TechSvět  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  VipShow


Nalezeno 106 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátdevět:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (3.3.2024 18:16) reagovat
Naprosto s tebou ale souhlasím v tom, že "jen idioti kritizují jiné, za to co sami dělali." Kdyby odvedenec kritizoval jiného odvedence za to, že byl odvedenec, tak by to byl skutečně idiot a navíc ještě pokrytec. To je naprosto jasné. Jenom nechápu, proč tak jasnou věc omíláš už snad rok stále dokola. Já žádného takového pokryteckého idiota totiž neznám. Tys nad ano?

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (3.3.2024 18:15) reagovat
Pokud o tom nevíš, tak například Václav Havel takového soudruha tatínka neměl. Vojně se snažil vyhnout tím, že u odvodu předstíral "depresivní psychopatii". Ale nevyšlo mu to. Armádní politruk údajně prohlásil, že "Havel půjde na vojnu, i kdyby mu scházela noha." Takže i Václav Havel patřil do té tvojí "spousty lidí", kteří jako odvedenci "podepsali" vojenskou přísahu. Protože pokud o tom ještě pořád nevíš, tak za odepření podpisu vojenské přísahy byl kriminál.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (3.3.2024 18:13) reagovat
ujo: No tak to seš fakt morální maják, že ses dokázal narodit do rodiny nějakého bolševického grázla, který ti pomocí korupce na "správných místech" dokázal zařídit modrou knížku. To já jsem se holt do rodiny bolševického grázla narodit nedokázal. Akorát si nejsem jistý, jestli bych měl tu drzost kritizoval jiné lidi za to, že jim jich otec falešnou modrou knížku sehnat nedokázal.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (HyperMAXRP (2.3.2024 21:29) reagovat
Až přiletěj ufouni, tak se přihlásim. Jinak bych neublížil mouše a stejně mám zdraví v piči.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (1.3.2024 20:59) reagovat
Dezolát: někdo se dokázal vyhnout, někdo dokázal nepodepsat, spousty podepsali, ale jen idioti kritizují jiné, za to co sami dělali....blbečku

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (KING_OF_OKENARP (1.3.2024 15:37) reagovat
no vy jste teda posránci, pár týdnů fyzičky by vám evidentně hodně prospělo B-) a těch 10km pod hodinu dá snad každý místní vlastenec

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (1.3.2024 12:58) reagovat
Megavag: Uvědomuju. Uvedomujes si ty, ze tu je ... ehm ... jisty, temer zanedbatelny rozdil mezi "ziskat predstavu o tom, jak se zachazi se zbrani" a "pokud máš být v reálném boji opravdu dobrý a hlavně umět "vyhýbat se kulkám" a dalším nástrahám, tak musíš mít těžce nadrillováno"?

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Megavag) (1.3.2024 11:48) reagovat
Dezοlát: Ja se na to nemusim ptat Okeny :-). Uvedomujes si, ze tu je ... ehm ... jisty, temer zanedbatelny rozdil mezi "ziskat predstavu o tom, jak se zachazi se zbrani" a "stat se nafurt clenem aktivnich zaloh, ktere te pravidelne volaji na cviceni"?

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (1.3.2024 11:28) reagovat
určitě o tom ví více pravý ujo, ten je totiž jediný, kterému se podařilo vyhnout se "zcela dobrovolné" Vojenské základní službě dokonce dvěma různými způsoby současně.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 23:43) reagovat
určitě o tom ví více pravý Dezolát, ten to už kdysi jednou podepsal....

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 23:38) reagovat
Megavag: V tom případě nechápu, proč to vůbec řešíme. Pokud s nepletu, tak stát se DOBROVOLNÝM členem "vojenských záloh" či jak se to jmenuje, lze už dávno. Existují nějaká dobrovolná cvičení nebo tak něco. Zeptej se OKENY. Ten je jejich členem a bude to vědět přesně.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (KING_OF_OKENARP (29.2.2024 23:18) reagovat
pořád se, dezoláti, ohánite vlastenectvím, a když máte vlast chránit. kňouráte jak starý fňukny B-)

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Megavag) (29.2.2024 21:52) reagovat
Dezοlát: Narozdil od tebe nepocitam s tim, ze by lidi byli k obrane statu nuceni nasilim. Bud chteji a pak tam pujdou, protoze jim na tom statu (a lidech v tom statu) zalezi a pak neni potreba nic vymyvat a naopak je lepsi nechat je byt co nejkreativnejsi (koukni se na krreativni pouziti materialu na Ukrajine) a nebo se stat chova tak, ze jim to za to nestoji a pak stejne zdrhnou na zapad hned, jak k napadeni dojde.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 21:12) reagovat
pro některé flastence není důležité uběhnout 10km, ale vydržet s plenou 10h u řečnického pultíku... však, on to už občan bz daní zaplatí.... paradoxní je to, že se nám chlapec "z Moravy" do 16-ti let pomočoval...

