Pravda24  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  Linh ART foto  |  HobbyDeník


Nalezeno 122 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesát:
   

Strana 1/3. 1 2 3 následující

Odebírat

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (kmikalRP (30.3.2023 1:04) reagovat
no, už ho nekrmme

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (30.3.2023 0:27) reagovat
za kazdyho odhalenyho "agenta" na roumingu posle nemecko na ukrajinu dva leopardy :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (:.) (30.3.2023 0:25) reagovat
Ale už je to asi tak, gurbimu prdly bitkojny, utrácení cizích peněz taky nefungovalo, tak ho teďka platí rusácká ambasáda. rusáci jsou už fakt hodně zoufalí.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (30.3.2023 0:23) reagovat
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (Stbak) (30.3.2023 0:23) reagovat
Dej tam jeste vic smajliku, budes jeste vetsi kokot. A rusak. B-) B-) B-) B-) B-) B-) B-) B-) B-) B-) B-)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (:.) (30.3.2023 0:21) reagovat
To chce kumšt, přijít sem, zkopírovat toho největšího zoufalce (blmblb), tvrdit, že ho nekopíruješ, a pak ještě předstírat, že jseš Gurbux nebo nějaký jiný podobný exot. Další, prosím.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (30.3.2023 0:17) reagovat
hele jako sorry, jsem ochoten pripustit ze jste paranoidni a uplne vypatlany, ale neverim tomu ze nevite ze prezdivka se da menit :-D :-D :-D :-D :-D :-D muj nejstarsi registrovany nick co je i na kiwipedii je z r. 2011

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (kmikalRP (30.3.2023 0:15) reagovat
ok, byls tu už dřív, sorry jako. [odkaz] , ale málo. A teď přijdeš a jedeš moskalskou propagandu, pochválen blblbem, cos čekal?

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (30.3.2023 0:13) reagovat
lol, ne, opravdu tu nejsem prvne :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D vy jste fak klauni, nejprve se sebe snazite presvedcit ze jsem rusak a ted tu vymejslite ze nejsem na roumingu pres dekadu :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (:.) (30.3.2023 0:11) reagovat
Zelenský dělá to, co dělá pořád - prosí o vybavení. Je to jeho role. Nemůže říkat "už máme všechno, zítra na ně vletíme". Před "memeofenzívami" (jak naši místní rusáci rádi říkají) na Charkov nebo na Cherson taky dělal Zelenský úplného žebráka. Je to jeho role, snaží se rusáky zmást, dodat jim falešné sebevědomí. A ukrajinští generálové nejsou pitomci, hrají to s ním a nehrnou se do útoku střemhlavě. Jak v Charkově, tak v Chersonu rusáky nejprve pečlivě zpracovávali vzdálenými údery. Totéž probíhá nyní.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (Kokotek gedihovno) (30.3.2023 0:11) reagovat
Urcite. A cim vic mi to cpes, tim vic se smejes.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (kmikalRP (30.3.2023 0:10) reagovat
ale hovno gedi, ty jsi tu prvně, takže jsi se přišel smát, ale na to, žes to tu prvně, tak jsi velmi dobře obeznámen s moskalskou propagandou a její místní lokální verzí, takže imho jsi jen fake některého místního rusofašouna. A jestli ne, tak to je fuk B-) B-) B-)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (30.3.2023 0:09) reagovat
neboj, ja se sem chodim jen smat B-) B-) B-) B-)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (kmikalRP (30.3.2023 0:07) reagovat
blm, kdybys o tom něco věděl, tak chápeš, že UA má málo munice pro dělostřelectvo, které je v téhle fázi zásadní. Západní zbrojovky jedou pořád na volnoběh, zatímco Moskalové střílí vším, co jim zbylo po SSSR. To jest, jestli Zelenský (nepiš to jak Moskalové s E) jestli žebrá o munici, dělá to nejlepší, co může. Na jeho místě bys to dělal taky.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (Kokotek izakovic) (30.3.2023 0:05) reagovat
gedi: Gdyby ti nevadilo oznaceni za rusaka tak sem nelezes brecet, hovnousku

