ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  Pravda24  |  VipShow


Nalezeno 116 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátčtyři:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Fr_von_Dr) (3.4.2023 9:13) reagovat
Takových polopravd zamíchat dohromady...ještě tam chybí taková blbost, že třeba Vlasovci vraždili na Moravě :-D

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Huš) (3.4.2023 8:30) reagovat
Petra Prokšanová je čurák, cpt out.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Chytrá bezdrátová kulma) (2.4.2023 17:05) reagovat
Těžko je KRETÉN, nekrmte KRETÉNA! Je to KRETÉN...

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Hrochonos) (2.4.2023 14:35) reagovat
A predstav si, ze tulene inuite i stahuji z kuze. To nikomu nevadi, ale valku klidne kritizuji!

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 14:31) reagovat
Já píšu bez whataboutismu od samého počátku. Není moje vina, že nechápeš význam tohoto pojmu. Myslím si, že válka na Ukrajině je stejné svinstvo jako jakékoli jiné vměšování se do vnitřních záležitostí jiné země. Ať už jde o otevřený válečný konflikt, proxy válku, zinscenování barevné revoluce alias svržení režimu atd. atd.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Hrochonos) (2.4.2023 13:51) reagovat
Bravo, takze muzeme zacit mluvite bez whataboutismu? Skvele! Co si myslis o momentalni agresi Ruske federace na uzemi suvereniho statu Ukrajina?

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 13:39) reagovat
Kdyby ses řeči mého kmene chtěl přizpůsobil doopravdy, tak bys napsal "Nikdo nemá právo bombardovat nikoho pod jakoukoli záminkou".

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Hrochonos) (2.4.2023 13:35) reagovat
Ale co... Prizpusobim se reci tveho kmenem: ne nemyslim si, ze maji pravo bombardovat jen protoze Inuite zabijeji tulene. I me je tulenu lito

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 13:33) reagovat
Tak jsem si to prohlédl ještě jednou a stále vidím typickou ukázku hesla "Dějiny píšou vítězové".

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Hrochonos) (2.4.2023 13:27) reagovat
Prohledni si to jeste jednou. Je to podivna parafraze na historii ruska. A vzniklo to na zaklade jake momentalni udalosti?

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 13:10) reagovat
Čeho že se to chceš držet? Četl jsi obsah obrázku, pod kterým diskutujeme? Je tam zmíněna 2. světová válka, SSSR, Německo, USA, ČSSR, CZ - ale o válce na Ukrajině tam není ani čárka. ;-)

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Hrochonos) (2.4.2023 12:53) reagovat
Rec je o rusku a valce na ukrajine. Pojdme se drzet tematu 8-)

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 12:41) reagovat
Ony se agrese usa nedaji omlouvam jinak nez zvanenim o whataboutismu. Ostatni argumenty proste nejsou

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Hrochonos) (2.4.2023 12:34) reagovat
Ona se agrese ruska neda omlouvam jinak nez whataboutismem. Ostatni argumenty proste nejsou

