeno: na jedné straně jsou různé pozice bachařů (různé profese vojáků z povolání) a na druhé straně jsou muklové (záklaďáci).

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 18:03) reagovat
miko: OK - tak byl rozvědčík. Bureš taky nebyl StBák, ale spolupracovník StB. Nebo nechápeš ani rozdíl mezi zaměstnancem Státní policie a konfidentem Státní policie? Možná tě to překvapí, ale každý voják z povolání byl v "kontaktu" s konrášema úplně stejně, jako byl každý zaměstnanec PZO v kontaktu s ekonomickým odborem Státní bezpečnosti. Pořád je ale mnohem menší rozdíl mezi rozvědčíkem a kontrášem než mezi rozvědčíkem a záklaďákem. Už ti to konečně začíná docházet?

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 17:57) reagovat
cenzuro: ano - kontras byl obdobou estebaka. to jsme si ujasnili. akorat malickost: Pavel byl rozvedcik. coz NENI kontras, jak se o tom nas snazi presvedcit bures a jeho particka estebaku. nebo to je to treba zvopakovat po milion prvni?

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 17:45) reagovat
miko: Kontráš je vojenská obdoba StBáka. A co jako? Ty, který nechápeš ani rozdíl mezi záklaďákem a gumákem, mě chceš poučovat?

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 17:30) reagovat
cenzuro: najdi si na netu vyznam slov kontras, estebak - pavel nebyl ani jednim. to tvrdi bures (estebak) a ty (zeby kontras?)

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 17:25) reagovat
Jo. A proto celou dobu píšeš takové debility, jako že záklaďák stejná svině jako kontráš a Pionýr jako StBák. :-D :-D :-D

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 17:18) reagovat
cenzuro, divil by ses. dokonce rozeznam rozdil i mezi zmrdem a slusnym clovekem.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 17:00) reagovat
miko: To ale není moje vina, že nechápeš rozdíl mezi bachařem a muklem...

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 16:59) reagovat
everis: Podle toho, jak vydýchávali vítězství Zemana libtardi, se dá s úspěchem předpokládat, že to ti někteří budou taky vydýchávat až do příštích voleb. :-D

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 16:58) reagovat
hnupe, sam jsi slouzil rezimu ale nekoho jineho za to odsuzujes. asi tolik k te tve ohnive deklarovane reci.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 16:56) reagovat
miko: Ano - kriminálu jsem se skutečně bál. Kdybych si mohl vybrat beztrestně, tak bych totalitnímu režimu sloužit nešel. Žádného haura jsem nikdy nedělal, takže netuším, o čem to stupidně plácáš. Takže jsem prostě nastoupil a modlil jsem se, abych během těch dvou let nedostal z Kremlu rozkaz k napadení například polských civilistů: https://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Krkonoše ... bolševická kurva Pávek nastoupila do pobočky Rudé armády dobrovolně a byla ochotná čekat na rozkaz z Kremlu až do důchodu.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (everisRP (30.1.2023 16:54) reagovat
kokukám někteří ty volby budou vydýchavat ještě dlouho :-D

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (AbraKaDabra) (30.1.2023 15:41) reagovat
tvl. ani nezná Macrona a jeho starou starou! Rozvědčík jeden. Může se to ještě psát, anebo se za to už zavírá? U mě bude teď rozhodovat to, co mu tatínek vysvětlí, jestli je dobré to, anebo ono. A taky ten sloní plyšák, kurvafix. Ten ještě nadělá bordelu...

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 15:22) reagovat
cenzuro, ale nastoupil jsi a podepsal. bal si se kriminalu! tak prosim nemel nejake moralisticke picoviny o komouskych svinich. kdybys nepodepsal a trval na svem, pak sel za to do lagru - prosim, mel bys pravo neco podobneho rikat (i kdybych v tomto pripade stejne nesouhlasil). ale takto? pridrzsrac, co tehdy sklapnul a ted bude delat haura

