Nalezeno 16 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetšest:
   


Odebírat

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (Utahování šroubů) (24.5.2024 11:35) reagovat
Jak přesně souvisí "utahování šroubů" s nějakým atentátem na nějakého Fica? Vždyť to probíhá už dobrého čtvrt století v celém tom takzvaném "západním světě". A "liberální demokrati" nad tím hýkají blahem. Jako ještě dokážu pochopit ovce na západě, které komunistickou totalitu nezažily. Ale že se najde v bývalém východním bloku tolik tupců radujících se z návratu totalitních manýrů, to mi hlava fakt nebere.

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (:.) (24.5.2024 9:46) reagovat
Ani nepotřebuješ záznamy z komunikace nebo jakékoliv jiné více či méně spolehlivé zdroje. Stačí sledovat to dění okolo a jak se jim to všechno náramně hodí k utahování šroubů. Nasrat, snad se objeví někdo, kdo s nimi takhle domluvený není.

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (Druhá půlka prdele) (24.5.2024 9:44) reagovat
Ve skutečnosti je Fico robot z budoucnosti, ovládaný Ruskou umělou inteligencí. Prozradil se strojově přesnými kliky, když několikanásobně překlikal i tamní trénované vojáky.

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (Libtardovaná konspirační teorie) (24.5.2024 9:42) reagovat
A není náhodou židoještěr vy konspirační teoretici? :-D

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (mikoRP (24.5.2024 9:18) reagovat
to ze tam nebyla krev, je dukaz, ze fico byl zombik uz predtim

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (ujoRP (24.5.2024 8:53) reagovat
mikomik: na tom záznamu je vidět, že to Fico ani nebyl....dokonce ani ten údajný obviněný střelec není ten, který byl na údajném místě činu, kde není ani kapka krve..... zvláštní, po údajných čtyřech zásazích....

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (Druhá půlka prdele) (24.5.2024 6:30) reagovat
Celé je to dílo elfú pokoutně se shromažďujících na rouming.cz, který používají jako komunikační kanál.Začalo to úplně nenápadně zveřejněním štvavého komixu, zaměřeného proti místní sektě demagogických dezolátů a označením jejich údajného guru a generalisima za gerontodezochcáta, ale to nestačilo, tak přešli do ostřejší akce a infiltrovali se za pomocí temných čar a černé magie až do držav podtatranských kmenů, kde uhranuli pomateného básníka a agenta mosadu Ela Koptera a začali likvidovat spojence V.Puti

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (mikomik) (24.5.2024 5:03) reagovat
Prej "mam doma dobry receiver - odposlechy nasadil nekdo jiny"... To je další indicie, že nick "miko" je jen dalším nickem multiúčtáka nejneobhospodařovávatelnějšími/kmikal/klitorys/ovcoun/from/fromik bejvaly/fake blm/fake Dezolát/atd. atd. Ten píše podobné debility o tom, že dokáže zjišťovat IP adresy a reálné identity zdejších diskutérů. Přitom reálně nedokáže ani odlišit od sebe dva různí lidi.

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (nornikRP (23.5.2024 22:26) reagovat
Kdyby radši ti zvrhlici věnovali čas něčemu užitečnému, třeba vytvoření appky při duchny, která jim bude pořád ukazovat nejbližší bitcoinmat a pin na jejich kartách.

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (mikoRP (23.5.2024 22:23) reagovat
mam doma dobry receiver - odposlechy nasadil nekdo jiny, ja jenom zachytil komunikaci. nebudou blbi nebudou si prece psat pres fb. mel to byt prvni cin z cele serie "malych nehod" na ruzne politiky. evidentne se jim to vymklo z rukou - potvrdil mi to jeden nezavisly zdroj

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (Brožík 2 ) (23.5.2024 22:16) reagovat
miko) RP (23.5.2024 20:42) - A na to jsi zase přišel jak ? Cintulu jsi už nějakou dobu sledoval a nainstaloval jsi u něj odposlechy?

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (m3XRP (23.5.2024 21:07) reagovat
Dupla koš

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (mikomik) (23.5.2024 20:47) reagovat
Jo. A celé to řídili židoještěři z vesmíru, ne?

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (mikoRP (23.5.2024 20:42) reagovat
on byl domluven s ochrankou, ze jednou vystreli do zeme a ze pak rekne, ze ho nechtel zabit. jenomze ochranka uz mela jine plany. z jejich reakci bylo jasne videt, ze to nebyla zadna ochranka. osobni mel skocit mezi zbran a cil, ostatni meli fica strhnou na zem, prikryt vlastnim telem a az dalsi se meli zajimat o strelce. misto toho se vsichni hrnuli ke strelci, chytli mu ruku s pistoli a mackali spoust pistole s hlavni namirenou smerem k ficovi.

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (mikomik) (23.5.2024 20:07) reagovat
"Mi postřelili?" Postřelil ho jeden z vás, milí libtardi. Urputná snaha o umělé vytvoření "proruSSkého švába" nevyšla stejně jako u "filozofa" Kozáka. I slovenský atentátník je naprosto typický nenávistí zmítaný "liberální demokrat". Cituji z jeho zdůvodnění atentátu: "hlavně chtěl, aby byla poskytnuta vojenské pomoc Ukrajině" https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/786498/sokujici-detaily-z-vyslechu-juraje-c-takhle-planoval-utok-na-fica-a-novinky-o-stavu-premiera.html

Obrázek 'sakrapsu' Obrázek 'sakrapsu' (ujoRP (23.5.2024 19:49) reagovat
Vrabel, Rajch, Okamura, Foldyna, ale teď mi postřelili Fica......