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Velký Berezný ) (2.4.2023 12:28) reagovat
Ten Jožo, to je nějaký hodně špatný naprogramovaný textový samožvanil.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 12:25) reagovat
mi0: Přesně tak. Kábul je daleko, Bachmut blízko. Pokud se to netýká přímo nás, tak možná sem tam zabrbláme, ale tank napadeným kupovat nebudeme, že. Ale pokud si myslíme, že můžeme dojít úhony i my, začneme to "opravdu řešit". Neboli nejde jen o pokrytectví, ale i o sobeckost.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Jožo°) (2.4.2023 12:04) reagovat
Pak se z němců stali židofašističžští nácci co ve Velký Vlastenecký Válce napadli Sovětský Svaz protože je do toho západní imperialisti zatáhli. Proč by jako jinak němci útočili když už byli na západě ve válce s imperialisty? Ha! Šachovej mat žumpokavárníci. S blmblblm a merlinem a crhů vám to tadyk sto-krát opakujem že za to može celů dobu západní imperialismu ale vy ste všici hluší jak fiala když mu někdo říká že za Babiša bylo líp.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Jožo°) (2.4.2023 12:00) reagovat
Mistní levičáčžšstí žumpokavárnici to tu maj v hlavách zas dobře pomotaný. Nebejt merlina s blmblblm a Crhů tak sem mezi všecky ty idioty rači ani nechodím. Vy ste ale na rozdíl od nás asi nechodili do školy inak by jste tu nemlely tydle blbosti. Polsko zaútočilo mikrovlnama z vyílaček na Německo. Hitler neměl na výběr a mosel se bránit a protože se beztak chystali útočit i na CCCP tak raději Stalin pomoch Německu proti polácký agresi.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (2.4.2023 11:53) reagovat
Kdo tu kdy omlouval agresi USA napr. vůči Afghánistánu? Spíš mně nejde do hlavy omlouvání agrese Ruska tím, že i USA je agresor. Jako wtf? Takže když je USA i Rusko agresor, teď může být agresor kdokoliv? A kdo chce 3.SV? Chápat to tak, že prostě nechme Rusko dělat si co chce, protože nechceme 3.SV? :) Strčit hlavu do písku a pokud se to netýká přímo nás, ať si zabírá území kdo chce, kde chce... správně?

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 11:48) reagovat
Neboli tu 3. světovou zkrátka chcete.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Velký Berezný ) (2.4.2023 11:38) reagovat
Jo, přesně. Ať rusáci táhnou domů. RUSSI IDÍTĚ DAMOJ

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (:.) (2.4.2023 11:36) reagovat
Je hezké, jak si tady poměřujete pindíky, ale... kdo zaútočil na Ukrajinu? rusáci. Co chtějí Ukrajinci? Vykopat rusáky. Není se o čem bavit.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 11:27) reagovat
Neutrální a viz Ukrajina? Máš v posloupnosti událostí tak trošku hokej. A co se týče paktování se s válečným agresorem - já chápu pragmatičnost výběru mezi dvěma agresory výměnou za poslušnost a podřízení se. Jen nechápu pokrytectví těch, kteří protistranu kritizují za agresi a současně se pokoušejí agrese našeho "ochránce" všemožnými způsoby omlouvat. A že jich nejen na Roumingu není zrovna málo.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (2.4.2023 11:13) reagovat
Ber to z téhle strany - paktovat se s Ruskem a žít v strachu, že se jedného dne rozhodne zabrat část území nebo minimálně opět dovleče totalitní komunizmus a lidi se budou střílet do zad, když se rozhodnou přejít hranice, nebo se paktovat s USA s tím, že ani oni nemaj čistý ruce, ale alespoň má člověk více svobody a může využívat pokroky západu. Tady nemůžeš zůstat "neutrální", protože viz. Ukrajina... Krom toho - že jsou lidi proti Rusku automaticky neznamená, že schvalují váleční tažení USA.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 10:37) reagovat
Narážím na fakt, že tak jako byl dominantním členem Varšavské smlouvy válečný agresor SSSR, tak dominantním členem NATO je válečný agresor USA. Kritizovat válečného agresora RF a současně se paktovat s válečným agresorem USA mi přijde pokrytecké.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (2.4.2023 10:34) reagovat
:D Nechce se mi pracovat, tak koukám na YT náhodné videa ze SC2 a čekám na oběd... mezitím kliknu sem, jestli se nezabavím i tady :)

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (grogu) (2.4.2023 10:31) reagovat
vy dva jste jak hodinky - kazdych 10-12 minut odpoved druhemu. Tak si rikam kolik myslite ze je na roumingu botu?

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (2.4.2023 10:27) reagovat
...narážíš na tu jednu instanci, kde se na základě rezoluce OSN chopilo NATO po pár týdnech vedení jedného konfliktu nebo si pleteš konflikty jednotlivých členů NATO s celým NATO?

