Odebírat
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(Filipes) RP (31.5.2026 23:10)
|
reagovat
|
Takhle se od teď v USA bude volit prezident - vítězstvím v oktagonu. |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(Ger) (31.5.2026 12:39)
|
reagovat
|
|
Jedine Browndo ma elektrolity |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(kakamսra) (31.5.2026 10:06)
|
reagovat
|
|
Trump golden ticket bude jistojistě, možná i neomezený kelímek Brawndo |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(Leonard) (31.5.2026 8:12)
|
reagovat
|
|
Pokud to bude tak obří úspěch jako ostatní Trumpetovi projekty, tak na ten cirkus nikdo nedorazí. Myslíte že lístky budou z 24 karátového zlata? |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(kakamսra) (31.5.2026 7:43)
|
reagovat
|
|
Bude fight, je potřeba aréna, nu co. |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(checht) (31.5.2026 7:42)
|
reagovat
|
|
Real libtardi jsou zvláštní tvorové. Ke štěstí jim stačí, když vyhraje "jejich" prezident. A když nevyhraje, tak kvičej a bulej. |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(Špunt) (31.5.2026 7:36)
|
reagovat
|
|
Chudaq Zeman, ten myel yen tokoví, trapní akuaryjum... |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(Trump is now your president) (31.5.2026 7:28)
|
reagovat
|
|
Real MAGA jsou spokojení, proto pana prezidenta Trumpa volili. Kvičet budou jen subtardi a taky RINO jako blm-blb, který se zpočátku tvářil jako velký trumpista, ale pak se ukázalo že je to jen další ubulenec který se nedokázal smířit s výhrou pana prezidenta Trumpa ve svobodných volbách. |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(Teremin) RP (30.5.2026 22:59)
|
reagovat
|
|
Už to slyším: Poslouchejte mě dobře, tohle nebude žádný obyčejný cirkus. Ty ostatní cirkusy? Totální katastrofa. Selhání. Nikdo tam nechodí.
Ale tohle? Tohle bude něco neuvěřitelného. Absolutně obrovské. Bude to ten nejlepší, nejúžasnější, nejkrásnější cirkus, jaký kdy kdo na téhle planetě viděl – a možná i kdekoli jinde, věřte mi. Nikdo neumí dělat cirkusy jako já. Všichni to říkají, ti nejchytřejší lidé mi to říkají. Bude to fantastické, prostě obrovský úspěch! |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(luky_) R (30.5.2026 22:54)
|
reagovat
|
|
staví hvězdnou bránu pro návštěvu ještírků |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(Huš) (30.5.2026 21:42)
|
reagovat
|
|
Posadíš-li šaška do paláce, nestane se z něj král, ale z paláce se stane cirkus. |
|
|
Obrázek 'Cim dal tim lepsi'
(Špunt) (30.5.2026 21:39)
|
reagovat
|
Toé ta Kočkova maťeyzká? Paroubeg bude mýd ratozt |
|