Strana 1/6.
Odebírat
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Politruci) (1.6.2026 10:19)
|
reagovat
|
|
Podle mě to nehraje roli. Boti si dokážou najít nějakou spojitost s ruSSkem v podstatě na libovolném obrázku nebo videu. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(hromdopolice) (1.6.2026 10:05)
|
reagovat
|
myslíte, že si tu boti tolik povídají, protože v obrázku je slovo "Russians"? Na to, že jde o vtip, tak je to opravdu dlouhá diskuze |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 20:59)
|
reagovat
|
Kakaci, myslis ze by mu jeblo, kdyby zjistil ze nejsme jedna a ta sama osoba? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 20:57)
|
reagovat
|
|
to jsme uz pochopili, ze jsi senilni geront, ktery miluje stalina. proto se projektujes do alterega akkouska, co si po vecerech musi uklidit pokojicek a na druhy den vstava do skoly. a nikdo nefnuka - to si pletes se svym knucenim, kdyz se snazis obhajovat rusaky. to ty je vzdy vytahnes i kdyz o nich nikdo nemluvi, neni o nich rec. a pak knucis a stezujes si, ze si s tebou lidi vytiraji prdel |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 20:54)
|
reagovat
|
Ja taky nejsem nejmladsi, ale takhle degradovat? Prece nikdo nemuze mit tak posrany zivot aby zbytek svych dni stravil tim ze by chodil nekam a fnukal na Rusaky. Venku je svet tak krasny |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 20:53)
|
reagovat
|
|
jen si hezky popovidej sam s sebou. a nezapomen se jeste pochvalit, jak hezky podporujes ruske vrazdeni. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (31.5.2026 20:48)
|
reagovat
|
|
Knůberal tak ale neměl by sis chudáka dobírat, je to starej komunista, je mimo a nemůže za to, času nelze poručit! |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (31.5.2026 20:47)
|
reagovat
|
|
Holt si vybereš tu nejjednodušší cestu, podobně jako za burešfašismu s čínkou chřipkou patnáctou dávku a náhubek i do lesa. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 20:47)
|
reagovat
|
|
twl, ty tvoje zakomplexovane projekce. nech si je pro sebe a nejlepe, kdyz je tady nebudes vubec ventilovat. jako za svoj posrany zivot si muzes jenom ty sam, nikdo jiny. to ze se snazis povysovat nad nekoho jineho, z tebe dela akorat jeste vetsiho uknouraneho debila. jako byt ruska svine a jeste k tomu uknucenej debil ... twl, jeste k schyzak k tomu, co pouziva vice nicku ... bavi te s tim vubec zit? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 20:26)
|
reagovat
|
Predstav si, jsi knikal, narodis se jako Rusak ale stene si vyberes byt XOXLEM. Kdyz osud byl nekde kruty, tak tady |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(kakamսra) (31.5.2026 20:22)
|
reagovat
|
|
Kdo na ně stále myslí, je nuzácká filcka, tak už to je mno, nenaděláš nic. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 20:14)
|
reagovat
|
Jo a kdy kdyz tu kazdy bozi den sedis a fnukas na rusaky? a ta "obhajobu ruskych zverstev" je ted s tebou v mistnosti? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 20:12)
|
reagovat
|
|
a vis, ze jo? a pak ctu tvoje blaboly na obhajobu ruskych zverstev na ukrajine i pod tak nevinnou fotkou par musek nalepenych na drivka ... evdientne nejsi zdravy. zajdi si s tim k doktorovi. nebo ber aspon ty prasky, co ti predepsal. a necekej, nez ti nekdo predepise 9mm
|
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 20:09)
|
reagovat
|
Hele a mas den kdy na rusaky nemyslis? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (31.5.2026 20:08)
|
reagovat
|
|
Tak je jasne, ze rusov nema rad nikto. Iba jebliny a pohrobkovia rusov po ich okupaciach |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:57)
|
reagovat
|
|
neverim. kdybys napsal lopatou po hlave, tomu bych veril. ric jine narodnosti (hlavne z postsovjetskych republik), ze je rus, to je o zivot. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:57)
|
reagovat
|
Nelzi, ty nemas kamarady. S debilama se nikdo nebavi |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (31.5.2026 19:54)
|
reagovat
|
No my rozhodne nie, ale podla tvojich vyjadreni ty ano o to bude tvoja odpoved zaujimavejsia. Btw, kamarat je Bielorus, odkazuje, ze pri zlej odpovedi doatanes do drzky |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:52)
