ČasProŽeny  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  VipShow


Nalezeno 54 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicettři:
   


Odebírat

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 22:29) reagovat
ujo: Na den přesně samozřejmě ne ty chytrolíne. O chlup už jsem padesátku překročil. Tak a teď můžeš napsat nějaký ze tvých pověstných "dospěláckých stěrů" typu že o 60 let a budeme to mít šťastně za sebou. OK?

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 22:23) reagovat
Dezolát: tobě není 50.....zase kecáš.....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 21:59) reagovat
cive kmikal... si představ, že když mi bylo 16, tak jsem tehdejší padesátníky taky vnímal jako geronty, co jenom chodí po doktorech. Ve 25 už jsem ale věděl, že v 50 aktivní život fakt nekončí. Pokud tedy každý večer nevychlastáš dvě flašky Sklepmistra tak jako ty. To v těch 50 můžeš opravdu skončit. Tak třeba na to taky jednou přijdeš a nebude to pro tebe moc pozdě ...

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (kmikalRP (25.11.2023 21:44) reagovat
cive dezolát... si představte, vše co jste mohli jste už posrali, jste geront a brouzdáte po internetu a najdete rouming, kde se s s váma někdo baví, nemusíte otravovat doktory nebo zkoušet rozhovory s prodavačkama. Tak opatrně přidáváte, pak si vymyslíte, že na Ukrajině byla občanská válka a Moskálie je v právu při útoku. A v tu chvíli přijde kmikaliky a chytí vás za krysí ocas a vypíčuje, od té doby je Dezolát Těžko neklidný a lepší to nebude.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (PičuskáčekRP (25.11.2023 21:36) reagovat
Dezolat/pochcana krysa Tezko: jedinej komunista a zoufala existence jsi ty. A jinak jo, vsichni jsou proti tobe, protoze zamerne lze a manipulujes. Stejne, jako tvoji soudruzi z KSC.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 21:13) reagovat
Dezolát: jasné.... každý je s tebou, to ale znamená, že dezolátství se stálo mainstreamová záležitost, takže jsi popová záležitost...... taková Helena Vondráčková s kokotem

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 20:50) reagovat
Pičuskáček/kdovíkdo ještě: Všichni proti mně nejsou ani náhodou. To si jen vy prorežimní kolaboranti snažíte namlouvat, že jsou všichni stejně nenávistní jako vy. A pokud nechceš, abych pořád vytahoval komunisty, tak se přestaňte pořád chovat jako oni.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 20:49) reagovat
Dezolát: další blbost.....hele, tak ty blbosti napiš najednou, takhle to vypadá, že to z tebe léze jako z pitomia.... taková dezolátská inkluzivka....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 20:46) reagovat
ujo: To jsou historická fakta i realita dnešních dní. Stačí si přečíst ta vaše každodenní úpěnlivá přání.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (PičuskáčekRP (25.11.2023 20:42) reagovat
Dezolat/pochcana krysa Tezko: nojo jeste si pobrec vic, jak jsou vsichni proti tobe. A nevytahuj tady porad komunisty - jedinej, kdo tu ma komunistickou minulost, jsi ty. Tak radeji pomlc. Delas ze sebe zase a zase debila - jak kolovratek. Ale jsem rad, ze Blm neni jedinej, kdo tu ma posranej zivot a ty ho skvele doplnujes.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 20:36) reagovat
Dezolát: to je blbost.....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 20:34) reagovat
ujo: Historie se opakuje v tom, že si prorežimní kolaboranti přejí, aby kritici režimu v té prdeli byli. A s přáními a snahami vašich komunistických předchůdců to bylo to samé.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 20:28) reagovat
Dezolát: pokud se historie opakuje, opakovaně jsi v prdeli.....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 20:13) reagovat
Historie se zkrátka opakuje. Jenže vy ji buďto vůbec neznáte, nebo o ní záměrně lžete. Otázka je, co je horší.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 20:12) reagovat
Pičuskáček/kdovíkdo ještě: "Všichni" ti nenávistí zmítaní lháři jako ty, kteří se u svého lhaní jakože "smějí", omílají ty samé lži a stupidity jako ty. A současně jedou i neomarxistickou propagandu. Čili jste si podobní nejen mezi sebou, ale jste podobní i s vašimi prolhanými předchůdci, kteří kolaborovali s minulým režimem. Ti o nás "zkrachovalcích a zaprodancích" lhali přesně stejně jako vy lžete o nás "dezolátech a proruSSkých švábech".

