Pravda24  |  ByznysDeník  |  Linh ART foto  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  MotorGuru


Nalezeno 118 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátdevět:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (lul) (1.6.2023 23:04) reagovat
haha ty potrefený husy v komentech :-D

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (29.5.2023 16:26) reagovat
Tak ty máš fakt dost, fnukale...

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (NN/A) (29.5.2023 12:44) reagovat
Dezolát - podivej se na kadenci svojí příspěvků tady. Děláš v životě ještě něco jiného než, že fnukáš jak malá holka na forech. Na chlapa se chováš jak totálni ubožák co nemá na nic víc. Všichni to tady vidí. Forum o vtipech si totálně zadělal svojí debilitou, která je tu všem pro smích a stejně sem furt lezeš a ztrapníš se znovu. Doslova mě uráží jak chlap může klesnout na takové dno a ještě si za tím stát...

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (29.5.2023 6:48) reagovat
Mimochodem jakpak asi tak znějí tvoji soudruzi s těmi jejich ruSSáky, Savem, antivax propagandou, dezoláty atd.? ;-)

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (29.5.2023 6:44) reagovat
NN/A / fnukal: Kdybys měl alespoň jeden mozkový závit, tak by ti došlo, jak asi tak zní někdo, kdo se nezmůže na víc než na omílání bezobsažných sprostých primitivismů typu "totální dement a ublíženej chudák".

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (NN/A) (28.5.2023 23:12) reagovat
Dezolát/ Těžko - EUroprotektorátů, koncetráky, vax propaganda, libtardi atd. Zníš jak totální dement a ublíženej chudák.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 20:16) reagovat
Ostatně byla to jen taková demoverze toho, co nás teprve čeká: https://cdn.who.int/media/docs/default-source/immunization/strategy/ia2030/ia2030-draft-4-wha_b8850379-1fce-4847-bfd1-5d2c9d9e32f8.pdf ... https://www.reporteri.online/wp-content/uploads/2022/06/IMUNIZACNI-AGENDA-2030.pdf

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 20:16) reagovat
Ta jakože chaotická opatření a komunikace jsou standardní metodou odvedení pozornosti od podstatných záležitostí. Základem všeho ale byla jednoznačná snaha rvát vaxíny do všech hlava nehlava. A toto bylo v principu stejné ve většině EUroprotektorátů i v celém takzvaném 1. světě. A v Austrálii to dotáhli rovnou ke koncentrákům pro nevaxinované. Neboli zmatek to byl jen na oko, ale plán byl jednoznačný a "globální".

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 20:06) reagovat
Blm: Neříkám, že kladu Babišovi za osobní vinu úplně všechno. Ale přinejmenším ta chaotická komunikace tam byla. Že napřed nechal ministra zdravotnictví, aby vyhlásil nějaké opatření, aby ho podrobně a odborně vysvětlil a zdůvodnil, a poté, co tak ministr učinil, vystoupil Babiš a všechno bylo jinak. To, jak v polovině dubna 2020 podrobně vysvětlili, proč je nesmysl používat roušky při vodních sportech, a na konci dubna roušky při vodních sportech opět nařídili, tentokrát bez zdůvodnění. A podobně.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (28.5.2023 20:01) reagovat
pavel: Ja tady vubec neresim a nehodnotim, ZDA mela byt ta opatreni prijimana. Hodnotim to, ze je Babisovi vycitano a kladeno za osobni vinu, kolik tu zemrelo lidi, dluh vytvoreny za jeho vlady, nesystematicnost tech opatreni a chaotickou komunikaci atd. Pritom kazdy jiny premier na jeho miste by ramcove delal uplne totez, opozice celou dobu kricela a chtela opatreni rychleji, drive, silneji, dele, a to vcetne extra vydaju za kovidu a vse schvalila ve snemovne atd. Je to hloupe a detinske a neresi podstatu.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 19:59) reagovat
Dezolát: Myslím, že zejména s prvními dvěma příspěvky z této Vaší série bych docela souhlasil.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 19:53) reagovat
Navíc co přesně je komu do toho, že se já osobně rozhodnu riskovat těžký průběh? Podle mě je do toho každému úplné tentononc...