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Dr.Str.RP (30.1.2023 15:15) reagovat
(Cassius) Hele, to je problém takové literatury. Dřív se například Leninovy vybrané spisy prodávaly za cenu sběrného papíru a dneska to prozměnu nejde sehnat.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 15:08) reagovat
miko: Ne - za nenastoupení na ZVS mi hrozil "jenom" kriminál. Takže asi nevíš, že přísaha vynucená pod hrozbou kriminálu není platná.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 14:57) reagovat
zmrtvyvsnivce: ze ty jezdis na kole v pestrobarevnem trikotu, plneho napisu, misto sedla mas nabijak do riti, proti penetraci se chranis specialnim kalhotem s vyplni, misto tenisek mas nazute klapajici pisisvorinky, co ti znemoznuji normalni chuzi, a pak vypadas jako cvakajici debilek? ja jsem s kamosem jezdival cela leta na motorce, zadne speci obleceni. a co? a opravdu jsme si uzivali ty jizdy.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (brnonymova reinkarnace 7) (30.1.2023 14:49) reagovat
Bolsevikuv moralni kredit stranou - na te motorce sedi jak zaba v kadibudce. Jednak ma blbe shrbeny zada, coz by zas tak nevadilo, treba ceka na custom riditka, ono to ted chvili trvalo, ale: Ma naprosto nevhodnou obuv, jezdit v tomhle na motorce je debilita, nema zadnou ochranu oci, dalsi debilita a pokud nechce do par let skoncit na vozicku jako jeho predchudce, mel by si k tem kalhotam poridit aspon neoprenove chranice na kolena. A mozna satek na krk, aleto neni zas tak nutne.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 14:47) reagovat
cenzuro: praveze to dokonale znam a velice dobre rozlisuji, na rozdil od kdejakych teoreticky mravokarcu. nebude spis problem u tebe? za totace byl vojakem (ok - odvedencem, ale co PRISAHAL! a prisahu potvrdil svym podisem, a to VEDOME!) ze i kdyby padl v boji, tak bude hajit zajmy lidu, VEDENEHO UV KSC! tak co, jak je to s tou prisahou? chteli te zastrelit, ze jsi musel podepsat?

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Cassius) (30.1.2023 14:32) reagovat
Před lety jsem chodil pravidelně na Smíchov a v Levných knihách tam měli hory knih V. Klause Rok první až Rok desátý. Přeškrtnutá cena 399, nová 29. Po týdnu už jen 9, po dalším týdnu 1 Kč. Hora neubývala, tak to pak odvezli na podpal.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 14:29) reagovat
miko: To, že nechápeš rozdíl mezi vojákem z povolání a odvedencem, jsi už psal: https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=to_zase_bude_na_UV_KSC_nablito.jpeg ... Ale to, že nechápeš ani rozdíl mezi životem za totáče a kolaborací za totáče obecně, je tedy fakt mazec...

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 14:13) reagovat
c@cenzuro: ano! okamzite popravit kazdeho nad 30! protoze ti vsichni zili za totace! jsou to komousi zasrani! prisahali v jiskrickach, prisahali v poinyry, prisahali pri obdrzeni vobcanky, prisahali v ssm, prisahali na vojne, a nevim kde vsude jeste prisahali vernost KSC! vsechny okamzite zastrelit!

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (egal wer) (30.1.2023 14:12) reagovat
Pavel má v garáži 'přehršel' približovadiel. Nejaký whistelblower by mal dať echo Gréte a šepnúť Pirátom.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (skepticRP (30.1.2023 14:12) reagovat
Zemanovi se dá vyčítat ledacos, ale musí se uznat, že měl koule (nepočítám poslední rok). Prostě řekl, co si myslel, bez ohledu, jestli se to někomu líbilo nebo ne. Jsem zvědavý, co předvede agent Pávek - dokáže alespoň jednou nesplnit rozkaz svých páníčků a hájit zájem ČR? Uvidíme.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Anjinsan) (30.1.2023 14:07) reagovat
Ta "Americká" asi vadí víc, co??? :o)