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (PičuskáčekRP (25.11.2023 20:01) reagovat
Dezolat/pochcana krysa Tezko: ta tvoje potreba projektovat si svoje deliria o tom, jak jsou vsichni, kdo se ti tu smeji (95% roumingu) neomarxisti/pirati dost vypovida o tve zamlcene minulosti. Jsi proste zapsklej starej skret, kterej nevylejza z baraku a krici na deti, co si hraji venku, at nedelajo ramus. Taky mame jednoho takovyho staryho zmrda s nevyresenou minulosti v ulici. Vsichni jen cekaji, az zdechne - v tom jste si taky podobni:)

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 19:53) reagovat
Pičuskáček/kdovíkdo ještě: Ta tvoje potřeba projektovat si svoje "brečení" do jiných lidí zkrátka jasně vypovídá o přesném opaku, sprostý primitive. To samé je to oháněním se tím, že ubožáků plácajících přesně ty samé kolovrátkové ubohosti jako ty je tu víc. Což by na webu Pirátstva jeden opravdu nečekal. Ale jsem opravdu rád, že je to bavení se vzájemné. ;-)

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (PičuskáčekRP (25.11.2023 19:42) reagovat
Dezolat/pochcana krysa Tezko: ja se nepotrebuju uklidnovat, submisivni curaku. Jedinej, kdo tu brecel o virtualni vrazde v kmikalove komixu jsi ty. Neustale tady papouskujes ty same lzi a debility a pak se divis, ze z tebe maji vsichni prdel. Jsi chudak a nolifer, ktery ma dle tveho stylu vyjadrovani velkou zkusenost s fetovanim a valenim se na ulici. Ja vim, ze neni hezke, kdyz se smeju hloupym a socialne slabym lidem, ale u tebe me to bavi :)

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 18:17) reagovat
Pičuskáček: Uklidni se, hysterický sprostý primitive. To byla jen neškodná narážka na to, že vy libtardovaní elfové jste jako kloni a že papouškujete ty samé lži a debility tím samým stylem zrozenců z vyloučené lokality. Je mi úplně jedno, jestli jsou totožně postižení členové Pirátstva dva a nebo je jich třeba pět. A je mi úplně jedno, že jeden se přezdívky drží a druhý je střídá častěji než injekční stříkačky na fet. Bžunda je to tak jako tak... ;-)

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (PičuskáčekRP (25.11.2023 17:33) reagovat
Dezolat/pochcana krysa Tezko: proc bych si mel prepinat prezdivku? Ja se narozdil od tebe umim zaregistrovat a nepotrebuju stridat prezdivky, jako pochcana krysa Tezko :). Zkus to taky...sice to nezmeni nic na tom, ze jsi debil a prvotridni kreten, ale aspon nebudes muset fnukat, jak ti ostatni kradou prezdivku.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 17:12) reagovat
oprava.... vyvíjet

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 17:12) reagovat
Dezοlát: tak musím v práci vyjet nějakou činnost, abyste neříkali, že platíte daně zbytečně....doufám, že ty taky platíš daně.....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 16:34) reagovat
ujo: A pro mě je zase zajímavé sledovat tu tvojí "logiku", že když dva dělají totéž, není to totéž. Pro tebe je čas strávený na Roumingu "zajímavý", ale pro mě je "ztracený".