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 19:52) reagovat
Vtipné na tom celém je taky to, že vaxfašisti nijak nediskriminovali ani neuráželi ty lidi, kteří se nesprávným životním stylem vyžrali a/nebo si přivodili typické "civilizační" choroby. Přitom je docela klidně možné, že nevaxinovaný zdravý člověk s normální váhou má riziko těžkého průběhu covidu srovnatelné s vaxinovaným vyžraným chcípákem. Já bych si klidně tipl že i nižší, ale i to srovnatelné úplně postačí jako důkaz pokrytectví vaxfašistů.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 19:51) reagovat
Zjednodušeně řešeno: vaxinaci samotnou jsem já osobně nikdy nikde nekritizoval. Vždycky jsem kritizoval jen a pouze debilní metody nátlaku a debilní lži "naší" vax propagandy. Což zastánci vaxinace pod nátlakem a obhájci lží vax propagandy samozřejmě označují za šíření ruSSké antivax propagandy. A ti nejdebilnější mě dokonce obviňují z vraždění vlastních spoluobčanů.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 19:51) reagovat
2) Vlády EUroprotektorátů neměly lhát jako Rudé právo o skutečných vlastnostech vaxín a dalších záležitostech. A to ani v těch záležitostech, ve kterých jim to mohlo připadat z "taktického hlediska" nevýhodné. Protože pokud má mě osobně někdo o něčem přesvědčit, tak musí být pro mě důvěryhodný. Jenže když mi lže do očí a ještě mě do něčeho nutí debilními metodami, tak mě přesvědčit o tom, že to se mnou myslí dobře, opravdu nedokáže. Ale lidé jsou holt různí. Někteří zjevně dokážou uvěřit komukoli/čemukoli.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 19:51) reagovat
"Dobrý den, váš obvodní lékař MUDr. Karel Novák vám doporučuje, abyste se dostavil(a) na vaxinaci proti covidu. Je to podle něj pro vás velice důležité protože bla bla bla. Můžu s vámi dohodnout místo a termín vaxinace?" Domnívám se, že toto by bylo mnohem úspěšnější, než soustředit se třeba na tom, jak zdravým lidem zakázat sportovat na čerstvém vzduchu a další podobné s prominutím debility.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 19:50) reagovat
S dovolením zopakuji to, co jsem tu psal nesčíslněkrát: 1) Vlády EUroprotektorátů se měly primárně zaměřit na vaxinaci rizikových skupin obyvatel a vaxinaci jim "důrazně doporučovat". Jak známo, jde primárně o starší a chronicky nemocné lidé. A jak známo, tito lidé typicky důvěřují svým obvodním lékařům. Takže vlády měly například rozjet kólcentráky atd. Telefonisti by obvolávali a/nebo posílali doporučené dopisy a/nebo obcházeli seniory a chronicky nemocné a říkali/psali by jim:

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 19:31) reagovat
Blm: Jestli to vyznělo tak, že svaluji VEŠKEROU chybu na Babiše, tak jsem se možná nepřesně vyjádřil. Je pravda, že v některých zemích byla některá opatření ještě absurdnější než u nás. Ale jak jsem již uvedl, v tom, zda bylo vhodné dělat vůbec nějaká opatření, se asi neshodneme.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 19:28) reagovat
Dezolát: Většina léků má nějaké nepříznivé účinky, a přesně jak píšete, se snažím je používat jen v případě, že jejich přínos je větší než ty nežádoucí účinky. O covidu bylo známo, že nejvážnější je pro starší osoby s dalšími onemocněními. A protože ve svém věku se kromě dalších věcí už asi deset let léčím s trombózou, tak jsem usoudil, že to očkování bude menší riziko než případné onemocnění.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 19:14) reagovat
Pavel J.: Já taky nesleduju úplně všechno. Ale to, jakými způsoby lžou někteří zdejší libtardi o mně, samozřejmě vím. A taky vím, že stejné schéma používá i naše oficiální propaganda, takže libtardi to jen papouškují. Viz např. vyjádření jednoho z našich ministrů vaxinace zde: https://twitter.com/vlvalek/status/1554361356303929346

