MotorGuru  |  MyMuži  |  VipShow  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník

Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'ako to naozaj je' Obrázek 'ako to naozaj je' (Reacher) (22.3.2023 0:38) reagovat
Jak se s tímhle merlin popasuje? Bude tady za rok kouřit čínský čůráky?

Obrázek 'ako to naozaj je' Obrázek 'ako to naozaj je' (Kkkkkk) (21.3.2023 18:15) reagovat
Kulma: Čína mnohem větší nebezpečí. Proto s ní taky válcí USA na dvou frontách. Jedna je přímá ekonomická, sankce na výrobu čipů atp. Druhá fronta je válka na Ukrajině, čímž prakticky zastavili novou hedvábnou stezku. Oboje má na Čínu velké ekonomické dopady a dává to USA možnost oddálit pád z trůnu coby HDP leadera.

Obrázek 'ako to naozaj je' Obrázek 'ako to naozaj je' (Kkkkkk) (21.3.2023 18:10) reagovat
Carlos: Putin čekal na konec olympiády, protože to dávalo smysl. Neplánoval válku, techniku tam nahnal jen jako bububu, proto stáli v kolonách na silnicích, nechránění. Čekal že to půjde jemnou cestou a o vedení se postarají speciální jednotky. Takže bahno mu mohlo být jedno. Určitě nečekal, že západní země rozhodnou v rozporu se zájmy svých obyvatelů. Jinak Rusko a Čína spolupracují dlouhodobě, hodnotit ten vztah podle posledních pár let je nesmysl.

Obrázek 'ako to naozaj je' Obrázek 'ako to naozaj je' (Chytrá bezdrátová kulma) (21.3.2023 16:56) reagovat
Čína je řádově větší zlo než rusko! Uvidíte...

Obrázek 'ako to naozaj je' Obrázek 'ako to naozaj je' (CarlossRP (21.3.2023 16:16) reagovat
Vyrovnani ani nahodou nejsou. Kdyby byli vyrovnani tak Putin nebude odkladat invazi az po skonceni Puovy olympiady a riskovat jarni tani (ktery ho nakonec, mimo jineho, dostalo). Rusko se muze kompletne sesypat, Cinani si suroviny koupi tak jako tak a "prinejhorsim" si je vytezi sami, aspon budou mit zaminku poslat na Sibir svoji armadu. Na druhou stranu Pu ma Putina kompletne v hrsti, staci mu zablokovat dovoz a valka skonci za par mesicu na nedostatek uplne vseho. Panda medveda jebe naozaj.

Obrázek 'ako to naozaj je' Obrázek 'ako to naozaj je' (ddsdfff) (21.3.2023 16:02) reagovat
Panda jebe medvěda.

Obrázek 'ako to naozaj je' Obrázek 'ako to naozaj je' (Kkkkkk) (21.3.2023 15:16) reagovat
Jenže oni jsou vyrovnaní. Čína potřebuje Rusko a naopak. Navzájem si pomáhají. Si jel teď do Ruska jako do první země po znovuzvolení, podobně jako Pavel na Slovensko. Ta spolupráce je silná a dlouhodobá celou řadu let, společný nepřítel jednoduše spojuje. Třeba nová hedvábná stezka, kde Rusko pomáhalo Číně atp.

Obrázek 'ako to naozaj je' Obrázek 'ako to naozaj je' (NoobRP (21.3.2023 15:03) reagovat
To není dobré přirovnání, ten žralok byl milý a hodný a Martinovi pomohl bez jakékoliv protislužby. Ryba je kámoš ne žrádlo. Memes fungují když je vzor metaforou, zde to hapruje. Jinak Putin je píča, ale sračce nebudu tleskat jen protože má stejný názor jako můj.

Obrázek 'ako to naozaj je' Obrázek 'ako to naozaj je' (JMRP (21.3.2023 14:51) reagovat
Prejavy kolektívnej hypnózy je vidieť úplne všade. Je to až desivé.

Obrázek 'ako to naozaj je' Obrázek 'ako to naozaj je' (vsevedkoRP (21.3.2023 14:34) reagovat
toto je ten stredny putin :D