ByznysDeník  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  VipShow


Nalezeno 166 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátdevět:
   

Strana 1/3. 1 2 3 následující

Odebírat

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 23:39) reagovat
No vidíš, já se ptal na ideální stát která dělá politiku správně a ty tu máš Liberland :D Dokonce i česky už se tam mluví. :-D :-D :-D

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 23:34) reagovat
Podle mě by bylo lepší vrátit se k věcné diskusi na téma covidfašistické diskriminace, jenže to ty evidentně nechceš. Vzhledem k tomu, že tohle tvoje dětinsky průhledné vyhýbání se tomuto tématu už začíná být nudné, tak se s tebou s dovolením předem rozloučím. Kdyby sis to čistě náhodou rozmyslel (což samozřejmě neočekávám) a napsal něco skutečně smysluplného na dané téma, tak se k tomu samozřejmě vyjádřím. V opačném případě se měj fajn.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 23:30) reagovat
Ok... a jak se tedy lišíte od libertariánů? S tím že vám stát nevadí, ale nechcete aby vám do čehokoli kecal? =)

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 23:27) reagovat
Tak jasně, můžeme se vrátit i do Římské říše, tam by i možná co se týče svobod bylo víc na výběr... to by byla politika panečku.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 23:25) reagovat
Jinými slovy nechápeš, že podstata demokracie je známá minimálně 2000 let a ne jen 200 let...

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 23:19) reagovat
Aháááá... takže se tu bavíme o 200 let starém politickém výkladu filosofů o jejich vytoužené svobodě... To jste měli říct hned, že jste takoví geronti. :-D Tak to pak věřím že by jste se v té době měli opravdu výjimečně... plní práv a svobod. ;-)

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 20:38) reagovat
Je to něco podobného, jako když komunisti alias "lidoví demokrati" alias "internacionální socialisti" přišli se lží, že jejich levicová konkurence zvaná "nacionální socialisti" jsou ve skutečnosti pravice. Této dnes už "pravěké" komunistické lži taky spousta ovčanů věří ještě dnes...

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 20:36) reagovat
Přesně tak. Jak jsem psal dříve - skutečný liberalismus z politického spektra vymizel někdy ke konci minulého století. Takže název "liberální" v podstatě osiřel. Následně si ho přivlastnili neliberální pseudodemokrati a pro větší zmatení ovčanů začali zkracovat "liberální demokrati" na "liberálové". A Většina ovčanů jim to sežrala i s navijákem.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (blm v prestrojeni 3) (16.12.2023 20:26) reagovat
Podstatou tohoto nedorozumeni je, ze levicacke kurvy si dle sve tradice ohnuly a zcela zmenily vyznam slova "liberalni". Dnesni liberal (=progresivni marxisticka svine) nema s klasickym liberalem vubec nic spolecneho. Bez dusledneho rozlisovani klasickych liberalu od tech dnesnich se nelze na nicem domluvit, ani si navzajem porozumet.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 20:23) reagovat
Ne - neměl. "Liberální demokrat" není liberální ani trochu. Když už máš rád tu Wikipedii, tak pod heslem "liberalismus" se dočteš, že prazákladem liberalismu je osobní svoboda jednotlivce. Najdeš tam věty typu "Kde začíná osobní svoboda, končí státní moc, která může zakročit, jen když je porušena svoboda osobní." Neboli "liberální demokracie" je přesným opakem liberalismu.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 20:15) reagovat
"liberální demokrat z Roumingu." by tedy měl liberálně vnímat ostatní a nechat ostatní svobomyslně se rozhodovat o jejich svobodě se registrovat nebo ne. Tak mi to pořád prostě nesedí. To je spíš opak ne? Jinak já osobně beru registraci jako takový otisk toho, že jsem to opravdu já a vždy budu já, že nic neskrývám a názory za které se tu stavím (a nijak se za ně nestydím) mohu přiřadit k mému "jménu" pod kterým mě tu může každý poznat, (samozřejmě stále anonymně).

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 20:10) reagovat
Když řekneš: "Šíří se virus - do hospody nepůjde nikdo", tak tě nikdo z diskriminace obvinit nemůže. Ale když řekneš? "Šíří se virus - do hospody někdo může a někdo ne", tak bys to měl být schopen věrohodně obhájit. Podle mě tedy...