|
reagovat
|
coku, chces tim naznacit, ze knucoun je bjelorus? tedy z poheldu rusaka untermench? ... aha, to by jeho zakomplexovanost docela vystihovalo |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:51)
|
reagovat
|
pocitame i Ukrajince za rusaky |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (31.5.2026 19:50)
|
reagovat
|
Knuberale, pocitame Bielorusov za rusakov? Pytam sa pre kamarata. Ma teoriu, ze v tomto kobkretnom pripade napises,ze nie |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:50)
|
reagovat
|
|
1. nejsem zadny tvuj synek, ty ruska svine, 2. "Multiuctak schizousek si ze me dela tady dela prdel ale misto toho je celou dobu sam za kokota. Nejsi ty klaun?" co to jako ma byt? ja se te ptal na neco ohledne ruskeho teroru ... toto s tim ensouvisi. jensi nahodou debil? (vim, ze ne nahodou, jenom recnicka otazka) |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:47)
|
reagovat
|
Synku, prestal jsi odpvidat na nepohodlny otazky, o cem se stebou mam tady bavit? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:45)
|
reagovat
|
aha, takze tema ruska agrese a rusacke vrazdeni se ti vymyka zpod kontroly, ted se prepne do faze c.2 - pokusy o osobni urazeni? ... ty jsi fakt imbecil |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:44)
|
reagovat
|
Multiuctak schizousek si ze me dela tady dela prdel ale misto toho je celou dobu sam za kokota. Nejsi ty klaun? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:42)
|
reagovat
|
|
"A proc ty udajny "obeti" zabijej Rusky zeny a deti?" zkus lepsi translator ... uz ti prestava byt rozumet, ty rusky curaku |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (31.5.2026 19:42)
|
reagovat
|
Knuberal, a tie mrtve ruske deti a zeny su teraz s tevou v miestnosti? Nehovorili nahodoy, ze ich v skutocbosti zabil nejaky Josif S? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:41)
|
reagovat
|
knucoune, debilku, to s tebou se nikdo nebavi. to si z tebe delame hromadne prdel, vytirame si s tebou rit - nejvetsi psina je v tom, ze tobe to ne a ne dojit |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:40)
|
reagovat
|
A proc ty udajny "obeti" zabijej Rusky zeny a deti? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (31.5.2026 19:38)
|
reagovat
|
|
Tieto veci sa nedaju automaticky aplikovat na ove strany Knuberal. Vyplyva to z fajtu, ze rusaci su agresor v cudzej krajine a ukrajinci obet doma. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:38)
|
reagovat
|
Drz picu coku s tebou se nikdo nebavi, kdyz uz hod tu svoji sracku do prekladace a mluv jako clovek |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:38)
|
reagovat
|
|
knucounku - na neco se ptas - dam ti tri odpovedi, nacez misto toho abys nejakou vybral (i kdyz ony to jsou pravdive vsechny tri), tak zas pokaldas dalsi otazku. jako mas vsech 5 pohromade? ja vim, ze ne, ale i tak ... |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (31.5.2026 19:36)
|
reagovat
|
Nerozumiem otazke. Akoze ci sa snazia zit vo svojej krajine? nebudes ty debil? je libo pre rusaka zhasnut na Ukrajine a odovzdat kluce? pytam sa pre kamarata, lebo pre mna si absolutne hovno ked toto dokazes dat na stenu |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:34)
|
reagovat
|
A Ukrajinci to takhle nedelaji? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (31.5.2026 19:33)
|
reagovat
|
Rusky den otcov organizovany fsb v ropnej fabrike sa nepocita |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:33)
|
reagovat
|
|
knucounku, zkus hadat. dam ti vybrat z nekolika moznosti: 1. protoze srusak uz cela leta utoci a ukrajina se brani. 2. rusak umistuje vojenske objekty blizko civilnich cilu, 3. rusak sestreluje drony (cilici na vojenske cile) a ty dopadaji nerizene kamkoliv. ... |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
A proc jsou mezi obetma zeny a deti na Rusky strane ktery zabili Ukrajinsky drony? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (31.5.2026 19:26)
|
reagovat
|
|
Ne |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 19:20)
|
reagovat
|
|
Papoušek Knůberá se od blma naučil slovíčko larpovat. Sice neví, co to znamená, ale snaží se i tak. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:20)