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (28.5.2023 19:11) reagovat
pavel: Nejde o to, ktere opatreni bylo jak ucinne. Rikam, ze celkovy pristup i komplex opatreni byl ramcove shodny napric celou EU (minus Svedsko). Ten, kdo se snazil nejak vyznamne vybocit byl vystaven obrovskemu tlaku hranicimu s vydiranim ze strany ostatnich statu EU, a prakticky nezalezelo na tom, kdo byl zrovna u vlady. Proto je svalovani veskere viny na Babise nefer a velmi kratkozrake. Fiala nebo kdokoliv jiny by ten komplex opatreni zavedl uplne stejne, lisily by se jen nepodstatne detaily.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 19:09) reagovat
Pokud se nepletu, tak trombózy souvisejí se spike proteinem. Ten je součástí viru a také je tvořen po vaxinaci. Čili trombózy můžou vzniknout jak po nákaze, tak po vaxinaci. Prostě celé je to o tom, že komplikace po nemoci jsou brány jako nepříjemná součást života, ale od léčiv se tak nějak očekává, že nežádoucí účinky nebudou podobně závažné jako nemoc sama. Například o chemoterapii se ví, že je to pro organismus masakr. Ale rakovina je masakr ještě větší. A takto by se mělo přistupovat ke všemu.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 19:05) reagovat
Dezolát: Nestačím to tady sledovat úplně systematicky, chodím sem na zajímavé a vtipné obrázky, takže klikám jen na ty, jejichž název mě nějak zaujme. Ale z těch útržků hovorů, co tady občas postřehnu, mám dojem, že vás někdo z nějakého důvodu považuje na někoho, kdo tady dříve vystupoval s nějakým jiným nickem. Ale jak říkám, to je jen můj dojem, nesleduju to tady tak systematicky.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 19:01) reagovat
MAP: Bohužel v té době jsem měl jiné starosti než si specielně pro Vás archivovat všechny zprávy, které se mihly sdělovacími prostředky i lékařskými zdroji. Ale bylo to v době, kdy do prvního očkování zbývalo nejméně půl roku. Ledaže by ty vakcíny byly tak strašlivě ďábelské, že by způsobovaly trombózy se zpětnou platností na půl roku zpátky.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 18:58) reagovat
Pavel J.: S tímto taky souhlasím. Nesčíslněkrát jsem označil ruské napadení Ukrajiny za svinstvo a stejně jsem opakovaně lživě obviňován z podpory ruSSké agrese. Čili je to přesně stejné jako v případě obviňování z vraždění spoluobčanů pomocí ruSSké antivax propagandy. Žádný omyl, ale sprosté lži.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Markéta Adamová PekarováRP (28.5.2023 18:53) reagovat
Mohl bych vidět někde důkaz na téma že covid způsobuje trombózy? Nebudou to trombózy očkovanych co prodělali covid?.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 18:50) reagovat
Dezolát: Asi vám úplně přesně nerozumím. Asi je možné o někom mylně tvrdit, že podporuje ruskou agresi, na základě nějakých nejednoznačných náznaků nebo korelací. Ale když někdo výslovně a explicitně uvádí, že podporuje Rusko a že Ukrajinu je zapotřebí zničit, tak to moc prostoru pro jiný výklad nenechává.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 18:48) reagovat
Blm: Rámcově ano. Ale jinak, jak jsem již uvedl, se asi neshodneme. Samozřejmě žádné z těch opatření nemohlo být stoprocentně účinné, ale některá z nich mohla šíření nákazy aspoň zpomalovat, což v jisté fázi mohlo být důležité. A v neposlední řadě se domnívám, že v řadě případů právě ty detaily byly dost zásadní. Právě ty detaily mnohdy udělaly z opatření s nízkou účinností opatření přímo kontraproduktivní neboli se zápornou účinností.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (28.5.2023 18:39) reagovat
pavel: ramcove (nebo veskrze atd) byla shodna. Lockdowny, omezeni ekonomiky spojene s nahradami firmam i zamestnancum, omezeni pohybu a cestovani, zavirani skol, narizovani rousek (zcela neucinnych, ale jsou videt), ruseni hromadnych akci a narizovani maximalniho poctu lidi pri setkani, odmitnuti jakekoliv vcasne lecby a vsazeni vseho na jedinou kartu a sice cekani na ockovani atd. Nejake detaily byly ponechany na lidove tvorivosti, ale zalezi na nich? Ja tvrdim, ze ne. Ten ramec byl shodny napric EU.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 18:19) reagovat
Pavel J.: Podporovatelé ruské agrese proti Ukrajině se "vyrábějí" přesně stejným způsobem jako ruSSáčtí covidoví vrazi.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 18:10) reagovat
Blm: Ta opatření nebyla v celé EU veskrze shodná, maximálně bych připustil, že si byla dost podobná. A samozřejmě za to nemohl jen Babiš, ten tomu jen nasazoval korunu. Ale o vhodnosti a nevhodnosti konktétních opatření se asi neshodneme, to bychom se napřed museli shodnout v tom, zda covid vůbec existoval, a pokud ano, zda a do jaké míry a pro koho byl nebezpečný.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 18:05) reagovat
Dezolát: Je pravda, že je nevhodné a poněkud zkratkovité z kritiky nátlaku na vakcinaci vyvozovat, že dotyčný je ruSSák. Ale na druhé straně existuje dost lidí, a to tady na Roumingu i v reálné politice, kteří se souběžně explicitně vyjadřují jak proti vakcinaci, tak na podporu ruské agrese proti Ukrajině.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 16:59) reagovat
Pavel J.: S tímto s tebou naprosto souhlasím. Ovšem jsou zde tací, kteří kritiku nátlaku na vaxinaci lživě vydávají za kritiku samotné vaxinace. Vylhanou kritiku vaxinace pak lživě vydávají za odrazování jiných od vaxinace. A nakonec toto vylhané odrazování od vaxinace lživě vydávají za kolaboraci s ruSSkem. Neboli tím to zřetězením vlastních lží udělají z kritika české diskriminace nevaxinovaných ruSSáka. :-D