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 14:01) reagovat
To, jak sedí na motorce, samozřejmě problém není, i kdyby na ní seděl jako vesnická dojička krav na fichtlovi. Jeho "úspěchy" v pobočce Rudé armády a poté Americké armády už ale pro některé lidi holt problémem jsou, protože ne každý je nadšený z notorických kolaborantů a ještě k tomu členů různých ideopolicií - ať už civilních nebo vojenských.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Anjinsan) (30.1.2023 13:29) reagovat
Je úsměvné, jak půlka Roumenistů co ještě předloni netušila ani zbla o PP a svá rosolovitá těla nikdy neposadila ani na moped se tady pošklebuje úspěšnému vojákovi, veliteli bojové elitní jednotky a velmi "zkušeně" posuzuje jeho morální kredit nebo styl jízdy. Slovy "klasika" - Kdo z vás to má? :o)

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 13:15) reagovat
@joker: ono to neni jenom tou kampani - ta jenom (konecne) otevrela oci vice lidem. on se tak choval odjakziva, za totace i za demokracie. proste jako bezpaterny zmrd.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (mikoRP (30.1.2023 13:14) reagovat
@u lulu: knizka od dramatika, to je vec normalni. ale od politika? sorry, to je vysmech kniham. v tomto ohledu je PAvel (zatim) opravdu rozumnejsi.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (luky_RP (30.1.2023 13:09) reagovat
Doufam, ze Visaci zamek aktualizuje jejich pisnicku a my si zazpivame "Prezident je motobuzna".

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (u ulu) (30.1.2023 12:57) reagovat
havel ma v knihovne svoje knihy, klaus i zeman taky napsali knihy. babis tam ma nejakou popkulturni knizku a co napsal pavel? kvalita prezidentu povazlive klesa.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Joker) (30.1.2023 12:48) reagovat
dsf323šěčščšč: Jednak to není o vzhledu, Zeman prostě tu funkci už nedává. Mohla na něj alespoň část společnosti vzpomínat, kdyby si minule přiznal, že na dalších 5 let už nemá. Ale v první řadě výběr byl mezi Pavlem a Babišem, což se ukázalo být dost jednoznačné, hlavně po Babišově otřesné kampani.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Hnidopich ORIGINAL!) (30.1.2023 12:45) reagovat
My uz vime, ze jsi blb, nemusis to predvadet znova. :o)

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (švabachRP (30.1.2023 12:19) reagovat
Zeman nikdy na motorce nejezdil, takze jaci vlci?

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (30.1.2023 12:13) reagovat
"Bývalý" věrný slouha Kremlu se snaží zapadnout mezi Noční vlky?

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (filistin) (30.1.2023 12:09) reagovat
sorry, ale i na tý motorce sedí jak na hajzlu.

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (cukr) (30.1.2023 12:07) reagovat
jestli bude dělat motobuznu, zleva se rychle přesune doprava. B-)

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (KOFERP (30.1.2023 12:04) reagovat
A) ono Zeman keby mal chochmes, tak odstupi sam koli zdravotnym dovodom. Sorry, ale vozit prezidenta ako vreco cementu je trochu pod uroven a jeho delirium tremens je uz uplne za ciarou. B) Byt cech, v prvom kole by som si velmi tazko vedel vybrat, v druhom uz to bol suboj dvoch "ulhanych komousu". Tu by som ani nesiel volit. C) To druhe kolo ste mali skoro ako cez kopirak. "Obciansky" eurohujer vs velka tvar opozicie (aj ked Sefcovic je tiez eurohujer)

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (Dr.Str.RP (30.1.2023 11:55) reagovat
Rozdíl mezi dárcem a příjemcem orgánů :-D

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (the quitterRP (30.1.2023 11:46) reagovat
@dsf, ale toto uz nie je o vzhlade... toto uz je o kognitivnych schopnostiach/funkciach daneho cloveka

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (tdkbRP (30.1.2023 11:45) reagovat
dsf: hej sefcovicovych 64 zubov

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (ModusRP (30.1.2023 11:42) reagovat
Ale zrovna těch memíčků bude škoda :-(

Obrázek 'trochu zmena' Obrázek 'trochu zmena' (dsf323šěčščšč) (30.1.2023 11:40) reagovat
Oh yeah. Volit podle vzhledu. Nebo v případě čobolů, podle umístění pohlavních orgánů - uvnitř těla.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...