Pravda24  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ČasProBydlení


Nalezeno 23 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (MerlinRP (26.5.2023 10:03) reagovat
@Nereg_Nula: Tak tohle je pro mě překvapení. Nemilé. Fákt jsem věřil, že to nikdo neupravoval. Navíc nechápu, proč si někdo dal práci s tím sestříháním, když ve skutečnosti Budanov v rozhovoru řekl to samé, jen jinými slovy. No nic, tohle mě zklamalo.

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (blmblmblm jiz byl 2.74234162x nevakcinovan Roumenem) (25.5.2023 21:11) reagovat
Rusove lzou, to vsichni vime

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (Nereg_Nula) (25.5.2023 17:08) reagovat
pro Merlina a dalsi RUfilcky: nesetrihane video https://youtu.be/VA47jm9weYU na odkazu https://www.denik.cz/ze_sveta/kyrylo-oleksijovyc-budanov-zpravodajska-sprava-ministerstvo-obrany-ukrajina-krym.html je popsano, co a jak bylo sestrihano. Jednoduche jak facka, Rusove lzou, tak to konecne reknete nahlas.

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (lal) (25.5.2023 15:48) reagovat
https://pesquisa.bvsalud.org/global-literature-on-novel-coronavirus-2019-ncov/resource/pt/covidwho-2138820?lang=en carpe diem mothetruckers..

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (PichusRP (25.5.2023 13:08) reagovat
Je tam překlep. Místo D mělo být CH. Cpt. out

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (MerlinRP (25.5.2023 12:19) reagovat
@Lhát: Já vím, co znamená slovo sestříhané. Jen mě zajímá, co je sestřihaného na tom videu, kde Budanov ta slova vypouští ze své nacistické huby. Řekl to o fyzické lidvidaci snad v souvislosti s jin ými lidmi? Třeba obyvateli Kyjeva nebo jak to bylo. Můžeš mi ukázat nesestřihanou verzi, která ty ruské lži vyvrátí? Je to rozhovor pro ukrajinská média, tak taková neupravená verze nepochybně existuje, pokud to řekl jinak a je veřejně přístupná, aby velmi snadno šlo dokázat, že Rusáci lžou. Tak šup, dej link.

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (Lhát jako prorusská svině) (25.5.2023 11:48) reagovat
Merlinku, tak si to zkusíme zjednodušit. Slovo sestříhané - upravený tzv. stříháním, tedy vyjmutím nějaké části videa, a naopak dolepení jiné části. V době dekadentní UI na úpravu videa hračka. No a účelově znamená za jistým cílem, neboli účelem. Tedy snahou osočit Ukrajince že chtějí likvidovat miliony obyvatelů Krymu. Už tomu rozumíš, ty ulhaný zkurvený Russáku? Btw. nějak nemluvíš o další ruské lži, a že UA použila na ruský špíny chemický zbraně. To už pro tebe není current thing?

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (Nereg_Nula) (25.5.2023 11:32) reagovat
klasika, podle Merlina vse ruske je pravdive a naopak. Pravda je jednoducha: https://www.denik.cz/ze_sveta/kyrylo-oleksijovyc-budanov-zpravodajska-sprava-ministerstvo-obrany-ukrajina-krym.html Tak znovu Merline: lzou Rusove?

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (MerlinRP (25.5.2023 11:16) reagovat
@Lhát: Účelově sestříhané? Nejsem sice odborník na filmové technologie, ale můžeš mi říct, co je na tomto účelově sestříhané? [odkaz]

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (Lhát jako prorusská svině) (25.5.2023 10:37) reagovat
"Od poloviny května šíří ruská média lež, že náčelník ukrajinské vojenské rozvědky (GUR) Kyrylo Budanov vyhrožoval fyzickou likvidací tří milionů obyvatel Krymu. V Česku ji zveřejnil 21. května 2023 dezinformační proruský web Aeronet, později ji však smazal. To už se ale začala šířit po sociálních sítích. Zpráva vychází z účelově sestříhaného videa." - Merline? Blm-blbe? Bude nějaký komentář od tebe jako ruský špíny, co tu sere jendu ruskou lež za druhou?

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (MerlinRP (25.5.2023 10:30) reagovat
@jereslav: Tady to vidíš na vlastní oči. Takový Tak dlouho se sice tváří jak mravně vyspělý jedinec, který zastává ty správné hodnoty, má k tomu spoustu skvěle znějících prázdných slov a je připraven morálně odsoudit ty špatné jedince ... ale ve skutečnosti je to hňup, který nepochopil ani hovno.

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (Občan YRP (25.5.2023 10:25) reagovat
Rudi bratri se prece nenechavaji ockovat...

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (Tak dlouho si Rus vytírá prdel s mezinárovími smlouvami až si svět začne vytírat prdel s Rusy) (25.5.2023 9:59) reagovat
@Merlin: To víš, Rusáku, místní osazenstvo nejsou až na výjimky obyvatelé Moskvy, do kterých se nefunkční svinstvo rvalo pod tlakem a hrozbou vyhozením z práce. Sice to údajně nefunkční svitnstvo umožnilo ve společnosti normálně fungovat ale to nic nebrání tomu aby ruský špíny jako jsi ty Merline, a ty blm-blbe, z toho nedělaly current thing. Jo a ještě Těžko, ale na toho bacha. ten bere osobně když ho někdo nazývá ruským švábem, Asi nemá rád Rusy nebo co B-)

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (nornikRP (25.5.2023 9:57) reagovat
Měl radši žrát odčervovač

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (ockovanec) (25.5.2023 9:42) reagovat
podle me nebyl ockovany - a ted je tuhy

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (MerlinRP (25.5.2023 9:42) reagovat
@jareslav: Opravdu čekáš, že je místní osazenstvo schopno to pochopit?

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (Zen:RP (25.5.2023 9:40) reagovat
GTP: velmi jednoduchy zivot ma spousta lidi, a docela jim ho zavidim. Nechaji se treba vmanipulovat do ockovani nefunkcnim svinstvem kteremu politicky rikaji ockovani.

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (doomRP (25.5.2023 9:38) reagovat
Impfung macht Frei!

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (GTP) (25.5.2023 9:20) reagovat
"Chudák, měl si to očkování proti žloutence, tetanu, břišnímu tyfu, a žluté zimnici odpustit. " dakto miesa hrusky s jablkami :) ale je pekne verit ze vcelicka pomohla. musite zit velmi jednoduchy ale stastny zivot :)

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (Zen:RP (25.5.2023 9:14) reagovat
Chudák, měl si to očkování proti žloutence, tetanu, břišnímu tyfu, a žluté zimnici odpustit.

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (jareslavRP (25.5.2023 9:05) reagovat
Nelíbí? Vždyť je to ironie

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (Efko_RP (25.5.2023 9:00) reagovat
[odkaz] Asi tolik k těm kecům.

Obrázek 'zomrel na ockovanie' Obrázek 'zomrel na ockovanie' (hmmmm) (25.5.2023 8:53) reagovat
to je heriban?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...