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 20:03) reagovat
Kdybys ale chtěl zdůvodnit například to, že Afroameričani nesmějí sedět v přední části autobusu, tak už bys narazil. No a když chceš určité skupině lidí zakázat dojít si na oběd atd., tak bys to měl být schopen taky nějak smysluplně obhájit, ne? Názor typu "Můžu omezovat koho chci a jak chci, protože jsem zrovna u moci", mi relevantní nepřijde. Tobě ano? A o tom to celé je.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 20:03) reagovat
A ano - různá omezení z různých důvodů reálně existují. Já ale debatuji o omezeních diskriminačních. Oficiálně je diskriminace zakázána různými úmluvami typu "Listina základních práv a a svobod", legislativně atd. atd. Pokud chceš omezit jen určitou skupinu lidí, tak to musíš hodnověrně zdůvodnit. Například musíš zdůvodnit právo na starobní důchod. Abys nediskriminoval mladší lidi. Což se zdůvodnit dá celkem triviálně.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 20:02) reagovat
Takže ta tvoje analogie v obou případech popisuje režim, který značky reálně rozmístil a trestá jejich nerespektování. To není žádné "ideologie vs režim". To je "respektuju reálné nařízení režimu vs riskuju reálný postih od reálného režimu".

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 20:00) reagovat
V tom případě jsem tu analogii "ideologie vs režim" a "dopravní značky" nepochopil. Ideologie je něco jako politická verze myšlenky. Nebo nápadu. Někdo třeba dostane nápad rozmístit dopravní značky. Jenže dokud je to ve stádiu myšlenky/nápadu, tak to nikoho jiného nemůže dopravně vůbec nijak omezovat. Ani teoreticky ani prakticky. Natož aby za nedodržování něčích úvah mohl být někdo reálně potrestán.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 20:00) reagovat
"přiznat, že u nás zvítězila liberální demokracie jako režim je v podstatě tvrzení, že u nás natrvalo zvítězila jedna ideologie." Nesouhlasím, předtím byla sociální demokracie, po té současné ať už to nazveme liberální může přijít cokoli jiného. Nechápu proč by se to nemělo změnit tím, že uznáme že tu máme nějaký režim. Samozřejmě to že to nazýváme demokracíí bez přívlastku je jen zjednodušování politiky... rozhodně, ale většina dnešních stran nějaké ty sklony k liberální demokracii má.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 19:43) reagovat
To byla má analogie na ideologie vs režim. Pro vaxinační analogii mě nic nenapadá... snad jen "V přirozeném stavu má každý právo na cokoliv. Ale kvůli vzácnosti věcí na světě je stálá válka všech proti všem. Jelikož vše je lepší než válka, má panovník (nebo jiná forma vlády) právo jí zabránit i prostředky, které drasticky omezují svobodu. - Leviathan Hobbes

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 19:29) reagovat
Co se týče dopravních značek, tak ty platí pro všechny. Pro vaxinované i nevaxinované. Pro štíhlé i tlusté. Pro libtardy i dezoláty. Takže raději zkus nějakou funkční analogii.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 19:29) reagovat
Například v USA bys musel neustále jakoby střídat režim liberálně demokratický a republikánský. Což se běžně nedělá. Takže přiznat, že u nás zvítězila liberální demokracie jako režim je v podstatě tvrzení, že u nás natrvalo zvítězila jedna ideologie. Jakoby se už nikdy k moci nemohla dostat strana s jinou ideologií než liberálně demokratickou. Tedy že je to v principu to samé, jako tomu bylo v éře režimu demokratického lidově.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 19:28) reagovat
"Libtard z Roumingu" znamená "liberální demokrat z Roumingu." Ten se pozná podle toho, že místo podstaty řeší s prominutím píčoviny jako registrace apod. Mimochodem co se týče debaty ideologie versus režim, tak "vtip" je v tom, že naším oficiálním režimem ve smyslu principu vlády je skutečná demokracie bez přívlastku. Jak známo, ve skutečné demokracii se u moci střídají různé strany s různými ideologiemi.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 19:09) reagovat
To je jako kdybych lamentoval nad tím, že dopravní značka (třeba zákaz vjezdu) ti nic nezakazuje... No pokud ji někdo postaví doprostřed cesty, tak ti vjezd opravdu neumožní, ale většinou je značka na kraji vozovky a projet teoreticky můžeš a k vynucení vjezdu je tu až policie a vidina pokuty (čili ta lidská složka, né ta značka).