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 10:18) reagovat
Jo - jasně. Obranný. A nejlepší obrana je útok, že. ;-)

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (2.4.2023 10:07) reagovat
NATO je obranný pak, nie válečný... a obranný proti Rusku :) A Rusko chcelo, aby jeho hranice končili pri Nemecku, takže ani ČR ani SR tam nemalo vstúpiť (čo je logické, lebo štáty v tomto obrannom pakte nemôže napadnúť). Už od vzniku (vyše 500 rokov) Rusi vedú útočnú politiku a dobýjajú čo sa dá. Prečo si niekto myslí, že si jedného dňa povedia, že je na čase s tým prestať? Rusi majú ekonomiku na úrovni Talianska ale za posledných 100 rokov boli zapojení do viac konfliktov než USA. A to je už čo povedať..

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 10:02) reagovat
To, co Rusko chtělo, bylo známé dobrého čtvrt století před ukrajinským pučem: nerozšiřování nepřátelského válečného paktu k jeho hranicím. Američani taky nechtěli nepřátelský válečný pakt u svých hranic. Obě podobné situace se řešily úplně jinak, tak je - logicky - i jiný výsledek. Co přesně je na tom nepochopitelného?

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (2.4.2023 9:50) reagovat
"předválečné jednání" sa robia pred válkou a nie rok od jej vypuknutia :) A o čom sa vlastne malo jednať? Rusko chcelo Krym, tak si ho zobralo. Rusko chce Donbas, tak sa ho snaží zobrať. S nikým sa nebaví (ak nepočítame to, že príde a povie - toto chcem a ak mi to nedáte, zoberiem si to silou). Osobne mi na tom celom vadí to, že z časti (ale mizivej) má Rusko pravdu v tom, že sa tam nachádzajú neonacisti, ktorí robia problémy. Ale to aj u nás či v ČR sú fašisti a nikto nás kvôli tomu neokupuje....

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 9:46) reagovat
mi0: Jinými slovy 3. světová válka už začala, protože všechna předválečná jednání selhala. Byla de facto ukončena zrušením nezávislosti Ukrajiny a deklarací snahy Ukrajiny o vstup do NATO. Čili bod, kterým byla ukončena Karibská krize, jsme překročili už v roce 2014. Takže je to jen otázka toho, zda chceme vzít zpátečku nebo tu 3. světovou válku rozjet naplno.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Vvzpominky) (2.4.2023 9:34) reagovat
Drzme se skutecnosti: Rusko, stejne jako na zacatku 2 sv, vede imperialisticke vybojne valky na uzemi cizich statu. Jsou to nevyprovokovane dobyvacne choutky. Protoze neexistuje skutecne zduvodneni agree, vyuzivaji svuj tradicni narativ: jsme chudacci, vsichni nam krivdi, jsme jedina spravedliva zeme chcimiru, ublizujou nam, nikdo nas nema rad... Kdyby slo o clovek, tak reknu ze ma bipolarni poruchu

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (2.4.2023 8:45) reagovat
Wtf? Aké obojstranné jednanie? Napadli suverénny štát (ktorému sa sami zaručili dodržiavať jeho celistvosť) a zrazu si môžu klásť podmienky? S teroristami sa nevyjednáva. Keď lupiči nabehnú do banky, začnú tam strieľať ľudí, tak sa s nimi bude jednať, že ok, zoberte si 10% z trezoru, na tie vraždy zabudneme a choďte v pokoji domov? =)