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (30.3.2023 0:02) reagovat
from (alias knikal) ofenziva je na spadnuti, jen Elensky chodi zebrotou a prosi o munici a zbrane, bez kterych ji nemuze spustit. Jak se rekne Ukrajinsky "knuuuuuuuuuuuu"? :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 23:51) reagovat
ale tedy bavím se tou ironií, že někdo kdo prosazuje jeden povinný sdílený názor označuje druhé za rusáky :-D :-D :-D :-D :-D :-D demokrat jak řemen :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 23:48) reagovat
jestli tě baví kádrování a myšlenka "kdo není s námi, je proti nám", tak to je tvůj problém. mě to označení rusákem nijak nevadí, odkopáváš se tím jako kterén a to je pro mě vše.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (:.) (29.3.2023 23:47) reagovat
Je hezké, že tvrdíš, že víš dvakrát víc než já, ale ať už víš cokoliv, projevuje se to tím, že meleš prorusácké sračky. Kdybys mlel jen jednu z těch sraček, bylo by to ještě uvěřitelné, ale shodovat se s rusáckým narativem konzistentně a kopírovat známé rusácké trolly v mnoha jejich vyjádřeních, to už lze jen těžko přičítat nějaké náhodě nebo tomu, že máš nějaké vlastní myšlení. Prostě jseš rusák, už ses tu zařadil.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (kmikalRP (29.3.2023 23:46) reagovat
vole gedi a ty jsi alter ego koho? Blblba, septica, mrdlina, těžkoho? Neříkej, že sem přišel další putlerovec, co ale dělá, že není putlerovec. To už tu ty diskuze budou úplně k hovnu.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 23:45) reagovat
kmikal: fandim ukrajině a posílal jsem jim přes ambasádu peníze, ale to neznamená že vyhraje. pochopil jsi, že to není hokejový zápas? že to není o fanouškovství?

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 23:39) reagovat
tak mysli si co chceš, ale já vím jak je to doopravdy a vycházíš z toho jako dvojnásobný debil. jednou protože čmucháš hopium jako kdyby ti na tom závisel život, a podruhý protože jsi takový omezenec, že označuješ všechny co s tebou nesouhlasí za kolaboranty cizích zemí jako ten nejparanoidnější schizofrenik. holt tragéd, no :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (:.) (29.3.2023 23:27) reagovat
Když to kváká jako rusák a kope to kolem sebe jako rusák, je to rusák. Nejdřív tady tvrdí, že Ukrajina by se měla vzdát a že to zajistí mír (tady řve bullshit každý s elementární znalostí dějepisu). Pak tvrdí, že je rusáky nemožné porazit (tady řve každý, kdo vidí dosavadní vývoj konfliktu). Potom píše cosi o tom, že Západ nestíhá vyrábět... (a stíhá rusák? ne) A pak napíše blmblbovu sračku o tom, jak Ukrajina nikoho odnikud nevypráskala a rusák se stahoval sám od sebe. Proč si mám myslet, že nejsi rusák?

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (kmikalRP (29.3.2023 23:12) reagovat
o a gedi tys psal, že fandíš Ukrajině, ale z tvých komentářů fandíš fašistickému rusku, že jo. B-) B-) B-)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 23:08) reagovat
jestli jsi stejne informovany jako jsi mizerny v odhalovani "agentu", tak to potes koste.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (:.) (29.3.2023 23:07) reagovat
gedi, sleduju konflikt dobře, informace mám z obou stran, dlouhodobě, vzhledem k tomu, co se na bojišti děje, jsou o něco spolehlivější informace z ukrajinské strany, takže tak to beru. Ukrajina jede přes spojence výcvik velkého množství vojáků na nejrůznější technice, a tato technika v posledních týdnech přijíždí na Ukrajinu i s těmi vojáky. Chápu, že se tady snažíš vyvolat dojem, že pomáhat Ukrajině je marné, ale přesně o to se snaží rusácká propaganda od samého začátku. Naser si, agente.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 23:00) reagovat
ano, a ty to zjevne nesledujes, to uz jsme si vyjasnili. protazenou drzku mit budes, jestli se k tobe vubec ty informace donesou. jsi si vedom toho ze zapadni tisk ti nerika vse, ze? a nekdy vylozene lze, viz lopaty.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (:.) (29.3.2023 22:58) reagovat
Jo, někdo sleduje vývoj konfliktu, a někdo jiný vykládá, jak je Ukrajina v prdeli. Pohled na ty vaše protažený držky bude k nezaplacení.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 22:57) reagovat
jo, rybar uz identifikoval kde to je, mozna se uz z toho kouri

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (kmikalRP (29.3.2023 22:41) reagovat
[odkaz] pozor idnes, hudry hudry kňůůů kňůůůů!