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 19:08) reagovat
No já reagoval na to, že jsi mě nazval "libtard z Roumingu." (což mi pořád není znám význam toho spojení). Tak jsem ho spojil s liberalizem, a ty na to že: "chápu rozdíl mezi liberalismem a liberální demokracií" ... a já na to odvětil, že i liberální demokracie může omezit tvá práva... samozřejmě že jsem myslel ten tvůj liberálně demokratický režim... protože ten je aplikován v liberální demokracii. Za mě jsou ideologie a režim v běžné konverzaci naprosto zaměnitelné.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 18:43) reagovat
Nepodporuji žádnou liberální demokracii ani žádnou jinou levicovou kolektivistickou ideologii. Když už, tak bych byl pro skutečný liberalismus, protože jsem člověk svobodomyslný. Jenže skutečný liberalismus z politického spektra vymizel někdy ke konci minulého století, takže smůla. Skoro polovinu života jsem prožil v režimu demokratickém lidově, tak holt dožiju v jeho neliberální obdobě. Jak se říká: hlavně že je mír a nefouká.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 18:38) reagovat
Diskutovat takto o režimech by totiž ani nedávalo žádný smysl, protože liberální režim reálně neexistuje snad nikde na světě. Takže když jsi v 16:58 přišel s "liberální demokracie snad nemůže omezit práva jednotlivce", tak jsem logicky očekával, že to má nějakou souvislost s předchozími příspěvky. Pokud jsi z ničeho nic udělal přesmyčku z ideologie na režim, tak to z toho zkrátka patrné nebylo. Nedorozumění v případech, kdy není terminologie jednoznačná, se stávají běžně. Stačí si to vyjasnit jako dospělí.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 18:35) reagovat
Samozřejmě že jsem to dočetl. Dokonce celé. Je samozřejmě pravda, že liberální demokracie je ideologie a současně to může být použito jako ZKRATKA pro liberálně demokratický režim. Neboli je to nutné chápat v kontextu. Celé to začalo v 16:32, kdy jsi psal o významu liberalismu. Diskuse pokračovala vysvětlením si, že liberální demokracie nemá se skutečným liberalismem společného vůbec nic. Neboli diskuse byla zcela jednoznačně o těchto dvou ideologiích. O ideologii liberální versus liberálně demokratické.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 18:30) reagovat
Takže počkat... jen ze zvědavosti se zeptám ke kterému politickému vyznání/ideologii/režimu se hlásíš? Pochopil jsem to tak, že já jsem teda ten "liberální demokrat" v uvozovkách (i když se k ní nijak zvlášť nehlásím) a ty podporuješ tu pravou liberální demokracii bez uvozovek. Což se dá pochopit, že se ti zdejší politický stav nezamlouvá, ale který stát teda to dělá správně?

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 18:15) reagovat
"Celý svět se obrátil na válčící režimy. Ne na diktátorské režimy." Světe div se, ty válčící režimy byly ty diktátorské :-D :-D :-D Nebo myšleno aspoň ten kdo tu válku začal :-D :-D :-D Jáj

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 18:12) reagovat
Dočetl jsi aspoň ten dostavec že? :-D Když máš liberálně demokratický režim... jsi v liberální demokracii. Když si třeba ve fašistickém režimu a nazýváš se liberálně demokratickým režimem, neznamená to že máš liberální demokracii, ale že seš fašoun. Politická ideologie samozřejmě může být spektrum prolínající se s více režimy, proto pak existují přívlastky a složitější definice, samozřejmě... Ale to už je debata pro politology a to vidím že tady bude těžkej oříšek.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 18:07) reagovat
Na Wikipedii je holt vidět, že jí editují "liberální demokrati". Protože se tam současně dočteš například i "Liberální demokracie není vázána na konkrétní státní zřízení." Nebo dokonce i takový bizár jako "vládne na principech liberalismu". Neboli to je podobně rozumné jako "argumentovat" o lidové demokracii tím, co sis přečetl v Rudém právu. ;-)

