MyMuži  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět


Nalezeno 13 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesát:
   


Odebírat

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (imhoRP (26.9.2023 12:58) reagovat
pokračování v mase..? B-)

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (tomasekRP (26.9.2023 11:11) reagovat
dle zákona je KSČ zločinná a zavrženíhodná strana takže každý její člen je zavrženíhodný zločinec a nemá v politice ani státním a veřejném sektoru co pohledávat. Pro ně zákony neplatí

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (Zen:RP (26.9.2023 10:44) reagovat
babi nechoď prosím k volbám, já taky nejdu a přemluv ostatní ať taky nejdou. když tam nepřijde nikdo, tak přece nemůže mít žádná vláda legitimitu, takže tam žádní opilci, zloději ani lháři nebudou!

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (no-XRP (26.9.2023 10:32) reagovat
Přemluv bábu 2.0?

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (gay_jaroslav_crha_babrak_it) (26.9.2023 10:26) reagovat
proc je stale volis Babis

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (sosacekRP (26.9.2023 10:08) reagovat
Počátek Rakušanovy volební kampaně za 42 melounů?

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (Y tho) (26.9.2023 10:01) reagovat
MAP: a jak by ta hmotná zodpovědnost měla vypadat? Už ted je mohou hnát k zaplacení nějaké kompenzace

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (tak určitě) (26.9.2023 9:51) reagovat
Markéta Adamová Pekarová: dost naivní pohled, u nás žadná vláda za celou dobu existence České Republiky nikdy neměla celkově většinový mandát. (tj, že by při součtu a započtení i "propadlých hlasů" mimoparlametních stran měli většinu). Za těchto okolností by žadná vláda takové hlasovaní vydržet nemohla. S odvolatelnosti politiků je to podobně, pochybuju že by se u naś našlo dost politiků kteří by měli nadpoloviční podporu (neplést si s průzkumem důvěry)

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (Antivags) (26.9.2023 9:26) reagovat
Reakce na nejmenovaný account níže: To zní krásně jednoduše. Kde že je ta k prasknutí plná fronta lidí, kteří chtějí konat dobro a nést za to všechno hmotnou odpovědnost a jen čekají, až je k tomu konečně pustí?

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (jaaaa) (26.9.2023 9:12) reagovat
najivita sa študuje na školách...a učebnice často pomáha upravovať neziskovka od soroša... bohužiaľ napr kolko % CZ-SK ludí vie prečo USA bombardovali Plzeň keď už bolo po vojne..... ?

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (Zen:RP (26.9.2023 8:48) reagovat
A pak se ukáže, že ve straně S jsou taky zlí lidi a lžou. A nebo ne, a konečně nastane ráj ve státě? Nechápu, že je pořád taková spousta lidí tak naivních.

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (Markéta Adamová PekarováRP (26.9.2023 8:45) reagovat
Ano, proto je potřeba zvolit stranu S a zavést švýcarský systém a hmotnou odpovědnost politiků a odvolatelnost politiků a starostů. Jedině tak dostaneme do politiky lidi, kteří budou chtít udělat něco do rého místo lhaní a kradeží. Jenomže to se lidem v neziskovkach nelíbí, protože ví, že by to byl jejich konec. Viz exekuční Cemper.

Obrázek 'proc je volis babi' Obrázek 'proc je volis babi' (Zen:RP (26.9.2023 8:39) reagovat
v jedněch volbách vyhraje strana A, později se ukáže, že jsou zlí a lžou. V následujících volbách vyhraje strana B, později se ukáže, že jsou zlí a lžou. V dalších volbách vyhraje strana C, později se ukáže, že jsou zlí a lžou. Náhle se objeví někdo, kdo říká, že to změní, založí stranu D, ta vyhraje volby, a později se ukáže, že jsou taky zlí a lžou. No a v dalších volbách zase vyhraje strana A.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...