TechSvět  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny


Nalezeno 63 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátpět:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Jan ZachrtaRP (15.2.2024 19:24) reagovat
Merline, jsi ubohý ruský kolaborant, takže tvé slabomyslné myšlenkové konstrukty jsou na úrovni tvých vzorů, primitivních poloasijských Rusáků. Pro ty jsou všichni odpůrci nacisti. Ano Merline, všichni jsou nacisti a jen ty jsi letadlo. >-O Samozřejmě letadlo nejsi, jsi jen ubohý proruský odpad. B-)

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (15.2.2024 14:40) reagovat
Tvl,. dementní kozatý nácek Merlin se diví, že ty jeho ulhanou ruskou propagandu nechápeme.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (kozička) (15.2.2024 13:36) reagovat
@Jan Zachrta: Slovem nácek označuji výhradně nácky a jejich podporovatele. Tedy nikoliv bezdůvodně. Vím, že tento myšlenkový konstrukt je pro tebe už příliš obtížný, tak se ho ani nepokoušej pochopit a akceptuj to jako fakt.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Jan ZachrtaRP (14.2.2024 12:58) reagovat
Merline je signifikantní, že své odpůrce bezdůvodně označuješ slovem nácek. To je přesně styl tvých ruských poloasijských vzorů. Je vidět, že jsi opravdu jen ubohý ruský kolaborant. B-)

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Dezоlát) (14.2.2024 11:29) reagovat
A jsme tu všichni huliči nemytých ruských čůráků. Já, blm, Merlin, kozička. Jak je téma Rusko, slítneme se sem na jeho obranu jak mouchy na hovno... A to přirovnání sedí, Rusko je pořádný hovno a my jsme pořádně obtížný hmyz. :-D :-D :-D

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (14.2.2024 10:33) reagovat
Tvl,. proč číst Mein Kampf v azbuce? Vždyť tady prokazatelně rusky neumí ani ruští kolaboranti.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (blm v prestrojeni 3) (14.2.2024 10:07) reagovat
Precti si ustavu RF, kdyz ti to neni jasne. Treba ti docvakne, proc vsechny ty kecy o tom, jak se Rusove maji sebrat a to uzemi opustit, jsou jen dementni zvatlani a ne neco, co Rusove mohou realne udelat.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (tak určitě) (14.2.2024 10:00) reagovat
blm v prestrojeni 3: a uzemí ruska je tam kde řekne rusko že je jejich uzemí, co? To už jsme tady parkrát měli, o důvod víc se takovým tendencím postavit

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (14.2.2024 9:59) reagovat
Hele, zase jsi mimo. Rusáci jsou na území Mongolska: [odkaz]

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (blm v prestrojeni 3) (14.2.2024 9:40) reagovat
Rusove nedostavaji na budku. Naopak davaji ukronackum tezce pres picu, treba vcera se jim velice darilo. Ja se vubec nerozciluju, to je tva projekce, protoze jsi s nervama v hajzlu. Rusove jsou na svem uzemi, jakmile vypraskaji ukronackovske okupanty a ti zaplati reparace, bude po valce.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (14.2.2024 9:37) reagovat
Hele, možná to rusáci Ukrajincům neřekli, čím vozí ty rakety a Ukrajinci se spletli. No, co naděláš.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (14.2.2024 9:34) reagovat
Hele, ale tebe to fakt sere, že rusáci dostávají na budku. A rozčiluješ se tak, až jsi směšný. Ale má to jednoduché řešení. Jakmile rusáci vypadnou z okupovaných území a zaplatí reparace, válka skončí.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (blm v prestrojeni 3) (14.2.2024 9:29) reagovat
A to, ze ty strely prepravuji na lodich po Cernem mori, je jen ukronackovske cope a ukropropaganda. Nedava absolutne zadny smysl ty strely vozit po mori. Je to pomale a riskantni. Ty strely frci po vlacich, ne na lodich.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (blm v prestrojeni 3) (14.2.2024 9:27) reagovat
Dovol mi, abych ti pripomenul, co jsi sam napsal jen pred par minutama: "[...] a především válečné lodě a ponorky vypouštějí střely s plochou drahou letu". Kdyby se ukronackove zamerili na lode, co vypousteji nebo aspon jsou schopny vypoustet strely s plochou drahou letu, tak bych to pochopil. Ti dementi ale plytvaji casem, energii a materialem na niceni lodi, ktere nejsou ani schopny ty strely vypoustet. Tim padem zniceni takovych lodi nema na prubeh valky absolutne zadny vliv a je to jen ukronackovske PR.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (14.2.2024 9:22) reagovat
Jo, ty truhlíku, a když Ukrajinci trefí rusákům vojenskou přepravní loď, tak rusáci budou mít čím střílet nebo nebudou?

