VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  MyMužiproduction of cable harness (26.2.2024 7:55)
+ x !  Známka: 1Váha: malá


Komentáře (39) Komentovat Nezobrazovat

production of cable harness (tamžádný) (26.2.2024 20:53)
tam žádný vodiče nejsou

production of cable harness (Eržika) (26.2.2024 20:50)
Ty to vidíš jak Hurvínek válku a pak to dopadne "naše sliby nebyly zasazeny do reálného ekonomického rámce". Každý konektor, který na tom bagu na videu je, budeš mít na těch propojkách taky, jen kvůli sběrnici leckdy větší. Zmenší se ti málokterý. Navíc tam budeš mít ty tvoje propojovací secvakávací konektory, který tady vůbec nejsou. Celé ti to jen nakyne a z toho baga na videu uděláš mega bago. Nakynou ti i protikusy na čidlech a nakynou a zdraží ti čidla. Vymyslel jsi prostě totální pičovinu, to neukecáš

production of cable harness (jehovista - ten pravyRP (26.2.2024 19:52)
Zabirat misto? Vazit? Ve srovnani s cim? S tim bagem na videu? Lol.

production of cable harness (Eržika) (26.2.2024 18:33)
Ty vole to fakt ne... Tak nebudeš ručně krimpovat, ale napojovat kýble konektorů. Ty konektory budou něco stát, budou zabírat místo, budou něco vážit a budou potenciálně způsobovat problémy. Vymýšlíš komplikovanou pičovinu místo jednoduchého drátu, který ustřihne a nakrimpuje stroj a je nejlevnější, nejspolehlivější, nejrychlejší na výrobu, nejlehčí, nejmíň problémový.

production of cable harness (jehovista - ten pravyRP (26.2.2024 18:27)
Jakej svazek porad? Mluvim o sbernici. To budu treba ctyri vodice. Dostanes par kabelu. Na jednom bude napriklad male a na druhem konci trikrat female, dalsi bude male a na druhem konci petkrat female a ty to jenom secvakas jako stavebnici.

production of cable harness (Eržika) (26.2.2024 18:09)
Ty spoje budou v tom SVAZKU, ty dráty k těm konektorům potřebuješ nějak spojit. Ten svazek nevysere kozička Merlin, ale ten musí někdo vyrobit a ty dráty v něm nějak zpracovat. A v té tvojí superjednoduché sběrnici je mnohem více potenciálních problému, je s tím mnohem víc práce a je to o dost složitější a dražší než to, co se ti nelíbí jako složité. Nemluvě o té pičovině se stovkami unikátních spínačů s řadiči sběrnice. Ten tvůj nápad na sběrnici je prostě ze všech možných úhlů pohledu totální pičovina.

production of cable harness (jehovista - ten pravyRP (26.2.2024 17:59)
Ty budes asi fakt momentalne zaostalej. Co chces vlastne rict? Ze neni mozne vyrobit kus spolehliveho kabelu s parametry rekneme "Konektor, metr kabelu, dva konektory, pul metru kabelu, tri konektory". Proc by musel nekdo nekde rucne cosi napojovat?

production of cable harness (Eržika) (26.2.2024 17:55)
Sice je to škoda slov, protože ty tady blekotáš nesmysly, ale znova - nemluvil jsem o konektoru na snímači, ale o způsobu napojení vodičů ve svazku, kterým ty konektory z jednotlivých snímačů budeš zapojovat - ta tvoje sběrnice, aby všechny dráty nevedly na ŘJ, ale řetězově mezi snímači. Zjisti si, co to je kontakt (kolík, dutinka, male/female terminal), spojka (splice), konektor (connector assembly, steckverbinder) a krimpování kontaktů (kleštěmi, strojně). Do té doby se vyjadřuj jen k dloubání v nose.

production of cable harness (jehovista - ten pravyRP (26.2.2024 16:57)
Eržika: A tobe kdyz daj do ruky senzor na kabelu, zakoncenym konektorem, tak prohlasis "fuj to nechci, to je cinskej smejd rucne krimpovanej"?

production of cable harness (cobololko) (26.2.2024 16:33)
tabulkove casy

production of cable harness (Eržika) (26.2.2024 16:06)
Ty už to nehul, víš o tom úplné hovno. Nevíš nic o svazcích a nevíš nic o elektrice v autech. Vyjadřuj se prosím jen ke šťourání v nose. Ani nevíš, co je to kontakt, spojka a konektor. To je jak řešit s afričanem iglu.

production of cable harness (jehovista - ten pravyRP (26.2.2024 15:59)
"V takto malém svazečku bez nějakého extrémního zdroje rušení nebude mít analogový přenos žádný vliv." Rikal mistr ve fabrice? Jo, on to neni problem, dokud to neni problem, ale pak ma auto porad nejake glitche a ani autorizak se vsemi pristroji si s tim nevi rady. "musíš buď spojit dráty ve spojkách (ručně), nebo krimpovat dva vodiče do jednoho kontaktu" - proc proboha? Proste nacvaknes konektor do konektoru.

production of cable harness (Eržika) (26.2.2024 15:46)
V takto malém svazečku bez nějakého extrémního zdroje rušení nebude mít analogový přenos žádný vliv. To ti říkám a konstatuji. Ať má ten drát 50cm nebo 120cm. Na osobním autě bys ten drát musel obmotat několikrát kolem celýho auta nebo promotat vstřikovači, aby ti zkreslil měření. Tvůj argument s opravou při poškození je pičovina - jednak ho snadno opraví kdekdo, jde to snadno, nerozebírá se kvůli tomu celé auto (pokud to není lakatoš) a stejně tak se ti může úplně stejně poškodit svazek se sběrnicí.

production of cable harness (Eržika) (26.2.2024 15:41)
Radši se do toho už nemotej, psal jsem to níž. Když ti vede drát ze snímače do ŘJ, tak ti ho ustřihne, popíše a osadí kontakty jeden stroj. Když chceš pro "zjednodušení" zapojovat sběrnici mezi sousedními konektory, musíš buď spojit dráty ve spojkách (ručně), nebo krimpovat dva vodiče do jednoho kontaktu - což není vždy optimální, není vždy možné a je dost komplikované na stroji a většinou se dělá ručně... O navýšení ceny o několik centů za elektroniku s řadičem sběrnice jsi psal ty.

production of cable harness (jehovista - ten pravyRP (26.2.2024 15:14)
Nevim co to tam ten chlapik mota, ale ja v tom tech tvych "par desitek centimetru" proste nevidim. Ja tam vidim tak dva metry. A kdykoliv se tam neco posere, uz to nikdy nedas do tovarniho stavu, protoze bys musel rozebrat cely auto. "A fakt nechceš zapojovat ABS/EBS přes čínské párcentové šunty pospojované ručně krimpovanými řetězci vodičů". Tohle je nejaky trolling? Co je to za argument "kdyby se to delalo jinak, bylo by to z cinskych suntu"? Proc by musely byt vodice rucne krimpovane proboha?

další...