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Autistický off-road) (29.2.2024 20:19) reagovat
Řešíte hovna. Protože jsem přesvědčen, že velká většina chciválků neuběhne ani 10 kilometrů. Jste všichni štáckriplové, co si válku představují jako jednu kampaň Call of duty. A jestli si myslíte, že budete řídit drony, tak vemte na vědomí, že vám teta Jana koupila jen F-35 a železné maringotky. Pomíjím fakt, že v armádních skladech nejsou ani ponožky, natož ošacení a zbraně. Závěr: jen vás straší a vy jim skáčete na udičku. Armádní výcvik nebude. Jste jen maso do mlýnku.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Vyjebany kokot) (29.2.2024 17:00) reagovat
A pracující lid nahlédne brzy, že u zbraně tak náročné, jako je slavný tank T‑34, je třeba tříleté vojenské služby!

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 16:48) reagovat
Jenže naučit se ovládat zbraň a dokázat se vykadit v lese bez toaleťáku nestačí. Taky tě musej tak zmagořit, abys na rozkaz nějakého Pávka vyrazil ze zákopu mezi svištící kulky. A za 3 měsíce z tebe nemyslící kanonenfutter nikdo neudělá. Leda tak pomocí elektrošoků, drog nebo tak něco.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (KING_OF_OKENARP (29.2.2024 16:14) reagovat
3 měsíce po maturitě kvalitního západního výcviku za slušnej žold a dobrovolně. Proč ne. Kdy by nechtěl přes léto pořádnou brigádu

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Megavag) (29.2.2024 15:50) reagovat
Otazka je nejen delka, ale take prijatelny prubeh vojenske sluzby. Klasika s mazarnou ani jeden den. Pokud by to bylo skoleni, jak pouzivat samopal, kryt e, plizit se, udelat si jidlo v lese a tak, tak by se o nejakem tydnu dalo klidne bavit. A pak pro ty, kdo si vyberou nejakou zbran (tank, houfnici, radar ...) skoleni na pouzivani toho stroje. Takze nejde jenom o tom, jak dlouho, ale take jakym zpusobem a za jakych podminek.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Štrejchal) (29.2.2024 15:07) reagovat
Vrtěti psem

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 14:28) reagovat
ujo: Takže je vlastně záhadou, proč celé dny děláš něco, co podle tebe nemá smysl. Holt jsi opravdu "jiný" v neuvěřitelném množství ohledů. Důvody, proč mi to tak vyhovuje, jsem samozřejmě uváděl, a byly úplně jiné než ta tvoje lež. Co ale čekat od notorického lháře se dvěma "moudrýma" knížkama, že.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 14:25) reagovat
Dezolát: takže, teď už chápu, proč jsi psal, že ti to tak vyhovuje, jinak v tomto žádné jiné výhody nevidím....

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 14:22) reagovat
Dezolát:Takže, vlastně nemá smysl s neregistrovaným Dezolátem diskutovat, protože se kdokoliv může vymluviti, že nic takového nikdy nepsal a naopak registrovaný je vždy konfrontován tím, co kdy napsal, stejně, jak to některá verze Dezoláta neustále dělá...to je ta dezolátní mentalita.....

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 14:16) reagovat
Vím jaký je rozdíl mezi ujo a ujo s registrací a registrovaný Dezolát by samozřejmě měl jít rozkliknout. A pokud chce někdo neregistrovaného Dezoláta z něčeho křivě obvinit, tak pod neregistrovaným nickem Dezolát sám napíše nějakou debilitu, pak se vrátí ke svému vlastnímu nicku a do zblbnutí lže, že ten fejk napsal pravý neregistrovaný Dezolát. S tím se dá žít a nemá smysl s tímto diskutovat.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 14:12) reagovat
takže, pokud Dezolát něco napíše a pak se od toho chce distancovat, tak stačí napsat, že to nenapsal.....fajn, s tím se dá žít a nemá smysl s tímto diskutovat...