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 22:20) reagovat
jako srsly https://www.google.com/search?client=trojtecka_je_dement&q=ukraine+enough+ammo

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 22:17) reagovat
tak to je fajn, kdybys věděl za co tě mám já :-D sorry,opravdu není problém najít si zdroje kolik má kdo armádních zásob, jak se spotřebovávají a kolik se jich produkuje, řeší to dnes prakticky každý osint analytik. ale trojetečka má ZKUŠENOST :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (:.) (29.3.2023 22:14) reagovat
O astrální zkušenosti mele akorát gedi. O tom, že mu vyšly nějaké předpovědi, mele akorát blmblb. A ani jeden neumí nic doložit. Ještě furt se divíte, že vás mají lidi za hovna?

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (ModusRP (29.3.2023 21:21) reagovat
100x radši budete volt tu "dřínu" na směnách jako škodováckej dělňas s lepším platem, než blbě placenej kantor s jednou nohou v kriminále... od děti sady, od vedení kartáč a od rodičů jen céres....co z těch mladej vyjebanců pak může bejt? Tik-tokeři a jůtůbáci... eh, už se těším, až si budu muset svůj vlastní důchod ještě sám odpracovat :-/

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (ModusRP (29.3.2023 21:18) reagovat
jojo, kdejakej dělňas s účňákem má víc jak učitel, co musel maturovat a 4-6 let se "flákat" na VŠ....pak si ale nestěžujte, až bude vaše dítě učit komustická píča co si při důchodu chodí odučit ještě něco k dobru, nebo "pomocný" učitel - můžeme si za to sami, čemu dáváme přednost ;-)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (Kokùtek) (29.3.2023 21:17) reagovat
Never gonna happen wishful thinkers (wankers)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (broskvový kompot v plechovce, co stával 19 a už je za 99) (29.3.2023 21:06) reagovat
zdroj informací: youtuber. no tak to sedí B-)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (kmikalRP (29.3.2023 20:58) reagovat
tak schválně [odkaz] , kňůůůůůůůůůůůůůůů B-) B-) B-)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 20:10) reagovat
Matematická jistota jen pokud jsi nedochodil základku, to už se rovnou odvolávej na astrální zkušenost jako trojtečka :-D :-D “železná zásoba je nedotknutelná! a kromě toho jsme ji minulé léto poslali ukrajině”

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (kmikalRP (29.3.2023 20:07) reagovat
Klid gedi, není jen Francie, Ukrajina vyhraje, to je matematická jistota [odkaz]

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (29.3.2023 20:07) reagovat
Asi tak. Jako za co dnes, 29. brezna leta pane 2023 vubec Ukrajinci bojuji? Za moznost splacet valecnou pomoc na desitky generaci dopredu a byt ovladani veriteli z USA, EU a IMF? Vzdyt nejlepsi by pro ne bylo to jeste dnes vecer slozit, nechat se prevzit Ruskem a kompletne prebudovat jako Mariupol. :-D Jakoze this, akorat bez ironie.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (jjjxxx) (29.3.2023 19:59) reagovat
gedi: ukrajina dopoledne vystreli ... a niekto poriadne zaarobi ... a niekto zaplati ... a niekto sa zadlzi

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (29.3.2023 19:57) reagovat
pico tecko ze zrovna ty, mistr chucpe, se ozves. Tak co utok na Polohy a Tokmak? Nic, co? Osvobozeni do Chersonu do konce leta taky kulovy. Samotnemu ti vyslo hovno, tak drz hubu a soupej nohama. :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 19:47) reagovat
lol, francie ted oznamila ze planuje navysit pocet 155m strel vyrobenych a dodanych na ukrajinu na …… 2000 za mesic :-D :-D :-D tzn co ukrajina momentalne vystrili dopoledne.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (PičuskáčekRP (29.3.2023 19:42) reagovat
Nebudte na Blma zli. Jelikoz nema zadne realne kamarady (protoze je to kreten), tak mu nezbyva nic jineho, nez vsechny vecery a vikendy travit v diskuzi na Roumingu...vic v tom nehledejte :)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (:.) (29.3.2023 19:41) reagovat
Můžeš zmínit nějakou, která ti vyšla?