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (2.4.2023 8:37) reagovat
mi0: Ano - "dnes se ruSSákům sice řeklo", ale k žádnému oboustrannému jednání o tom, co by se mělo dít po případném ukončení bojů, aby to bylo přijatelné pro obě strany, pokud vím, nedošlo. Zatím jde jen o výměnu jednostranných ultimát a vyhrůžek. Neboli cesta k zažehnání rizika 3. světové války ještě ani nezačala. Mimochodem riziko toho, že by na Ukrajině a hlavně na Krymu byly americké vojenské základny, rozhodně teoretické nebylo.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (2.4.2023 8:26) reagovat
@blblb: Dnes se ruSSákům řeklo - "tohle je přes čáru, takhle dobývat území cizího státu", na co ruSSáci řekli: "neserte se do nás, my máme jadrové zbraně a jsme ochotni je použít". A co dál? Nechat RuSSáka dobývat cizí území, protože má jadrové zbraně a dělá s nimi bububu? A právě proto se všichni tlačí do NATO, aby nedopadli jako Ukrajina... A právě proto RuSSák útočí, protože tady bylo riziko (i když spíše jen teoretické), že by do NATA vstoupila i UA a nemohl by ji takhle dobývat...

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (kmikalRP (2.4.2023 1:46) reagovat
M: já se rád bavím zrůdami.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' ((M)) (2.4.2023 1:43) reagovat
Kos. A nekrmte trolly. Ti vi dobre ze nejlepe obdrzi reakci postovanim zamerne nepravdivych, nelogickych ci provokujicich komentaru.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (kmikalRP (1.4.2023 22:31) reagovat
Blm loni na jaře jsi tu psal, že genocida ze strany UA je blbost. To jsi se zase rozbil jak jsi byl těsně po invazi? Jaká genocida? Máš něco jako důkaz? Je to jen jedna z mnoha lží Moskalů [odkaz]

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (kmikalRP (1.4.2023 22:29) reagovat
blm ale nato nemůže za to, že do něj různé země chtějí. Teda... svým způsobem může, že jo, je to jistá ochrana před Moskaly.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (1.4.2023 22:29) reagovat
O cem to tu meles? Genocidu provadela Ukrajina na Donbase a Krymu, ne naopak.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (blm je pica) (1.4.2023 22:14) reagovat
blm si pica. prestan uz dokola opakovat tu rusku kokotinu o tom ako je genocida ukrajincov zo strany ruska chyba NATO Vopred Dakujem.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (1.4.2023 22:02) reagovat
Takze se domluvili. Amici rekli "tohle je pres caru", Rusaci uznali "jako ok" a situace se deeskalovala. Dnes komunikace probiha stylem "tohle je pres caru" "mam te v pici, delam si co chci a ty me vubec nezajimas". Totalne selhala politika a diplomacie na strane USA a NATO.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (kmikalRP (1.4.2023 21:59) reagovat
Riziko třetí světové války v Karibské krizi, to je taková meme krize, Moskalové tehdy neměli dostatek jaderných zbraní [odkaz] , Amíci jim ukázali čáru a recipročně stáhli jádro z Turecka a byl klid.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Karibská krize) (1.4.2023 21:18) reagovat
mi0: Paralela je v tom, že tehdy se riziko 3. světové války podařilo zažehnat pomocí jednání a ústupků na obou stranách. Nyní k té 3. světové válce ještě stále směřujeme.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (cyklistaRP (1.4.2023 21:04) reagovat
Pokud to publikovali opravdu bolševici, tak je to nádherný důkaz jejich prozření.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (1.4.2023 18:47) reagovat
@blblb: Teraz nechápu, co si tou Kubou chtěl říct. Jakože paralela s tím, co se teď děje na Ukrajině? Nevím o tom, že by USA udělala za ty rakety frontální útok na Kubu a snažila se ji dobít pod záminkou "tohle bylo naše území" Ale hezký pokus na "whataboutizmus" na to, jak jsi vypatlaný... :D

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (1.4.2023 18:42) reagovat
@Merlin: A prečo zrovna Ruské carstvo ako štartovací bod? Prečo neísť viac do minulosti? Napríklad [odkaz] Ale kľudne aj obdobie toho Carstva: [odkaz] Prečo tam stále vidím len rozťahovanie Russov na úkor ostatných štátov? :)