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 14:11) reagovat
Nehet: Jasně že to platí i pro ty dva roky bolševické pakárny. Druhý rok většina zombíků už jenom ležela na rotě, chlastala, hulila a fyzicky chátrala. Přemluvit pár lidí, aby si šli aspoň zahrát fotbal, bylo prakticky nemožné. Občas někdo zašel do posilovny, ale po lese jsem běhal úplně sám jako s prominutím kokot. A to nás tam byly asi 2 tisíce. Prostě totální dno. Ostatně i já jsem šel s fyzičkou během vojny dolů. Vrátit se po vojně na předvojnovou úroveň mi chvíli trvalo.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 14:11) reagovat
to znamená, že registrovaný Dezolát by měl jít rozkliknout....

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 14:09) reagovat
oprava: mezi ujo a ujo s registrací...

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 14:08) reagovat
ujo: výš jaký je rozdíl mezi ujo a Ujo?

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujо) (29.2.2024 14:04) reagovat
Omluvte mou duševní nedomýkavost, ale já opravdu věřím tomu, že pod registrovanými nicky psát nejde. A taky věřím tomu, že pod neregistrovaným nickem může psát jenom jeden člověk a nikdo jiný.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Nehet) (29.2.2024 14:02) reagovat
Dezolát: souhlas, ale podle me to bude platit uplne stejne, jako kdyz tam budu dva roky (k tomu mam kolem sebe spoustu realnejch dokladu). Souhlasim s tim drilem, pokud se ma neco zapracovat, jen se bojim, ze co bylo u nas byla kombinace nejhorsiho v pomeru cena / vykon.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 13:55) reagovat
Nehet: Ona je ale zásadní potíž v tom, že pokud máš být v reálném boji opravdu dobrý a hlavně umět "vyhýbat se kulkám" a dalším nástrahám, tak musíš mít těžce nadrillováno. Pod palbou fakt nemůžeš pátrat v paměti, co bylo na kurzu před 10 lety. Fyzička se taky rychle ztratí, pokud se v "civilu" sám a dobrovolně neudržuješ v kondici. Podle mě pokud třeba ve 20 letech půjdeš na tříměsíční kurz a pak budeš 10 let žít jako lemra, tak ve 30 letech budeš stejná troska, jako kdybys na tom kurzu vůbec nebyl.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 13:52) reagovat
Dezolát: kdyby Nick Dezolát byl zaregistrovaný, nemohl bys jej používat jako neregistrovaný, to je zase jedna tvoje fabulace....

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Nehet) (29.2.2024 13:51) reagovat
... ale nic, uplne zbytecna uvaha, drivi do lesa. Jdu raci neco delat :-)

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Nehet) (29.2.2024 13:45) reagovat
Pokud povinna vojenska sluzba, tak jen pokud ten cas bude opravdu silne utilizovanej. Je spousta veci, co se da naucit. Esence z ruznejch kurzu preziti, nejakou pripravu na krizovy situace a mozna vstipeni nejakyho smyslu pro udrzeni fyzicky odolnosti. Zavrit nekoho na rok do kasaren a naprosto tupe ho buzerovat je totalni nesmysl. Jak vidim ukrainu, tak jsem uz taky presvedcenej, ze by nemel mit stat moznost absolutni volby poslat nekoho orikazem na frontu. Myslim, ze je naprosto legitimni, pokud

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 13:38) reagovat
anonykrysa: Důvodů je víc a už jsem je tu vypisoval mnohokrát. Prostě mi to takto vyhovuje. Navíc nick "Dezolát" si zaregistroval nějaký libtard poté, co jsem ho několik měsíců používal jako neregistrovaný. Takže zaregistrovat si ho ani nemůžu.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 13:36) reagovat
zkušenosti nejsou zárukou erudovanosti, stejně jako titul Ing. není zárukou nepokrytectvi...

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (anonykrysaRP (29.2.2024 13:33) reagovat
A proc si to tedy, pane Dezolat, proste nezaregistrujete? Plausible deniality? :P

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 13:31) reagovat
maris68: Sorry jako, ale tys tímto výronem naprosto bizarní tuposti povýšil na dalšího "uja" Roumingu. Ten taky nedokáže pobrat tak triviální věc, že pod neregistrovanými nicky může psát doslova kdokoli. A že se to taky dnes a denně děje. :-D :-D :-D

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Hnidopich ORIGINAL!) (29.2.2024 13:31) reagovat
"Skola zivoat" = zkusenosti. "Vysoka" k tomu pridavaji hlupaci, kteri - kdyz nemaji zadne argumenty - chteji aspon zesmesnit oponenta.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 13:19) reagovat
nejvíce erudovaní, nám tu zbývá doplnit, jsou lidé s VŠŽ (vysoká škola života)

