Domény  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení


Nalezeno 16 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (Mrkvas) (1.6.2026 9:09) reagovat
mensi a rozmazanejsi to uz neslo?

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (Roztrhal Parkund-OG) (1.6.2026 7:06) reagovat
Jestli nejsem úplně slepej na starý kolena tak tam chybí Battlestar Galactica, takže celá ta timeline je od základu k hovnu a Vy jste hovno nerdi ze jste si toho nevšimli

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (ORIONR (31.5.2026 20:25) reagovat
Z těch známějších třeba: Wolfenstein, Wakanda, Helldivers/Starship Troopers, Subnautica, Tunel, Riddick, Tiberian Sun, Dark Colony, Red Alert, Fallout, Half-Life, No Man's Sky, Válka Světů, Metropolis, Anno 2070/2205, Battlefield 2042/2142, C.O.R.E., Factorio, Lethal Company, Contra, Redneck Rampage, Shadow Warrior, Startopia, Starfield, Pragmata...

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (Ňouma) (31.5.2026 17:02) reagovat
Chybi tam taky navrat do budoucnosti a to hned 3x :-D

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (Občan YR (31.5.2026 15:26) reagovat
Vetsina z toho jsou pekny sracky, proc se ptate?

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (x_Lečo_x) (31.5.2026 14:47) reagovat
ententak: no jo expanse tam je. Přehlíd jsem to.

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (ententeakRP (31.5.2026 14:12) reagovat
je tam Expanse (2350), Fallout 4 (2287) i trpoš (3MYR) - i když ten je až v té "Reddit" verzi od Kakamury...

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (kakamսra) (31.5.2026 13:48) reagovat
nějaké rozlišení oproti žádnému je tu https://www.reddit.com/r/scifi/comments/162vw47/science_fiction_time_line

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (_Lečo_) (31.5.2026 13:43) reagovat
E.T. takovej základ! kterej čůrak obrazek dělal?

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (Tiocfaidh ár lá) (31.5.2026 13:42) reagovat
Red dwarf

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (_Lečo_) (31.5.2026 13:41) reagovat
expanse, ale to byl seriál...

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (lalauuu) (31.5.2026 13:32) reagovat
fallout

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (Werki) (31.5.2026 13:17) reagovat
rozhodně chybí Half Life

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (Ňouma) (31.5.2026 13:07) reagovat
Od danikena tam nic není?

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (Nemůžete použít přezdívku registrovaného uživatele!) (31.5.2026 13:04) reagovat
Chybí tam dostatečně jemné rozlišení, aby se to dalo rozumně přečíst :-P

Obrázek 'co tam chybi' Obrázek 'co tam chybi' (Nulanic) (31.5.2026 12:37) reagovat
Šprtajzlík! >-O