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (kmikalRP (1.4.2023 14:38) reagovat
A kdyby vás zajímalo, jak se Moskalové chovali k občanům ČSR v 1944, doporučuji poslech [odkaz] , když nám kradli Podkarpatskou Rus. Fake referenda, odvoz desítek tisíc obyvatel do gulagů, lži, nátlak. Podobnost s činností dnešních Moskalů na Krymu a na Donbasu asi čistě náhodná.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (sajnik) (1.4.2023 14:33) reagovat
Tak ono pribehy o tom jak rusaci ked isiel front v 44/45 kradli, znasilnovali nasich miestnych a mucili na smrt zajatych nemcov su v kazdej (druhej) rodine, len sa stacilo spytat. Ale za sociku o tom moc luldia nehovorili, lebo proruskych udavacov bolo kvantum, niekedy sa donasalo aj v ramci rodin. Holt stojim si za tvrdenim ze rusi dojebali tak slovenske aj ceske moralne hodnoty na minimalne 10 generacii dopredu svojim spicenym pristupom ku vsetkemu. My sme sa kus posunuli dalej, oni ani o nanometer

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Jan ZachrtaRP (1.4.2023 14:26) reagovat
Aha, Petra Prokšanová, KSČM Praha 10, tak to dává smysl, kde se ty výblitky vzaly. [odkaz]

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Jan ZachrtaRP (1.4.2023 14:24) reagovat
Němečtí nacisti a ruští bolševici byli spojenci a společně v roce 1939 zadávili Polsko.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (kmikalRP (1.4.2023 14:18) reagovat
fašistické rusko používá NATO jako důvod k expanzi, to je celé. Ale u Finska to těžce pokazili. Stačilo obsadit kousek Finska a to by nemohlo do NATO, kam nemůže stát s územními spory. Podobně drží v šachu Moldavsko, Gruzii, Ukrajinu. Zkoušeli to, svině, i s kusem Estonska a Lotyška, ale ty rusku okupované území radši nechalo, aby mohly do NATO.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (Dee) (1.4.2023 13:33) reagovat
Ach jo tak tohle je i na rouming super vyblitek. Nemají tu být věci vtipné nebo zajímavé? Docela by mě zajímalo zdroj, že nacisti byli hodní.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (1.4.2023 13:20) reagovat
mi0: Jakoze ty Ruske rakety na Kube byly pripravovane na dobyti uzemi USA a ne na obranu? Ty vole ja vim, ze je dnes april, ale zkus to priste min okate. :-D

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (MerlinRP (1.4.2023 13:18) reagovat
@mi0: Tak Rusáci Aljašku asi ne, tu regulérně prodali. Ale pokud chceš striktně držet status quo, tak Poláci neměli co obsazovat území, které bylo uznávané jak hranice Carského Ruska.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (mi0RP (1.4.2023 13:04) reagovat
@blmblm: Asi ti uniká hlavná podstata těch "raket a vojáků" - oni se tam nezhromažďuj proto, že chtějí dobít Rusko ale právě proto, že vědí, že Rusáci mají v krvi vraždit a dobíjet cizí území a proto se chtějí chránit. Nebo si vážně myslíš, že někdo se chystá napadnout Rusko a dobít jeho území? :D

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (1.4.2023 12:40) reagovat
mi0: To je slusnej zaklad. Ja bych se jeste radsi vratil do stavu, kdy se staty byly schopny dohodnout stylem "hele kluci neblbnete, nemuzete nam srat rakety a vojaky rovnou na hranice, jen par set km od hlavniho mesta. My bychom z toho byli desne nervozni a to nikdo nechcem." - "ok jako asi mas pravdu, tak my s tema raketama zase pujdem do pici". Dneska se jedna stylem "delam si co chci, co si mysli soused mam v pici a jeste mu to rad dam okazale najevo, jak s nim vyjebavam". A to neni dobry pro nikoho.

Obrázek 'CSSR to CZ' Obrázek 'CSSR to CZ' (tondaaRP (1.4.2023 12:16) reagovat
Tak hluboko do historie, kam se mu to zrovna hodi... protoze je to ruskej vocas bez zasad a s nadyktovanym nazorem...

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...