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (maris68RP (29.2.2024 13:17) reagovat
Dezolát, ty si už povýšil na legendárneho kokota na roumingu, nemusíš sa viac snažiť. Keď sa tebe zdala ZVS ako najšťastnejšie obdobie tvojho života a podpísal si ďalšie 3 roky, to o tebe hovorí takmer všetko.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (anonykrysaRP (29.2.2024 13:13) reagovat
@ujo a zapomel jsi, ze pokud byl totalne blbej a navic bezpaterni, tak ma titul RSDr ("Rozhodnutim Strany doktor" neboli "doktor zbytecnych ved). V soucasnosti se to bohuzel schovava za Bc/Mgr/PhD z gender studii + par dalsich oboru. Nastesti se to opet pozna na prvni pohled, protoze uvedeni absolventi to na sebe obvykle prasknou pomoci takovych tech (they/them).

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 13:12) reagovat
tequila: A já zas mám zkušenost s tou pakárnou na rotě. Ale ono to bylo v podstatě jedno. Byly to zabité dva roky tak jako tak.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (tequilaRP (29.2.2024 13:04) reagovat
@(Dezοlát) No však jo. Já ty zkušenosti mám B-)

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Hnidopich ORIGINAL!) (29.2.2024 12:59) reagovat
BTW ten veb jiz tehdy zcela "podtrhoval velikost" sveho autora. Kazda veta jinou barvou a 150 animovanych GIFu na decimetr ctverecni. :o)

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Hnidopich ORIGINAL!) (29.2.2024 12:50) reagovat
Pres nejaky seznam nejhorsich ceskych webu tak cca pred 20 lety. To mel jen 4 tituly. :o)

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 12:49) reagovat
tequila: Tohle platilo leda tak pro špagáty. Kdo byl na dva metry, tak šel po přijímači na rotu a tam to byl pro zobáky kolikrát větší záhul než v přijímači. Možná na PéeŠce to mohlo být volnější, ale to jsem nezažil...

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (tequilaRP (29.2.2024 12:43) reagovat
Stačí 1/4 roku. V přijímači se člověk vyběhal a něco naučil, pak už se jen válel, nebo dělal práci za lampasáky.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (kozička) (29.2.2024 12:19) reagovat
@Hnidopich ORIGINAL: Tvl, to je strašný, ta necyklopedie. K tomu jsi se dostal jak? :D

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 12:15) reagovat
kozička: no, zkoušel jsem to, co jsi mi radil, ale upřímně, vyšlo z mě "kozička" je debil....tak asi proto.... :-D

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Hnidopich ORIGINAL!) (29.2.2024 12:11) reagovat
Ujo: Hlavne nezapominat na Henryka Laholu. :o)

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (kozička) (29.2.2024 11:57) reagovat
@ujo: Wo, teď tu zpětně čtu, co přibylo a to čumím. S tebou mluví zrcadlo? A bereš na to něco? :D

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (ujoRP (29.2.2024 11:50) reagovat
Dezolát: no, to je jednoduché, když někdo napíše, že vystudoval vysokou školu technického směru, tak je to Ing. a pokud vystudoval vysokou školu s zaměřením na lékařství, tak je to Mudr. a pokud vystuduje výškou školu s zaměřením na právo, může to být JUDr.... takže to může pak vypadat takto: Ing. Dezolát, Mudr. I. David, JUDr. R.Fiala/J. Rajchl....proto, mě jímá hrůza, co to tu máme za iluzivní školství... :-D

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 11:39) reagovat
maris68: ujo ti ochotně vysvětlí, že Základní vojenská služba byla naprosto dobrovolná a kdo nechtěl, tak na ní nemusel. A kdo na ní šel, je podle něj "bolševický kolaborant až za hrob": https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=-_kikimono_-.jpg

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (maris68RP (29.2.2024 11:27) reagovat
Hahaha, teraz žiadne hlášky o zlatom socializme? Vtedy sa nepýtali a každý si odkrútil 2roky.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (52) (29.2.2024 11:20) reagovat
No jo, anketa na téma "mělo by se". To je potom chciválků..

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Dezοlát) (29.2.2024 11:17) reagovat
ujo: Pokud nedokážeš rozeznat ani doktora od inženýra, tak je samozřejmě logické, že nemůžeš rozeznat ani moje příspěvky od těch elfích.

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Hnidopich ORIGINAL!) (29.2.2024 11:15) reagovat
www.youtube.com/watch?v=8OJQXruNh8k :o)

Obrázek 'ani jeden den' Obrázek 'ani jeden den' (Hnidopich ORIGINAL!) (29.2.2024 11:15) reagovat
"Vojna dělá z kluků chlapy". No prave. Jenze by z nich mela delat MUZE.

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...