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 18:02) reagovat
Celý svět se obrátil na válčící režimy. Ne na diktátorské režimy. Takže mícháš hrušky s jablky. Celý svět se sice proti covidu obrátil, ale kroky stejné nebyly. Neopodstatněné se mi dají ty kroky, které byly zdůvodňované lhaním. Protože to byly nefunkční kroky. V tom, že většině lidí lhaní nevadí, je pravý půvab demokracie.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 18:00) reagovat
[odkaz] Cituji první slova z wiky... Liberální demokracie je politický režim" :-D Před pár dny jsi mě přesvědčoval že mohou existovat dva různé způsoby a teď platí jen jeden... tak jak to je... je to ideologie nebo režim? Nacizmus byl taky režim, nebo ideologie? :-D :-D :-D Jáj.. to je zmatek :-D :-D :-D

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 17:52) reagovat
Zjednodušeně pro tebe. Celý svět není liberálně demokratický, ale když se na něčem shodne, statisticky můžeme brát jeho rozhodnutí jako opodstatněná liberálně demokratická rozhodnutí. Stejně tak jako se celý svět obrátil na diktátorské režimy (nazi-faši to je jedno). Tak se i celý svět obrátil proti Covidu a podnikl určité kroky... Tobě se můžou zdát kroky neopodstatněná, ale jseš v menšině. Demokraticky si zvol jiného zástupce který takové kroky neučiní, když ti to vadí, přeji hodně štěstí.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 17:41) reagovat
Já neslovíčkařím. Když tě dráždilo jedno konkrétní slovo, tak jsem tě vyzval, ať ho nahradíš nějakým synonymem. Liberální demokracie a liberálně demokratický režim ale nejsou synonyma. To první je ideologie a to druhé je režim. Takže ano - máš v tom zmatek.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 17:37) reagovat
Fašismus je zjednodušeně řečeno totalitní nadvláda státu nad vlastními obyvateli. Konkrétně se sice spojuje s režimem v Itálii, ale klidně by se dal nazvat fašismem například i komunistický režim u nás. Takže si asi jenom pleteš fašismus a nacismus. Národní socialismus a liberální demokracie toho mají samozřejmě společného dost. Obě to jsou socialistické ideologie, které obyvatele dělí na "žádoucí" a "nežádoucí". Jen je dělí podle jiného klíče. A například lidoví demokrati taky měli jiný klíč tohoto dělení.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 17:36) reagovat
O tom, jakým způsobem zde lze diskutovat, rozhoduje provozovatel webu. Ne ty. Takže ty tvoje kecy o nějaké "ochotě" jsou jen dětinské bláboly. Celý svět nikoho nikam samozřejmě posílat nechtěl, protože celý svět není jednou velkou demokracií se společnou vládou. Takže to, co tak horlivě kritizuješ a vyvracíš, jsou tvoje vlastní výmysly.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 17:35) reagovat
ty píčo a pak že neslovíčkaříš :-D :-D :-D já řeknu že liberální demokracie může omezit práva jednotlivce a ty: "nene liberální demokracie nemůže omezit práva jednotlivce, ale liberálně demokratický režim ano"... TAK JASNĚ ŽE HO OMEZÍ LIBERÁLNĚ DOMEKRATICKY ZVOLENÍ ZÁSTUPCI (REŽIM) A NÉ SAMOTNÁ LIBERÁLNÍ DEMOKRACIE (COŽ JE JEN KONCEPT/IDEOLOGIE EXISTUJÍCÍ NA TEORETICKÉ ÚROVNI). Dámy a pánové, hloupostí už jsi řekl spoustu, ale tohle tomu nasadilo korunu. :-D :-D :-D A já v tom mám zmatek :-D :-D

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 17:20) reagovat
Takže celý svět chtěl posílat židy do koncentráku? Nebo jenom určitá menšinová část populace s určitou ideologií, kterou nazýváme fašistickou, protože s liberální demokracií nemá nic společného.... proto se nazývají fašisti... a klidně můžeš nazvat covid fašizmem... super... ale jseš to ty, kdo je v menšině, stejně jako ti fašisti s jejich ideologií. Takže kdo je tu fašoun a kdo liberální demokrat? xD

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 17:14) reagovat
Nebudeš anonym, budeš uživatel (Dezolát) Registrovaný na tomto serveru... uživatel který si stojí za svými názory pod nickem který si zvolil. Tady nejde o nějakou skutečnou identitu, ta je mi ukradená... Ale když někdo není ochoten podstoupit aspoň něco tak základního jako je registrace... proč bych měl brát jeho názory vážně, natož "věcně diskutovat"?!?