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 16:23) reagovat
Dezοlát: to víš, že vím, že trolliš už nějaký ten pátek, ale je zajímavé sledovat, že tě to pořád baví, hlavně s vědomím, že já to vím, ty to víš, ale vidíš v tom nějaký cool smysl ztraceného času.....ale, aspoň si s takovým hňupem zkrátím dlouhou chvíli.... trollové by měli přeci trollit ty, kteří to neví, že jsou trollení....ale to ty přeci víš, přeci nejsi žádný debil, že.....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 16:15) reagovat
Dezοlát: tak, to je tvůj nerativ, nerativ dezolátů....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 15:55) reagovat
ujo: Takže ty si "myslíš" něco, co jsem já sám psal už asi stokrát? Není tvoje elfí jméno "Blesk"? https://cs.wikipedia.org/wiki/Čeští_elfové :-D

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 15:50) reagovat
Dezοlát: myslím, že tvoje snažení vysvětluje tento web: [odkaz]

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 14:06) reagovat
ujo: Myslím si, že to tvoje snažení vysvětluje tato diskuse: https://www.rouming.cz/roumingComments.php?object=583158

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 13:58) reagovat
Dezοlát: zvláštní, že se někdo ohání slovem logika, ač by podle významu tohoto termínu, vlastně neměl existovat.....v mém světě se tomuto říká anomálie a pokud vezmu v úvahu tvůj výrok, že si rád zavádíš dildo do řiti, vše se tím pádem vysvětluje.....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 13:45) reagovat
ujo: Já bych se moc rád nechal poučit od někoho, kdo by byl schopen logicky vysvětlit, jak přesně podle něj zní otočení toho mého příspěvku proti mě. Takovým bezobsažným plácáním, jaké neustále předvádíš, ale nic vysvětlit nejde. Holt ti to přijde jako zábavná metoda kolovrátkového elfování, tak se tím pro mě za mě bav.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 13:37) reagovat
Dezοlát: tak, kdybys zase něco nevěděl a nebo neuměl a nebo nechápal, tak se to stačí doučit, nemusíš mě přesvědčovat, že v větách jsou slova, která tam nejsou.....jinak v poho

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 13:27) reagovat
Pičuskáček: Nezapomněl sis přepnout nick na něco jako wdpdfcjndalcvn? ;-)

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 13:24) reagovat
ujo: Děkuji za potvrzení.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (PičuskáčekRP (25.11.2023 13:21) reagovat
Dezolat/pochcana krysa Tezko ma uzasny talent udelat tu ze sebe kazdy den naprostyho debila a jeste se v tom vyvalet :D. Prvotridni kreten.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 13:08) reagovat
Dezolát: jen ty přívlastky by sis měl ujasnit, jinak.... šikulka.....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 13:07) reagovat
Dezolát: ale to víš, že jsi šikovný, no to víš že jó....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 13:05) reagovat
ujo: Neplač. Já opravdu nepotřebuji pomoct s pochopením toho, že to otočení zní "Jsi grázl jako Pávek nebo Cemper". A opravdu nepotřebuji pomoct s pochopením toho, co to znamená, když to napíše nechápavý Pávkův hulibrk / Cemperův soudruh.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 12:57) reagovat
Dezοlát: tak, to mi je líto, že to nechápeš, ale v tomto směru ti nemohu pomoci....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 12:53) reagovat
ujo: Pokusit se někoho "setřít" tím, že proti němu otočíš jeho vlastní slova, je samozřejmě dobrý koncept. Předpokladem úspěchu takového "stěru" ale je, že dokážeš pochopit, co z toho otočení logicky plyne.

