Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Domény


Nalezeno 10 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetosm:
   


Odebírat

GIF 'dlho sme neboli v uliciach' GIF 'dlho sme neboli v uliciach' (Adolf Čtvrtek ) (11.6.2026 4:56) reagovat
je mi opravdu trudno z toho, jak ta ulice vypadá zanedbaně. Ale zase mě velmi mile překvalil cyklista, co své kolo slušně vede po chodníku, místo aby po chodníku jel jako typický ubohý sebestředný buzerant.

GIF 'dlho sme neboli v uliciach' GIF 'dlho sme neboli v uliciach' (duna) (10.6.2026 23:52) reagovat
Berlin je teda pejna dira

GIF 'dlho sme neboli v uliciach' GIF 'dlho sme neboli v uliciach' (medievil43R (9.6.2026 9:59) reagovat
JapaNaTo: ta napravo podla mna nieje, videl som viac videi s nou a vyzera fakt naturalne

GIF 'dlho sme neboli v uliciach' GIF 'dlho sme neboli v uliciach' (JapaNaToRP (9.6.2026 1:51) reagovat
Přijde mi to a nebo jsou umělé, tedy silikonové, obě?

GIF 'dlho sme neboli v uliciach' GIF 'dlho sme neboli v uliciach' (Los LososR (8.6.2026 11:01) reagovat
Modus - xicht jde v případě pyskatého jackpotu stranou. Kila ne, ale xischt jo.

GIF 'dlho sme neboli v uliciach' GIF 'dlho sme neboli v uliciach' (Carl C.C C8) (8.6.2026 10:47) reagovat
Ať to zkusí v Paříži u mešity, Ukrajinky.

GIF 'dlho sme neboli v uliciach' GIF 'dlho sme neboli v uliciach' (ModusRP (8.6.2026 5:42) reagovat
Myslíte doufám tu v právo, že? Nebot ta blond umělej obličej je naprosto odporný :-/

GIF 'dlho sme neboli v uliciach' GIF 'dlho sme neboli v uliciach' (misilRP (8.6.2026 2:31) reagovat
taky bych ji protentokrat to fetovani odpustil

GIF 'dlho sme neboli v uliciach' GIF 'dlho sme neboli v uliciach' (Los LososR (7.6.2026 22:57) reagovat
Beru tu feťačku. Kdo by odolal vyhžezlým pyskům.

GIF 'dlho sme neboli v uliciach' GIF 'dlho sme neboli v uliciach' (afeketeRP (7.6.2026 18:36) reagovat
Kdyby tam takhle pobihali dva chlapi, tak je zazaluji na obnazovani, ohrozeni mravu a kdejaky blabol, ze :D A Peter, ty drzh hubu, vis ze jsi debil. :D