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 17:10) reagovat
A většina samozřejmě může souhlasit s čímkoli. Třeba s posíláním Židů do plynu. To je taky notorický známý fakt. Už filozof John Stuart Mill tvrdil, že demokracie může mít i podobu "tyranie většiny". Takže je to jen otázka toho, zda považovat "demokraticky" odhlasované svinstvo za menší svinstvo než to samé svinstvo prosazené jiným způsobem.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 17:10) reagovat
Liberální demokracie práva jednotlivce samozřejmě omezit nemůže, protože to je ideologie. Však jsem ani netvrdil, že může. Práva může omezit liberálně demokratický režim. Takže zmatek v tom máš leda tak ty.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 16:58) reagovat
A liberální demokracie snad nemůže omezit práva jednotlivce? Máš v tom zmatek... To že se ti zdá "segregace" neopodstatněné je tvůj problém, ale v liberální demokracii je názor většiny pořád důležitejší, takže smolík.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 16:58) reagovat
To jako že když se zaregistruju, tak nebudu anonym? Ty tvoje výmluvy jsou na úrovni žáčka 1. stupně základní školy...

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 16:47) reagovat
Jaké věcné diskuzi? Jsme na roumingu a já se tu bavím s nějakým anonymem co ani není ochoten věnovat 15 sekund na registraci. =)

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 16:41) reagovat
Vidím, že naděje byla planá. Na žádném slově nevisím. Klidně to nazvi tak, jak ti to vyhovuje. Jde o podstatu. Význam liberalismu samozřejmě chápu. Hlavně ale chápu rozdíl mezi liberalismem a liberální demokracií. A na nějaké tvoje dětinské pokusy klást si podmínky, za jakých budeš "ochoten" přejít od chrlení takovýchto debilit k věcné diskusi, se můžu víš co. ;-)

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 16:32) reagovat
Visíš na slově segragace... ale to že nechápeš význam liberalizmu ignorueš :D Ale já jsem ten špatný xDDD Nejdřív sprav svoji hlavu... a pak se můžeme bavit. To je jak na kolovrátku.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 16:22) reagovat
Konečně ses alespoň dotkl podstaty problému, kterou je zmíněná "opodstatněnost segregace". Takže je tu alespoň kapka naděje, že se přestaneš ukájet tím tvým nekonečným bezobsažným blábolením a dostaneme se k věcné diskusi.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 16:11) reagovat
Zase... když někdo visí na každém slově kdejakého politika... tak jasně, celý svět je pro něj prolhaný, ale když dojde na zpochybňování argumentů jako dvojité počítání smrti... eh to už tak nehoří. Jinak nechápu spojení "libtarda z roumingu"... ty tu přednášíš o nějaké diskriminaci, svobodě, rovnosti, lidských právech. Já o tom, že segregace je v určitých případech opodstatněná v rámci většinové ideologie... ale libtard jsem já... ouč. Tady to někdo má trochu víc pomotané.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (16.12.2023 15:08) reagovat
Jinými slovy to, že představitelé režimu lžou jako Rudé právo, je v pořádku. A kdo si "dovolí" na to úplně normálně poukázat, tak "kvičí". Aneb naprosto typická "argumentace" libtarda z Roumingu.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (16.12.2023 9:54) reagovat
Tak samozřejmě že se lišili... co na tom zase nechápeš ty? Co chceš, aby jsme si byli všichni rovni? :D to už tu jednou bylo. Některé zákazy taky nechápu, jednou mě zastavili i policajti že nemám roušky při chůzi na ulici. (na okraji malého města kde 300m okolo nikdo nebyl). Budu o tom kvičet na internetu jak je svět nespravedlivý? xD Znám neočkované co si cestovali za covdu víc než kdy jindy, budu o tom psát na internetu jak jsou moje práva zneužívána. Jáj ta ublíženost dnešních lidí nad každou maličkostí.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (15.12.2023 1:53) reagovat
Co se týče odkazu na irozhlasu, tak "pochopeno" zatím bylo, že "nakažený" zemřelý, který byl například v terminálním stádiu rakoviny, není ve statistice zemřelých současně v kolonce covid-19 a současně v kolonce zhoubné novotvary. Já ale píšu o tom, podle jakého klíče se rozhoduje o tom, do které z těch dvou kolonek bude zemřelý zařazen. Jsi schopen pochopit, že toto je něco úplně jiného než to, co bylo "pochopeno"? A té tvojí "složce s odkazama" se říká Google. Říká ti to něco?

