NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  MyMuži  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny


Nalezeno 79 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetjedna:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (krakatit) (17.5.2024 19:29) reagovat
jak poznate dezolaty? Najdete obrazek proti rusku a skoro vsechny najdete v komentarich :D

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Jan ZachrtaRP (16.5.2024 13:34) reagovat
Kozičko ty buzno a oba synové jsou teplí jako ty? A co říkají na to, že jejich fotr je kremloidní teplej geront? B-)

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (16.5.2024 13:10) reagovat
@Jan Zachrta: Ne ne, cucáku, jako vždy jsi zase vedle. A nevím jak je na tom Dezolát, ale já si na označení geront ještě chvíli počkám. Zatím ještě nejsem ani děda, i když by moji synové už mohli teoreticky tohle v dohledné době změnit.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Jan ZachrtaRP (16.5.2024 13:00) reagovat
kozičko, ty jsi ještě nechcípnul, zbytečný bolševický dědku? B-) Kozička a Dezolát, stejný kremloidní, geront, že? ;-)

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (16.5.2024 12:40) reagovat
@Jan Zachrta: Kuusko Kotta je kus kokota. Coź naprosto sedí. A taky to rovnou odpovídá na otázku, proč nemá cenu si s ním povídat. No a k těm argumentům: Tobě asi došly argumenty tady, že? "Jan Zachrta) RP (15.5.2024 19:01) gerontoDezoláte, ty jsi ještě nechcípnul, zbytečný bolševický dědku?" A nebo jen špatně neseš, když se ti vrací, co rozséváš?

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Jan ZachrtaRP (16.5.2024 10:57) reagovat
Á, kremloidnímu gerontovy kozičkovi došly argumenty... Kuusko Kotta ti to vysvětlil, dědku. Ovšem při tvé mozkové kapacitě, omezené láskou ke Kremlu, to je beztak marné... B-)

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Kuusko KottaRP (16.5.2024 9:13) reagovat
Putler osobne udelil vyznamenanie tomu Utkinovi, ktorý má vytetovanú ríšsku orlicu a runy SS. Teda mal, kým neskapal. A potriasal s s ním ruku v Kremli. Takisto si potriasal ruky s Nočnými vlkmi, ktorí tiež majú kadejaké nazi kérky. Je debilná lož, že sa Putler vysporiadal s neonacistami v RuZZku, opak je pravdou, ďalej tam majú raj a podporujú (až na malé výnimky) Putlerov režim. Takže kozička je sprostý klamár.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (16.5.2024 9:06) reagovat
@Jan Zachrta: Co se děje, že jsi byl tak podrážděný? Tvůj kluk ti včera nedal? Nebo si dokonce našel někoho jiného? Nebreč, smrkáči, dáš si dýňové latéčko a svět bude hned prozářenější. B-)

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Jauvajs) (15.5.2024 21:41) reagovat
Step 5: transformation from alcohol to urine Step 6: fertlizer again (liquid)

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Jan ZachrtaRP (15.5.2024 18:15) reagovat
Kozičko ujíždějí ti nervy, když se někdo otře o tvého cara, sluníčko jasné celé Rusi, geniálního šachistu, co je o deset tahů napřed, nové vtělení Adolfa Hitlera, jeho vysokoprevoschoditelstvo Voloďu Liliputina. Tak se klidně poser ty kremloidní geronte, který hájí primitivně agresivní Rusáky, co rozpoutali nejhorší konflikt v Evropě od WWII a kteří vyhlásili ČR za nepřátelskou zemi. Je to tvoje vizitka. B-)

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (MerlinRP (15.5.2024 17:01) reagovat
@cyklista: Přiznávám, že odpověď na tvou otázku neznám. I když hádal bych, že to mohl být Medveděv. Nebo možná Šojgu, kdo ví. Ale obecně přiznávám, že je možné, že někdo jiný než Putin řekl, ža Ukrajinu je třeba zničit.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (cyklistaRP (15.5.2024 15:21) reagovat
Milá hloupá kozičko/Merline. Kdo jiný než Putin řekl, že ukrajinský národ neexistuje a Ukrajinu je třeba zničit? A Prigožin to dělal. A Utkin, vrchní velitel Prigožinovy armády snad neměl vytetované nacistické výložky a vyznamenání?

