NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  MyMuži  |  ByznysDeník


Nalezeno 51 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (HyperMAXRP (5.12.2023 17:48) reagovat
Děsivé, že 3/4 lidí prostě řeknou "Valte to do mě!" a dál nad tím nepřemýšlí. A pak nasraně buzerují ostatní dle toho, co jim zrovna TV řekne.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (KaldaRP (4.12.2023 13:34) reagovat
ockovani ma vliv JEN pro rizikovy skupiny, pac kolektivni imunita nevznikne [odkaz] a pak si jeste poslechnete tohodle pana jak vysvetluje ze to je jen dalsi koronavir na ktery se clovek momentalne adaptoval [odkaz]

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 22:32) reagovat
Greywolf: To tvoje "Nie si očkovaný? Tvoja vec, nezáujem, neotravuj s tým." je přesně to, čím by se dezoláti rádi řídili. Jenže se tím řídit nemohli, protože to, zda je někdo očkovaný nebo ne, vaxfašisty zajímalo víc než dost. A nejen zajímalo. Hlavně diskriminovali ty, kdo se vaxinačního experimentu nechtěli zúčastnit. Neboli ten tvůj příklad s mostem jsi absolútne a zjavne nepochopil ty sám.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Greywolf) (29.11.2023 22:24) reagovat
Dezolát: absolútne si zjavne nepochopil. Čiže jednoduchšie: Brusel zakáže samovraždy. Ale iba "ouce" poslúchajú Brusel! Preto na protest spáchajú samovraždu. To je táto "logika", ktorou by som chcel, aby sa dezoláti riadili. Vždy proti všetkému. Tak im to diktujú "praudivé" zdroje, infovojna, zemavek, Rostas, Okamura, Fico... Je mi u prdele očkovanie proti covidu. Mám 3 dávky. Zjavne som už dávno mŕtvy, však? Môj pohľad: Nie si očkovaný? Tvoja vec, nezáujem, neotravuj s tým.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 19:36) reagovat
Greywolf: Takže zakázat lyžování a další sporty bylo málo. Ještě i bungee jumping bys zakázal. Vy vaxfašisti si nedáte pokoj...

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Kvááááák) (29.11.2023 19:07) reagovat
hezky jste si tu kníkala namazali na chleba. Ten debil ještě teď kvičí a kope nožičkama v koutě a láme tam jeden sklepmistr za druhým :-D

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Greywolf) (29.11.2023 15:05) reagovat
Ja by som zaviedol prísny zákaz skákania z mostov ako nariadenie na celoeurópskej úrovni (z Bruselu). A bol by som rád, keby sa potom dezoláti nechovali ako "ouce" a s radosťou ho porušovali. Oni predsa diktát EU odmietajú!

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 12:32) reagovat
Argumenty nedošly, protože to by nejprve musely nějaké přijít. :-D

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 12:09) reagovat
takže tradičně, došly argumenty, tak už se jen uráží :D

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (NN/A) (29.11.2023 11:57) reagovat
Dezοlát - Jsi zmrd co tady dennoděně adoruje ruský svět, tak co chceš.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (fwfefewew) (29.11.2023 11:52) reagovat
Jinými slovy je Dezolát bolševická kurva, která si myslí, jak jí v téhle zemi všechno patří :D

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 11:40) reagovat
NN/A: Jinými slovy na relevantní odpověď nemáš čas, ale na každodenní dávení sprostých primitivismů a omílání debilit o "fnukání" a "posraném životě" máš času víc než dost. :-D

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (NN/A) (29.11.2023 11:33) reagovat
doom - vždyt jsi to co jsem napsal vůbec nepochopil... to nemá po 4 letech už cenu vysvětlovat. Dezolaté -s tebou už ztrácet čas nebudu kryso