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (hexusRP (28.5.2023 16:41) reagovat
Někdo tráví neděli se synem a ženou na horách, někdo sedí sám doma a od rána píše na Rouming sračky, zastávajíc se rozvojové země, kterou řídí diktátor a která rok bombarduje sídliště. Blm, Merlin a spol., zamyslete se nad sebou. Takhle ztrácet čas a ještě z toho máte hovno :)

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (28.5.2023 15:46) reagovat
Ta opatreni byla veskrze shodna napric celou EU a jednotlive staty se navzajem hecovaly a tlacily do siku v sikane svych obyvatel (typicky vyhruzkami, ze kdyz vy nezavedete opatreni X, tak my uzavreme spolecnou hranici), takze bych to opet nedaval vse za vinu Babisovi, ten jen tahnul linii EU. A i kdyby to byla jeho vina, tak tu mame ted novou vladu, pry schopnejsi, moudrejsi a lepcejsi. No ale nejak jsem si omluvy od statu potazmo ministerstva zdravotnictvi nevsiml. Ministr si misto toho hraje s tankama.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 15:38) reagovat
Blm: Ale většina těchto nesmyslů byla zavedena za Babiše, a je pravda, že od něj jsem nějakou reflexi na toto téma neslyšel.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 15:37) reagovat
Blm: Ano, část těch opatření byla nesmyslná, například povinné nošení roušek na procházce v lese, kde široko daleko nebyla ani noha, nebo zákaz prodeje zimního oblečení a obuvi v těch největších mrazech v únoru 2021, zatímco kytky se prodávat mohly, nebo omezení úředních hodin, aby se v těch zbývajících hodinách hromadilo co nejvíc lidí, nebo zákaz překročení katastrálních hranic obcí, pokud člověk nešel na nákup nebo na úřad. Ale většinu