|
reagovat
|
A Ukrajinci nevrazdi zensky a decka? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:19)
|
reagovat
|
|
klidne jsem za vypatlanyho curaka, vzdy milionkrat lepsi, nez ruska svine, ktere je jedno, ze rusak vrazdi zensky a decka. jen tak, z dlouhe chvile. protoze se nudi. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:17)
|
reagovat
|
Nechces lognout jeste nejakyho debil, trebe toho s kterym larpujes jako 160IQ zid? Takhle to totiz fakt nevypada ze jsi za uplnyho vypatlanyho curaka |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(cok) R (31.5.2026 19:16)
|
reagovat
|
V celej tejto diskusii, pretoze hovno, co nevie povedat, ze jeho sympaticke hovna vrazdia, je podporovatel vrazdenia Knuberale |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:15)
|
reagovat
|
Fakt genius, dejte tomu synkovi cokoladovou medajli |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:14)
|
reagovat
|
(Knůberal) R (31.5.2026 19:00) "Pro me neni normalni se montovat do problemu do kterych nam nic neni " -> tedy: at si vrazdi, kdyz se jim to libi, co mi je do toho? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:13)
|
reagovat
|
Kde prosimte podporuju jakykoliv vrazdeni? tim ze nechci napat tu tvoji sracku? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:11)
|
reagovat
|
to ty podporujes a schvalujes vrazdeni rusakama, ne ja. neotacej - to uz nezapres. pro tebe neni normalni se jich v tom pripade zastat. sam si to ted napsal. to uz nesmazes. rikam, ze jsi debil - vedel jsem, ze to z tebe dostanu |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:10)
|
reagovat
|
Jsi proti vrazdeni vsech civilistu vid? vsech bez vyjimky vid? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:07)
|
reagovat
|
|
"Pro me neni normalni se montovat do problemu do kterych nam nic neni" a mne prave do vrazdeni civilistu je docela dost. protoze jsem lidska bytost, trebaze ucnak nemam. na rozdil od tebe (co taky nema ten ucnak), ale jsi jenom pezpaterna svine - a co horsi - ruska svine, kteremu je nejaky lidsky zivot uplne uprdele. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:04)
|
reagovat
|
Genialni dedukce, tebe nepustili dal nez na ucnak co? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 19:03)
|
reagovat
|
|
krasne, takze to neni normalne odsoudit vrazdeni civilistu. takze je tim vlastne podporujes, schvalujes. a je ti to jedno. takze ne ze "nikdo nesmi vrazdit", ale "nikdo nesmi vrazdit, pokud neni rusak". presne toto jsem po tobe chtel - ty ruska svine |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 19:02)
|
reagovat
|
|
Jasné, žádný vpád nebude, co blázníte. Ukrajinu by napadl jen blázen. Známe to vaše vranjo. |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 19:00)
|
reagovat
|
Pro me neni normalni se montovat do problemu do kterych nam nic neni |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 18:59)
|
reagovat
|
|
takze podle tebe neni normalni odsoudit vrazdeni civilistu? hlavne, kdyz jsou to rusti vojaci, co vrazdi? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 18:58)
|
reagovat
|
|
dtto |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 18:56)
|
reagovat
|
Zkopiruj to jeste jednou, vic za debila stejne uz nebudes |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 18:54)
|
reagovat
|
|
knucounku chapu, ze jsi rusky debil, ale zkus odpovedet uz konecne: co ti tvi rusaci? si pro, aby rusaci na ukrajine dal vrazdili civilisty? nebo si proti? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Knůberal) R (31.5.2026 18:53)
|
reagovat
|
Hele a mas den kdy nemyslis na rusaky? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(miko) RP (31.5.2026 18:52)
|
reagovat
|
|
knucounku chapu, ze jsi rusky debil, ale zkus odpovedet uz konecne: co ti tvi rusaci? si pro, aby rusaci na ukrajine dal vrazdili civilisty? nebo si proti? |
|
|
Obrázek 'Auto targeting'
(Carl C.C C8) (31.5.2026 18:51)
|
reagovat
|
|
Jak mohu očekávat nějakou hlubší myšlenku od blba, který se neumí ani vyžvejknout, natož aby to vyjádření mělo nějakou fazónu. Samozřejmě, že odpovědí jsou mi jenom urážky a halucinace, přesně v duchu očekávaného. |
|
Strana 1/6.