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (15.5.2024 15:15) reagovat
@Jan Zachrta: Vedeš jen prázdné kecy o náckovi Putinovi, náckovi Prigožinovi, usmrkanče. Proto jsou ukrofagové obecně tak nedůvěryhodná hovada, protože vypouští fráze bez obsahu jak na běžícím pásu. Kdo se jim nelíbí, je nácek. Nebo kremlobot, prorusskej šváb, ruská onuce. Prostě onálepkujete nepřítele a je to. Proč se zdržovat nějakými argumenty nebo důkazy. Lípnete nálepku, která ve skutečnosti nemá žádný význam, když neodpovídá pravému stavu věcí a jdete dál. Jste povrchí pokratecká hovada, smrade.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Jan ZachrtaRP (15.5.2024 14:52) reagovat
Kozičko: ano největší nácek Putin zatnul náckům tipec, ty jsi kremloidní komik. :-D Jo, možná tak náckovi Prigožinovi, který se postavil na zadní. Omlouvá tě pouze tvá stařecká demence, dědku. B-)

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (cyklistaRP (15.5.2024 14:48) reagovat
Nevím, možná vedle něho něco bouchlo, a i tak vyvázl celkem lacino, vzhledem k tomu, kolik lidí a zejména dětí rusáci na Ukrajině už povraždili. A vzhledem k tomu, kolik je neonacistů v Rusku, bude pravděpodobnější, že už s tím přišel.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (15.5.2024 14:42) reagovat
@Jan Zachrta: Ano. A v roce 1940 byla největší koncentrace nacistů v Německu. A co jako? Budem si tu teď dávat příklady z historie? Po nástupu Putina k moci se podobným individuím celkem rychle zatnul tipec a dnes už to dávno není pravda. Tihle lidé se buď zklidnili a neprojevují se nebo sedí v báni za propagaci nepovoleného hnutí. Tedy v Rusku, na Ukrajině jsou národními hrdiny a vzorem pro mláděž.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Jan ZachrtaRP (15.5.2024 13:41) reagovat
Kozičko, odhady Amnesty International v roce 2008 mluvily o až 85 000 aktivních ruských neonacistech, což je polovina odhadovaných neonacistů na celém světě. Na celém světě, kozičko. Tak co na tom nechápeš, dědku? B-) [odkaz]

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (15.5.2024 13:00) reagovat
@cyklista: Hele a to mu tam Ukrajinci vytetovali předtím, než mu tak strašně rozbili držku a nebo až potom, co se tomu přestav vzpírat?

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (15.5.2024 12:59) reagovat
@psí chlup: Však přesně o tom, píšu, že věříš lžím a nesmyslům.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (psi chlup is v prestrojeni) (15.5.2024 11:52) reagovat
kozicka s perem: jo? jakym lzim? Jakoze jestli verim tomu, zeukrajina prisla jen o 30 tisic lidi? Neverim. Ale verim tomu, ze rusove vybombardovali divadla, panelkay, unaseji deti, zabiji lidi v nemocnicch. Vyhazuji lidi z oken, strili novinare na ulicich. Zavrazdili dva ceske obcany na nasem uzemi atd atd.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (cyklistaRP (15.5.2024 11:34) reagovat
Tady má Merlin do sbírky dalšího nacistu na Ukrajině: [odkaz] Jinak pro analfabety tam má nad haknkrajcem nápis Rusko a vedle ruskou imperiální vlajku.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (15.5.2024 9:48) reagovat
psí chlup: Jasně, že v tomto konfliktu jsem na straně Ruska. Bez ohledu na to, že provedlo agresi na území jiného státu. v čemž rozhodně není vyjímečné. Ale pořád to neobjasňuje to, že bych snad věřil ruské propagandě. Víš, na začátku jsem jen poukazoval na to, že ohledně toho konfliktu šíříte řadu lží a věříte nesmyslům. Označili jste mě kvůli tomu za ruského orka? OK, tak ... Za Hordu!

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (psi chlup is v prestrojeni) (15.5.2024 9:41) reagovat
kozicka zenska s perem: komu tady lzes, ty chudaku? Ty jsi proruskej smejd.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (15.5.2024 9:28) reagovat
@jáá: Ok, máš nějaký konkrétní příklad ruské propagandy, kterou beru jako fakt?

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (jáá) (15.5.2024 9:13) reagovat
A kde něco takového tvrdím? Obě strany jedou propagandu, a spousta z toho jsou výmysly, aby se tím motivovalo obyvatelstvo/vojsko/spojenci aby vydrželi, ale funguje to na obou stranách, ty tady na jednu stranu všechno co tvrdí ukrajinci shazuješ, že jsou výmysly a kecy (často i jsou, ale zas ne vždy), ale zároveň, úplně veškerou propagandu od Rusákůl bereš jako fakt :-/

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (15.5.2024 9:02) reagovat
@jáá: Oprvdu? A jak tedy ta realita vypadá? Rusům došly rakety, jak se tu tvrdilo? Bojují lopatkami, protože jim došla munice? Nemají už tanky a mají jen muzejní exponáty? Kradou ve velkém záchodové mísy? A do raket dávají čipy z ukradených praček? Zelenskyj se už rok sluní na Jaltě? Roztrhaly je na kusy ty západní zbraně, co Ukrajině dodalo NATO? Složily je na kolena ty ekonomické sankce, Už se plazí po kolenou prosit o smilování? Nebo jak ta tvoje realita vypadá?