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (blm v prestrojeni 3) (14.2.2024 9:12) reagovat
cyklisto, ty dementni kokote, psal jsi o vypousteni a kdejaka prepravni lod zadne nevypousti, protoze pro to neni technicky vybavena. Ses schopnej poprit sam sebe behem 30 minut.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (14.2.2024 9:10) reagovat
Milá ruská ulhaná filcko, tohle není v přístavu a je to přepravní loď, co vozí na Krym ty rakety a střely s plochou drahou letu: [odkaz]

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (blmblmblm+jiz+byl+2.74234161x+nevakcinovan+Roumenem) (14.2.2024 8:46) reagovat
mily dementni cyklisto, zase jsi vyblil ukropropagandu, ktera nema s realitou nic spolecneho. Ty lode, co Ukrajina v posledni dobe nici, nejsou ani schopne nest kalibry, takze lze s velkou jistotou rici, ze zadne nevypousti. Ani nerozmistuji miny, protoze jsou zaparkovane v pristavech. Proste jsi se jen prezral ukropropagandy a navic v posledni vete potvrzujes, ze nejde o nic jineho nez o PR. Reknu ti jedno tajemstvi: PR a virtualni vitezstvi na X (drive Twitter) jeste nikomu valku nevyhraly.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (14.2.2024 8:40) reagovat
Milý ulhaný blme, opět lžeš, ruské lodě zasahují. Rozmisťují miny v Černém moři, terorizují nákladní lodě s obilím a především válečné lodě a ponorky vypouštějí střely s plochou drahou letu, kterí ničí ukrajinská města, ty kokote. A Ukrajincům se opět podařilo skvěle rusáky vytrolit. Tu loď potopili v výroční den úmrtí toho ruského admirála, nebo po kom ji pojmenovali.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (blmblmblm+jiz+byl+2.74234161x+nevakcinovan+Roumenem) (14.2.2024 8:32) reagovat
No jo, to by se Ukrajine stat nemohlo, ze jeji mobilizovani vojaci umiraji. A s tema lodema je to prdel. Do valky na Ukrajine nijak nezasahuji, takze jejich zniceni nema na prubeh valky zadny vliv. Ukrajina akorat plytva prostredky na PR kampan, misto aby delala neco, co ji ve valce pomuze. To je tak, kdyz zemi ridi produkcni stab komedie, co vic hledi na PR nez na to, co je skutecne dulezite.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (14.2.2024 8:25) reagovat
Rusko má další ponorku: [odkaz]

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (14.2.2024 8:24) reagovat
Milé ulhané ruské filcky, kupte si bílé auto radši dopředu, pak už nebudou: [odkaz]

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (blmblmblm+jiz+byl+2.74234161x+nevakcinovan+Roumenem) (14.2.2024 8:20) reagovat
A ja si jsem jisty, ze nebyt agresivni expanze NATO nebo zapadem vyvolaneho statniho prevratu na Ukrajine, valka by dnes nebyla. Taky by nebyla, kdyby Ukrajina dostala Minskym dohodam a nebrala je jen jako pauzu pro vyzbrojeni pred pokracovanim obcanske valky proti Donbasu. Proste si ukronackove na tyhle vidle nabehli sami a ukrobuzny jen odmitaji uznat jeji dil odpovednosti.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (14.2.2024 8:03) reagovat
Milý dementní Merline, jsem si naprosto jistý, že kdyby zůstali rusáci doma, tak by se jim nic nestalo. Přepadli jste Ukrajinu a divíte se, že se brání.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (MerlinRP (14.2.2024 7:11) reagovat
@Jan Zachrta: Jasně nácku, pošli mi to sem v azbuce, ať je sranda. A nezapomeň se zmínit o všech válečných zločinech, které páchají příslušníci ukrajinské armády, o kterých se zmiňuje zpráva OSN. Především ta část o vraždění žen a dětí při bombardování civilistů bude zajímavá. O tom, že rabují prázdné domy se zmiňovat nemusíš, to je samozřejmé.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Jan ZachrtaRP (14.2.2024 6:52) reagovat
Merline, i kdyby to byla pravda ty ruskej kolaborante, žádnému ruskému okupantovi by se nic nestalo, kdyby nepřijel krást, znásilňovat a vraždit na Ukrajinu. Vraždit i ženy a děti, ty lidský odpade vystupující pod nickem Merlin. Doufám, že to je dost jasně napsané i pro tvůj mozeček vymletý moskevskou propagandou. Nebo to chceš rusky, v jazyce tvých poloasijských vzorů? B-)

