Odebírat
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(yxus) RP (7.6.2026 8:36)
|
reagovat
|
|
joooo, to jsem drtil hodiny na atari |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(Gag) (3.6.2026 11:14)
|
reagovat
|
|
O____o: Supaplex je v podstatě kopie, byly tam snad i nějaké žaloby |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(MIlda_X_) (3.6.2026 8:17)
|
reagovat
|
|
Já nemyslím, že to byla chyba grafiky - byla to signalizace nějakého časového limitu ve hře. Třeba když jsi tu rostoucí hmotu musal zavřít, aby se změnila na diamanty nebo naopak, když jsi to nestihl v časovém limitu, tak z ní byly šutry. Kdysi jsme si "stavěli" i svoje mapy v editoru a určitě tam byla nějaká fičura s tím související.... |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(afekete) RP (3.6.2026 3:20)
|
reagovat
|
Jak muzete nevzpomenout Lemmings, Kyrandii, pipemanii, tetris 2 od FF, nebo Ugh, toppler, Nouplisaky |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(Roumen) R (3.6.2026 0:04)
|
reagovat
|
|
[youtu.be] |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(luky_) R (2.6.2026 23:13)
|
reagovat
|
|
na té hře mě v době, kdy jsem jí hrál, zaujalo, že je v textovém režimu a přesto ma plynulý posun obrazu do všech stran |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(O____o) (2.6.2026 22:55)
|
reagovat
|
|
mě to strašně připomíná Supaplex |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(T-Jack) RP (2.6.2026 22:44)
|
reagovat
|
|
@Acoch: to byl Double Dash [worldofspectrum.net] |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(Acoch) (2.6.2026 20:53)
|
reagovat
|
|
@Sim nereg : iirc je to oznameni, ze jsi ziskal zivot navic.
A jeste si pamatuju, ze existovala podobna hra, tusim CZ nebo SK, ktera se hrala ve dvou hracich splitscreen a zaboha ji nedokazu vygooglit. |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(afekete) RP (2.6.2026 19:21)
|
reagovat
|
oba didaktiky, atarko, commodore, sharp, sord m5, zx nekolik variant...pmd, ondra... zkusit se musi vse tns uz nebyla sranda
|
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(/kr) (2.6.2026 19:20)
|
reagovat
|
|
ooooo stare casy na Atari... mal som aj verziu kde sme vytvarali vlastne dosky a tie nahravali spat na kazetu |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(jjzz) (2.6.2026 18:37)
|
reagovat
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=xq2zZhCcHNo |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(cockroach) RP (2.6.2026 18:37)
|
reagovat
|
|
PMD 85-2. A neskôr Amiga. |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(jjzz) (2.6.2026 18:36)
|
reagovat
|
|
PMD-85 FTW |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(mi0) RP (2.6.2026 18:25)
|
reagovat
|
Boulder Dash, u mňa na ZX |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(.) RP (2.6.2026 18:24)
|
reagovat
|
|
mal som na Atari - Boulder Dash |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(cockroach) RP (2.6.2026 18:23)
|
reagovat
|
|
@Sim nereg.: to je chyba grafiky |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(Sim nereg.) (2.6.2026 18:12)
|
reagovat
|
|
Co znamena to vodorovny bily srafovani jinak cernejch cesticek, objevi se okolo 0:30? Mel jsem to na C=64 a vzdycky jsem si myslel, ze to je chyba grafiky. |
|
|
GIF 'pro pamětníky'
(xm07.) (2.6.2026 18:08)
|
reagovat
|
Super! To jsem mel jeste na Atarku. |
|