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (15.12.2023 1:49) reagovat
Takže ty nevíš, že restrikce se lišily podle toho, jestli jsi měl platnou Tečku nebo ne? To takhle lžeš, nebo jsi tak mimo? Já pravda do hospody chodím často, protože ve firmě nemáme závodní jídelnu a často jsem pracovně "v terénu". Jíst oběd z plastové krabičky třeba v autě není žádná sláva. A vrcholem debility byly například zákazy sportování na čerstvém vzduchu. Zavřené lyžařské areály apod. Kroky proti šíření pandemie samozřejmě chápu, ale ty kroky by podle mě neměly být diskriminační. To je celé.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (14.12.2023 23:28) reagovat
Zase, článek na irozhlasu sice pěknej, ale zase se to točí kolem toho, o čem jsme se tu už bavili... a začínám mít pocit, že to co bylo pochopeno jaksi pochopeno nebylo... nebo máš složku s odkazama kterou mermomocí potřebuješ naposílat :-D :-D :-D (pravda četl jsem prvních pár odstavců)

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (14.12.2023 23:18) reagovat
Já ti nevím, tečkovaný jsem byl a tvrdnul jsem taky doma, cestovat jsem nemohl, roušku jsem nosil poctivě, a zažíval v podstatě to samé v práci i na veřejnosti. Pravda do hospody moc nechodím, tak mi uchází asi hlavní důvod proč jsou z toho někteří tak nakrknutí xD jinak se mi zdá, že očkování mnozí až moc zveličují. Nějaké výhody to možná mělo, ale kvůli tomu jsem to nedělal a na druhou stranu chápu že státy chcou do jisté míry podniknout nějaké kroky proti šíření uprostřed globální pandemie, ale co já vím

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (14.12.2023 23:11) reagovat
Když takové články najdeš i na webu Protičeského rozhlasu, tak na tom asi něco bude, ne? https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/covid-priciny-umrti-uzis-smrt-demografie_2101040600_jab

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (14.12.2023 23:11) reagovat
Co se týče toho zubu, tak osobně si nedovedu představit, jak se v těle odliší ta samá látka, která se do těla dostala dvěma různými způsoby. Nikde jsem nenarazil na zmínku, že by se to zjišťovalo při pitvách apod. Spíš to vypadá, že to je tak, že stačí, aby měl zemřelý před smrtí pozitivní test a ve většině případů se ocitne ve statistikách jako oběť covidu. Takže jsou dohromady namíchány skutečné oběti covidu, lidé v terminálním stádiu jiných chorob kterým covid maximálně přitížil a taky vyložené nesmysly.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (14.12.2023 23:03) reagovat
Jenže jak jsem psal - opatření byla páchána tak, jako kdyby nákazu mohli šířit jenom nevaxinvaní. Čili je úplně jedno, co kdo říkal nebo sliboval. Rozhodují činy. A pokud jsou činy v přímém rozporu s realitou v podobě oficiálních statistických dat, tak to podle mě okecat zkrátka nelze.

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (Dezοlát) (14.12.2023 23:02) reagovat
On to samozřejmě říkal ministr zdravotnictví na základě odborných názorů jakési vaxinologické společnosti: https://www.stream.cz/embed/index?id=RXBpc29kZTo2NDE0NDU3Nw

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (14.12.2023 22:59) reagovat
Jinak vtip samozřejmě k popukání... ale vážně si myslíš že by nešlo zjistit který zub motorové pily to byl? Jen taková bokovka k zamyšlení. Vážně by neexistovala metoda jak to zjistit? :-P

Obrázek 'tak-asi-melo-' Obrázek 'tak-asi-melo-' (DirectRP (14.12.2023 22:54) reagovat
Jo to znám... já řeknu, že nikdo neříkal že covid můžou šířit jen nevaxinovaní... a ty začneš posílat tvrzení všech lidí co říkali to a ten zas tohle... to už tu taky bylo 10x. Hele, já se neřídil tím co říká nějaký ministr... já se řídil prací odborníků, kterým věřím (kteří mimochodem neslibovali 100% efektivitu ani náhodou, to bylo jasné z prvních studií).Nicméně efektivita prokázána byla, smrtelnost ne.

Strana 1/3. 1 2 3 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...