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (MerlinRP (13.2.2024 21:06) reagovat
@cyklista: Říkal jsem ti už mockrát, že bys neměl svoje info získávat od kdejakého magora na Twitteru. Ale nedáš si říct. A tak žiješ v bludu. Tvoje věc. A k tomu lehkému zranění ... ano, ten voják má štěstí. Ukrajinci už zajatce stříleli do nohou, vypíchli jim oči, uřízli hlavu, stříleli do zátylku ... proti tomu je zmlácení do bezvědomí, péřeražení nosu a násilné potetování opravdu jen maličkost.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (13.2.2024 15:15) reagovat
Milé ruské filcky, fungují oba odkazy. A buďte rádi, že ten ruský fašista má jen lehké zranění. taky mohl dopadnout o dost hůř: [odkaz]

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (tak určitě) (13.2.2024 14:40) reagovat
kozička: ja ti tady klidně nahraju video nebo gif kde na ten odkaz kliknu a funguje. Ale stejně by jsi napal že je to fake nebo nějaký podobny sranec aby jsi nemusel uznat že jsi zase mimo

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (kozička) (13.2.2024 14:31) reagovat
@Franz Josef Strauß: Když se podíváš na toho blogera, co dával odkaz cyklista, tak tam ten post nenajdeš. https://twitter.com/front_ukrainian Tedy cyklista nejspíše posral odkaz a vy, co jste tvrdili, že vám funguje, prostš jen nehorázně lžete.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Franz Josef Strauß) (13.2.2024 14:18) reagovat
Dezoláte, už se prosím neztrapňuj. Fakt už víme že jsi neschopný proruský blbec.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Dezοlát) (13.2.2024 14:03) reagovat
No jinde - je to taky na Twitteru. Takže Putin některým Čechům blokuje jen některé stránky na Twitteru a jiné stránky s tím samým obsahem na tom samém Twitteru neblokuje? To je tedy žabař. Asi vymontoval málo čipů z ukradených ukrajinských praček...

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (tak určitě) (13.2.2024 13:55) reagovat
Však cyklobuzna píše že to je jiný odkaz ty génie

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Dezοlát) (13.2.2024 13:28) reagovat
Možná je to proto, že nejde o stejné odkazy, že: https://twitter.com/front_ukrainian/status/1757138929302532246 ... https://twitter.com/Aninnnk/status/1757353981909581848

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Dezοlát) (13.2.2024 13:26) reagovat
Na co se nedokážou podívat nějací "příznivci severní Asie", netuším, ale ten odkaz s fotkou pomláceného chlapa se mi normálně otevře.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (kozička) (13.2.2024 13:08) reagovat
@cyklista: Koukám, že jim ten maník při braní do zajetí nějak upadl. Fakt nešťastně, zlomil si i nos, chudák. A kdo ví, možná se při tom nezaviněném pádu stihl i vkusně potetovat.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (13.2.2024 12:46) reagovat
Pokud se příznivci severní Asie nedokážou podívat na Putinova fašistu, je mi jich líto. Tady je to jinde: [odkaz]

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Dezοlát) (13.2.2024 12:44) reagovat
Franzi, podej si ruku se psim chupem a dalšími zdejšími hysterickými sprostými primitivy. Budete tvořit hezkou buňku Pirátstva.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Franz Josef Strauß) (13.2.2024 12:20) reagovat
Dezoláte podej si ruku s kozičkou, budete tvořit hezké duo ruských dementů. :-D

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Dezοlát) (13.2.2024 11:35) reagovat
U parodického fake účtu https://twitter.com/schwarzenbergk se mi info stránka o zrušeném účtu taky zobrazí. Nemůže to být tím, že nemám na žádné "sociální" síti žádný účet a na některé stránky to pustí jenom přihlášené uživatele? Nebo že by byla ta detekce "proruSSkých švábů" opravdu už tak promakaná?