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 11:28) reagovat
NN/A: Můžeš mi ty "nemarný neocasi" vysvětlit, jaký je funkční rozdíl mezi vaxínou aplikovanou zcela dobrovolně a vaxínou aplikovanou pod nátlakem? Tys při svojí pověstné genialitě totiž asi ještě stále nedokázal pobrat fakt, že problém není ve vaxinaci samotné. Problém je v nátlaku na vaxinaci a v prolhanosti vax propagandy.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (plukovník rýmulák) (29.11.2023 11:14) reagovat
kdo v sebe injekce lije, spálí si v mozku ganglie

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 11:11) reagovat
NN/A Logickým myšlením se moc neoháněj. Logické by bylo infikované léčit od 1. dne infekce a ne je posílat do nemocnice, až nebudou moct dýchat. A věnovat péči ohroženým skupinám - kdo do nich patřil se vědělo už od léta 2020. A data na to byla, i informace, jak se kovid chová a jak k němu přistupovat. Viz třeba ta zmíněné Barringtonská deklarace. Místo toho se v médiích jela lajna, že se kovid nedá léčit a očkování je jedinou záchranou. Takže prosím neukazuj svou nevzdělanost.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (NN/A) (29.11.2023 11:03) reagovat
Doom - ano a k zbytečnému pretizeni dochazelo k tomu ze tam bylo hodne neockovanych na aktualni pocet proockovane populace. To uz ale chce ty data a logicke mysleni. Zadi se zeptat do nemocnice kdyz to nechapes. Cerpas informace z netu a pak to nedavas jako dezolat

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 10:38) reagovat
NN/A opět nepochopil, že k přetížení nemocnic došlo z důvodu absence primární péče. Vemte si paralen a zavolejte si záchranku.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (NN/A) (29.11.2023 10:35) reagovat
Kdyz uz teda posuzujete kovid podle pribehu a ne dat, tak se zeptejte nekoho kdo delal v nemocnici. Dezolate jses tak marnej ocas ze ani po 4 letech jsi to stale nepochopil a to tady o tom knucis neustale

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 10:30) reagovat
Pepee: Aha. Takže optimální řešení sice dopředu neznáme, ale jedno řešení dopředu nařídíme, jako kdyby optimální bylo. Uvědomuješ si ty "génie", že PŘESNĚ TOTO je to, na co poukazovali i ti tvoji "dezolati a zasrani konspiratori s blbou dezolatskou palici"? ;-)

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 10:17) reagovat
pepee, zobni si lexaurin, nějak to nezvládáš. Rizikové skupiny a chování viru jsme znali už v létě 2020. Akorát se tak trochu cenzurovalo. Viz třeba Barringtonská deklarace.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (PepeeRP (29.11.2023 10:08) reagovat
dezolati a zasrani konspiratori jdete do hajzlu - obe varianty, ockovat i neockovat maji sve nevyhody a optimalni reseni nezname predem. To jen v tech blbych dezolatskych palicich musi ze vseho vzniknout politika a ovladani sveta. =)

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 9:45) reagovat
doom: Tak my s manželkou jsme covid taky jednou měli. 3 dny zvýšených teplot a nazdar. Naštěstí to byl covid přitažený od manželčiny kolegyně z práce. Kdyby to byl covid chycený na sjezdovce od jiného lyžaře, tak by nás určitě zabil.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 9:42) reagovat
Á propos, vzpomínáte si, jak nám různí evangelizátoři a sněhuláci tvrdili, že mRNA vakcíny můžou rychle reagovat na změny viru? Pak se objevila Delta se cca 30 změnami na S-proteinu, ale dál se očkovalo proti wuhanské variantě. A vagcíne proti Omikronu přišly velmi pozdě.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 9:41) reagovat
Protože jak to dopadlo s tím mediálně prezentovaným "rychlým přizpůsobováním nRNA vaxín novým mutacím", asi víme taky, že. Ostatně to potvrdil i sám "velký" zdejší vaxfašista kvikal: https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=tak-asi-melo.jpg

