Odebírat
|
|
GIF 'pro'
(fantomas_) (1.5.2026 11:16)
|
reagovat
|
|
som cakal ze mu to drbne ako v A je to! |
|
|
GIF 'pro'
(xenodocheionolog) RP (26.4.2026 1:41)
|
reagovat
|
|
Takto se do oleje se začnou uvolňovat chemické látky z laku (asi BPA-NI a oleoresiny). Záleží jen na teplotě a ochotě tohle otestovat. |
|
|
GIF 'pro'
(lassire) RP (25.4.2026 23:38)
|
reagovat
|
|
Na co to zahrieva v konzerve? Nema konzerva aj nejake plasty? Napr. nastrik vo vnutri ako plechovka? Raz som zahrieval konzervu a z lemu sa dymilo a smrdela guma. |
|