Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Domény  |  Tesla se slevou  |  Webhosting


Nalezeno 19 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetdevět:
   


Odebírat

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (yxusRP (7.6.2026 8:36) reagovat
joooo, to jsem drtil hodiny na atari

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (Gag) (3.6.2026 11:14) reagovat
O____o: Supaplex je v podstatě kopie, byly tam snad i nějaké žaloby

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (MIlda_X_) (3.6.2026 8:17) reagovat
Já nemyslím, že to byla chyba grafiky - byla to signalizace nějakého časového limitu ve hře. Třeba když jsi tu rostoucí hmotu musal zavřít, aby se změnila na diamanty nebo naopak, když jsi to nestihl v časovém limitu, tak z ní byly šutry. Kdysi jsme si "stavěli" i svoje mapy v editoru a určitě tam byla nějaká fičura s tím související....

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (afeketeRP (3.6.2026 3:20) reagovat
Jak muzete nevzpomenout Lemmings, Kyrandii, pipemanii, tetris 2 od FF, nebo Ugh, toppler, Nouplisaky :-D

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (RoumenR (3.6.2026 0:04) reagovat
[youtu.be]

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (luky_R (2.6.2026 23:13) reagovat
na té hře mě v době, kdy jsem jí hrál, zaujalo, že je v textovém režimu a přesto ma plynulý posun obrazu do všech stran

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (O____o) (2.6.2026 22:55) reagovat
mě to strašně připomíná Supaplex

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (T-JackRP (2.6.2026 22:44) reagovat
@Acoch: to byl Double Dash [worldofspectrum.net]

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (Acoch) (2.6.2026 20:53) reagovat
@Sim nereg : iirc je to oznameni, ze jsi ziskal zivot navic. A jeste si pamatuju, ze existovala podobna hra, tusim CZ nebo SK, ktera se hrala ve dvou hracich splitscreen a zaboha ji nedokazu vygooglit.

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (afeketeRP (2.6.2026 19:21) reagovat
oba didaktiky, atarko, commodore, sharp, sord m5, zx nekolik variant...pmd, ondra... zkusit se musi vse :D tns uz nebyla sranda

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (/kr) (2.6.2026 19:20) reagovat
ooooo stare casy na Atari... mal som aj verziu kde sme vytvarali vlastne dosky a tie nahravali spat na kazetu

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (jjzz) (2.6.2026 18:37) reagovat
https://www.youtube.com/watch?v=xq2zZhCcHNo

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (cockroachRP (2.6.2026 18:37) reagovat
PMD 85-2. A neskôr Amiga.

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (jjzz) (2.6.2026 18:36) reagovat
PMD-85 FTW

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (mi0RP (2.6.2026 18:25) reagovat
Boulder Dash, u mňa na ZX :)

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (.RP (2.6.2026 18:24) reagovat
mal som na Atari - Boulder Dash

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (cockroachRP (2.6.2026 18:23) reagovat
@Sim nereg.: to je chyba grafiky

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (Sim nereg.) (2.6.2026 18:12) reagovat
Co znamena to vodorovny bily srafovani jinak cernejch cesticek, objevi se okolo 0:30? Mel jsem to na C=64 a vzdycky jsem si myslel, ze to je chyba grafiky.

GIF 'pro pamětníky' GIF 'pro pamětníky' (xm07.) (2.6.2026 18:08) reagovat
Super! To jsem mel jeste na Atarku. :o)