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (28.5.2023 15:25) reagovat
"Ono je totiž nutné posuzovat rizika onemocnění a rizika vaxinace podle konkrétního člověka" to je uz bohuzel dezolatsky rusky narativ. Posuzovat rizika individualne bylo za kovidismu nejvetsim hrichem. Opatreni byla proto aplikovana plosne, zcela bez jakehokoliv ohledu na individualni rizika skupin ci jednotlivcu, a jakakoliv snaha o individualni posouzeni rizik byla hereze za kterou byl clovek okamzite oznacen za dezinformatora a vraha babicek. A nevsimnul jsem si, ze by doslo k nejake katarzi a reflexi.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 15:11) reagovat
Dezolát: Rozhodně bych někoho neoznačil za vraha jen proto, že se nenechal očkovat. Ale měl bych výhrady proti tomu, kdyby od vakcinace odrazoval právě třeba toho chronicky nemocného důchodce. A původně jsem se domníval, že covid nemá s Ruskem nic společného, že je to v režii Číny a že Rusko je obětí stejně jako my. Určité pochyby vyvolalo až to, že některé politické strany, které se vyprofilovaly na boji proti očkování, poté začaly podporovat agresi Ruska proti Ukrajině.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 14:45) reagovat
Nebo přesněji posuzovat poměr rizika nemoci a rizika vaxinace. Pokud by pro mě nákaza představovala např. tříprocentní riziko úmrtí a vaxína 0,03 procentní riziko úmrtí na trombózu, tak se vaxinace rozhodně vyplatí. Posuzoval to někdo takto, nebo se to posuzuje tak, že úplně každý nevaxinovaný zdravý člověk v mladém či středním věku je automaticky ruSSkým vrahem? :-D

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 14:36) reagovat
"Nefunkční" jsou ty vaxíny z hlediska šíření nákazy. Což bylo mimochodem to lživé a mnou kritizované zdůvodnění diskriminace nevaxinovaných. Pozitivní přínos pro seniory a/nebo chronicky nemocné tu ale byl. Ono je totiž nutné posuzovat rizika onemocnění a rizika vaxinace podle konkrétního člověka. Pokud bych byl chronicky nemocný důchodce, tak bych vaxinaci nejspíš podstoupil a nenechal bych si do toho kecat od nikoho.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (28.5.2023 14:29) reagovat
Pavel: jenomze kovid nemusi dostat zdaleka vsichni, kazdy ma miru rizika nakazy jinou a do znacne miry si ji dokaze ovlivnovat svym zivotnim stylem, cimz je pravdepodobnost dlouhodobych efektu kovidu patricne umensena. Ta nefunkcni meme "vakcina" tedy nejen ze nefunguje, ale vystavuje cloveka dlouhodobym ucinkum, ktere v dobe aplikace nikdo nevedel a vedet nemohl, uplne zbytecne. Imunitu neda, ale riziko moznych dlouhodobych nezadoucich ucinku pretrva roky.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 13:46) reagovat
Ano - covid způsobuje trombózy podobně jako vaxíny. To, že mají nemoci různé vedlejší účinky, je ale jaksi přirozené. "Léčiva" by podobně časté a podobně závažné vedlejší účinky jako choroba samotná mít neměly, že ne.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 13:28) reagovat
O obrovském nárůstu trombóz po prodělání covidu se psalo dávno předtím, než se vůbec vědělo, že někdy nějaké vakcíny budou. A co neotestovaný a nevyzkoušený covid způsobí za 5 a více let po prodělání, to zatím taky nikdo netuší.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Markéta Adamová PekarováRP (28.5.2023 12:05) reagovat
Uvedu to na pravou míru už po 23457743xté. Společnost Pfizer vyrábí vakcíny pro prasata v USA. Prase jde do pěti let od vaxinace na poražku, není tedy známo co vakcíny zpusobí za 5+ let. Tudíž nevíme co se stane ockovanym lidem po roce 2027. Co víme je že je obrovský nárůst trombóz spojených se srazlivostí krve očkovaných. A taky víme, že těch vedlejší účinků je už tolik, že v Německu otevřeli speciální centrum kde se jen hlásí vedlejší účinky očkování proti covid 19.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (GrétaRP (28.5.2023 11:08) reagovat
popravdě mam tady problém rozlišovat co je všecko ještě vtipnej vobrázek a co už je jenom 100000x vopakovaná vypatlaná libtardí provládní propaganda :-/ :-P

