ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník

Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátdva:
   


Odebírat

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (KaldaRP (19.2.2024 9:41) reagovat
zas ten graf :-D Babis prohlasil, ze jsme Best in Covid a proste jsme chvilku byli na spicce. Babis nekeca ale maka, sam to rikal a lhat prece nebude B-) no a uz nam nevladne a ted jsme az na 10. miste.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (18.2.2024 15:06) reagovat
cern0usek: Všichni blbí rozhodně nejsou. Blbí jsou maximálně tak ti, kdo se mi pokoušejí takhle dětinsky průhledným způsobem podsouvat svoje vlastní debility. A ta "drtivá většina" tvořená pár hňupy střídajícími nicky jako ponožky se mi klidně smát může. Pro mě jsou tito komici zdrojem zábavy.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (cern0usekRP (18.2.2024 14:46) reagovat
Dezolat: Jasne, vsichni jsou blby, proto se ti tu drtiva vetsina lidi smeje. Ty bys neuznal nikdy nic, vzdycky se budes vymlouvat a vytacet, srabe.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 23:00) reagovat
cern0usek: "Plácám" cokoli, na co lidé jako ty nejsou schopní reagovat věcně. Takové zoufalé "plácání o plácání", jaké jsi předvedl, považuji za to nejvtipnější na celém Roumingu.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Kmikal keryho to na phabletu porad odhlasuje) (17.2.2024 22:27) reagovat
touché dezoláte, touché

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (cern0usekRP (17.2.2024 22:20) reagovat
Dezolat: Aha, takze ty proste placas cokoli, jen abys lidi vysiral. No tak super.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 18:36) reagovat
To, že je graf "vyčerpávajíce přesný", ještě nedokazuje, že ten graf má "vyčerpávajíce přesnou" vypovídací hodnotu. Takový "Hokejkový graf" je taky "vyčerpávajíce přesný": https://cs.wikipedia.org/wiki/Hokejkový_graf

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (klitorys ostrovidRP (17.2.2024 18:10) reagovat
Roztomilá kozičko Merline, to že jsi opakovaně marně kvičákoval pod tím vyčerpávajíce přesným grafem, to fakt není omlácení o hubu.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (MerlinRP (17.2.2024 15:58) reagovat
@kníkal: Ten tvůj debilní graf jsme ti tu omlátili o hubu už nesčetněkrát a stejně to sem pořád cpeš. ZTak ještě jednou, ten graf je o hovnu, vybrakl sis tam data, která zapadala do tvé teorie a ty nezapadající jsi vyhodil. Je to ubohá manipulace, která nemá s nějakou statistikou nic společného a obhajovat to může jedině idiot.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 14:56) reagovat
klitorysi ostrovide/kmikale, tak jsem si tu diskusi přečetl. Jediný, kdo tam onanuje nad nějakým "vražděním", jsi ty. Já jsem maximálně tak párkrát ty tvoje debility o "vraždění" zcela zjevně zparodoval, protože ty tvoje hysterické výrony jsou leda tak k smíchu. Obsah těch mých parodických příspěvků by ale mohl považovat za vážně míněný jedině hysterický pedofilní onan jako ty.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (klitorys ostrovidRP (17.2.2024 13:46) reagovat
dezoláte, přečti si někdy tu svou onanii v komentářích zde [odkaz]

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 13:10) reagovat
NN/A: A jak snáší tvoje rodina, že tu dnes a denně lžeš jako Rudé právo? Kdybych tě ty halucinující lháři vyzval, abys citoval nějaký můj příspěvek, kde píšu o "vraždících vaxínách", tak by to dopadlo jak přesně? Dětinským vymlouváním se, proč mě citovat nemůžeš?

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (NN/A) (17.2.2024 12:48) reagovat
Dezolát - "O žádných "vraždících vaxínách" jsem nikdy nepsal". - Tohle je lež až hruza. Jsi ulhanej zmrd, to už fakt není normální. Dále: NN/A namlouvají, že lidé s "nesprávnými" názory mají "zkurvený život". - Lháři jako ty maji posraný život (lež není názor) a to nemluvím o tom co od tebe musí snášet rodina.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 11:30) reagovat
Milý sprostý primitive cyklisto, můžeš prosím tebe pěkně citovat příslušnou pasáž nějakého mého příspěvku, abych věděl, co "vzdělaný génius" jako ty považuje za "příchod obdivu Bureše"?