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (jáá) (15.5.2024 8:30) reagovat
Merlin: V tom případě skupinu debilů neschopné vnímat realitu vedeš a zároveň jsi i členem skupiny totálních pokrytců. Poučovat tady někoho jak je vypatlanej, že věří veškeré ukrajinské/západní propagandě, ale pak sám obhajovat veškeré sračky Ruské propagandy co je schopná vyplodit si taky říká o důkladné vyšetření. Vypadá to, že už se u tebe celkem solidně rozjela stařecká demence...

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (MerlinRP (15.5.2024 6:55) reagovat
Tvrdit, že jste banda debilů, neschopná vnímat realitu tak jak je, ve skutečnosti neznamená být proruskej. Znamená to jen to, že jste banda debilů, neschopná vnímat realitu tak jak je. Ty vaše srdceryvné pohádky o událostech, které se buď vůbec nestaly nebo staly úplně jinak, to už přestalo být i vtipné. Jako jo, klidně si piště o tom, jak Rusáci dostávají na piču, dochází jim jídlo, munice, rakety, tanky ... co jen chcete. Ale jste banda debilů.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (dežoláto) (15.5.2024 0:23) reagovat
proboha, blmblbzmrd je zkurvenej moskal, tak to už kurva pochopte...

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (tdkbRP (15.5.2024 0:18) reagovat
este si zanadavaj, na viac sa nikdy nezmozes. az nato vstupi do vojny, potrva to dva-tri tyzdne a ty to velmi dobre vies. skoda ze nebudem pritom ked sa obesia za gagor na strom

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (blmblmblm+jiz+byl+2.74234161x+nevakcinovan+Roumenem) (14.5.2024 23:13) reagovat
Jen si ten circlejerk klidne jed dal, dementni ukrobuzno. Ukronackove zatim dostavaji tezce pres picu a uz i z Pavka se vyklubal totalni dezolat a chcimir. Nejak se vam ta medialni valka sere, ukrobuzny zpicene propagandou zmastene. :-D :-D :-D https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/petr-pavel-prezident-sky-news-rozhovor-valka-na-ukrajine.A240514_204506_domaci_vajo

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (tdkbRP (14.5.2024 23:08) reagovat
uplne staci pozerat ako velmi je blm aktivny. ked rusaci dostavaju na picu uz slinta na klavesnicu :-D za posledne mesiace velmi spolahlivy indikator

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (egal) (14.5.2024 21:40) reagovat
https://echo24.cz/a/HkEwv/zpravy-svet-valka-na-ukrajine-rusove-maji-kolem-cgarkova-tajticje-uspechy-stale-ale-bojujeme-rikaji-ukrajinci

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (14.5.2024 21:02) reagovat
miko ty neumíš číst? Já jsem je koupil za 700, synovci je dostali zadarmo, ty seš prostě normálně nesvéprávnej dement z psychiatrické lečebny. Jdi se zabít, normálně skoč z mostu, tohle nemá cenu.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (psi chlup is v prestrojeni) (14.5.2024 20:33) reagovat
blbmb je debil: o milionech jsi tady naposledy psal ty, prej jsi to videl v nejakem prouzku. Asi na tvych slipech.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (blm v prestrojeni 4) (14.5.2024 19:22) reagovat
cyklodement: Proc jen 1740? Placni klidne milion, sracka to bude stejna. Fakt nechapu, co za lobotomy tem hovnam vysranym ukropropagandou veri. :-D :-D :-D

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (MedicLukeRP (14.5.2024 19:15) reagovat
Už aj vačšina amerických masmédií reportuje, že ukrajina ustupuje a hlavne z dlhodobého hladiska (vzhladom na nedostatok manpower) je jej pozícia neudržatelná. Ale v nejakom circlejerku na reddite písali, že len za včera ukrajinci zabili 400 000 okupantov takže situácia je určite ružová :-D [odkaz]

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (cyklistaRP (14.5.2024 19:06) reagovat
A tři sestřelená letadla za týden plus dva vrtulníky, to si rusáci taky mohli všimnout dřív, že na Ukrajinu už zase jdou pořádné zbraně.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (cyklistaRP (14.5.2024 19:05) reagovat
Jj, důkazem, jak Ukrajinci prohrávají, je rekordní počet mrtvých rusáků předevčírem, 1740 za den, včera jen 1400, druhé místo. A zemětřesení na rusáckém ministerstvu vraždění, Šojgu pryč, jeho zástupce pryč, personální velitel pryč... A gdě Gerasimov? Už jsem ho dost dlouho neviděl. Nevyletěl náhodou přece jen na Krymu do luftu?

