Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení  |  Domény





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátsedm:
   


Odebírat

GIF 'jejda' GIF 'jejda' ([Jooky]) (25.6.2026 14:55) reagovat
@Greywolf aj klasicke klucky mozu byt problem. Napr automaticke otvaranie kufra moze aktivovat umyvanie podvozku / kolies ... Na mojom aute zavriem dvere, zamknem tlacidlom na kluci a ked sa do 5 sekund dotknem klucky, tak sa keyless (aj kufor) vypne. Pri dalsom domknuti tlacidlom na kluci sa znova zapne ... takze nemusim nic hladat niekde na radiu a pocas umyvania je istota, ze auto ostane zamknute a zavrete ... ostatne znacky maju nejaku podobnu kombinaciu, alebo na to polozku v menu na radiu.

GIF 'jejda' GIF 'jejda' (GreywolfR (24.6.2026 12:00) reagovat
@Jooky toto počujem prvýkrát. Zjavne sme boli "kvalitne" zaškolení :-D Pochybujem, že niekto v tej firme o niečom takom vôbec vie. S klasickými kľučkami nikdy problém nebol, to kefy neotvoria, spravilo to iba pri tých zapustených. Cestou dozadu kefa pridvihla, cestou dopredu otvorila a následne stĺp umývačky vylomil dvere naopak.

GIF 'jejda' GIF 'jejda' ([Jooky]) (24.6.2026 10:31) reagovat
@Greywolf Presne pre toto maju vsetky auta s keyless systemom rezim pre umyvacku auta. Staci si precitat navod :-)

GIF 'jejda' GIF 'jejda' (GreywolfR (24.6.2026 0:56) reagovat
@miko žiadne auto, ktoré má v poriadku lak, wapkou "neolúpeš." Wapkou, veľmi silnou, som raz "vyzul" stierače. Nasadíš naspäť. Ak wapka berie "lak," teda asi myslíš "farbu," zjavne ide o naštetkovaný x-krát búraný vrak. A ak si tomu arabáčovi nedal aspoň 5€ tringelt, tak si hovado B-)

GIF 'jejda' GIF 'jejda' (mikoRP (23.6.2026 23:39) reagovat
videl jsem hodne, ale opravdu hodne aut, ktere maji totalne zniceny/oloupany lak od wapky na to, abych to dal nekam umyt wapkou. maximalne si to udelam sam. nejlepe ale klasika. ... BTW: je zajimave, ze v cerne hore jsem nechal arabace (albance) umyt auto - jenom houbiska a hadrik. opravdu perfektni prace! to jsem u nas takovou peci nikde nezazil. a ta cena navic totalne smesna - 15E (tusim, mozna mene)

GIF 'jejda' GIF 'jejda' (JapaNaToRP (23.6.2026 23:22) reagovat
A to je důvod, proč to myjí jen wapkou. Nebo raději vůbec.

GIF 'jejda' GIF 'jejda' (ententeakRP (23.6.2026 23:11) reagovat
druhý den jsme s tím jeli do Chorvatska.... tady se taťkovi povedlo otevřít kufr botou (páčka vedle sedadla řidiče), když zasouval anténu a postavil se na práh, aby lépe dosáhl...

GIF 'jejda' GIF 'jejda' (ententeakRP (23.6.2026 23:10) reagovat
Greywolf: [suzukiclub.cz]

GIF 'jejda' GIF 'jejda' (GreywolfR (23.6.2026 22:26) reagovat
Rok som v Trnave (v Begame) umýval autá. Niekedy linka robila "zázraky," hit bol, keď kolegovi takto kefy na novom nezamknutom Hyundai Ioniq 5 otvorili dvere (zapustené kľučky) a keď sa brána vracala zozadu dopredu, vylomila dvere naopak... To nevymyslíš. Kefy sú zlo, hlavne pre lak. A bez predumytia wapkou a chémiou beztak zostane auto relatívne špinavé. Ručné umývanie je neporovnateľne šetrnejšie.

GIF 'jejda' GIF 'jejda' (misilRP (23.6.2026 22:19) reagovat
jakou mu tam v ramci myti vygravirovali frajerskou drazku! To jsou, panecku, sluzby. Ne jako u nas!

GIF 'jejda' GIF 'jejda' (tvarKouleR (23.6.2026 22:13) reagovat
Já tomu moc nerozumím, ale nedává se při umývání na to auto ještě něco ? Voda třeba ?