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 9:41) reagovat
Já nechci být úplně škaredý, ale když uvážíme, kolik lidí prošlo kovidem bezpříznakově a někteří se dověděli jen proto, že byli posláni na PCR test, tak bych to s tou rizikovostí neviděl moc černě. Samozřejmě záleží na virové náloži. Třeba kamarád měl naprosto pitomý nápad a jel s bandou jedním autem na horskou chatu, samozřejmě měli v bandě jednoho nakaženého, takže si po cestě udělali perfektní promořovací párty, kamarád se z toho pak léčil 14 dní. Nicméně vyležel to doma. Tolik k nebezpečnosti pro zdravé

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 9:40) reagovat
doom: Jo - to mi připomnělo, jak vaxfašistická propaganda nazývala vakcíny na klasickém prověřeném principu (s oslabeným či inaktivovaným virem) jako "vaxíny pro antivaxery". Nakonec se ukázalo, že ty "slavné" mRNA vaxíny "fungují" proti rychle mutujícím virózám podobně dobře (čti stejně na hovno) jako klasické vakcíny . Například ty proti chřipce.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 9:29) reagovat
sajnik: Takže když napíšu názor tohoto typu: "Covid ohrožuje primárně rizikové skupiny. Pro "nerizikového" člověka představuje riziko srovnatelné s vážnější mutací chřipky. Například na úrovni té ze zimní sezóny 1995/96." Tak je to ta "konspiracna teoria pre ludi s nizkym IQ" atd.?

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 9:28) reagovat
Zlí jazykové z dezinfo scény tvrdí, že pokud by existovala funkční léčba, nikdy by nebyly schváleny pro nouzové použití mRNA vakcníne. Proto se valila tak intenzivní kampaň proti jakýmkoliv možnostem léčby a média do nás dnem i nocí hustila, že léčba neexistuje. Což stálo životy 40 tisíc lidí.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Markéta Adamová PekarováRP (29.11.2023 9:26) reagovat
Chápete že stát koupil za miliardy 70% placeba. Komu se takový obchod poštěstí?

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 9:19) reagovat
Hlavní samozřejmě bylo ukazovat ty udřené sestry a lékaře z jipek. Ano, měli toho strašně moc, o tom žádná, propagandě se to do krámu vyloženě hodilo, ale nebýt zanedbání primární péče, tak by těch kritických koviďáků byl zlomek.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 9:18) reagovat
Ale jo, jít na test asi problém není, ale už při prvních příznacích se místo paralenu mělo psát/doporučovat "něco", co zároveň brání tvorbě sraženin - Acylpyrin například. U kovidu je paracetamol k hovnu. Navíc se u rizikových ani nehlídala saturace kyslíkem a neřešilo se zachování průchodnosti dýchacích cest. Léčba je důležitá prvních pár dní od příznaků, od 6. dne je celkem pozdě. A lidi se na ty kovidové JIP dostávali až po 6. dni. Suma sumárum jde o selhání systému péče.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (sajnik) (29.11.2023 9:17) reagovat
nezabudajme ze pre ludi s nizkym IQ su konspiracne teorie casto jediny sposob v zivote ako sa na chvilu mozu citit inteligentnejsi nez realne su, na teme az tak nezalezi... neberte im tieto vlhke sny, musi to byt mizeria vediet ze si podpriemer vdaka genetike rodicov a ich mizernej vychove, ta nenavist k svetu sa da krajat ;-)

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 9:14) reagovat
Problém byla spíš následná (ne)péče. Mohly být například zřízeny speciální ordinace pro covidové pacienty apod. Byla to přece strašlivá pangalaktická pandemie, takže vyhradit na to prostory, personál a peníze by byl prvořadý úkol. Čert vem všechny ty rakoviny a spol., jejichž léčba se stejně odkládala...