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 12:48) reagovat
Dezοlát: ač, podle tebe jsem hloupej, aspoň vím, co jsem napsal, na rozdíl od raketového vědce, který čte v větách i to, co tam není napsané....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 12:42) reagovat
ujo: Děkuji. Velice si cením poklony od někoho, kdo "argumentačně" ustrnul na prvním stupni základní školy u říkanky "Kdo to říká ten to je, tomu se to rýmuje". A ještě cennější je to od někoho, kdo mě považuje za svého elfího soudruha. :-D

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 12:36) reagovat
Dezolát: obdivují a přijímám tvou sebekritiku... máš u mě plytkou poklonu.....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dezοlát) (25.11.2023 12:32) reagovat
Já si myslím, že v každém státě lze nalézt lidi jako Moravec, Jakeš, Pávek nebo Cemper. Kdyby měl člověk emigrovat pokaždé, když se nějací takovíto grázlové dostanou k moci, tak by byl na útěku pořád. Srát na ně (s prominutím)...

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (m3X neprihlaseny ) (25.11.2023 12:13) reagovat
Esi by me melo srat ze paní ceka na kuličku... Vase starosti bych chtěl mít :-D B-)

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 12:01) reagovat
pokud někdo dokáže několik hodin stát na místě, tak nechápu proč by mu měl vadit pozdější odchod do důchodu, když u výrobní linky bude dělat to samé a ještě si vydělává více, než naivitou, že kuličky jsou natolik vzácné, že na nich zbohatne.....

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Chaos_a_BordelRP (25.11.2023 11:54) reagovat
Pokud steda neyslsis pani, ano ta pani je chudak a dusevni mrzak - asi sleduje CT a jine sracky + vsechny nekonecne sracky a veri CT24

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Chaos_a_BordelRP (25.11.2023 11:53) reagovat
Neni chidak, ma zapadni plat a uz je obcan vyspele zapadni zeme, kde lidi cti svobodu jednotlivce a zakony

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (XXXRP (25.11.2023 11:53) reagovat
Kulicka za 20 nebo 30 korun, ktera se da koupit v TICu. A to se vyplati!

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (David Pollock) (25.11.2023 11:53) reagovat
Tak to je teda chudak...

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Chaos_a_BordelRP (25.11.2023 11:39) reagovat
Znam slovaka, ze odevzdal zpet SK obcansvi, jako ze fakt, ze se jej vzdal a jeste jim na rozloucenou rekld odplic, co si o nich a o statu SK mysli, nenvidi SK tak, ze mluvi jen Anglicky a Nemecky, a kdyz nekdo vi, ze umi CZ/SK - tak mluvi aspon Cesky - rikal ze s SK nechce mit nic spolecneho, a tvari se ze tyhle jazyky vubec neumi, neznmaym lidem rekne, ze rozumi jen D a Eng. ;-)

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Chaos_a_BordelRP (25.11.2023 11:37) reagovat
To jsme tak byl v Zeneve - CH - n ajednou autobus plny tech ceskych hrabosu, nalet na tur. stanek a tam pobrali vse co bylo zdarma - pozoroval jsme to z dalky a jen jsme se smal, pani ve stanku se taky smala - pak jsme tam prisel, zval si jen mapku - prohodil par slov, byla prekvapena, ze jsme taky z CR, pry jsme prvni, co se chova normalne, jako lidi na zapade - no spise, se vestcina normlanich cechy nepriznala, ze jsou cesi ;-)

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Chaos_a_BordelRP (25.11.2023 11:35) reagovat
Cesi ... v Praglu cekaji na hosku s masem i nekolik hodin v mrazu, de ceka v Brne na kulicku - kazdy normalni clovek se odstehuje ;-)

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (ujoRP (25.11.2023 11:26) reagovat
potomci Národa Žišky, Komenského....teda Emanuela Moravce, Milouše Jakeše......

Obrázek 'Strazkyne otvoru' Obrázek 'Strazkyne otvoru' (Dalibor JandákRP (25.11.2023 11:14) reagovat
TVL Mafra, a co na to naše lidi?........Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...