Domény  |  Stavební rozpočty  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Portrétní focení





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátčtyři:
   


Odebírat

GIF 'jedu' GIF 'jedu' (Koleňák ) (13.5.2026 13:48) reagovat
A to je ještě jedna z vůbec nejkrásnějších částí Ruska.

GIF 'jedu' GIF 'jedu' (FilipesRP (12.5.2026 11:30) reagovat
Tahle hnusná komunistická šeď je jen tam, kde je zhoubný vliv Russka. B-)

GIF 'jedu' GIF 'jedu' (KnůberalR (12.5.2026 11:18) reagovat
Presne bez ty azbuky muze byt i nejaky Mostecko, ale tohle se da videt kdyz vyjedes 20 minut z Prahy jakymkoliv smerem nebo takovy Holesovice? Hlavne ze zmrdstvo fnukne na rusaky :-D

GIF 'jedu' GIF 'jedu' (Asdfghjlt rf dfjdjsvsvdbdbf) (12.5.2026 11:14) reagovat
the quitter - kdyby ti nerekli, ze to je Rusko, nebyly tam cedule a auta AI nahradilo za smes skodovek, tak poznas picu. Takhle vypadji prumyslove casti mest uplne bezne....

GIF 'jedu' GIF 'jedu' (the quitterRP (12.5.2026 9:24) reagovat
kks v tom ruSSku je ale hnusne

GIF 'jedu' GIF 'jedu' (alisRP (12.5.2026 7:35) reagovat
v sovětském svazu je svět ještě v pořádku