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Dezοlát) (13.2.2024 11:34) reagovat
Pokud jde o ten odkaz na Twitter/X, tak mně to hlásí "Tato stránka bohužel neexistuje." A to jak s mojí reálnou českou IP adresou, tak přes proxy s britskou nebo bruselskou IP adresou. Přitom například účet zesnulého kníže pána Trautenberka se mi normálně zobrazí: https://twitter.com/schwarzenberg_k

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Lolek) (13.2.2024 11:20) reagovat
Že by se konečně dal omezit vstup pro idioty na nějaké stránky? To by byla úplná renesance internetu...

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Jan ZachrtaRP (13.2.2024 10:56) reagovat
Kozička: že jsi ruský jelito, to ví tady každý, tak proč to ještě rozmazáváš?

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (kozička) (13.2.2024 10:23) reagovat
@Franz Josef Strauß: Teď jsi na to kápnul, génie. Putin mi nechal celý twitter přístupný, včetně toho Ukrainian front magora, ale zablokoval mi tenhle jediný post od cyklisty, protože věděl, že to bude neskutečný blábol, kterýmn nemá cenu se zabývat. No není ten Putin boží?

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Loleček) (13.2.2024 10:03) reagovat
kozička: mě to taky funguje, asi jsi jediný komu ne

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Franz Josef Strauß) (13.2.2024 10:01) reagovat
Kozičko, že jsi primitivní tupej Rusák, kterému jeho páníček Putin zablokoval Twitter není žádné překvapení. Ani není překvapením, že se svou tupostí a neschopností ještě chlubíš.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (kozička) (13.2.2024 9:35) reagovat
Cyklista: Firefox, Chrome a dokonce i Edge ... nikde to nefunguje. To silně podporuje moji domněnku, že žiješ v nějakém paralelním vesmíru.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (13.2.2024 9:29) reagovat
Milé ruské filcky, normálně to funguje. Možná máte něco od Rosskomnadzoru, co vás tam nepustí.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (kozička) (13.2.2024 9:24) reagovat
Kdyby to bylo špatným spojením, vyhodilo by to, že stránka nejde načíst, ajťáku. A ne, stále nefunguje.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Tak nevím ale..) (13.2.2024 9:22) reagovat
kozička: mě ten odkaz funguje, asi v petrohradě nemáte tak dobré připojení

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (kozička) (13.2.2024 9:16) reagovat
A milý dementní cyklisto, kde přesně jsem psal, že Ukrajina vyhlásila, že musí zničit ruský fašismus a napadla Rusko? Pokud snad nějakou náhodou nikde, tak proč přesně se svou otázkou snažíš vzbudit dojem, že jsem něco takového udělal?

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (kozička) (13.2.2024 9:14) reagovat
@cyklista: Ano, přesně, tady další ... a stránka neexistuje.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (13.2.2024 7:32) reagovat
Milý dementní Merline. Kdy přesně Ukrajina vyhlásila, že musí zničit ruský fašismus a napadla Rusko? A že těch fašistů v Rusku není málo, tady další: [odkaz]

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (MerlinRP (13.2.2024 7:12) reagovat
@Pítr: Tak to je dobře, že to nečekala. Aspoň nebude zklamaná, když k tomu nedojde.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Pítr) (13.2.2024 7:01) reagovat
Hahaha - Ukraina nečekala že rusové budou tak dementní že budou ve vlnách nabíhat před jejich hlavně kvůli putlerově předvolební kampani

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (MerlinRP (12.2.2024 23:37) reagovat
@cyklista: Tak to je klika, že se Ukrajinci dle svých slov a plánů už rok válí na plážích Seveastopolu. Ne, vlastně ne, zatím se válí jen na polích Záporožské oblasti ...

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (12.2.2024 21:38) reagovat
Milý dementní egale, z obsazení Ukrajiny se to rusákům nějak podělalo na dvouleté dobývání Komárna nebo Bardejova.

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (Lieropiero) (12.2.2024 21:31) reagovat
Kdyby Čaputová zabila tolik rusů jako puťka tak ji postavim pomník

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (egal) (12.2.2024 21:30) reagovat
Pred hodinou. https://ibb.co/FJNcNPQ

Obrázek 'tucker interview' Obrázek 'tucker interview' (cyklistaRP (12.2.2024 20:59) reagovat
Můžete mi prosím někdo vysvětlit, proč sem leze tolik duševně vyšinutých obyvatel Horních Uher? Teď zase. Čaputová, slušný člověk, výborná právnička a hezká ženská vs. prťavý ulhaný psychopat a vrah.

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...