VPS  |  Domény


Nalezeno 29 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátdva:
   


Odebírat

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (CptNotSoFcknObvR (30.5.2020 9:35) reagovat
takyřidič: ten motorkář v levým pruhu jednoznačně byl ještě než autobus začal odpočovat a byl rychlejší než autobus. Tudíž, autobusák ho změnou pruhu minimálně omezil, ale jak vidíme na videu, tak spíš ohrozil :-D

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (takyřidič) (27.5.2020 14:09) reagovat
re4zon: Ještě jsem zapomněl, až si tu hlavu z prdele vyndáš, tak se taky pořádně umej, hlavně oči, páč hovno vidíš. Ten motorkář v tom pruhu v okamžik zahájení odbočování nebyl, takže nebylo komu dávat přednost, úplně stejně jako v příkladu s tramvají. Předvádíš krásnej doublethink, jakože tramvaják špatný-motorkář dobrý. BTW, máš vůbec papíry? - Cituješ hovadiny, relevantní je odst. 1 §25 z. 361/2000 Sb. (a samozřejmě písm e) odst. 5 §17).

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (Škoda Soriaq) (26.5.2020 14:54) reagovat
Doufám, že ten pičus na dvou kolech chcípl, aspoň by bylo na cestách o něco bezpečněji.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (re4zonR (26.5.2020 14:38) reagovat
takyřidič: A svoje mentální cvičení si strč za klobouk, motáš dvě věci dohromady. U tvojí tramvaje auto stojí na kolejích, tramvaják o něm ví a napálí to do něj. Zabránit mohl, nezabránil. Nemohl se spoléhat na to, že auto najednou zmizí. Tady autobus začal odbočovat až ve chvíli, kdy byl motorkář vedle něj. Motorkář se spoléhal, že autobus dodrží pravidla a začne odbočovat až ve chvíli, kdy nikdo nepojede.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (re4zonR (26.5.2020 14:33) reagovat
...mohl zabránit. Motorkář je sebevrah, ale pravidla v zásadě neporušil. A předchozí platí o to víc, že to bus poslal do odbočky přes dva pruhy. Že je větší a jinak by se nevešel je jeho problém. Kdybys nebyl tydýt, tak víš co je omezená důvěra. Že někdo bliká neznamená, že počítám s tím že mi vjede do cesty.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (re4zonR (26.5.2020 14:29) reagovat
takyřidič: (5) Přejíždět z jednoho jízdního pruhu do druhého smí řidič jen tehdy, neohrozí-li a neomezí-li řidiče jedoucího v jízdním pruhu, do kterého přejíždí; přitom musí dávat znamení o změně směru jízdy. Hlavu z prdele si vyndej sám. Že dáš blinkr včas rozhodně neznamená, že tě to zbavuje odpovědnosti za povinnost neomezi a neohrozit. Můžeš blikat třeba hodinu, ale když tě někdo nepustí a pošle to do tebe když přejíždíš do jeho pruhu, je to pořád tvoje chyba. Maximálně se bude zkoumat, kdo tomu

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (MemR (26.5.2020 12:37) reagovat
To víme všichni, přesednout z motorky do tanku.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (gggggg) (26.5.2020 11:45) reagovat
No nevím, co by mohl udělat ten autobus lépe, ale vím, co mohl udělat ten motorkář.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (takyřidič) (26.5.2020 11:09) reagovat
Ještě zkusme malé mentální cvičení: Stojím na křižovatce na červenou vpravo od tramvajových kolejí, odbočuju vlevo. Kousek před křižovatkou je zastávka, do které přijíždí tramvaj právě ve chvíli, kdy dostanu zelenou. Rozjíždím se, tramvaj zastavuje v zastávce, tak v rámci nájezdu do křižovatky vjedu až na koleje, abych neblokoval auta za mnou jedoucí rovně, a čekám, dávám přednost protisměru. Tramvaj se ze zastávky rozjede a napálí do mě. Čí je to vina? - Měl jsem přeci bezpodmínečně dát tramvaji přednost?

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (takyřidič) (26.5.2020 11:03) reagovat
Mem: Značku na videu nevidím, ale evidentně to jednosměrka je. Malý problémek je rozdíl v našem vnímání - píšeš "řadil se", já říkám "narovnal se" do prostředního pruhu. Podle mého se tam totiž neřadil, nýbrž jen a pouze si nadjížděl do oblouku na opačnou stranu. Jinak platí, co jsem napsal kolegovi - v okamžik zahájení manévru nikoho neohrožoval ani neomezoval, že se mu někdo rozhodl vletět doprostřed manévru už není jeho zodpovědnost.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (takyřidič) (26.5.2020 10:53) reagovat
re4zon: Vítej v klubu. Až si vyndáš hlavu z prdele, tak třeba pochopíš, že citace o souběžné jízdě řeší zbavuje řidiče dalších povinností vázaných na předjíždění (např. zákaz předjíždět na přejezdu atd.), ale neznamená, že by se fakticky o předjíždění nejednalo. Manévr autobusu je naprosto v pořádku, byl zahájen *před* tím, než se motorka dostala do situace, ve které by ji byl povinen řešit (nad rámec obecné prevence, kdy se měl snažit zabránit nehodě, jakmile motorka nabrala kolizní kurz).