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (cyklistaRP (17.2.2024 11:26) reagovat
Milý dementní dezoláte, s obdivem Bureše jsi přišel ty.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 11:21) reagovat
Tywe, příště přijdu s tím, že mi připadá fakt neuvěřitelný, že někdo může být tak neuvěřitelně zpitomělý propagandou, aby viděl obhajobu grázla Bureše i v takovémhle zjevně "apolitickém" rýpanci do sprostého primitiva mika. :-D

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (cern0usekRP (17.2.2024 10:54) reagovat
Tywe, Dezolat haji i tu kundu Burese. To je fakt neuveritelny. Tesim se, s cim prijde priste.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 10:01) reagovat
Podle úrovně "argumentace" to vypadá, Burešův syn je miko. :-D

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (cyklistaRP (17.2.2024 9:57) reagovat
Milí dementní dezoláti. kdo jiný než vlastní syn zná Bureše nejlépe? [odkaz]

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 9:41) reagovat
Dokonalým příkladem je například to, že můj názor "Vaxinace proti covidu měla být zcela dobrovolná a o bezpečnosti vaxín nemůže vědět nikdo nic" vykládáš jako "Meleš ty samé Ruské sračky o vraždících vakcínách". Za to by se nemusel stydět ani soudce z lidu soudruh Vaš. Co přesně je ty lháři na dobrovolné vaxinaci a schvalovacích procesech léčiv za "ruskou sračku"? Vaxína vpravená do těla zcela dobrovolně neplní svoji funkci nebo co? A mezi standardním schválením a tzv. "podmínečným schválením" není rozdíl?

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 9:38) reagovat
kmikal: A to neustálé lhaní o názorech dezolátů je taky typická bolševická metoda. Přesně tento způsob lhaní byl kromě jiného podstatou takzvaných vykonstruovaných politických procesů se zkrachovalci. Vy neobolševici si totiž stejně jako bolševici velice dobře uvědomujete, že skutečné názory zkrachovalců/dezolátů jsou málo "skandální" na to, aby bylo možné jimi obhájit jejich/vaši nechutnou nenávist. Takže si vymýšlíte bizarní lži a tímto vlastním lhaním tu vaši nenávist zdůvodňujete.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (sobolecRP (17.2.2024 9:28) reagovat
ALE ALE NENÍ HEZKÉ TAKTO MLUVIT O NAŠEM DALŠÍM PREMIÉROVI ;-)

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Markéta Adamová PekarováRP (17.2.2024 7:51) reagovat
To už jsou Vánoce?

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (blm v prestrojeni 3) (17.2.2024 7:50) reagovat
from (alias knikal alias ovcoun alias klitorys) to moc dobre vi. On neni blbej. On je jen bezskrupulozni prolhana svine.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 1:38) reagovat
Mimochodem tomu vykreslování a pojmenovávání lidí s "nesprávnými" názory výrazy jako krysa, šváb, filcka atd. atd. se říká "dehumanizace". Tu používala a používá propaganda všech režimů tohoto typu. Zdalipak víš, co je cílem "dehumanizace"?

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 1:33) reagovat
A ta "krysa v komiksu" jsem ze stejného důvodu, jako jsem byl v jiném komiksu brouk Bramborouk. Protože jsi notorický vykradač cizích nápadů.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 1:30) reagovat
Jistě že vím, že jsem psal něco jiného, než lžeš ty. S tou nenávistí taky úzce souvisí to, jak si zoufalci jako ty nebo například NN/A namlouvají, že lidé s "nesprávnými" názory mají "zkurvený život". Ve skutečnosti si totiž uvědomujete, že tím vaším psaním stupidních lží a výrony sprostého primitivismu nikomu život skutečně "zkurvit" nemůžete. Což vás musí strašně frustrovat. Takže si namlouváte jako malé děti, že nás za vás "potrestala karma" nebo něco podobného. Zkrátka umíte pobavit líp než Zdeněk Izer.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (klitorys ostrovidRP (17.2.2024 1:27) reagovat
já vím, cos kdy psal. myslíš, že jsi krysa v komiksu z nějakého mého rozmaru?

