ByznysDeník  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  Pravda24


Nalezeno 42 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (ModerátorRP (30.3.2023 19:35) reagovat
-> koš

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (Tečka za Tečkou - průkaz nesmrtelnosti) (30.3.2023 17:14) reagovat
Chápu, kníkale. Na všech ministerstvech zdravotnictví jsou blbci, všichni státem a Unií citovaní odborníci jsou blbci, jediný kdo to pochopil správně je from, který se pochcává z "nesprávných" názorů jak malý fakan. Zvláštní na tom je jenom to, že i když jsi to na rozdíl od všech těch blbců pochopil správně jenom ty, tak hystericky obhajuješ ten samý covid fašismus jako páchali ti blbci. Nebo spíš navrhuješ páchat ještě tvrdší formu covid fašismu než páchali oni. :-D

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (emsiczRP (30.3.2023 17:11) reagovat
Pro normální lidi bez překvapení, pro členy big pharma sekty k pos*ání B-) To kvičení i tady v diskusi je úplná symfonie - jejich vlastní zdroje, univerzity, žurnalisti a legacy media jim na zlatým podnose servírujou, že sežrali celou propagandu i s navijákem, zruinovali si zdraví na zbytek života a teď tady žvatlaj něco o antivaxerech, protože jsou tak zabetonovaný ve svym denial stavu že nejsou schopný si ani připustit, že s nima celej jejich milovanej režim královsky vymr*al. Zapínám reakce mailem.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (kmikalRP (30.3.2023 14:00) reagovat
to jsi jen nepochopil koronavir. a ti blbci, co to psali, tak taky ne. hele, mi je fakt svym stylem lito, ze to zmutlo do omikronu. kdyby ste vy antivax zmrdi co pul roku chytili deltu, tak vas to do par let zabije a je klid

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (Tečka za Tečkou - průkaz nesmrtelnosti) (30.3.2023 13:53) reagovat
Co je to za debilní výmysl ta tvoje "kolektivní imunita u očkovaných", chcáči frome? :-D Pokud o tom nevíš, tak kolektivní imunita se týká celé společnosti a ne jen její vaxinované části. Takže znovu a pomaleji: K dosažení kolektivní imunity celé společnosti mělo podle "odborníků" stačit ovaxinovat 60 % populace. Což se stalo. Takže žádná "vlna vymírání" nastat neměla. Kde tedy máš tu bájnou "funkčnost" vaxín?

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (kmikalRP (30.3.2023 13:23) reagovat
a kolektivní imunita u očkovaných dosažena byla. ve smyslu, že v proočkovaných zemích na podzim 2021 o naší vlně vymírání ani neslyšeli [odkaz]

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (kmikalRP (30.3.2023 13:22) reagovat
drž hubu putlerův antivaxere Těžko

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (Tečka za Tečkou - průkaz nesmrtelnosti) (30.3.2023 13:07) reagovat
Cituji z oficiálního webu MZČR: "Odborníci se shodují, že k zastavení šíření covid-19 je potřeba dosáhnout 60 – 70 % imunizace společnosti. Kolektivní imunity lze efektivně a nejrychleji dosáhnout jedině prostřednictvím očkování." https://web.archive.org/web/20210202212213/https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/ ... Podle statistik bylo přes 60 % populace imunizováno pomocí vaxinace. Byla dosažena slibovaná kolektivní imunita nebo nebyla? Fungují tedy vaxíny podle původního narativu?

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (Tečka za Tečkou - průkaz nesmrtelnosti) (30.3.2023 13:06) reagovat
Otázka je, který narativ "funkčnosti" máš na mysli. Jestli ten původní, kdy vaxíny měly zastavit pandemii, nebo ten náhradní, kdy vaxíny mají zajišťovat nesmrtelnost.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (kmikalRP (30.3.2023 13:05) reagovat
Hmm a nechcete zvěrolékařům vysvětlovat, ať proti koronavirům neočkují zvířata, když ty vakcíny nefungují? [odkaz] Že zvíře koronavir stejně chytí a šíří dál a když ta vakcína u zvířete zajistí (s vysokou pravděpodobností) mírný průběh nemoci (nechcípne, nechcípne ani po několika cyklech koronavirů), tak to není ono, jak vy to chcete?