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (re4zonR (26.5.2020 9:35) reagovat
Slaimer: jsi slepej? žádnej pruh "který zatáčí doleva" tam není, jsou tam tři pruhy rovně a k levému z nich je připrcnutá ulice vlevo.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (re4zonR (26.5.2020 9:31) reagovat
Že je motorkář adept na darwina a měl by si uvědomit, že je blbě vidět a neměl by se náhle zjevovat je druhá věc.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (re4zonR (26.5.2020 9:30) reagovat
Nechce se mi věřit, kolik je tu debilů. Podle našich pravidel: V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy smí řidič motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu; přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu. Takže jaký předjíždění? Děláte si prdel? Autobus to vzal doleva z prostředního a přitom ohrozil vozidlo jedoucí souběžně v jiném pruhu. Tečka.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (asasda) (26.5.2020 6:05) reagovat
Bába zasraná :-D

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (JMR (25.5.2020 22:57) reagovat
Mem: Je otázka či sú to pruhy jednosmernej cesty, alebo je to obojsmerná cesta.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (SlaimerR (25.5.2020 22:35) reagovat
To tady nikdo neřeší to, jakým způsobem ten motorkář zrychloval, protože si ještě myslel, že ho stihne předjet? Chtěl evidentně jet rovně. Jasná chyba motorkáře. Dával blinkr ještě předtím, než ho začal ten motorkář předjíždět, takže ten mohl blinkr bez problémů vidět. Ale místo toho, aby zpomalil, snažil se autobus ještě na poslední chvíli předjet. Jel evidentně rovně a byl už v pruhu, který zatáčel doleva. Není co řešit.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (MemR (25.5.2020 21:52) reagovat
takyřidič: Blinkr pustil při dokončování zatáčky (kdy ta motorka z nehody už byla taky v křižovatce), ovšem řadil se zjevně do prostředního pruhu. Takže tam opět platí, že z něj nemůže nikoho omezit ani ohrozit. Píšeš ale o předjíždění, není problém v tom, že někdo tam vidíme jednosměrnou ulici se 3 pruhy, a někdo ten levý pruh vidí jako protisměr?

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (takyřidič) (25.5.2020 21:42) reagovat
JM: Zjevně koukáš na něco jiného. Já tam vidím tři pruhy, autobus vjede do prostředního a pak se snaží odbočit přes levý, tzn. pruh jasně mění. / Mem: Ty asi koukáš taky na jiné video, já u autobusu vidím levý blinkr ještě dříve než se narovnal do toho prostředního pruhu, takže jaké "pak"? - V dané situaci je to (dle předpisů v ČR) jasně chyba motorkáře; v okamžik zahájení manévru autobus ještě nikdo nepředjížděl, tedy nikoho neomezoval ani neohrožoval, po zahájení už se mu tam neměl kdo co cpát.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (MemR (25.5.2020 20:26) reagovat
JM: Jenže on si po tom odbočení najel do špatného pruhu, teprve pak vyhodil levý blink a začal přejíždět do levého. V ČR by v takovém případě nesměl ohrozit ani omezit a kdyby fakt potřeboval odbočit, tak by musel přibrzdit a počkat, až motorkář projede.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (JMR (25.5.2020 20:17) reagovat
Pozeráme sa na to isté video ??? Autobusár nemenil pruh. Je tam križovatka tvaru Y. Odbočoval vľavo. Na konci videa je jasne vidieť, že cesta vedie "rovno" a autobus šiel doľava. Motorkár ho nemal čo predbiehať. Čo je na tom na riešenie správnosti zložitého ?

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (BóďaR (25.5.2020 19:52) reagovat
Motorkar je kokot. Ake dalsie novinky sa dozviem?

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (al5249R (25.5.2020 19:42) reagovat
Divame se vsichni na stejny gif(video)? Tam vede nekolik pruhu stejnym smerem a zadnou plnou caru nevidim. /// pletiplote, ten blinkr doleva videt mel a mozna i videl, ale i kdyz si to mnoho autobusaku mysli, tak blinkr neznamena absoluni prednost. /// Jinak pokus o sebevrazdu to samozrejme byl, soudny clovek by pretlacovanou s autobusem neriskoval, i kdyby si byl 100% jist, ze je v pravu a autobus ma pockat az bude moct bezpecne prejet do leveho pruhu..

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (Dr.Str.R (25.5.2020 19:23) reagovat
No já myslím, že ho měl ve slepém úhlu a ani nepředokládal, že někdo bude předjíždět na plné čáře. No nic, čím víc sebevrahů, tím míň sebevrahů.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (pletiplotR (25.5.2020 19:17) reagovat
Ten levý blinkr měl motorkář vidět.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (al5249R (25.5.2020 19:04) reagovat
Nevim jak na Slovensku, ale u nas neni prikazano slajfnout to na miste, kdykoli chce nekdo zmenit pruh a ten autobus jel z praveho do leveho a doleva. Zrejme (ocividne nespravne) predpokladal, ze ho tam motorkar pusti a mozna ho trochu zmatlo i to, ze motorkar blikal doprava. *Pokud vubec autobusak neco predpokladal a resil, precijen to leckdy mivaji docela v pazi a predpokladaji, ze jim vsichni radeji najak uhnou.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (JMR (25.5.2020 19:00) reagovat
Neviem ako v krajine vzniku videa, ale na Slovensku je zakázané predbiehať vozidlo odbočujúce vľavo. Takže ak by to bolo u nás, tak je jednoznačne na vine motorkár. Čo si vôbec myslel? Že to stihne?

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (jehovista - ten pravyR (25.5.2020 18:41) reagovat
Tak tady si pockam na komentare, abych zjistil, komu za to seberou papiry.

GIF 'Skooooooroooo? maso?' GIF 'Skooooooroooo? maso?' (septyk) (25.5.2020 18:23) reagovat
Drápalík!Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...