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (29.3.2023 19:41) reagovat
Ukrajina jako stat mi je vcelku ukradena, Ukrajincu jako lidi mi je lito, protoze se nechali zatahnout jako proxy do cizi valky a protoze jsem s radoun Ukrajincu pracoval a mam mezi nimi pratele. Nenavist k Ukrajine ani Ukrajincum neprojevuji, protoze ji necitim. S vyjimkou tech par, kdo z okoli Avdejivky ostreluji jiz pres osm let Doneck a kterym nepreju nic mene, nez vymrdat do prdele zrezlym bajonetem. Par predpovedi mi nevyslo, par vyslo, jako kazdemu. Neni proc se veset. B-)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (:.) (29.3.2023 19:38) reagovat
Blmblbe, tohle už jsme tu řešili, tak jenom připomenu případným zdejším nováčkům. rusák se stahuje jen když jasně vyhrává, ne když Ukrajina provádí ty svoje memeofenzívy, při kterých získává zpět území.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gdfgdgdf) (29.3.2023 19:37) reagovat
Blm: netvar se, jako ze ti zalezi na ukrajinskych zivotech, kdyz uz to nekolik mesicu otevrene projevujes naklonost k russku a nenavist k ukrajine, ty mrdko jedno. Nevysla ti ani jedna predpoved, protoze o te valce vis uplny hovno, russka kryso. Jsi typickej cechacek, co umi akorat tak sedet doma na prdeli a nadavat na to, jak ti ukrajinci zkurvili zivot :D. Jdi se zabit B-)

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 19:27) reagovat
A nejlepší když si rusové postavili plovoucí most přímo pod ním a nazdar

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (29.3.2023 19:22) reagovat
Ukronackove na ten Chersonsky most vymrdali rakety do cope hajmarsu za mnoho milionu dolaru a stejne ho nedokazali znicit, to je dnes nejdrazsi stavba na Ukrajine. :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (gedi) (29.3.2023 19:15) reagovat
Utekli, to tak :-D :-D nekolik mesicu se rusove stahovali a ukrajinci si akorat vylamali zuby a nic z toho. Korist jako u charkova se nekonala, protoze rusko melo vsechen cas na svete se v poklidu stahnout. Po vsech strankach prohra pro ukrajinu, meli nechat rusko postoupit a potom jim utnout ty dva mosty, ne kdyz byli hned u nich :-D :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (Velký Berezný ) (29.3.2023 19:15) reagovat
24 ruských mrdek se může posrat

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (29.3.2023 19:11) reagovat
Dkdksk: no predevsim by si mel kapitulaci Ukrajiny prat kazdy, kdo tvrdi, ze mu na Ukrajincich zalezi. Protoze alternativou je nechat jich pred tou kapitulaci jeste par desitek tisic pobit uplne pro nic a to je presne to, co tady vy psychopati podporujete. from (alias pedofilni ulhana kurva knikal): v te memeofenzive zarvaly tisice Ukrajincu, aniz by dobyli vic, nez par drobnych bezvyznamnych vesnic. Tohle ti dela dobre na curaka? Kdyz se Rusove rizene stahli, byli Ukrajinci jeste 50 km od mesta.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (kmikalRP (29.3.2023 19:09) reagovat
Ten blb rikal memeofenziva i te u Chersonu. A pak z Chersonu Moskalové utekli jak vypraskane krysy. [odkaz]

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (Dkdksk) (29.3.2023 19:07) reagovat
BlmZmrd: jj my vime, ze by sis oral, aby se Ukrajina vzdala, protože jinak Russaci nemaji sanci na zadnej dalsi postup. Ale to mas docela smulu, ty ubulena kurvo :-D. Jdi se zabit, beta-male zmrde :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (29.3.2023 19:02) reagovat
Rusum uplne staci odrazit chystanou memeofenzivu, dorazit Avdejivku/Bachmut, zbytek fronty na Donbase se slozi jak domecek z karet a po kratke mezizastavce ve Slavjansku dojet az k Dnepru. Vubec pro Ukrajinu by bylo nejlepsi, kdyby Elenskeho konecne poslali za Banderou a zastavili tu zbytecnou valku, do ktere ji zapad skrze sve post-Majdanove loutky uvrtal. Snad jiz brzy.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x omrdan do prdele) (29.3.2023 19:02) reagovat
Koukam, ze Blmblba hodne sere, jak uz Putin priznava, ze jsou rusove uplne v pici :-D. Bavi me, jak maji zdejsi putlerovci v cele s Blm posranej zivot a myslej si, ze za to muze zapad :-D

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (Joker) (29.3.2023 19:00) reagovat
Ale ono je to úplně jednoduché, významný úspěch Ukrajinců je teď jediná cesta k míru. Putin si už sice uvědomil, že v dohledné době nevyhraje, ale pořád zřejmě doufá, že dlouhou válku vyhrát může. Takže jsou dvě možnosti: Ukrajinský úspěch do té míry, aby Kreml přestal věřit v konečné vítězství a začal vyjednávat, nebo dlouhá válka.

Obrázek 'my chceme mir' Obrázek 'my chceme mir' (Mrdlin) (29.3.2023 18:59) reagovat
Skeptic: co by nam melo docvaknout, ty russka kurvo? Ze dostavate na prdel? :-D

Strana 1/3. 1 2 3 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...