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 1:20) reagovat
Rozhodně bych ale dokázal věřit tomu, že smyslem tvého života je pokoušet se kurvit život jiným lidem. Tohle je pro lidi sžírané nenávistí naprosto typické. A přesně tento typ lidí je oporou každého totalitního režimu. Proto taky propaganda každého totalitního režimu operuje s nenávistí. Například třídní nebo předsudečnou. Cílí na nenávistné lidi. Těm totiž stačí ukázat na vykonstruovaného nepřítele a dát do ruky pendrek. A stanou se z nich ti nejoddanější bachaři v uranových lágrech atd.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 1:19) reagovat
Už zase lžeš jako Rudé právo. O žádných "vraždících vaxínách" jsem nikdy nepsal. Psal jsem, že vaxíny neprošly standardním schvalovacím procesem, takže o jejich bezpečnosti nemůže vědět nikdo nic. Neboli tvrdit, že jsou "vraždící", je stejně stupidní lež, jako tvrdit, že jsou bezpečné. A o tom, že někdo někde "musí" vraždit, jsem taky nepsal nic. Mimochodem v té zábavě se pleteš. Přesněji pleteš se v tom, co mě baví. Baví mě sledovat takovéhle zoufalé lhaní a výrony sprostého primitivismu zoufalců jako ty.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (klitorys ostrovidRP (17.2.2024 0:58) reagovat
To jsem nepobral, tak zkráceně. Meleš ty samé sračky jako blm a merlin, jen trochu sofistikovaněji. Ruské sračky o vraždících vakcínách, o tom, proč musí vraždit na Ukrajině. Jak si to své jednání obhajuješ, to je zcela podružné. Vím, že diskuze s tebou je zcela zbytečná. Ty se tím bavíš, někdo na tebe reaguješ, čím větší proruskou píčovinu napíšeš, tím větší zábava. Ale co když je můj smysl života kurvit život takovým putlerovo kurvám B-) B-)

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 0:52) reagovat
Aha. Takže nebýt "Moskálie", tak bych si nevšiml, že snaha "zavřít tlamu" je stejná jako snaha "zavřít tlamu". Nebo že žvásty o "šíření těch ruských sraček" jsou stejné jako žvásty o "šíření těch imperialistických sraček". Nebo že obviňování z "pomáhání nepříteli" je stejné jako obviňování z "pomáhání nepříteli". Zkrátka meleš o "falešných analogiích" a přitom píšeš "sračky" jako vystřižené Rudého práva. Máš holt smůlu, že jsem minulou totalitu zažil a dobře si všechno to nenávistné svinstvo pamatuju.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (klitorys ostrovidRP (17.2.2024 0:41) reagovat
Jo, stává, až moc často. Ale ještě častěji si to takoví lidé uvědomují, že nestíhají, že se nechávají snadno manipulovat nesmysly, zvlášť v posledních cca deseti letech, kdy Moskálie spustila natvrdo dezinformační válku proti Západu. Uznají, že nalítli, že nás vakcíny neměli zavraždit, že na Ukrajině není občanská válka, že na Ukrajině není nacistická vláda... ti, co v šíření těch ruských sraček pokračují, jsou právem terčem, pomáháte nepříteli.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 0:36) reagovat
kmikale, jsem prostě děda. To se normálním lidem po padesátce zkrátka stává. A ty jsi děcko, které si myslí, že chápe všechno a lidi 50+ považuje za geronty. Mraky vtipů se dělaly vždycky. O tom, že by byly placené, jsem nepsal vůbec nic. Srovnávám myšlení a metody "liberálních demokratů", které se od myšlení a metod "demokratů lidových" nijak zásadně neliší. Jen tvrdost těch metod je nižší. Zatím. I ta tvoje touha "zavřít tlamu" lidem s "nepohodlnými" názory je víc než výmluvná...

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (klitorys ostrovidRP (17.2.2024 0:23) reagovat
Dezoláte, jsi prostě děda, starej chlap, co nechápe současný svět. To není gerontofobie, ale konstatování na základě pozorování. Mrak lidí dnes dělá vtipy na vládu, opozici, USA, fašistickou vraždící Moskálii, na tebe... není to nijak centralizované, nikdo to neplatí (nebo jen zlomek). Ty se dnešní demokracii se svobodnou tvorbou snažíš pořád zatvrzele porovnávat s tím, kdy to tu byl 40 let protektorát Moskálie. A nefunguje ti to, nemůže, což ty ale nikdy už nepochopíš, tak bys měl prostě držet tlamu ;)

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (17.2.2024 0:19) reagovat
A pak že nevíš, jaké téma máš zpracovat do té tvojí Sekoroviny. Mimochodem nezapomněl sis přepnout nick na ten s názvem typu "Brouk Bramborouk a jeho falešné analogie"? ;-)

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (klitorys ostrovidRP (17.2.2024 0:06) reagovat
rofl jak ten zoofilní prcač hlav mrtvých zvířátek Dezolát nepřestane kňučet s těmi falešnými analogiemi ;).

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Dezοlát) (16.2.2024 23:46) reagovat
Kdyby takový vtip vytvořil nějaký Svazáček za minulé totality, tak by se kapr jmenoval například Heliodor.

Obrázek 'androkap' Obrázek 'androkap' (Antivags) (16.2.2024 23:36) reagovat
16. února už stejně musel dost smrdět. Jak dupla nebo trupla.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...