ČasProBydlení  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  Pravda24  |  HobbyDeník


Nalezeno 9 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'rejoin campaign' Obrázek 'rejoin campaign' (mrkevRP (28.3.2023 17:45) reagovat
Tys to vůbec nepochopil... Ta tvoje analogie není ani trochu analogická. UK se nerozvedlo a to, co reálně proběhlo, nemá s rozvodem vůbec, ale naprosto vůbec nic společného. A právě proto jim líp nebude, protože logicky nemůže.

Obrázek 'rejoin campaign' Obrázek 'rejoin campaign' (Los LososRP (28.3.2023 10:23) reagovat
Mrkev: Asi jsi se nikdy nerozváděl. :)

Obrázek 'rejoin campaign' Obrázek 'rejoin campaign' (mrkevRP (27.3.2023 23:35) reagovat
@Los Losos Co se to tady dneska přemnožilo za pičoviny? Když se rozvedeš, tak prostě manželku kopneš do zadku a pak se s ní uź nemusíš potkávat (pokud nemáte děti a i tak jen ve dveřích). EU nebyla žádná manželka, bylo to členství v klubu. A UK z toho klubu vystoupilo, ale pořád by tam chtělo chodit. A pořád by chtělo využívat některé klubové výhody a výsady, jen bez povinností.

Obrázek 'rejoin campaign' Obrázek 'rejoin campaign' (cansRP (27.3.2023 21:35) reagovat
já myslím, že to nakonec bez EU zvládnou úplně v pohodě

Obrázek 'rejoin campaign' Obrázek 'rejoin campaign' (Los LososRP (27.3.2023 12:58) reagovat
Kdo se kdy rozváděl tak ví, že sice na pár let ztratí životní úroveň, ale po čase je mu daleko líp. Smát se jim teď je poněkud krátkozraké. Za pár let budou mít sakra záviděný náskok.

Obrázek 'rejoin campaign' Obrázek 'rejoin campaign' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (27.3.2023 12:47) reagovat
7 let od referenda a remoaners jsou porad na prasky z toho, ze jejich zeme neni podrizena nevolenym byrokratum v zahranici. Mely se ty mrdky odstehovat a ne to tlacit vsem, kteri o to nestoji.

Obrázek 'rejoin campaign' Obrázek 'rejoin campaign' (Nerrg) (27.3.2023 12:06) reagovat
Hm, hnutí zpochybňující současný stav věcí bez potenciálu vyřešit kritizovaný problém, zato schopné odvádět pozornost od řešitelných věcí? #BLM (British Lives Matter)! Zdalipak se na ně také časem nabalí východní sponzoři?

Obrázek 'rejoin campaign' Obrázek 'rejoin campaign' (autokratorRP (27.3.2023 10:14) reagovat
Jejich návrat by posílil ECR v europarlamentu. To by bylo fajn, ale stejně by to na eurobolševiky nestačilo, tak chápu, že si zvolili samostatnost.

Obrázek 'rejoin campaign' Obrázek 'rejoin campaign' (Zen:RP (27.3.2023 9:30) reagovat
I suck at apologies, so... unfuck you. Or whatever.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...