ČasProŽeny  |  Linh ART foto  |  MyMuži  |  Pravda24  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  MotorGuru


Nalezeno 30 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátpět:
   


Odebírat

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (Dezolát) (5.6.2023 15:47) reagovat
Z těch vašich bezobsažných dětinských blábolů o brečení opravdu brečím. Smíchy. :-D :-D :-D

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (mikoRP (5.6.2023 15:00) reagovat
dezolat zase nalepkuje podle sveho bipolarniho vnimani sveta a breci, ze ho nikdo nechape?

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (Spenatovy salat) (5.6.2023 14:49) reagovat
Uz zase brecis?

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (Dezolát) (5.6.2023 14:08) reagovat
Zjednodušeně řečeno banderův vaxfašistický kripl se může sám rozhodovat o tom, které zákazy a příkazy bude respektovat a které bude porušovat. A současně bude primitivně sprostě nadávat do putlerových antivax kriplů všem, kdo se rozhodli nezúčastnit vaxinačního experimentu. Přitom ten experiment byl dobrovolný, takže takový putlerův antivax kripl neporušil vůbec nic.

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (cyklistaRP (5.6.2023 11:24) reagovat
Ochota respektovat značky koreluje s demencí úředníků. Pokud je přeznačkováno, značky jsou v nesmyslných místech nebo časech, tak klesá ochota je respektovat, všeobecně.

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (kmikalRP (5.6.2023 10:33) reagovat
Jedinej zákaz, kterej jsem respektoval byl před lety v Brdech, kdy přes občas otevřenou cyklostezku byl řetěz a cedule "pozor ostré střelby". A klidně se okoť dezoláte B-) B-) B-)

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (klumprt) (5.6.2023 10:31) reagovat
... takže místní, co tam jezdí X krát denně, pochopitelně na tu značku taky začnou srát. No a to je ta "výchova" řidičů a občanů obecně. Může se někdo divit, že se lidi u nás učí tak trochu na značky srát? Neříkám, že je to správně, ale je to asi docela pochopitelné. Nebo vy, milí moralisté, byste tam ty dva kiláky třicítkou celou tu dobu, kdy je to evidentně nesmyslný, fakt poctivě jezdili...? :)) (Na to bych se klidně přijel podívat).

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (klumprt) (5.6.2023 10:28) reagovat
... no, jak to po sobě čtu, tak jasně... asi tam "potřebuje" ten zákaz, pokud nechce řešit údržbu, atd. ... no ale každopádně je to posrané v tom, že je to silně nevýchovné. Ale jak říkám, u nás běžný. Jinde třeba opravují silnici, jo. Jebnou na úseku asi 2 km omezení rychlosti na 30 kmh. Pak už je to skoro dodělaný, novej hladkej povrch, dělníka tam nevidíš za dva týdny ani jednou, jen pak ještě někdy domalujou čáry, nebo tak něco - ale tu PŘENOSNOU značku tam nechají celou dobu, ani ji třeba neotočí...

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (klumprt) (5.6.2023 10:20) reagovat
... jinak ten "zákaz vstupu" reálně neřeší. No jenže teď tam chodí třeba i mamky s děckama... ta děcka, sotva se naučí číst, louskají první písmenka a vidí, že na ceduli "zákaz vstupu" je prostě normální srát. Serou na ni všichni, ať se rozhlížíš, jak chceš. Tak se jim to v těch hlavičkách ukládá, no... Přitom možná stačilo dát tam cedulku jen upozorňující na "soukromý pozemek", tečka. Pokud reálně majitel stejně zjevně nepředpokládá a ani nevyžaduje, že by ho najednou začali všichni obcházet obloukem...

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (klumprt) (5.6.2023 10:17) reagovat
Podobně debilní "výchova" - ze strany umisťovatelů značek - je u nás bohužel běžná. U nás třeba je cestička kolem bytovek, co pamatuju, lidi tam vždycky chodili, chodí a chodit budou, třeba jen proto, že tam kolem bydlí. Žádný ploty, branky, nic, řekli byste, že je to kus sídliště. Před pár lety tam ale majitel jednoho baráku zřejmě zjistil, že k němu patří i pozemky, a dal si tam z nějakýho důvodu cedule "soukromý pozemek, zákaz vstupu". Možná aby byl z obliga, když si tam v zimě babka zlomí nohu na sněhu.

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (klumprt) (5.6.2023 10:13) reagovat
Jak se tady pěkně rozčilujete nad zločinnou neukázněností cyklistů, to je krásný. Přitom kdo nemá hlavu v prdeli, tak mu musí být jasný, že třeba srát na "zákaz vjezdu všech vozidel" u nás prostě lidi tak nějak učí umisťovatelé značek sami. Asi že dát někam "zákaz vjezdu motorových vozidel" by bylo složitější, nebo kdo má nad tím přemýšlet. Často jde přitom třeba o lesní asfaltku, kam vede cyklostezka nebo cykloturistická značka... a nikdo dodržení zákazu VŠECH vozidel ani nepředpokládá.