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (PepeeRP (30.3.2023 12:56) reagovat
"vaccines dont work" je pro ty, co nechapou procenta a pravdepodobnost. Pro nas ostatni je jasne ze vakciny funguji po nejakou dobu s nejakou uspesnosti, ktera neni 100%.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (Dkdksk) (30.3.2023 9:41) reagovat
DQD: a tvoje krev napichana fetem je povazovana za podlidskou. Mrdko jedna smradlava :-P

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (GarryRRP (30.3.2023 9:29) reagovat
@DQDLM - ty vole, tak to se už nedivim, že je věčně nedostatek krve. Každýho koho znám má očkování. Třeba na tetanus. Nebo i na debily.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (DQDLMRP (30.3.2023 9:05) reagovat
V nemocnici dostanete jen krev od neočkovaného. Krev od opíchance je považována za nečistou.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (Zen:RP (30.3.2023 6:45) reagovat
politici lhali, lžou a budou lhát, to ještě pořád někoho překvapuje?

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (strikerlikerRP (30.3.2023 1:47) reagovat
Přejděme k věci: Kdybyste byli v nemocnici a potřebovali transfuzi krve, požádali byste o očkovanou nebo neočkovanou krev? 8-)

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (haxoř) (30.3.2023 0:13) reagovat
znova tento clickbitovy clanok ? :-D 100x opakovana loz sa stava pravdov ci ako to je ? :-D

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (cansRP (29.3.2023 20:55) reagovat
politici lžou, to je ale překvapení :o)

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (kmikalRP (29.3.2023 20:05) reagovat
JM: nebyl, covid se porazil sám, tím, že v listopadu 2021 v Africe (nejspíš u někoho s HIV) zmutl na mnohem mírnější, ale nakažlivější Omicron a ten v průběhu zimy vytlačil nebezpečnější variantu Delta. Vakcinace zachránila před tím od léta 2021 do jara 2022 miliony životů [odkaz] , ale vir neporazila, to ne.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (nebud jako kavarnik) (29.3.2023 19:24) reagovat
JM: Vykazuje to vsechny znaky sektarskeho mysleni, coz je vcelku bezna vec, byt ne v takto masovem meritku. U nas se to muze merit pouze s komunismem, ktery byl take mnohymi obhajovan leta po rozpadu.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (DirectRP (29.3.2023 19:23) reagovat
sobolec: Nulová informační hodnota ve smyslu, že si tam může psát kdejaký novinář své názory... proto ta "názorová sekce". (Není demokracie krásná, to by se v některých východních zemích stát nemohlo :-P) Netvrdím, že názorový článek nemůže být faktický, ale vydávat ho za ČLÁNEK na TWT jenom protože je na TWT (OPINIONS) je pokřivený jako zuby dezolátů na Václaváku :D

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (JMRP (29.3.2023 19:19) reagovat
V dnešnej dobe argumentovať, že covid bol porazený vakcináciou ... to chce ozaj hardcore veriaceho. To sa už nedá nazvať ani dogmatiznom a preberaním názorov. To je už ignorácia faktov, a to ignorácia silného kalibru.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (covidien) (29.3.2023 18:58) reagovat
jj, presne proto u ockovanych (ze zkusenosti kolegu z intenzivni stanice) temer nikdy nebyly tezke prubehy a od doby co se zacalo ockovat jich drasticky ubylo. stejne tak to vysvetluje, proc v ockovane evrope uz rok chillujem, zatimco cina, ktera nikdy mrna vakcin nemela dostatek jela lockdowny jeste pred par mesici. co se masek tyce, naprosto jasne. krasne to vysvetluje proc jsem od doby, kdy jsme je zacali mit v praci povinne (meli jsme je do nedavna) nebyl ani jednou nachlazeny. top.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (FilipesRP (29.3.2023 18:18) reagovat
Jo, jo - nic nefunguje a vláda lže. Jen octování pomáhá. :o)

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (fantomas_) (29.3.2023 17:49) reagovat
OPINIONS = NAZORY

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (sobolecRP (29.3.2023 17:39) reagovat
Direct be like: nulová informační hodnota protože s ním nesouhlasím.. jakmile by tvrdil to, s čím souhlasím tak je to skvělý článek :o)

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (DirectRP (29.3.2023 17:18) reagovat
článek ze sekce názory (nulová informační hodnota). Ale na manipulaci hloupých lidí to dezolátům stačí ;-)

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (fefgwergwe) (29.3.2023 17:17) reagovat
Typickej Redpiller :D. Povidá si tu sám se sebou a postuje lži a hovna :D

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (ObcansneohloupateriRP (29.3.2023 17:15) reagovat
"Oceňuji, že se i české zdravotnictví vzbudilo ze zimního spánku. Už se může i v českých médiích psát o tom jak Pfizer přinal v Evropském parlamentu, že jeho vakciny, oproti tehdejším zpolitizovaným tvrzením, nebyly testovány na přenos Covidu ? Jinak řečeno, že Covid pasy byly podvod na lidi ?"