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (MedicLukeRP (14.5.2024 18:18) reagovat
Najvačšia výhoda toho, že ukrajinci v posledných mesiacoch dostávajú na piču je, že miestni NAFO transvestiti postujú ovela menej tých nevtipných lefty-memes.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (NN/A) (14.5.2024 18:14) reagovat
lol ty dementní frustráte a jak to jakože chceš jako udělat? Bež si radší házet šipky na Putinův portrét ať se trochu uklidníš B-)

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (tdkbRP (14.5.2024 18:09) reagovat
putinovi bolo treba drzku rozjebat najneskor v 2014 a uz by si nedovoloval. ale ani teraz je nie je zla prilezitost dokoncit zacate co sa nezvladlo po rozpade zssr a konecne ich nadobro vymazat z povrchu planety

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (mikoRP (14.5.2024 18:07) reagovat
a to rika guru, kteremu musel i hodinky darovat. ejste k tomu je tak otevrena hlava, ze mu ty hodinky musi rikat, kdy ma vstavat, kdy ma jit spat, kdy jist, co ma jist, kdy si ma sednout na zdili a kdy z ni ma vstat :-D

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (14.5.2024 17:51) reagovat
miko je kokotí hlava a závistivá socka.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (MerlinRP (14.5.2024 17:41) reagovat
@mrkev: Ale ne Brožík, ty jsi tu kripl. Zbabělej, tupej imbecil. Kurva, kdybys byl aspoň vtipnej, ale ani to nedáváš.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (psi chlup is v prestrojeni) (14.5.2024 17:17) reagovat
a nemocnice.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (14.5.2024 17:12) reagovat
Brožík 2: tak jsi asi kripl no

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (14.5.2024 16:31) reagovat
@psi chlup: Nemocnice, vole. Zapomněl jsi na nemocnice ...

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Brožík 2 ) (14.5.2024 16:20) reagovat
Brožík 2) (14.5.2024 13:15) - Tohle jsem nepsal já. (Obrázek je tak idiotskej, že to nemá cenu komentovat).

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (blm v prestrojeni 4) (14.5.2024 16:13) reagovat
chlup: No zjevne asi musim, kdyz ses kokot. Ten udaj o mrtvych a nezvestnych bezel v prouzku za "zpravy z fronty". Civilistu a tvych dementnich hoaxu se nijak netykal.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (psi chlup is v prestrojeni) (14.5.2024 16:03) reagovat
blmblb: nemusis me poucovat co znamena nezvestni, svuj vyklad si nech pro sveho ridiciho v Petrohradu. To jsou ti, ktery rusove zabili ve skolkach, divadlech a skolach na okupovanem uzemi. Unesli do ruska nebo umucili.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Blmbeček) (14.5.2024 15:45) reagovat
Nečekal bych od tebe takovou sebereflexi. Pokrok!

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (dežoláto) (14.5.2024 15:44) reagovat
povíme si za pár let, zmrde...

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (14.5.2024 15:36) reagovat
No jo, měli jste pravdu, když jste tu psali, že dežolátové jsou debilové. Nebo tedy aspoň tento místní jim nepochybně je.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (dežoláto) (14.5.2024 15:34) reagovat
odporný špinavý kozle, věc se má jinak, ať umře co nejvíc moskalů a s nima bohužel i ukrajinci, pokud nuzákov vyhraje, pak naverbuje zbylé ukrajince a půjde dál, čím víc jich teď všech zemře, tím méně jich půjde na nás, hrůzné, ale pravdivé...

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kozička_x) (14.5.2024 15:31) reagovat
Kluci, Ukrajinu čekají poslední měsíce její existence. Tak neváhejte a pošlete nějaké příspěvky, aby mohli verbíři koupit benzín do aut a jet na venkov pochytat nové dobrovolníky do první línie. Protože čím víc Ukrajinců umře za zájmy demokratické Evropy, tím méně jich tam zbyde na dělání problémů Rusům při znovuobsazování území.

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (kemoRP (14.5.2024 15:28) reagovat
Fuj, kdo by dobrovolně pil pivo z rusáků, vyrobený jinejma rusákama?

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (cyklistaRP (14.5.2024 15:25) reagovat
Nebo ještě líp, ušetří Ukrajincům munici: [odkaz]

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (cyklistaRP (14.5.2024 15:24) reagovat
Milé ruské filcky, rusáci většinou dopadnou jako ten ve videu: [odkaz]

Obrázek 'zivotni cyklus' Obrázek 'zivotni cyklus' (Russ hnil nabodnuty na plote) (14.5.2024 15:02) reagovat
Blm: tobe uz nikdo neveri, ze ty tvoje priznani k tomu, ze jsi russka kurva, pise nejaky fejk. Jsi proste takovej traged, ze se s tim rad chlubis. Mrdko ubulena B-)

Strana 1/2. 1 2 následující