HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  VipShow


Nalezeno 14 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (Karel (neprihlaseny)) (22.4.2024 0:42) reagovat
tenhle vtip zraje jak vino

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (takypanic2) (7.11.2023 5:00) reagovat
Co ma tahle pani co jine nemaji, proc by ji mel chtit kazdy?

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (Daniel Dezolanda) (5.11.2023 22:18) reagovat
Chra: :-D :-D :-D Pičo nevím co bereš, ale je to silný a bereš toho moc :-D :-D :-D

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (Kkkkkk) (5.11.2023 22:12) reagovat
Crha: Jakože někdo kvůli byznysu a kontaktům kupuje fotbalové kluby a přitom stačí pichat Hanychovou?

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (5.11.2023 20:30) reagovat
....realita je že, v tomto byznysu na této úrovni to je absolutně jinej level. To seš prostě člen jedné velké VIP rodiny. Seš prostě šlechta, která šuká o majetky, byznys, a informace. Proč si myslíš že soukup šel dělat spojku do izraele a nedělal ředitele divadla. Borče se prober, to že byl připuštěň k samici rodiny znamená že políbil prsten mafii, která ovládá tuhle zem. ;-)

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (5.11.2023 20:27) reagovat
žilkovic rodina ho nikdy nenechá padnout a je napojena na všechny rodiny co řídí tuhle republiku. Nejen že to děcko nenechají nikdy padnout na hubu, aby se nevykládalo o žilkovic špatně, ale právě kvůli tomu krédu nenechají padnout ani soukupa. Teď už je jejich člen. A co si budem, v rácmi rodiny se nejrychleji a nejkvalitněji předávají informace, takže Soukup může být pak skvěle informován a vždy o krok napřed. EE vy to vnímáte z pohledu své představy o dokonalé rodině z hollwoodského filmu, realita je

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (5.11.2023 20:24) reagovat
Sukalavyfukauta: další důkaz o tom že jsi malé dítě a maminka by měla víc kontrolovat co na počítači děláš a na routru zakázat rouming.cz. Jde o to, že až budeš mít prachy jako soukup a budeš tak starej, tak to naštěkáš do takové boudy velmi rád. Protože už se o tobě bude navždy vykládat jako o samci co měl Agátu. a to je jinej level než oprcat nějakou žábu z nějaké vesnice. Další věc, že to dítě bude navždy VIP spojený se soukupem majitelem telky a žilkovic rodinou. Což je mega plus v dnešním byznysu.

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (84) (5.11.2023 18:33) reagovat
Robert Novák, který se vedle dcery Dominiky vzdal i vyženěného příjmení Neff, bude na svobodu propuštěn nejpozději v březnu 2021 - možnost by byla :o)

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (:.) (5.11.2023 18:25) reagovat
Nevím, jestli bych Irenu Neffovou označil za opravdového chlapa. :-/

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (IVAN ROUBAL) (5.11.2023 17:23) reagovat
Jednou přijde čas a nenarazí si nějakého trapného, fackovacího, hadrového panáka, ale opravdového chlapa, třeba jako Irena Neffová a ony jí ty píčoviny hodně rychle přejdou B-)

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (odborník) (5.11.2023 16:52) reagovat
Jakubovi dávám rok, maximálně dva

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (Sukalavyfukauta) (5.11.2023 16:49) reagovat
hlavně nechápu tu hlavu Soukupa. Vidí ženskou, z rozvrácený rodiny, její matka měla X dětí s několika otci. V zásadě s nimi nevycházela zcela úplně dobře. Její dcera, agáta, má několik dětí, s jinými otci. V zásadě s nimi nevychází úplně dobře. Přesto ji udělám dítě, protože se mnou, panem Soukupem, to bude jiné, osudové! To jsme muži tak stupidní plemeno?

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (Chaos_a_BordelRP (5.11.2023 16:44) reagovat
Bud rad, ona sbira alimenty - takze ti tvrdi, ze bere antikoncepci, pak rekne ze je tehotna, fakt s tebou - pak rekne no to je na svatbu, ty si ji vezmes a ona se pak hned rozvede a posle pravnika na alimenty - ale tebe chtit nebude - bere jen lidi s prijmem na 3M kc / rok - ona je pak "kromna" tim ze uz tech deticek ma, staci od kazdeho jen 500.000 kc / rok, aby se necukali ;-)

Obrázek 'agakol' Obrázek 'agakol' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (5.11.2023 16:36) reagovat
rád bych byl jako jakub, ale ještě jsem agátu neměl.