Pravda24  |  ČasProBydlení  |  VPS  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  Domény  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  MyMuži  |  ByznysDeník- ze zverimexu -
Obrázek - ze zverimexu -
DrevenaNoha The afterlife novy trik smejdu Propagandalf ToDelalOdbornik Dopis Buresovi
Komentáře (22) Komentovat Nezobrazovat

-_ze_zverimexu_-.jpg (CajgonR (17.2.2020 12:22)
Nějak nevidím tu souvislost s níže napsaným. Nebo se levicový fanatismus teďka pozná tak že někdo uspořádá firemní večírek ve stylu nějakého filmu?

-_ze_zverimexu_-.jpg (bhee) (17.2.2020 12:10)
2: Cajgon: viz. https://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost/ombudsman-bez-servitku-do-ceho-jdu.A200214_230906_p_spolecnost_wag

-_ze_zverimexu_-.jpg (CajgonR (17.2.2020 8:47)
Zaměstnanců má něco přes stovku, a proč myslíš že jsou to nějací levicoví fanatici? Jsou to normální úředníci popřípadě právníci.

-_ze_zverimexu_-.jpg (bhee) (17.2.2020 6:55)
Nj ste někteří podělaní jak splašený stádo velbloudů se salmonelózou, ale proč tolik křiku? Ta kóta je dobitá! I když byl zvolen konzervativní šéf stále má pod sebou stovky levicových fanatiček, které si vzájemnou spolupráci svou agendu vždy přiohnou ve svůj světonázor. Docela souhlasím s mladým Klausičem -ten úřad je na zrušení. Stojí zbytečně moc peněz a dělá se přes to politika a jinak to už nikdy nebude.

-_ze_zverimexu_-.jpg (ouvej) (16.2.2020 17:41)
Starý škodolibý pán, který popírá smysl svého úřadu, byl zvolen skupinou zapšklých pánů s krizi středního věku, kteří si frustraci z ubývajícího testosteronu léčí tím, že dělají věci na truc a tím popírají smysl svého úřadu. Představte si, že by to byla instituce, která se vás přímo týká. Že by se takhle natruc volili policejní prezidenti, kteří by prohlašovali, že si lidi mají řešit svoje problémy sami. Jestli vám tohle natruc cokoli přijde normální, tak si nechte zkalibrovat svůj morální kompas.

-_ze_zverimexu_-.jpg (Stanomir) (16.2.2020 11:59)
som myslel, ze Standa Krecek existuje iba v Cimrmanoch :)

-_ze_zverimexu_-.jpg (LumpenkavárníkR (16.2.2020 11:26)
(Baator): bojím se, že bude lepší v tom, že o něm nebude moc slyšet jako o Šabatové a nebude překážet. Tedy, že nebude nic moc dělat. Ano můžu také sobecky říct, že mi po tom nic není, že se mě to netýká. Ale beznaděj dělá z lidí ještě horší zvěř než jsou. A práce ombudsmana je právě lidí v beznaději se zastat proti úřadům a chránit jejich práva. Máme totiž svrchovaný státní systém a tak jsme proti zlovůlí úřadů docela bezmocní

-_ze_zverimexu_-.jpg (Pesimysl) (16.2.2020 9:51)
PSÍ žrádlo je super, ale Note-BUG taky není k zahození.

-_ze_zverimexu_-.jpg (Baator) (16.2.2020 9:29)
Tak protestovat samozřejmě může každý, hlavně když jsou pro to reálné důvody (premiér stihany za korupci), ale s tím Křečkem je to blbost, ve srovnání s Šabatovou bude nejspíš lepší

-_ze_zverimexu_-.jpg (lopaťák) (16.2.2020 9:17)
Ja si myslim, ze lumpenkavarnik je exot jiri hrebenar, velmi podobny projev vcetne lzi a smesnych pokusu o manipulaci https://web.archive.org/web/20130805141941/http://exotopedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Hrebenar . Bé: jakakoli volba v parlamentu je po dohode, zjisti si, co to je zastupitelska demokracie. Milion chvilek protestuje proti parlamentu, coz byl asi konecny duvod, proc tolik poslancu podporilo krecka, na truc fasistickemu vyhrozovani.

-_ze_zverimexu_-.jpg (Bé) (16.2.2020 9:12)
Pokud je pro tebe politická dohoda demokracií, tak proč ne, lopaťáku.

-_ze_zverimexu_-.jpg (lopaťák) (16.2.2020 9:06)
Lumpen popira demokratickou volbu Krecka? To uz je moc i na toho islamofila. Vsimnete si jak je lež nedilnou soucasti jeho projevu. A ted zacne utocit.

-_ze_zverimexu_-.jpg (CajgonR (16.2.2020 8:17)
Jakto že nebyl demokraticky zvolen?

-_ze_zverimexu_-.jpg (LumpenkavárníkR (16.2.2020 5:52)
(autokrator): Moje obavy se ještě prohlubují když slyším jeho názory. Slib ombudsmana: Slibuji na svou čest a svědomí, že svou funkci budu vykonávat nezávisle a nestranně, v souladu s Ústavou a ostatními zákony a že budu chránit neporušitelnost práv.“ Křečkova varianta že neporušitelnost práv platí jen pro někoho mi připadá velmi nešťastná. Zvlášť když má chránit práva občanů před úřady.

-_ze_zverimexu_-.jpg (LumpenkavárníkR (16.2.2020 5:44)
(autokrator): Já jako jeden z demonstrantů s organizátory stále souhlasím. Křeček nebyl demokraticky zvolen a ani by neměl být. Jsou určité instituce, kde by měl být politicky nezávislý odborník. Doktora co tě léčí bys asi také nechtěl aby ti vybrali nějací papaláši podle toho jaké má politické názory. Vzhledem k tomu, že Křečkova kvalifikace je být něčí kamarád a titul Judr., tak mám silné pochybnosti o jeho nestrannosti. V ČR jsou určitě kvalitnější lidi. Proč tedy zrovna on?

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...