Domény  |  VPS !  Skooooooroooo? maso? (aaaafff) (25.5.2020 18:17)
+ x !  Známka: 3Váha: žádná


Komentáře (29) Komentovat Nezobrazovat

Skooooooroooo? maso? (CptNotSoFcknObvR (30.5.2020 9:35)
takyřidič: ten motorkář v levým pruhu jednoznačně byl ještě než autobus začal odpočovat a byl rychlejší než autobus. Tudíž, autobusák ho změnou pruhu minimálně omezil, ale jak vidíme na videu, tak spíš ohrozil :-D

Skooooooroooo? maso? (takyřidič) (27.5.2020 14:09)
re4zon: Ještě jsem zapomněl, až si tu hlavu z prdele vyndáš, tak se taky pořádně umej, hlavně oči, páč hovno vidíš. Ten motorkář v tom pruhu v okamžik zahájení odbočování nebyl, takže nebylo komu dávat přednost, úplně stejně jako v příkladu s tramvají. Předvádíš krásnej doublethink, jakože tramvaják špatný-motorkář dobrý. BTW, máš vůbec papíry? - Cituješ hovadiny, relevantní je odst. 1 §25 z. 361/2000 Sb. (a samozřejmě písm e) odst. 5 §17).

Skooooooroooo? maso? (Škoda Soriaq) (26.5.2020 14:54)
Doufám, že ten pičus na dvou kolech chcípl, aspoň by bylo na cestách o něco bezpečněji.

Skooooooroooo? maso? (re4zonR (26.5.2020 14:38)
takyřidič: A svoje mentální cvičení si strč za klobouk, motáš dvě věci dohromady. U tvojí tramvaje auto stojí na kolejích, tramvaják o něm ví a napálí to do něj. Zabránit mohl, nezabránil. Nemohl se spoléhat na to, že auto najednou zmizí. Tady autobus začal odbočovat až ve chvíli, kdy byl motorkář vedle něj. Motorkář se spoléhal, že autobus dodrží pravidla a začne odbočovat až ve chvíli, kdy nikdo nepojede.

Skooooooroooo? maso? (re4zonR (26.5.2020 14:33)
...mohl zabránit. Motorkář je sebevrah, ale pravidla v zásadě neporušil. A předchozí platí o to víc, že to bus poslal do odbočky přes dva pruhy. Že je větší a jinak by se nevešel je jeho problém. Kdybys nebyl tydýt, tak víš co je omezená důvěra. Že někdo bliká neznamená, že počítám s tím že mi vjede do cesty.

Skooooooroooo? maso? (re4zonR (26.5.2020 14:29)
takyřidič: (5) Přejíždět z jednoho jízdního pruhu do druhého smí řidič jen tehdy, neohrozí-li a neomezí-li řidiče jedoucího v jízdním pruhu, do kterého přejíždí; přitom musí dávat znamení o změně směru jízdy. Hlavu z prdele si vyndej sám. Že dáš blinkr včas rozhodně neznamená, že tě to zbavuje odpovědnosti za povinnost neomezi a neohrozit. Můžeš blikat třeba hodinu, ale když tě někdo nepustí a pošle to do tebe když přejíždíš do jeho pruhu, je to pořád tvoje chyba. Maximálně se bude zkoumat, kdo tomu

Skooooooroooo? maso? (MemR (26.5.2020 12:37)
To víme všichni, přesednout z motorky do tanku.

Skooooooroooo? maso? (gggggg) (26.5.2020 11:45)
No nevím, co by mohl udělat ten autobus lépe, ale vím, co mohl udělat ten motorkář.

Skooooooroooo? maso? (takyřidič) (26.5.2020 11:09)
Ještě zkusme malé mentální cvičení: Stojím na křižovatce na červenou vpravo od tramvajových kolejí, odbočuju vlevo. Kousek před křižovatkou je zastávka, do které přijíždí tramvaj právě ve chvíli, kdy dostanu zelenou. Rozjíždím se, tramvaj zastavuje v zastávce, tak v rámci nájezdu do křižovatky vjedu až na koleje, abych neblokoval auta za mnou jedoucí rovně, a čekám, dávám přednost protisměru. Tramvaj se ze zastávky rozjede a napálí do mě. Čí je to vina? - Měl jsem přeci bezpodmínečně dát tramvaji přednost?

Skooooooroooo? maso? (takyřidič) (26.5.2020 11:03)
Mem: Značku na videu nevidím, ale evidentně to jednosměrka je. Malý problémek je rozdíl v našem vnímání - píšeš "řadil se", já říkám "narovnal se" do prostředního pruhu. Podle mého se tam totiž neřadil, nýbrž jen a pouze si nadjížděl do oblouku na opačnou stranu. Jinak platí, co jsem napsal kolegovi - v okamžik zahájení manévru nikoho neohrožoval ani neomezoval, že se mu někdo rozhodl vletět doprostřed manévru už není jeho zodpovědnost.

Skooooooroooo? maso? (takyřidič) (26.5.2020 10:53)
re4zon: Vítej v klubu. Až si vyndáš hlavu z prdele, tak třeba pochopíš, že citace o souběžné jízdě řeší zbavuje řidiče dalších povinností vázaných na předjíždění (např. zákaz předjíždět na přejezdu atd.), ale neznamená, že by se fakticky o předjíždění nejednalo. Manévr autobusu je naprosto v pořádku, byl zahájen *před* tím, než se motorka dostala do situace, ve které by ji byl povinen řešit (nad rámec obecné prevence, kdy se měl snažit zabránit nehodě, jakmile motorka nabrala kolizní kurz).

Skooooooroooo? maso? (re4zonR (26.5.2020 9:35)
Slaimer: jsi slepej? žádnej pruh "který zatáčí doleva" tam není, jsou tam tři pruhy rovně a k levému z nich je připrcnutá ulice vlevo.

Skooooooroooo? maso? (re4zonR (26.5.2020 9:31)
Že je motorkář adept na darwina a měl by si uvědomit, že je blbě vidět a neměl by se náhle zjevovat je druhá věc.

Skooooooroooo? maso? (re4zonR (26.5.2020 9:30)
Nechce se mi věřit, kolik je tu debilů. Podle našich pravidel: V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy smí řidič motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu; přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu. Takže jaký předjíždění? Děláte si prdel? Autobus to vzal doleva z prostředního a přitom ohrozil vozidlo jedoucí souběžně v jiném pruhu. Tečka.

Skooooooroooo? maso? (asasda) (26.5.2020 6:05)
Bába zasraná :-D

další...


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...