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 9:12) reagovat
Jít při podezření na covid nejprve na test je podle mě v pořádku (samozřejmě za předpokladu, že má člověk jen běžné respirační obtíže a nedusí se apod.). Obvoďák by přece taky nejprve udělal test a léčba by pokračovala až když by se vrátily výsledky z laborky. Takže první cesta do odběrového místa místo k obvoďákovi do čekárny plné lidí je v podle mě v pořádku.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Markéta Adamová PekarováRP (29.11.2023 9:08) reagovat
Vaxinovat až do posledního bolševika.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 8:41) reagovat
Jo, já jsem to trochu zjednodušil. Alternativa celou dobu konzistentně tvrdila, že je nutno chránit rizikové skupiny, což znamená i očkování. Jenže primární péči v době kovidové brala spousta doktorů jako sprosté slovo. Hlavně nám nelezte do ordinace.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 8:27) reagovat
Jenže EUropští vaxfašisti s tím jejich konceptem "EUropského průkazu bezinfekčnosti" se místo na vaxinaci rizikových skupin zaměřili na plošnou buzeraci celé populace. Na zákazy sportování na čerstvém vzduchu atd. A vaxfašistický blb kvikal je schopen takovýto můj názor nazvat "šířením ruSSkého antivax šílenství". :-D

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 8:26) reagovat
Vaxíny samozřejmě měly pozitivní vliv u rizikových skupin. Na ně se měla soustředit pozornost. Například otevřít "callcentrák" a každého rizikového člověka oslovit adresně a přesvědčit ho, aby se ve vlastním zájmu nechal vaxinovat. Dohodnout s ním termín po telefonu. Nebo něco podobného. Toto by mělo vliv pozitivnější a rozhodně by se nezvedla taková vlna nevole jako ten EUropský "plošný" koncept.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (doomRP (29.11.2023 8:04) reagovat
kníkale, ty jsi debil. 40 tisíc mrtvých bylo hlavně kvůli absenci přednemocniční péče. lidi se na JIP dostávali pozdě a ve špatném stavu, protože jim doktor po telefonu sdělil "vemte si paralen a zavolejte záchranku, až se to zhorší". očkování s tím nemá nic moc společného.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezοlát) (29.11.2023 7:33) reagovat
kvikal: Podle tvých vlastních tvrzení v tom odkazu fungovaly vaxíny jenom ty 3 měsíce na podzim roku 2021. Takže podle tebe by u nás umřelo 60 tisíc lidí za 3 měsíce? Ty asi olizuješ stejně halucinogenního kocoura jako Flegr, ne?

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (sobolecRP (29.11.2023 7:14) reagovat
Proč má ten kůň šípku na krk? :-O

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (cobololko) (29.11.2023 5:53) reagovat
a pritom vsetci na obrazkoch su zaockovani ...

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Občan YRP (29.11.2023 0:52) reagovat
“Trénink” na zdravotní sestru je ale o dost složitější.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (TsantsaRP (28.11.2023 23:19) reagovat
jj ockovanie nikoho nikdy nezahranilo a cina to zmkla np bez strat a tie kominy z kramatorii, co sli overtime, ze i nemecky koncentrak by sa hambil za neefktivitu, si tu nevsimajte. Bohuzial na blbost sa este ockovat neda.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (kmikalRP (28.11.2023 21:58) reagovat
blm co si pamatuju, tak ty ses tu usvedceenj pedous, navic putleruv antivax kolaborant

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (blmblmblm+jiz+byl+2.74234161x+nevakcinovan+Roumenem) (28.11.2023 21:48) reagovat
Nefunkcni meme "ockovani", ktere nebrani nakaze, prenosu, symptomum ani smrti fakt nikoho nezachranilo, bez ohledu na to, jak moc ulhanej pedous from (alias knikal) opakuje stupidni propagandu.

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (kmikalRP (28.11.2023 21:44) reagovat
bez ockovani proti covidu by tu nebylo 40k mrtvych, ale asi 100k mrtvych. Kvicte putlerova antivax prasata, rajska hudba pro me usi. [odkaz]

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Chaos_a_BordelRP (28.11.2023 21:39) reagovat
Ani kone neockuji na nadrazi ;-))

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (tdkbRP (28.11.2023 21:37) reagovat
kto sem furt cpe tie retardovane sracky? jebni sa pod vlak...

Obrázek 'trening poslusnosti' Obrázek 'trening poslusnosti' (Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel) (28.11.2023 21:29) reagovat
Protože nechat se očkovat při cestě do shithole country is BAAAD B-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...