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (kmikalRP (28.5.2023 11:00) reagovat
Pojďme se podívat, proč fašouni tak milují Moskálii. K tomu nám pomůže Democracy Index. Ten je vyhodnocován až od 2008, do prdele to tam jde od Putlerova nástupu k moci cca od 2000. Čím větší číslo, tím lepší demokracie. V 2008 měli: 5.02. V 2010 měli 4.48. V 2012 měli 3.74. V 2014 měli 3.34. V 2016 měli 3.24. V 2018 měli 2.96. V 2020 měli 3.34. A konečně v 2022 měli 2.28 [odkaz] asi jako nazi Německo za druhé světové.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 10:53) reagovat
Popírání toho, že USA jsou specialisty na převraty a "barevné revoluce" v cizích zemích, na realitě nic nezmění. Popírání toho, že prozápadní banderovci vraždili moskaly, taky ne. Co se týče "ruSSké antivax propagandy": co přesně je tak vražedného na názoru, že vaxinace měla být zcela dobrovolná a že naše vax propaganda neměla lhát jako Rudé právo?

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (kmikalRP (28.5.2023 10:48) reagovat
Pro putlerovce je legitimní jenom postupná změna v diktaturu, jako to proběhlo v Moskálii a jejím protektorátu Bělorusku. V Bělorusku je diktatura u moci jenom kvůli Moskálii. Ale s tímhle putlerovci problém nemají B-) B-) B-)

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (28.5.2023 10:41) reagovat
Ukrajina samozrejme je loutkou zapadu a to od nelegalniho statniho prevratu, ktery zapad pomohl zinscenovat. Od te doby Ukrajinu ovlada USA, nejdriv loutky vodila Victoria Nuland, pak jakysi Joe Biden, asi jste o nem uz slyseli. No a v poslednim roce se o jakychkoliv zbytcich nezavislosti Ukrajiny neda mluvit uz vubec. Ta zeme je dnes 100 % zavisla na zapadu a ve chvili kdy si ji zapad prestane vydrzovat, tak se do par tydnu zhrouti.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (kmikalRP (28.5.2023 10:35) reagovat
Těžka jsem si prvně všimnul, když tu tlačil moskalský narativ, že na Ukrajině byla od roku 2014 do 2022 občanská válka. Přitom každý gramotný ví, že rusko-ukrajinská válka začala 20. února 2014 anexí Krymu a okupací kusu Donbasu neoznačenými moskalskými jednotkami [odkaz] . Jeho lži o vakcínách jsou klasická moskalská propaganda, ale už tím nikoho nezavraždí, což zařídil covid sám, že zmutl do méně nebezpečného omikronu.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Těžkův utopistický minarchistán) (28.5.2023 10:24) reagovat
Těžko, ale ty tu rád papouškuješ propagandu Russáků. Namátkou třeba to že Ukrajina je loutka globalistů, tedy Západu. To samé tvrdí Russ a používá to k obhajobě svojí dobyvačné války. Nejsi náhodou kromě utopistického minarchisty rusského střihu také přesvědčený (russký) Trikolórista?

