ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  Pravda24  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky

Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetdva:
   


Odebírat

Obrázek 'vedecky konsenzus' Obrázek 'vedecky konsenzus' (Dezolát.) (8.6.2023 11:57) reagovat
MSG: Jinými slovy nechápeš, že v dnešní době existují i velice účinné nejaderné zbraně, které nikdo nechce mít "za humny". Zkrátka tak jak je v těchto případech typické - na odlišnosti technických detailů se pokoušíš popírat principiální podobnost. A co se týče toho neporušování zákona - o tom jsem psal snad jasně, ne?

Obrázek 'vedecky konsenzus' Obrázek 'vedecky konsenzus' (MSGRP (8.6.2023 9:42) reagovat
Tvoje prirovnanie kríva na obe nohy: UA svoje jadrové hlavice poslala naspäť do RU výmenou za garanciu suverenity, podmienky splnila a aj tak hovno, takže to je skôr o tom, že ty si si na svojom pozemku spravil niečo, čo všetci susedia kvitujú, neporušuje to zákon a aj tak ťa sused za to obťažuje a dokonca k tebe domov vtrhne!

Obrázek 'vedecky konsenzus' Obrázek 'vedecky konsenzus' (Dezolát.) (8.6.2023 8:31) reagovat
Poznámka pro ukrobuzny: nezapomeňte tak jako vždycky to moje pouhé konstatování nepříjemných skutečností lživě vykládat jako schvalování protiprávního jednání. ;-)

Obrázek 'vedecky konsenzus' Obrázek 'vedecky konsenzus' (Dezolát.) (8.6.2023 8:29) reagovat
Podle mě je to spíš něco jako kdyby tvůj soused na části zahrady sousedící s tvojí zahradou začal dělal něco, co by ti mohlo vadit. Třeba tam nechal stanovat narkomany. Zkrátka jsou věci, které jsou sice legální jako třeba umístění sovětských jaderných raket na Kubu, ale přesto sousedům vadí. Takže buďto se zkusíš dohodnout, nebo si necháš s prominutím srát na hlavu, nebo zakročíš. A když selžou všechny legální možnosti, tak holt přejdeš k těm nelegálním. Je to sice smutné, ale takhle svět funguje.

Obrázek 'vedecky konsenzus' Obrázek 'vedecky konsenzus' (KrucifixRP (8.6.2023 8:13) reagovat
okulár: samozřejmě že je za to zodpovědné, máš 100% pravdu. Když bude soused po tobě chtít 30% tvého pozemku a ty řekneš ne, a on bude naléhat, přemlouvat tvoji manželku že ty prachy potřebujete, a tvoje děcka že si tam stejně nehrajou, a ty přesto řekneš ne...Tak za to můžeš ty že ti rozbije okno, otráví psa a polije zahradu savem

Obrázek 'vedecky konsenzus' Obrázek 'vedecky konsenzus' (okulár) (7.6.2023 18:11) reagovat
Po dosť dlhom čase som sem zavítal, a (ne)prekvapila ma anketa.. dopredu sa ospravedľujem za off-topic kometár, nechcem žiadnu flame-war.. V podstate aj ja som na strane Ukrajiny, nakoľko bola napadnutá, ale ľudia si musia priznať skutočnosť, že vedenie Ukrajiny je za to zodpovedné.. Ako sa hovorí, bez vetra sa ani lístok nepohne..

Obrázek 'vedecky konsenzus' Obrázek 'vedecky konsenzus' (anonykrysaRP (7.6.2023 17:44) reagovat
OP je debil, a mel by skoncit v cerne dire.

Obrázek 'vedecky konsenzus' Obrázek 'vedecky konsenzus' (NikdySeNebudumejt) (7.6.2023 17:32) reagovat
Ha ha! To jsou ti vědci blbci a budižkničemové, když použijí vymyšlené jméno, že jo? Ha ha haaaa!!!