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (kmikalRP (5.6.2023 8:48) reagovat
bububu putlerův antivax kriple

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (Dezolát) (5.6.2023 7:24) reagovat
from: Jasně. Ty jsi přece libtardovaný nadčlověk, který má "právo" rozhodovat se o tom, kterou legislativu dodržovat bude a kterou ne. Ale běda, když se nějaký untermensch svévolně rozhodne nedodržovat nějakou jinou legislativu, že. Nebo když si sám vyhodnotí například rizika covidu s ohledem na jeho věk a zdravotní stav a rozhodne se nezúčastnit se formálně dobrovolného vaxinačního experimentu, čímž neporuší vůbec nic. To se z toho můžeš zechcat: https://www.rouming.cz/roumingComments.php?object=532886

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (mikoRP (5.6.2023 7:21) reagovat
to jako chces rict, ze v lese se lidi nepohybujou? nekteri "cyklisti" (aka cyklobuzny) maji obrovske stesti, ze pri uskakovani jim z cesty na turistickem chodniku, nejdriv zachranuji deti. jinak bych zvedl nejblize polozeny klacek a sup s nim do predniho kola.

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (kmikalRP (5.6.2023 7:07) reagovat
voe myslím mimo zastavěné oblasti

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (Dezolát) (5.6.2023 6:59) reagovat
Veřejně se chlubit, že se na kole chovám jako nějaké hovado z Auto*matu, na to musí být člověk hodně zvrácený: https://www.metro.cz/video-zbesila-jizda-metropoli-na-kole-vytocit-ridice-je-snadne-pbz-/praha.aspx?c=A120417_142816_co-se-deje_ava

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (Newerer) (5.6.2023 1:24) reagovat
Dobrý, tak za takovouhle zprávu čekej další ban.

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (brnonymova reinkarnace 7) (5.6.2023 0:51) reagovat
Musel jsem se prizpusobit zdejsi urovni a roumenovym pozadavkum. Svejkuju. Za svoje predchozi nazory, kde jsem pouzival fakta a jel jsem racionalni argumenty jsem dostaval bany, jak na nick tak dokonce na IP adresu, neprihlasene reinkarnace byly zahadne registrovany jedna za druhou, nekolikrat v radu minut... tak jsem presaltroval na tohle svejkovani, zmenil styl argumentace, prizpusobil jsem se zdejsi urovni nizkych nadavek, urazek a tupych vykriku a ejhle, najednou banovani skoncilo. A nejsem jediny.

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (Velký Berezný ) (5.6.2023 0:34) reagovat
Ten Brnonymous, proč se z něj stal takový dement? Před pár lety byla radost ho číst a teď je jak vyměněný. Jak tupý důchodce z Kauflandu.

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (kmikalRP (5.6.2023 0:16) reagovat
J, Brdy, cyklostezka, jedeš 20 km, najednou dole u silnice cedule zákaz vjezdu, jedeš dál, po půl kilometru cedule na druhou stranu, nic se tam neděje, nikdo tam nedělá, prostě sračka. Děcka, řešit každou dementní zapomenutou ceduli, tak se nedostanu nikam. Už jsem přejížděl i dlouhé mosty, kde se mělo dělat ale prázdné, tak se poserte ;).

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (cyklo_uzna) (4.6.2023 22:56) reagovat
Platan: Tak si zkus dojet na kole třeba na Javořici. Z každé strany tam vede značená cyklotrasa, a na každé je zákaz vjezdu. Ne pár metrů, co by se dalo dojít, ale kilometry. Procházka z kolem do vrchu? WTF?

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (kmikalRP (4.6.2023 22:26) reagovat
voli ;)

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (Dejvid DjRP (4.6.2023 22:24) reagovat
To nesmíš mít kolo z Mountfieldu :-D

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (brnonymova reinkarnace 7) (4.6.2023 22:23) reagovat
Z toho si nic nedelej, az zacnes delat, treba si pak budes moct koupit motorku, nebo aspon prechodne moped. Jezdit na kole, to je pochopitelne, kdyz jsi ta cyklofilni havlisticka socka. Ale radsi se na nem moc neukazuj... vlastne ty porad jeste nosis dve rousky, ne? Tak to je v pohode.

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (kmikalRP (4.6.2023 22:16) reagovat
Elektrokolo jsem rozmrdal tak, že nešlo ani reklamovat, mám pár klasických ;).

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (PlatanRP (4.6.2023 22:15) reagovat
dalsi zkurvena cyklobuzna, ktera nerespektuje znacky protoze je neco vic, zdechni ty zkurvenej mamrde!!! :-D

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (Peter .RP (4.6.2023 22:09) reagovat
Keď si išiel na tom elektro "kole", mal si dva blesky na cyklistickej helme ako elektrikár?

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (kmikalRP (4.6.2023 21:49) reagovat
dnes jsem jel asi 100 km na kole a projel jsem tolik zákazů, jako hafo dalších lidí, samé nesmyslné zákazy, každej na ně dlabe ;).

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (mikoRP (4.6.2023 21:36) reagovat
nestihl jsem se zeptat. autor fotky byl okamzite zastrelen. ja se uz radsi na nic neptal

Obrázek 'zakaz foceni' Obrázek 'zakaz foceni' (brnonymova reinkarnace 7) (4.6.2023 21:34) reagovat
To je kodak z padesatejch let? Nebo nepodarenej nakres moskvy?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...