MotorGuru  |  TechSvět  |  MyMuži  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky


Nalezeno 10 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesát:
   


Odebírat

Obrázek 'chad vs virgin worker' Obrázek 'chad vs virgin worker' (Občan YRP (22.9.2023 21:32) reagovat
Tenhle díl blmátka je nějakej divnej.

Obrázek 'chad vs virgin worker' Obrázek 'chad vs virgin worker' (Alejo) (22.9.2023 18:07) reagovat
Joker: jojo, padesatnik co to ma na haku je taky dobrej role model. Z pohledu zamestnavatele je vyber jasnej. Z pohledu zamose/icare bych chtel bejt vic jako chad :)

Obrázek 'chad vs virgin worker' Obrázek 'chad vs virgin worker' (Joker) (22.9.2023 14:54) reagovat
alejo: Tam jde spíš o to, že když je někdo sám a nemá moc společenský život, ani mu nevadí trávit víc času prací a má v jeho životě práce důležitější místo. Jinak spíš než bouchnutí sazí mi ten vývoj přijde od mladého a agilního k cca padesátníkovi, co nějaké ambice vzdal, všechno má na háku a dělá jen tak aby ho nevyhodili. Ale pořád teda kdybych měl na výběr, beru to první.

Obrázek 'chad vs virgin worker' Obrázek 'chad vs virgin worker' (pan_JarosIav_Crha_guru_lT) (22.9.2023 13:33) reagovat
miklos-abdul od kdy vývojáři dělají na píchačky kurva dopíči >-O

Obrázek 'chad vs virgin worker' Obrázek 'chad vs virgin worker' (alejo) (22.9.2023 13:09) reagovat
Za me je to o navicich, urovni asertivity / hranicich a zavazkum, ktery ma clovek mimo praci. Leta se traduje, ze nejlepsi ajtaci jsou noliferi, ktery nemaj holku. Chybejici holka je necepuje za to, ze kuli nejakymu zbytecnymu projektu stravi 10 veceru v mesici prescasama. Vetsinou neumi rict ne, takze si postupne nabali moc prace a citi se provinile, ze nestiha. Ten typek, co to ma u prdele muze bejt dost klidne clovek, kterej v urcitej moment bouchne do stalu a rekne, ze nemini vykryvat hovna.

Obrázek 'chad vs virgin worker' Obrázek 'chad vs virgin worker' (xeon) (22.9.2023 11:22) reagovat
No je to složitější, jste ve firmě placení od hodiny, ale pokud rámec své práce zvládnete za 4 hodiny namísto za 8 hodin, tak nač se dřít navíc. Problém je, že na to většina sere a nezvládne 8 hodinovou práci ani za 16 hodin... Proto je česká republika v takové ekonomické prdeli... Je tu až moc líných a neschopných zmrdečků...

Obrázek 'chad vs virgin worker' Obrázek 'chad vs virgin worker' (Joker) (22.9.2023 11:11) reagovat
Podle mě za tím většinou je, že „Virgin hard worker“ dělá práci, která ho baví a vidí v tom smysl/perspektivu. Zatímco „Chad time thief“ má bezperspektivní práci, která ho nezajímá a není nijak zvlášť ohodnocená. Tak kdybych si měl vybrat…

Obrázek 'chad vs virgin worker' Obrázek 'chad vs virgin worker' (miklos-abdulRP (22.9.2023 10:50) reagovat
Velký Berezný: Chodí brzo, aby měl na píchačkách odpracováno a mohl být dřív doma. Spí v křesle a nezamyká, protože tak brzo tam nikdo nepracuje.

Obrázek 'chad vs virgin worker' Obrázek 'chad vs virgin worker' (Velký Berezný ) (22.9.2023 10:13) reagovat
Miloš- dostává, ok. Na stole? Nebo si lehne? Jde se někam zamknout? A proč chodí tak nesmyslně brzo, u nás někteří konstruktéři chodí na devátou.

Obrázek 'chad vs virgin worker' Obrázek 'chad vs virgin worker' (miklos-abdulRP (22.9.2023 9:48) reagovat
Znám člověka, který přijde do práce v šest a pak do osmi dospává, což mu nijak nebrání být hlavním vývojářem ve firmě, která je na špičce v oboru.