Odebírat
|
|
GIF 'policejní honění'
(jt) (26.6.2026 18:17)
|
reagovat
|
|
no ono tech pripadu honeni s dost blbymi nasledky je vic.... |
|
|
GIF 'policejní honění'
(Peter .) RP (25.6.2026 18:09)
|
reagovat
|
|
Hm) Tiež ťa fascinuje ako samotní fízli a ich kumpáni udavači obhajujú beztrestnosť a zlovoľnosť úplatných fízlovských mrdiek? |
|
|
GIF 'policejní honění'
(Hm) (25.6.2026 18:04)
|
reagovat
|
|
Hej, dítě přejelo na koloběžce přechod a bojí se trestu, tak nám ujíždí. Dovezeme ho mamce s hlavou na kaši... Co mi to jen připomíná... Jooo, jak si ten mladej klučina půjčil od táty auto, ten ho chtěl vytrestat, zavolal policii a dovezli mu ho. Bez auta, ale za to v pytli na mrtvoly. |
|
|
GIF 'policejní honění'
(JapaNaTo) RP (25.6.2026 16:11)
|
reagovat
|
|
Zdá se mi to nebo ho přejeli? Pokračování v mase? |
|
|
GIF 'policejní honění'
(Utlouk) (25.6.2026 14:57)
|
reagovat
|
|
HonzaRez je tupé zvíře. |
|
|
GIF 'policejní honění'
(HonzaRez) RP (25.6.2026 13:17)
|
reagovat
|
|
Za každého složeného koloblbkáře prémie, to by se vzduch pročistil... |
|
|
GIF 'policejní honění'
(69) (25.6.2026 11:48)
|
reagovat
|
|
Jako týpek se ani jednou netočil, třeba je fakt neslyšel. Existují i mladí co mají problémy se sluchem, případně zmíněná sluchátka+ANC. Tak o jednoho nedoslýchavé ho méně. Kvalitní práce policie provádět eugenickou čistku genofondu |
|
|
GIF 'policejní honění'
(Yossarian78) RP (25.6.2026 10:03)
|
reagovat
|
|
to ho aj prešiel? možno video pokračuje a ešte aj nacúvajú.... |
|
|
GIF 'policejní honění'
(komarek) (25.6.2026 9:14)
|
reagovat
|
|
mozno mal sluchatka a cudovala sa, jaka jebnuta pesnicka mu tam hra |
|
|
GIF 'policejní honění'
(Peter .) RP (25.6.2026 8:44)
|
reagovat
|
|
Ger) Kto sú teraz Floydi? Za mojich mladých čias sa tak hovorilo tým, ktorých moji starí rodičia volali Bengá (keďže sa zvykli vyrojiť spoza rohu pri svetle plynovej lampy aj s rohmi na helmách). |
|
|
GIF 'policejní honění'
(alis) RP (25.6.2026 8:25)
|
reagovat
|
|
Dežo bengám ujížděl a doplatil na to. Nebuď jako Dežo. |
|
|
GIF 'policejní honění'
(Ger) (25.6.2026 7:27)
|
reagovat
|
|
A to je kde napsany, v listine zakladnich prav a svobod, ze nas zrakvi bengaci na projizdce na kolobezce?? Za Flojda se protestovalo a ted nic ???!!! |
|