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 10:22) reagovat
Pavel J.: To, že se mnozí lidé rozhodli pro experimentální vaxinaci, je v naprosto v pořádku. V pořádku ale nebyla diskriminace těch, kteří se rozhodli opačně. A to na základě lží, že vaxinace brání šíření covidu. V pořádku podle mě taky nebylo to, že vaxinovaní lidé nebyli výslovně upozorňováni na to, že dlouhodobé účinky vaxín nejsou známy. Takže je otázka, kolik lidí utrpělo vaxinaci kvůli tomu, že uvěřili lžím naší vax propagandy.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (kremes) (28.5.2023 10:19) reagovat
blme, i kdyby ti rusak s kalasnikovem rozstrilel bricho, tak ty budes i nadale adorovat rusko, putinka a budes zrat vsechny jejich demagogicke zvasty. je to trapne, ubohe, ale jiny uz asi nebudes

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (28.5.2023 10:05) reagovat
Pico frome (alias knikale) uz tu konspiracni teorii o Rusku nech plavat a zamysli se treba nad dalsimi faktory, jako ze Bulharsko a Rumunsko treba nemaji zdravotnictvi na stejne urovni jako zapad atd. To tve nekonecne fnukani o tom, jak je cely svet obet Ruska, je uz nadmiru trapne a ubohe i pro takovou cubu s komplexem vecne obeti jako ses ty.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (kmikalRP (28.5.2023 9:21) reagovat
to nepsal nikdo a jestli jo, tak to dezoláte dolož. já jsem si třeba už na podzim 2021 na základě grafů proočkovanosti a smrtnosti na covid uvědomil, co tu Rusko skrze své kolaboranty šířící antivax šílenství provedlo. Udělal jsem na to i tuhle grafiku [odkaz] , kterou 90 % hodnotících pochopilo, což mi trochu vrátilo víru v lidstvo. Tak své jedovaté nesmysly o antivax a hodném Rusku píčuj dál, každému je to fuk.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 8:20) reagovat
Dezolát: A je dost možné, že ta tvrzení o tom, že očkovaní do dubna 2022 zemřou, jste nepsal vy. Oni to psali různí pisatelé s různými nicky a nedivil bych se, kdyby to byli ti samí, kteří pod jinými nicky slibovali, že zemřou všichni neočkovaní – a že to dělali s jasným cílem rozeštvat zdejší uživatele a vnášet sem chaos a bordel a nenávist.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Pavel J.RP (28.5.2023 8:15) reagovat
Dezolát: Ano, ta vakcína proti covidu nebyla řádně otestovaná a nebyly řádně prověřeny její dlouhodobé účinky. Jenže snižovala pravděpodobnost nemoci, která TAKY nebyla řádně otestovaná a TAKY nebylo dost známo o jejích dlouhodobých účincích. Ale i aspoň to, co bylo známo, stačilo k tomu, že významná část lidí dala přednost řádně neotestované vakcíně před vyšší pravděpodobností řádně neotestované nemoci.

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 6:11) reagovat
kmikal: Samozřejmě že chápu, co je zastupitelská forma demokracie zač. Je to systém vlády, který umožňuje prosadit i to, co by v přímé demokracii neprošlo. Nebo si snad myslíš, že by většina lidí byla pro vstup do dalšího válečného paktu krátce poté, co jsme se z jiného válečného paktu vymanili a okupantů minulých se zbavili? Krátce po té, co komunistická loutka Havel slibovala, že už do žádného válečného paktu nikdy nevstoupíme?

Obrázek 'verte-neverte' Obrázek 'verte-neverte' (Dezolát) (28.5.2023 5:31) reagovat
Neboli jsem snad já zodpovědný za to, co píše někdo jiný? Třeba někdo, kdo se vydává za antivaxera a záměrně píše nesmysly? A to proto, aby se tyto nesmysly daly lživě podsouvat i lidem, kteří tyto názory nemají? Kteří si zkrátka jen "dovolili" relevantní kritiku něčeho úplně jiného než vaxinace samotné? Sorry jako, ale z takovýchto vaxerskou propagandou naočkovaných lidí můžu mít akorát tak legraci. Protože jim stačí, aby náš ministr vaxinace prohlásil, že antivax propaganda je ruSSká a už to papouškujou.

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...