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (ObcansneohloupateriRP (29.3.2023 17:14) reagovat
[odkaz] "Ale co ? Už i ovce se postavily na zadní a odmítají další dávky ? A do Kubka, Maďara, Blatného, Vojtěcha, Válka , Flegra a dalších covid šarlatánů se nevejdou ? Tak zbývá vyhodit 5 miliard a sebrat je třeba důchodcům. Rozumné lidi jako je expresident Klaus a odborníky jako je dr. Beran pronásledovali a škody pro společnost jsou ve stovkách miliard korun."

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (okapi) (29.3.2023 16:39) reagovat
dupla

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (ObcansneohIoupateri) (29.3.2023 16:39) reagovat
vy mie jen zavidite, ze kazdy den fetuju redidlo a picham si tvrde drogy. Ale rozhodne si nenecham dat ockovani, jako nejaka ovce, protoze to skodi zdravi. Redidlo je otestovano a jeho cuchani nezpusobuje problemy, takze v tom muzu pokracovat. Jdu si ted nasadit alobalovou cepicku, aby petikolka nemohla cist moje skvele myslenky, ktery si taham ze svoji rozmrdany prdele

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (original chcimir) (29.3.2023 16:37) reagovat
nevim jestli obcanovi s neohlou pateri doporucit driv chiropraktika nebo psychiatra

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (ObcansneohloupateriRP (29.3.2023 16:31) reagovat
mozna mezi vama petikolkarema sajniku, skutecni vedci a doktori od zacatku rikaji ze vaxx nebude fungovat a casto zaznivalo ze bude naopak skodit. Oboje se potvrdilo a i legacy media josu tuto realitu nuceny pod tlakem dukazu priznavat. Ty si taky priznej ze jsi naletel a poslouchal jsi jen protoze jsi slaboucka, lehce vystrasitelna a tedy ovladatelna "osobnost".

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (hloupy sajniku) (29.3.2023 16:30) reagovat
brojit proti ockovani je prave v cas, protoze ma prijit dalsich 10 milionu vcelek

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (sajnik) (29.3.2023 16:28) reagovat
jojo pekne sracky, prisiel covid a uplne zmenil fyziku, chemiu atd celeho vesmiru a vsetci ti hlupi doktori o studovali 20 rokov a riesia vase prefajcene pluca a prepite tluste pecene su mimo... brojit proti covid ockovaniu je uz hodne out, clovek musel rok a pol spat pod kamenom na antarktide aby bol dnes takto mimo, dneska frci byt poutinova buznicka

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (ObcansneohloupateriRP (29.3.2023 16:28) reagovat
Andrzeji uz vymiraji, padaji jak hrusky, casto v primym prenosu :)) Vaxx prokazatelne nici zdravi, imunitu a nefunguje, stejne jako nahubky.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (fddhdf) (29.3.2023 16:25) reagovat
Obcansneohloupateri aka Redprdel: to je docela sranda, jak jsi debilni :D

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (Andzrej) (29.3.2023 16:25) reagovat
Kdy mají vlastně ti očkovaní začít umírat? Kolik to bylo? Dva roky nebo pět?

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (al5249RP (29.3.2023 16:23) reagovat
Tady mas sos pro kamarada: [odkaz] Ocekavam, ze za chvili se sejdou v kosi.

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (Nil mortifi, sine lucre) (29.3.2023 16:17) reagovat
A nie je to náhodou pudla? Kamarát xe vedieť... B-)

Obrázek 'I need more booooosters' Obrázek 'I need more booooosters' (ObcansneohloupateriRP (29.3.2023 16:13) reagovat
Ovecky ale nadale budou placat nesmysly jak to funguje a ze je nepicha u srdce :D :DTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...