Odebírat
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(koxotron-nepr) (1.6.2026 10:48)
|
reagovat
|
|
jeziis, to som na lieceni odpaloval nechtom |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(Soudruh kapitán Pávek ) (1.6.2026 5:21)
|
reagovat
|
|
Cca od roku 1974 jsem měl bouchačku a odpráskl jsem s ní pár podvratných živlů a agentů NATO. |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(cern0usek) RP (31.5.2026 15:38)
|
reagovat
|
|
Old.man: Takze neco jako cikanskej policejni informator? |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (30.5.2026 9:53)
|
reagovat
|
|
Tehdy jsme si jeste dokazali hrat s kamenim, dnesni mladez stoji za hovno. |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(Predpo) (30.5.2026 6:11)
|
reagovat
|
|
To byla určitě učitelka češtiny, že? Pozdě ti ho zabavila, hochu, pozdě. |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(Woyta) RP (29.5.2026 21:12)
|
reagovat
|
|
Cca 1998 jsem měl revolver na věnečky kde se dali do bubínku dát airsoft kuličky. Docela to mělo sílu. Akorát mi ho učitelka zabavila a na konci školního roku se nenašel. Dnes by to byl docela zajímavý doplněk na airsoft. |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(miklos-abdul) RP (29.5.2026 19:23)
|
reagovat
|
|
Já viděl kluka si s tím hrát kolem 2015. Takže nemusí člověk být zas tak starý. |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(Old man) (29.5.2026 18:12)
|
reagovat
|
|
Já si pamatuju, že to víc smrdělo, než práskalo. |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(Mujtip) (29.5.2026 15:11)
|
reagovat
|
|
Lapače na mouchy? |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(anonykrysa) R (29.5.2026 14:47)
|
reagovat
|
|
A není lepší si ty zápalky prostě koupit? |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(j.p.) R (29.5.2026 11:53)
|
reagovat
|
kurvy kolotocarsky.. bylo to skoro vzdycky navlhly a spis to sycelo nez praskalo... kdo mel veneckovku byl v '70 pro me king s kontaktama na zapad |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(Pikula) RP (29.5.2026 10:42)
|
reagovat
|
|
Z plastových věnečků to jde vyloupat jehlou a pak dát do 4,4mm zápalky nejen na 9mm. Funguje to, dělat to nechceš, ale kdo ví co bude. |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(Mrkvas) (29.5.2026 9:48)
|
reagovat
|
|
ma kazdy slusny vietnamec |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(MIlda_X_) (29.5.2026 9:34)
|
reagovat
|
|
tady se dají koupit: https://www.wikyhracky.cz/kapsle-papirovy-prouzek-100-ran |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(5ttt) (29.5.2026 9:18)
|
reagovat
|
|
Věnečky kapsliku koupit lze, ale stojí za hovno. Rana je hlasitá asi jako lusknuti prsty. Kdyby někdo věděl, kde sehnat ty původní, budu rád. |
|
|
Obrázek 'Put on your thinking cap'
(klatom) RP (29.5.2026 9:12)
|
reagovat
|
Tssss. Radši mi řekněte, jestli někdo nevíte, kde je koupit..? |
|