Odebírat
|
|
GIF 'jedu'
(xoxen) (10.6.2026 15:09)
|
reagovat
|
|
hehehe: yes, asi se zarazil o tu pumpu na vodu. |
|
|
GIF 'jedu'
(hehehe) (10.6.2026 14:30)
|
reagovat
|
|
všimni si ten zelený ostrovček - To uprostred ostrovčeka je asi zabetonovaná koľajnica, alebo niečo podobne odolné. A ten exot asi skúsil obehnúť autobus zľava... |
|
|
GIF 'jedu'
(xoxen) (10.6.2026 14:23)
|
reagovat
|
|
@karfik: dobry postreh! Presto je nepochopitelne, jak se dokazal zadkem omlatit o autobus. |
|
|
GIF 'jedu'
(karfik) RP (10.6.2026 14:07)
|
reagovat
|
|
Už ho vidím, on jel za ním. |
|
|
GIF 'jedu'
(karfik) RP (10.6.2026 14:06)
|
reagovat
|
|
a to se tam kde vzalo? AI?
|
|