Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Domény  |  Portrétní focení





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetšest:
   


Odebírat

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (Peter .RP (19.5.2026 5:10) reagovat
Ovčan Y) Je prekrásne vidieť ako nahrávaš Lebensraum [en.wikipedia.org] Len zabúdaš, že splynia aj teba aj keď si kolaborant.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (Občan YR (19.5.2026 1:00) reagovat
@Peter .: Zase si posledni, kdo se to dozvedel? Asi se s tebou uz nepocita.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (Dr.Str.RP (18.5.2026 23:36) reagovat
A takhle si milé děti vláček pokládá koleje před sebe a za sebou je zase sbírá.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (Peter .RP (18.5.2026 21:02) reagovat
cyklista) Ty máš od nich necenzurované správy? Tak potom musíš robiť priamo pri ich zdroji.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (cyklistaR (18.5.2026 20:01) reagovat
Petere, ty debile, rusáci už tanky víc jak rok nepoužívají, nemají kde brát.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (Ded) (18.5.2026 19:48) reagovat
Tohle by Poserselta mohlo uvézt.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (Peter .RP (18.5.2026 19:48) reagovat
Samozrejme, veď ruzzko napríklad vytiahlo uloženky používané na odmorovanie černobyle aby sa s nimi mohla povoziť poľnohospodárska divízia Hrdinskích Ukrajincov a zamoriť s nimi svoje polia z ktorých predáva obilie na západ. Ten chlebík z nej papáš aj ty.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (mikoRP (18.5.2026 17:59) reagovat
jako si fakt vazne jako myslis, ze nemecko je na tom tak spatne, jak rusko, ktere vytahuje IIsvv srot z muzei :-D

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (nesrnesr) (18.5.2026 16:29) reagovat
Nato germania mobilizuje.. :)

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (Peter .RP (18.5.2026 16:12) reagovat
V slove narcisty máš preklep.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (cyklistaR (18.5.2026 13:44) reagovat
Jj, jede na Ukrajinu, likvidovat ruské nacisty.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (SvedikRP (18.5.2026 13:26) reagovat
Těsně vedle ;-)

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (Peter .RP (18.5.2026 13:21) reagovat
:D curak na skutry s veľkými ramenami

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (SvedikRP (18.5.2026 13:20) reagovat
4G by byl asi rychlejší.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (HAHAHAHAHAHAHAHA) (18.5.2026 13:10) reagovat
Tomu prvnimu chybi Schurtzen, skoda.

GIF 'Stug 3 G' GIF 'Stug 3 G' (Posselt) (18.5.2026 12:51) reagovat
Jede na Ukrajinu. Přes Bruno.